Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - kolmas silm RSS Feed

08 mai KUIDAS VABANEDA ÜLEMÕTLEMISEST
admin 0 13194
Elu meie ümber on selline, et õhus on negatiivsed energiad, see on tekitanud meis segadustunnet, muremõtteid, isegi paanikat. See kõik ongi pannud mind sellest rääkima, kuna inimeste füüsilises ja vaimses kehas on toimumas tohutu laastamine. Räägin sulle sellest, mis on ülemõtlemine, kuidas see tule..
27 sept 7 MÄRKI, ET SINU KOLMAS SILM SOOVIB SIND ÕIGELE TEELE JUHATADA
0 77663
Kolmas Silm on kuues Tšakra, mis asub otse sinu otsmikul. Tegemist on Tšakraga, mis on seotud intuitsiooni ja õigete otsuste langetamisega. Kui see töötab korrapäraselt ja on tervendatud olekus (tervendatud näiteks kristallidega), siis tekib sinu sees selgeltteadmine ja oskus märgata tõde. Kui Kolma..
05 juuli KUIDAS TEHA VAHET OHU-INTUITSIOONIL JA HIRMUL?
0 8284
Tihti küsitakse minu käest, kuidas teha vahet intuitsioonil ja hirmul, eriti siis, kui intuitsioon räägib ohust ehk kuulutab ette olukorda, mis ei pruugi hästi lõppeda, või viitab mõnele probleemile. Kuidas teha vahet ettekujutusel, asjatul hirmul ja paanikal ning intuitsioonil, mis sind hoiatab? Se..
21 sept KOLMANDA SILMA MEDITATSIOON AMASONIIDIGA
admin 0 1780
Meditatsioon ja mediteerimine on eneses rahu leidmise kunst, see on spirituaalne protsess, mille kaudu sa saad enda hingest teatud energiaid välja suunata ja asendada need täpselt sellise väega, mida sa soovid enda ellu saada. Mediteerimine on sinu enda hingele väga tervendav ja mina soovitan sul te..
18 mai MUSTSÕSTAR - NAISTE TERVISE JAOKS JA INTUITSIOONI TUGEVDAMISEKS
admin 0 3125
Mustsõstar on meil siin Eestimaal olemas ja miks mitte kasutada enda keha füüsiliseks ning emotsionaalseks tervendamiseks meie enda taimi. Mustsõstar kasvab pea igas vanaema või ema hoovis, seega on sul seda lihtne suvel süüa ja talveks sügavkülma korjata. Mustsõstar on võimas ravitseja ja ka mina ..
05 mai ELULÕNG - ROMANTIKA JA LOOVUSE LILL
admin 0 3485
Igal taimel on olemas vaimne keha ja spirituaalne energia, mida see endast välja kiirgab. Elulõng on üks parimaid lilli, mida enda koduhoovi istutada, kui sa soovid enda ellu tuua romantikat ja loovust tuua. Kõik taimed, mis meie ümber eksisteerivad, omavad enda isiklikku energiat, mida nad endast v..
21 apr ROHELINE SIBUL - KEHA TERVEKS JA MEELED ERKSAKS
admin 0 5562
Sama palju, kui ma armastan kristalle ja kasutan nende energiat enda energia suurendamiseks, kasutan ma ka taimi. Kui sa tahad olla füüsilises ja vaimses mõttes terve, siis kindlapeale peaks sinu menüüs olema roheline sibul. Roheline sibul on minu nõrkus, see on kindel asi, mis peab mul köögis olema..
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.