Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomu joont. Üleminek on see aeg, kus hakkavad päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülemineku sodiaak?

LÕVI JA NEITSI 19. AUGUST - 26. AUGUST

Kui sa oled sündinud ajavahemikus 19. august - 26.august, siis sa kannad endaga kaasas teise sodiaagi mõjutusi. Kui sa oled sündinud enne 22. augustit, siis sa oled Lõvi Neitsi mõjutustega ja kui sinu sünnikuupäev langeb 23. - 26. augusti sisse, siis sa oled Neitsi Lõvi mõjutusega. See tähendab seda, et sa kannad endaga kaasas teatud määral Lõvile iseloomulikke jooni ja veel lisaks neid, mida üleminek on sulle andnud või kannad kaasas Neitsile iseloomulikke jooni ning lisaks veel veidi Lõvi energiat. Sa kuulud veel lisaks täitsa eraldi sodiaagi alla, milleks on Lõvi-Neitsi.

Kui sa oled sündinud Lõvi ja Neitsi üleminekul, siis sa kannad endaga kaasas Lõvi enesekindlust ning Neitsi analüüsivõimet

Hinged, kes on sündinud eraldi sodiaagi all Lõvi-Neitsina, nad on tõelised tuleleegid. Tuleleegid kas selle heas või halvas mõttes. Oleneb täpselt nende hetke olukorrast. Kõik, kes on sündinud ükskõik millisel sodiaagi üleminekul, nad on äärmuslikud inimesed. Lõvi-Neitsi äärmuslikkus seisneb selles, et nad võivad olla ülipositiivses mõttes energilised, teotahtelised ja aktiivsed. Samas teisel hetkel ülivihased kõige ja kõigi vastu. Tasakaalu ei eksisteeri, kuid kui Lõvi-Neitsi suudab endaga ise palju tegeleda, siis ta suudab ka elada ennekõike selles esimeses energias. Energias, milleks on ülipositiivne vägi.

Lõvi annab sellele erilisele sodiaagile elujõudu, enesekindlust, teotahet ja väge. Neitsi annab ülihea analüüsivõime, detailide armastuse ja korra. Nende omaduste kombinatsioon loob inimese, kes suudab enda isiklikku hobi ja eriala pidada nii, et see õitseks. Sellel sodiaagil on olemas väga hea äriline vaist ja oskus raha teenida. Loomulikult siis, kui Lõvi-Neitsi suudab enda sees sisemise rahu tagada. Kui ta langeb teise äärmuse poole, mis on seotud viha emotsioonidega, siis ta purustab iseenda unistuste poole tee ja seda väga lihtsal viisil. Ühesõnaga, mida ma soovin sellega öelda, on see, et nad võivad väga kergelt teistele inimestele selja keerata või impulsiivseid ja mitte kõige ilusamaid samme teha. Loomulikult need on talle endale kahjulikud. Kuid samas on tal kõik olemas selleks, et edukas olla. Lihtsalt oleneb, kuidas see sama Lõvi-Neitsi hing oskab enda elu elada.

Lõvi-Neitsi õnne, harmoonia, tasakaalu ja kaitse kristalliks on Karneool. Karneool töötab Lõvi ja Neitsiga väga hästi juba eraldi. Kuid kõige enam aitab Karneool just neid, kes on sündinud nende kahe sodiaagi ülemineku ajal. Karneool aitab alati tuju positiivsena hoida ja maandab seda varjupoolt, mis nende kahe sodiaagi üleminek endas kaasas kannab. Seega Karneool peaks olema kindlasti sellise inimese kodus või lähedal.

