Me kõik sünnime teatud sodiaagimärgis ehk tähtkujus, mille määrab ära meie sünnikuupäev. Meie sodiaagimärgi määrab ära see, millise tähtkuju tähed päikest parasjagu mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne aeg ehk üleminek, kus päikest hakkavad mõjutama juba teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminekuaeg kestab mitu päeva ja selle ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat, kui need, kes on sündinud sodiaagimärgi täismõjutuse all. Kas sina oled üleminekusodiaak?

VÄHK-LÕVI ÜLEMINEKUSODIAAK 19. JUULI - 26. JUULI

Kui sa oled sündinud ajavahemikus 19. juuli - 26. juuli, siis sa kannad endaga kaasas teise sodiaagimärgi mõjutusi. Kui sa oled sündinud 19. - 23. juulil, siis sa oled Vähk Lõvi mõjutustega. Kui sinu sünnikuupäev on ajavahemikus 23. - 26. juuli, siis sa oled Lõvi Vähi mõjutusega. See tähendab seda, et sa kannad endaga teatud määral kaasas nii Vähile kui Lõvile iseloomulikke jooni ning veel neid, mida üleminek on sulle andnud. Lisaks kuulud sa veel täitsa eraldi sodiaaki, milleks on Vähk-Lõvi.

Kui sa oled sündinud Vähi ja Lõvi üleminekuajal, siis sa kannad endaga kaasas Vähi tundlikkust ning Lõvi dramaatilist eneseväljendust.

VÄHK
on oma iseloomult väga tundlik ja LÕVI väga väljendusrikas ning nende kahe sodiaagimärgi üleminekuperioodil sünnivad inimesed, kelle eneseväljendamine on võimendatud. See inimene on teistega võrreldes dramaatilisem ja tal on vajadus näidata oma tundeid rohkem kui teistel Vähkidel või Lõvidel, olgu selleks siis rõõm, kurbus või mingi muu emotsioon. Seega võib see inimene tunduda teistele väga emotsionaalne, seda nii heas kui halvas mõttes, olenevalt olukorrast.

Emotsionaalsusele lisaks on Vähk-Lõvi elus väga palju üles- ja allaminekuid, enamjaolt toimuvad need tema hingeelus. Ta otsib pidevalt midagi paremat, midagi võimsamat, ta on väga ambitsioonikas ja loob endale tihti suure kujutluspildi sellest, kuidas elu peaks olema, teisisõnu seab iseendale palju piire ja kõrgeid ootuseid. Seesama kõrgete ootuste seadmine võib teda tihtipeale muserdada ja hetkega teda ambitsioonikuse tipust auku kukutada. Tema sees käib pidev võitlus positiivsuse ja negatiivsusega, see on kõik sellepärast, et üleminek on negatiivselt vee-elemendilt positiivsele päikeseelemendile. Üldiselt väljendavad naissoost Vähk-Lõvid enda üliäkilisi tujumuutusi teistele rohkem kui selle üleminekusodiaagi meesterahvad. See aga ei tähenda, et meeste hingeelus sellist asja ei oleks - nad on lihtsalt veidi kinnisemad ja võivad selle emotsiooni enda teada jätta.

Vähk on oma iseloomult aravõitu ja soovib alati lahendada asju sujuvalt, Lõvi on julge, enesekindel ja valju häälega, seetõttu annab Vähilt Lõvile üleminek kaasa impulsiivse julguse. Vähk-Lõvid võivad kergelt ärrituda, ilma et nad seletaks enda jaoks lahti, kas ikka oli vaja ärrituda. Vähk annab haavatavuse ja Lõvi kiire reaktsiooni, seetõttu võib Vähk-Lõvi hetkega põlema minna ja samas ka hetkega vaibuda ning vaidluse käigus avastada, et tal ei olnudki õigus. Seega, kui sa oled suhtes Vähk-Lõviga, siis sa pead talle sellised emotsionaalsed väljaütlemised andeks andma.

Vähk-Lõvi üleminekusodiaagile on armastus ülioluline ja selle aja sees sündinud Lõvid on teiste Lõvidega võrreldes romantilisemad armastajad. Selle omaduse on talle kinkinud romantiline Vähk. Vähk-Lõvile on ülioluline leida enda kõrvale see õige hing, see on tema eesmärk. Vähk-Lõvi jääb õnnetuks, kui teda ei ümbritse armastus, armastus on see, mis teda toidab ja selle puudumine võib viia teda depressiooni äärele. Kodu on aga tema kindlus ja tal on soov luua oma armastuse ümber tugev kodu.

Vähk-Lõvile annan ma ühe soovituse - leida enda elus tasakaal. Vähk-Lõvi on kohati väga ebastabiilse iseloomuga, kuid ta saab hakkama, kui ta ei keskendu nii palju iseendale. Vähk-Lõvi peab pidevalt tegevuses olema ja teda ei tohi liiga kauaks oma elu peale mõtlema jätta. See oleks katastroof, kuna ta võib poole tunniga end maatasa teha ja samas end nii kõrgele upitada, et ego ei mahu temaga ühte tuppa äragi. Tal on vaja pidevalt tegutseda, toimetada, suhelda ja seltskonnas viibida, sest tegevus on Vähk-Lõvi tasakaalustajaks. See on ka põhjus, miks nad nii pidevalt ja kärsitult otsivad väljapääsu ühest tegevusest teise. See on nende intuitsioon, mis ütleb: "Ära jää kauaks paigale!"

Vähk-Lõvi kõige suuremaks katsumuseks ongi tasakaalu leidmine ja enda ülivõimsate emotsioonide maandamine. Tihtipeale on nende inimeste elus rohkem stressi ja emotsionaalset pinget, kui teistel Vähkidel ja Lõvidel, samas on need Vähid palju enesekindlamad ja julgemad, kui teised Vähid ning Lõvid romantilisemad kui teised Lõvid. Seega annab üleminekusodiaak juurde nii häid omadusi kui ka negatiivseid külgi.

Vähk-Lõvi tasakaalustavaks kristalliks on Aqua Aura. See on nende isiklik õnnekristall lisaks nendele kristallidele, mis on omased Vähile ja Lõvile. Aqua Aura on see kristall, mis aitab Vähk-Lõvil olla alati positiivne ning blokeerib temas stressi. Aqua Aurat võiks Vähk-Lõvi endaga kaasas kanda või hoida oma voodi kõrval, kuna see tasakaalustab tema energiavälju.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."

Vähile loodud kristallikomplekti, mis toob sellele tähtkujule küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust, leiad SIIT ja Lõvile loodud kristallikomplekti SIIT.

Päikesel, tähtedel ja teistel taevakehadel on nii palju mõjuvõimu meie Maa ning kõige siinse üle. Kui me sünnime, siis meie Aura jäädvustab endasse kogu selle energia, mis on erinevatelt taevakehadelt parasjagu Maa peale suunatud.