Karmaseadus kehtib igaühe kohta, kellel on hing. Karma on energia, mis käib meiega koguaeg kaasas. Me kas täidame enda karma positiivsuse, külluse, armastuse, õnne ja tervisega või siis täieliku ebaõnnega. Me saame iga päev ise valida, millist energiat me soovime enda ellu kutsuda ja millist mitte. Kui sa mõistad, kuidas sinu karma töötab, siis sa saad enda elu ilusamaks muuta. Sa pead enda jaoks tegema väga õigeid samme, mis ei anna sulle ainult lühiajalist headust, vaid aitaksid sind ka pikemas perspektiivis. Kui sa ei ole kursis, mis karma ja selle seadus on, siis ma soovitan sul enne alloleva juurde asumist lugeda läbi minu artikkel karmaseadusest, leiad selle SIIT.

Karmaseadus on väga lai. Selle artikliga soovin ma käsitleda karmaseadust, mis käib materiaalsuse kohta. Räägin sulle sellest, kuidas sa teatud materiaalsete sammude tõttu võid ise endale tahtmatult karmakaristust ligi kutsuda.

Materiaalsus eksisteerib meie kõrval ja me peame õppima materiaalses maailmas hakkama saama ning selles ka edukad olema. Edukus ei tähenda mitte kunagi ahnust, selle järgi janunemist ja selle nõudmist. Sa saad materiaalses maailmas väga külluslikult elada ka nii, et sa enda ellu sellega halba energiat ligi ei tõmbaks. Kuid väga paljud inimesed leiavad tee paremasse materiaalsesse maailma just nii, et nad ise tõmbavad endale karmakaristuse kaela.

Küllus, materiaalne jõukus, materiaalne luksus ja mugavus võib olla igaühe elus, kuid loeb see, kuidas sa lood tee selleni. Elu võib sulle pakkuda sulle meeldivaid ilusaid asju, kuid kui sa lood tee nendeni õigesti, siis see toob sinu ellu rõõmu. Kui sa lood tee luksuseni valedel viisidel, siis pead sa ühel hetkel selle eest kõvasti maksma. 

HING PEAB ÕPPIMA MATERIAALSUST AUSTAMA, MITTE SELLESSE AHNUSEGA SUHTUMA

Üks hinge õppetundidest on õppida materiaalses maailmas eksisteerima nii, et materiaalsuse poole ei oleks suunatus ahnust. Sa pead õppima tooma enda ellu küllust, teenima raha ja materiaalses maailmas eksisteerima ilma rahajanuta. Sa pead ühel päeval ära õppima selle, et ahnus on karistatav, tänulikkus aga toob õnne. Seesama kehtib materiaalse karmaseaduse kohta.


Tihtipeale teevad inimesed endale väga suure karuteene sellega, kuidas nad üritavad enda rahalist seisu parandada, karmata sealjuures karmakaristust. Tihtipeale leitakse suurema raha poole selline väga vale tee, mida inimese hinge karma ei luba luua. Kui sa oled selle tee leidnud, siis sa võid ihaldatud tulemuse saada, kuid sa võid selle eest ka tulevikus karistada saada. Mina soovitan materiaalsetesse teemadesse suhtuda väga ettevaatlikult ja pidevalt analüüsida, kas sinu idee, soov, mõte, plaan ning projekt toidab positiivset karmat või negatiivset karmat. Sa pead analüüsima enda tegude sügavamat põhimõtet. Miks sa seda teed? Mis on selle tagamõte? Kas sa teed kellelegi enda teoga liiga või mitte? Kas sa teed seda ahnuse pärast? Kas sa teed seda eneseväljendamise eesmärgil? Mis on sinu tagamõte? Need on need küsimused, mida sa peaksid iga materiaalse käigu osas enda käest küsima. Nendele küsimustele vastamine peab olema aus, kui sa soovid aru saada, kas järgneb õnn koos püsiva tulemusega või õnn koos raske karistusega.

