Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood.

Äriliste unistuste kristalli maagiat soovitan ma teha neil, kellel on olemas äriline idee või kellel on juba enda ettevõte olemas ning kes soovib mõne unistuse täitumisele jõudu juurde anda. Igatahes on see maagia suunatud materiaalse unistuse täitumiseks. Seda võib teha ettevõtja ja ka see, kellel veel ei ole isegi veel midagi alustatud. Kasulik maagia äri käima lükkamiseks ja sellele õnne tagamiseks.

PRUUN ARAGONIIT, MARIAMI JASPIS JA LEOPARDJASPIS

"Kristallid, mis aitavad ärilistel unistustel ja soovidel täituda"

Pruun Aragoniit on soovide täitumise kristall, mida kasutatakse maagias selle jaoks, et maagia hakkaks üleüldse ka tööle. Kuna tegemist on siiski sellise maagiaga, mis hakkab sulle materiaalset küllust, edu või saavutusi tooma, siis on vaja selle maagia jaoks kinnitus kristalli. Pruun Aragoniit suurendab võimalust, et see maagia täituks. Lisaks sellele aitab Pruun Aragoniit väga kiiresti ka sinu maagia sõnad endasse võtta ja neid mõtteid järk-järgult täitma hakata. See on kristall, mis suunab ajapikku sinu soovi universumi poole, mis on ülioluline selleks, et maagia üldse täituda saaks. Pruun Aragoniit on kindel kristall, mis sellisest maagiast ei tohiks puududa.

 

Mariami Jaspis on ärilise ja ettevõtte edu kristall. Mariami Jaspis suurendab ärilist õnne ja aitab sul läbi enda tegevuse küllust ellu kutsuda. See on rahavoolu kristall, mis annab sulle võimaluse enda tegemistega ka materiaalses mõttes edukaks saada.

 

Leopardjaspis aitab ära hoida ärilist ebaõnne ja toetab äriliste soovide täitumist. Leopardjaspis on šamaanide kristall, mis suurendab unistuste täitumist. Leopardjaspis aitab sul maagiat tehes keskenduda ja see aitab talletada sinu unistust kristallidesse. Leopardjaspis koos Pruuni Aragoniidiga toetavad seda, et sinu unistus saaks materiaalse kuju. Kui on tegu rahaga seotud unistustega, siis peab olema maagias kristalle, mis aitaksid raha sinu ellu ka tuua.

Loo nendest kristallidest endale komplekt pruuni, kollast või kuldset värvi koti sisse.

Mida sa pead teadma, kui sa hakkad seda komplekti looma - Ennekõike tuleb sul leida puhta energiaga kristallid ehk kristallid, mida ei ole varem mõnel teisel eesmärgil kasutatud ja ka nende kristallide jaoks sobiv kott. Lisaks kristallidele ja kotile on sul vaja ka värsket basiilikut ja ühte Patšuli viirukit.

Äriliste unistuste maagiat on väga kasulik teha Täiskuu, Kuu esimese veerandi loomise ja Noore Kuu loomise ajal. Teine võimalus on seda teha nende samade Kuu faaside eelmistel või järgmistel päevadel. Eriliselt kasulik oleks seda siis teha, kui Kuu faas on seotud küllusega. Kuid sa võid seda teha ka siis, kui sa tunned, et nüüd on sinus see soov olemas.

Kui oled maagia tegemiseks valmis, siis leia sobilik koht enda kodus, kus sa saad seda teha. Aseta kristallid laua peale, raputa värskeid basiiliku lehti kristallide peale ning pane Patšuli viiruk nende kõrvale. Kui sa hakkad Patšuli viirukit suitsema panema, siis keskendu väga sügavalt ja soovi enda soov. Soovi soov välja valjusti või enda mõtetes. Soov peab olema seotud ärilise õnnega ja jäta Patšuli sinna end lõpuni põletama.

(Soov võib olla selline - "Tulgu minu ärile head õnne", "Täitugu minu ettevõtte loomise unistus", "Tulgu minu ettevõttele külluslik periood". Unistus peab olema positiivne ja koos palvega.)

Kui Patšuli on ära põlenud, siis võta kristallid ja pane need koos basiiliku lehtedega koti sisse. Kott aseta enda kodu Kagupoolsesse ilmakaarde. Kagu sümboliseerib tuleviku küllust ja õnne. Jäta see kott sinna senikauaks kuni soov on täitunud. Ära seda enne ava, kui see on täitunud. Seda ei pea ka puhastama.

Kui ühel heal päeval on soov täitunud, siis vabastatakse kristallid ja need hiljem võib lisada külluse kristallide keskele.

Maagiat tehes me saadame enda seest unistusi välja nii, et need jõuaksid meie tulevikku. Maagia tegemine on väga kasulik, see aitab sul enda seest õigeid energiaid välja suunata. Kristallid on need, mis aitavad sul seda saavutada.

Patšuli ja basiilik on mõlemad külluse energiaga, mis aitavad sinu unistusel kristallide sisse kinnituda!