Lõvi-Neitsid on tõelised töörügajad ja see tuleneb Lõvi Tule elemendist ning Neitsi Maa elemendist. Nende kahe elemendi kombinatsioon annab vajaduse tööd teha, tegutseda ja millegi poole pürgida. On olemas kahe sorti Lõvi-Neitseid. Ühed on valjud-lärmakad ja seda terve eluvältel. Teised tahavad pugeda teki alla peitu kõige ja kõigi eest. Oleneb kumma sodiaagi mõjud on ülekülluses. Kuid siiski on neil ka väga kindlad ühised omadused. Üheks omaduseks on vajadus olla iseenda loodud teemades ülitäpne, korralik ja põhjalik. Aga ainult nendes asjades, mida ta on ise välja mõelnud, loonud või mis on tema hobiks. See, mida ta kirega enda ellu on võtnud. Pealegi on need Neitsid, kes on Lõvi sodiaagi mõjutustega sündinud, mitmeid kordi kirglikumad ja romantilisemad, kui need, kes seda ei ole. Samas on need Neitsi mõjutustega Lõvid palju analüüsivamad ja põhjalikumad, kui tavalised Lõvid.

Lõvi-Neitsid on äärmiselt uudishimulikud ja kui ma ütlen äärmiselt, siis ma seda ka mõtlen. Isegi, kui sa lased end nende poolt petta ja arvad, et nad seda ei ole, siis sa eksid. Nad tahaksid kõigest ja kõigist teada. Lihtsalt nii igaks kümneks juhuks on vaja teada. Sa ei tea ju kunagi, millal sul neid teadmisi vaja on. Seega väike Lõvi-Neitsi istub sinu kõrval ja kuulab suure kõrvaga, täiskasvanud inimene teeb seda lihtsalt nii muuseas käigu pealt. Lõvi annab sellele sodiaagile suhtlemisvajaduse ja Neitsi annab uudishimu.

Kui inimesed sünnivad ülemineku perioodil, siis nagu ma eelpool ütlesin, nad kannavad ekstreemsemaid energiaid endaga kaasas. Lõvi-Neitsi võtab väga sügavale hinge näiteks solvanguid ja võib ka väga suuri draamasid teha nende pärast. Seda kõike Lõvi elava iseloomu pärast ja Neitsi haavatavuse pärast. Samas võivad nad olla ülisalatsevad ja endassetõmbunud. Kõik oleneb tema enda tujudest ja elus olevatest hetkeseisudest.

Kui Lõvi-Neitsi leiab üles enda elus oskuse ja ande, siis ta leiab ka õnne üles. See on sellele sodiaagile üheks kõige tähtsamaks asjaks, et leida üles enda oskus. Kui ta seda teeb, siis ühinevad Lõvi edasipürgimise oskus ja Neitsi põhjalikkus. Nendest kahest energiast võib saada edu ja suured õnnestumised. Seega on väga oluline, et see hing leiaks enda tõelise kutsumuse üles, mille kallal hakata tööd tegema. Karneool on kristall, mis toob tööedu, ambitsioonikust ja oskust üles leida enda eriala. See on ka põhjuseks, miks on Lõvi-Neitsi õnne kristalliks Karneool.

Lõvi-Neitsid on väga intiimsed, nende kõrval peavad olema tema jaoks väga usaldusväärsed ja leplikud inimesed. Kuna Lõvi-Neitsi ei ole aldis end muutma, siis teised on need, kes peavad iga tema veidrusega leppima. Kui ta leiab enda kõrvale kellegi, kes teda aktsepteerib ja kes ei soovi teda muuta, siis on see suhe võimalik.

Soovitus kõikidele Lõvi-Neitsitele - aita selles elus rohkem teisi inimesi, et avada enda hinges positiivsust. Lõvi-Neitsi kaldub inseendale elama, kuid ta peab aeg-ajalt endale meelde tuletama, et ka teised vajavad teda. Lisaks sellele soovitan ma äärmuslikke olukordi vältida. Kui Lõvi-Neitsi langeb üksindusse, siis tuleb sellest kiiremas korras välja rabeleda. Kui Lõvi-Neitsi muutub liialt domineerivamaks, siis peab ta endale meelde tuletama, et teised vajavad tema armastust rohkem.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."

Lõvile loodud kristallikomplekti, mis toob sellele tähtkujule küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust, leiad SIIT ja Neitsile loodud kristallikomplekti SIIT.

Päikesel, tähtedel ja teistel taevakehadel on nii palju mõjuvõimu meie Maale ning kõigele siinsele. Kui me sünnime, siis meie Aura jäädvustab kogu selle energia iseendasse, mis parasjagu Maa peale on erinevatelt taevakehadelt suunatud.