Jah, tõepoolest, me saame enda karmasse ahne käitumisega karistusi ligi kutsuda. Kui sa soovid saada rikkaks lihtsalt niisama, selleks, et endale rohkem asju lubada, siis see on karistatav. Kuid kui sa soovid rikkaks saada, et osta endale kümme aastat südames olnud maatükk, millele on sul plaan enda perele pesa luua, siis see ei ole karistatav. Kui sa soovid rohkem palka saada, kuid selle eest mitte grammigi rohkem tööd teha, siis see on ahnus ja sa võid selle eest karistada saada. Kuid kui sa soovid rohkem palka saada ja nõustud ka tööpositsioonil lisanduvate kohustustega, siis see soosib head karmat ning see ei too sulle halba õnne. Need olid lihtsalt ühed väikesed näited selle kohta, mida ma mõtlen materiaalse positiivse ja negatiivse karma all.

AHNUS KÜLVAB ÕNNETUST - SEE TOOB SULLE MATERIAALSUSE, KUID VARASTAB SINULT ÕNNE

Karmaseadus näeb ette seda, et su materiaalne unistus võib täituda, kuid sa ei pruugi seda kätte saada, kui see on karmaseadusega vastuolus. Ehk karma võib tuua sulle selle õnne, mida sa oled ahnusega soovinud, kuid ta võib sinu elust selleks midagi ära võtta.

Ahnus on number üks mõte, millest pead sa loobuma, kui sa soovid materiaalses maailmas õnne leida ja avada enda jaoks positiivse rahavoolu.

Kui sa tunned, et sinu sees on ahnust, siis võitle selle vastu. Ahnusest aitab näiteks vabaks saada Mesikaltsiidi ehtena kandmine. Mesikaltsiit õpetab rahasse, küllusesse ja materiaalsusesse suhtuma austusega. Mesikaltsiit aitab ka neid inimesi, kes ei saa aru, et nad on ahned. Seega on Mesikaltsiiti hea kanda ka lihtsalt selleks, et muuta enda materiaalset maailma paremaks ja õnnelikumaks. Iseenesest on Mesikaltsiit ka üks küllusekristallidest ja kui sa ahnust endaga kaasas ei kanna, siis see avab sinu eluteele rahavoolu.

RAHA TULEB ARMASTADA AUSTUSEGA MITTE AHNUSEGA

Austusega raha armastamine on see, kui sa oled nõus selle raha saamise nimel tööd tegema, vaeva nägema, mitte saama seda ilma midagi andmata. Sa võid nautida seda, mida sa raha eest saad, kuid sa ei tohi neid asju enda ellu võtta selleks, et näidata teistele enda uhkust ja võimu. Ahnus on ka see, kui sa tunned uhkust, et sul on paremad asjad kui teisel inimesel. Selline mõttemaailm saab hiljem karmaga karistatud. Sa naudi enda varandust ilma end kõrgemale tõstmata. Sa võid raha armastada ja see armastus avab ka sinu küllusekanali, kuid see armastus peab olema sinu jaoks, sinu sees, see ei tohi kellelegi teisele liiga teha, see ei tohi sind muuta ülbeks ega domineerivaks.

POSITIIVNE MATERIAALNE KARMA SAADAB SINU POOLE VEELGI SUUREMA RAHAVOOLU, NEGATIIVNE MATERIAALNE KARMA SAADAB AGA ÕNNETU RAHAVOOLU.

