Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - kolmas silm RSS Feed

27 sept 7 MÄRKI, ET SINU KOLMAS SILM SOOVIB SIND ÕIGELE TEELE JUHATADA
0 63433
Kolmas Silm on kuues Tšakra, mis asub otse sinu otsmikul. Tegemist on Tšakraga, mis on seotud intuitsiooni ja õigete otsuste langetamisega. Kui see töötab korrapäraselt ja on tervendatud olekus (tervendatud näiteks kristallidega), siis tekib sinu sees selgeltteadmine ja oskus märgata tõde. Kui Kolma..
05 juuli KUIDAS TEHA VAHET OHU-INTUITSIOONIL JA HIRMUL?
0 7746
Tihti küsitakse minu käest, kuidas teha vahet intuitsioonil ja hirmul, eriti siis, kui intuitsioon räägib ohust ehk kuulutab ette olukorda, mis ei pruugi hästi lõppeda, või viitab mõnele probleemile. Kuidas teha vahet ettekujutusel, asjatul hirmul ja paanikal ning intuitsioonil, mis sind hoiatab? Se..
18 mai MUSTSÕSTAR - NAISTE TERVISE JAOKS JA INTUITSIOONI TUGEVDAMISEKS
admin 0 2435
Mustsõstar on meil siin Eestimaal olemas ja miks mitte kasutada enda keha füüsiliseks ning emotsionaalseks tervendamiseks meie enda taimi. Mustsõstar kasvab pea igas vanaema või ema hoovis, seega on sul seda lihtne suvel süüa ja talveks sügavkülma korjata. Mustsõstar on võimas ravitseja ja ka mina ..
05 mai ELULÕNG - ROMANTIKA JA LOOVUSE LILL
admin 0 2901
Igal taimel on olemas vaimne keha ja spirituaalne energia, mida see endast välja kiirgab. Elulõng on üks parimaid lilli, mida enda koduhoovi istutada, kui sa soovid enda ellu tuua romantikat ja loovust tuua. Kõik taimed, mis meie ümber eksisteerivad, omavad enda isiklikku energiat, mida nad endast v..
21 apr ROHELINE SIBUL - KEHA TERVEKS JA MEELED ERKSAKS
admin 0 4128
Sama palju, kui ma armastan kristalle ja kasutan nende energiat enda energia suurendamiseks, kasutan ma ka taimi. Kui sa tahad olla füüsilises ja vaimses mõttes terve, siis kindlapeale peaks sinu menüüs olema roheline sibul. Roheline sibul on minu nõrkus, see on kindel asi, mis peab mul köögis olema..
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.