Kui sul läheb täna materiaalselt päris hästi, aga sa oled ahne, siis sulle eneselegi märkamata hakkab mingil hetkel su elu kusagilt lagunema. Materiaalne ahnus suunab sinu karmasse karistust ja sinult võetakse ära miski, mis on sulle kõige kallim või sulle tuuakse väga suurt kurbust just sinna, mis on sinu jaoks kõige hapram. Kellelt võetakse armastus, kellelt tervis, kellelt suhe lapsega või suhe sõpradega. Materiaalne negatiivne karma lööb sind su kõige nõrgemast küljest. Kui sa kardad pidevalt, et sind petetakse-reedetakse, siis materiaalne negatiivne karma võib sulle sellise olukorra ka tekitada. Kui sinu jaoks on sinu suhe kaaslasega kõige olulisem ja tähtsam, siis võib seesama ahnusega toodud küllus rikkuda ära sinu suhte. Karma teab täpselt, kuhu on sind kõige valusam lüüa ja kui on õige aeg, siis ta teeb seda nagu välk selgest taevast. Tihtipeale inimesed lihtsalt ei saa aru, miks nendega juhtuvad väga halvad asjad. Aga sageli juhtuvad need meie enda tekitatud karma pärast. See on ka põhjus, miks me peaksime koguaeg jälgima enda mõtteid, samme ja tegusid, analüüsima enda hinge puhtust või siis mustust. Milline sa oled, seda sa ka saad.


MATERIAALSED SAMMUD, MILLELE JÄRGNEB KARMAKARISTUS:

Räägin teile sellistest täiesti tavalistest tegudest, mida päris paljud teevad või on teinud ning millele võib hiljem tekkida väga palju karistust. Kuna ma tegelen iga päev inimeste abistamisega, siis on mul nendest asjadest tekkinud mingisugune ülevaade. Kui ma olen selliste asjadega kokku puutunud, siis ma olen inimesele alati seletanud ka seda, mida ta võib oma teoga enda ellu tirida. 

TÖÖTAMINE JA TASU SAAMINE

Materiaalse karma poole pealt võid sa kutsuda endale ebaõnne ligi sellega, kui sa teed enda rahaliselt tasustatavad tööd nii, et sa tegelikult tööd ei tee. Inimesed, kes teevad tööd vaid siis, kui ülemus või teised kaastöötajad näevad, aga ülejäänud aja teevad aega parajaks, saavad materiaalset halba karmat. Oleneb kui kaua seda teed, kas ühe päeva, igapäevaselt või iga teatud aja tagant, seesama tegevus jäädvustatakse sinu materiaalse karma sisse. Sa saad selle eest halba karmat, kuna sa soovid raha, kuid ei ole nõus selle nimel tööd tegema. Jah, palgapäeval sa saadki selle raha, kuid karma võib sulle hiljem tuua suhteprobleeme, halba tervist või blokeerida mõne südamesoovi täitumise. Seega naudi enda tööd, tee seda korralikult või astu sellest välja ning leia töö, mida sa sooviksid teha. Kui sa tunned, et sul on selline probleem ja sa soovid enda karma positiivsemaks muutmise jaoks sellest probleemist vabaks saada, siis kanna töö tegemise ajal Karneooli. Karneool on kristall, mis tõstab töökirge ja õpetab töötegemist nautima.

MATERIAALSUS JA ARMASTUS

Sa saad karmakaristuse välja teenida ka oma suhetesse. Materiaalne karma näeb ette, et sa ei tohi mitte kunagi siduda inimese armastust rahaga ja materiaalsusega. Kui sa nii teed, siis rikutakse see suhe hiljem ära.

Näiteks on väga paljud mehe ja naise suhted loodud materiaalsetel põhjustel või siis seetõttu pikemaks venitatud. Ma näen sageli suhteid, kus enam armastust ei eksisteeri, suhe on karile jooksnud, kuid materiaalsetel põhjustel ei minda lahku. Väga tihti ei julge just naised sellisest suhtest välja astuda, kuna nad kardavad, et nad ei tule materiaalselt toime. Seega jäädakse suhtesse, kannatatakse hinges olevad probleemid ära või surutakse need materiaalsetel põhjustel alla. Kui olla teise inimesega koos materiaalsetel põhjustel, teeseldes suhet, arvutades seda rahasse või asjadesse, kogub karma karistust ja see karistus saadetakse armastusse. Väga tihti ollakse sellises suhtes mõttega, et kui tuleb uus armastus, siis lõpetan vana suhte ära. Kuid tead mis? Karma ei too sulle armastust ja sa ei leia seda inimest, vaid karma hoopis blokeerib uue armastuse su eest, sest sa pead kõigepealt saama iseseisvaks ja õppima armastama ilma ühegi sendita sinu või tema taskus. Kahjuks on väga paljud sellises suhtes ja nendele inimestele mul ei ole muud öelda, kui seda, et astu sellest suhtest välja, saa iseseisvaks, tegutse enda materiaalse turvatunde tagamiseks üksinda. Siis karmakaristus vabaneb ja armastus seab enda sammud sinu poole. Olla koos kellegagi materiaalse turvatunde nimel on väga suur süü ja karmakaristus.

INIMESE HINGE EI SAA RAHASSE ARVUTADA

Lapsesaamine on inimese jaoks üks suurimaid ja tähendusrikkamaid sündmusi tema elus. Aga ka ka lapsesaamisega võib naine või mees enda ellu tekitada suure materiaalse karmakaristuse. Kuidas, sa mõtled? Ma seletan selle sulle kohe lahti.

Tihtipeale planeeritakse lapsesaamist ette. Loomulikult, kui naine tunneb, et ta on lapsesaamiseks valmis, siis ongi see tema intuitiivne hääl, mis räägib hinge valmisolekust. Kuid karistus tõmmatakse enda ellu lapsesaamise plaaniga siis, kui see on koos materiaalse plaaniga. Kui naine otsustab lapseootele jääda ja arvutab välja, kuidas tal oleks seda materiaalses mõttes kõige kasulikum teha, siis ongi juba karmakaristus kasvama pandud. Lapseootele jäädes ei tohiks naine kordagi keskenduda sellele, kuidas sellest rahalises mõttes kasu saada. Lapseootele jäädes peab naine keskenduma sellele, kui õnnelikuks teeb laps teda, tema perekonda, ja tundma armastustunnet. Isegi kui naine tunneb armastavaid emotsioone ja selle kõrval on materiaalsed unistused ning soovid, ka siis tuleb suur karmakaristus.

Naised, kes planeerivad lapsesaamisega kaasnevaid hüvitisi ja materiaalseid võimalusi, teenivad samuti karmasse karistust. Raha on vajalik, kuid lapse hinge ei tohi mitte kunagi rahaga siduda. Selline teema toob väga tugeva karmakaristuse. Kuid väga paljud just seda teevadki, planeerides rasedust materiaalselt sobivasse aega või järgmise lapse saamist just siis, kui emapuhkus saab läbi. Seda selleks, et muuta enda elu materiaalselt lihtsamaks, mugavamaks ja kasulikumaks. Karma on selle naise kõrval ja kuuleb lapsesaamise tagamaid. Karma ei luba last rahaga võrrelda ehk hinge rahasse arvutada. Kõlab koledalt, kui ma need mõtted välja kirjutan, kuid see on üks viis, kuidas inimene saab end ise materiaalselt karistada.

Kui sa küsid, mis võib olla sellise materiaalse sammu karistus, siis vastus on lihtne - armastuse ära võtmine. Hingelised sidemed on väga olulised ja seda karmaatilises mõttes. Jah, sa saad selle lapse, sina armastad teda, kuid ühest kohast sinu elust võetakse armastus ära. Mitte siis, kui sa lapse saad, vaid võib-olla kunagi tulevikus. Näiteks lõhutakse ära suhe emaga, isaga, vennaga, õega, parima sõbraga, mehega, naisega või sellesama lapsega. Karmaseadused on tugevad - mida külvad, seda lõikad. Seega on mu soovitus sulle - ära mängi mitte kunagi mitte ühegi inimese hingega materiaalseid mänge. Last soovi siis, kui sinu hing on tema armastamiseks valmis, kuid mitte kunagi ära oota, et ta tuleb ja teeb sinu elu materiaalselt paremaks.

KINGITUS PEAB TULEMA SÜDAMEST, MITTE RAHASSE ARVUTADES

Soovin veel ühe näite tuua, et sa saaksid suurema pildi, kuidas materiaalne karma saab meid karistada.


Kingitused peavad olema tehtud südamest ja headusest. Kui kellelegi midagi kinkida, siis sul peab olema soov seda teha ja sa pead tundma kingitust tehes vabadust, mitte kohustust. Kui sa teed kingituse ilma armastuseenergiata, siis selle kingituse energia muutub negatiivseks. Kui sa teed teisele kingituse nii, et sa kalkuleerid summa, teed kingituse vastu tahtmist, teed rahaliselt madalama väärtusega kingituse sellepärast, et sinu ahnus ei luba sellele inimesele kõrgema väärtusega kingitust teha, siis sa saad selle eest karistada.


Kingitust ei tohiks mitte kunagi teha valedel põhjustel. Kui sind on kutsutud pulma või sünnipäevale, siis kingitus peab tulema otse südamest. Sa ei tohi vaadata viisi, kuidas võimalikult odavalt hakkama saada. Kui see on sinu motiiv, siis võiks kink pigem olemata olla. Kui sa kingid vastu tahtmist sellepärast, et see läheb sul kulukaks, siis sa teenid endale materiaalset halba karmat. Kinkija ja kingisaaja ei tohiks kinki kunagi rahasse arvutada, mõlemal viisil saab inimene materiaalselt karistada.


Kingitus sümboliseerib südamest tulevat soovi ja headusega loovutamist. Kui sa soovid kellelegi kingitust teha, siis tee seda, kuna sa tahad seda teha, mitte rahasse arvutades. Kingitus ei pea olema kallis, et see oleks suure emotsionaalse väärtusega. Kingitus peab tulema siiralt, et sellel oleks hinnaline väärtus. Tihtipeale tuntakse kingituste tegemistel ahnuse emotsiooni ehk mõlgutatakse mõtet, kuidas odavamalt saada või seda, et ei raatsita raha raisata.

Kui kinkida ahnus-kadedus emotsiooniga kingitus, siis selle eest saadakse materiaalsesse karmasse veidi karistust juurde. Karma näeb ette, et sinu saatuses blokeeritakse ühel päeval selle käiguga abi, kui sul on seda kelleltki vaja. See ei tähenda seda, et sulle ei tule appi see inimene, kellele sa sellise emotsiooniga kingi tegid, vaid see võib olla hoopis täiesti teine inimene.

Materiaalsed sammud peavad olema tehtud puhta hingega, ilma kellelegi teisele valu ja kannatust põhjustamata. Materiaalsed sammud peavad olema siirad, ilma ahnuse ja kadeduseta.

On olemas väga palju viise, kuidas endale halba materiaalset karmat ligi kutsuda, need siin olid lihtsalt ühed näited, mis aitavad sul materiaalse karma seadusest rohkem aru saada.

Kui sa oled selliseid samme teinud, mis ma ülalpool välja tõin ja sa sooviksid nendest karistustest vabaks saada, siis see on enne karistuse kandmist kahjuks võimatu. Sa pead tehtud karma kätte saama. Ainuke, mida sa saad ära hoida, on edaspidine karma. See tähendab, et sa saad vigadest õppida, iseennast analüüsides aru saada, miks on üks või teine asi sinu elus juhtunud ja mis see on endaga kaasa toonud. Karistuse pead sa ära kandma, kuid sa saad ülejäänud elu paremini elada.

Loe ka minu varasemaid karmateemalisi artikleid: "5 vaimset sammu halva karma tervendamiseks" SIIT ja "6 head viisi halva karma vabastamiseks" SIIT ja "Mis on tööalane halb karma ja kuidas sul on võimalik seda vältida" SIIT.