Unes võid sa näha ükskõik mida ja kui sa ühel hetkel hakkad enda unenägusid lahti seletama, siis sa mõistad, kui palju on neid erinevaid unenägude nägemise võimalusi. Krokodill võib samuti sinu unenägudesse ära eksida. Kui ta tuleb, siis see ei tõota head, selle võid endale meelde jätta.

Kui sa näed unes krokodilli, siis esmalt pead sa endale meenutama, milline see krokodill sinu unenäos oli.
Kas ta oli suur või oli ta väike? Kas sa kartsid teda või mitte? Kas ta oli inetu või oli ta rõõmsameelne? Milline emotsioon sul tema suhtes oli ja mis oli veel sinu unenäos. Kõik pisikesed detailid loevad ja sa pead kõik vägagi detailselt enda jaoks lahti seletama. Seda loomulikult sellepärast, et sa saaksid unenäost seda, mis see sulle andma tuli - vastust.

Kui sa näed unes krokodilli, siis üldiselt tuleb see sulle hoiatust andma. Hoiatust salakavaluse, silmakirjalikkuse, kahepalgelisuse, noa selga löömise, ärakasutamise ja omakasupüüdliku inimese kohta. Krokodilli peamiseks sümboliks on just selline tähendus ja väga harva tähendab see sinu unenäos midagi head. Krokodill tuleb sinu unenägudesse ka siis, kui keegi sinu kõrval annab sulle väga kahjulikku ja ebavajalikku nõu. Ole väga ettevaatlik teiste inimeste arvamuste ja nõuannete kuulamise osa. Hoia end teiste inimeste mõjualast eemale ja tee seda väga teadlikult.

Kui krokodill hammustab sind, siis see on märguanne lähenevast ohust. Sulle antakse teada, et sa peaksid olema äärmiselt ettevaatlik kõigi ja kõige suhtes.

Juhul kui krokodill ainult võtab sinust kinni ja ei hammusta sind,
siis see on märguanne, et sa pead millelegi suuremat tähelepanu pöörama. Unenäos olevad teised tegevused ja sümbolid võivad viidata sellele, millele sa pead rõhku osutama.

Krokodilliga võitlemine või ta endast eemale tõukamine sümboliseerib kahjuliku olukorraga silmitsi seismist. Sa võid avastada inimese, kes teeb sulle liiga ja sul võib temaga tekkida sõnelus. See unenägu võib viidata ka sellele, et sa suudad halvast inimesest üle olla. Seda sellisel juhu, kui sa suutsid unenäos selle krokodilli käest pääseda. Kui mitte, siis ta suudab sind alistada.


Unes krokodilli ja enda lapse nägemine viitab sellele, et sa pead enda lapse eest hakkama rohkem hoolt kandma. See on märguanne, et sa pead enda lapse osas valvsam olema ja tema eest hoolitsema.

Kui krokodill peidab end sinu unenäos, siis on see märguanne sinu vaenlasest. Selles unenäos antakse sulle märku, et sinu vaenlane jälgib sind ja soovib sind kuidagi salvata. On keegi, kes kadestab sinu tegevust ja ootab igal hetkel sinu murdumist. Sellise unenäo juures peaksid sa väga ettevaatlik olema iga oma sammuga, et sa kogemata ei annaks enda vaenlasele võimalust selleks, et ta sulle saaks liiga teha.

Kui neid krokodille, kes end vee all või kuskil mõnes teises kohas peidavad, on rohkem, siis neid salasepitsejaid on ka täpselt samapalju.

Juhul kui ülejäänud unenägu on positiivse alatooniga, siis see/need krokodillid ennustavad sulle ette sinu varjatud talenti või oskust. Kuid selline positiivne tähendus võib krokodillide puhul väga harva esineda. Siiski peaksid sa krokodilli unes nägemise puhul olema väga ettevaatlik.

Krokodilliga koos vees olles antakse sulle sinu alateadvuse või sind kaitsvate hingede poolt märguanne, et sa peaksid rohkem tegelema iseenda kaitsega. See on märk, et sinu Aura tõmbab ligi halba õnne, sinu Auras on lekked ja sa pead enesekaitsega tegelema. Sellisel juhul soovitan ma kindlasti kanda kaitsvaid kristalle, et enda Aurat tervendada. Turmaliinsuletistega Kvarts on see kristall, mis tervendab sinu Aurat ja samas ka kaitseb seda.

Kui sa jooksed krokodilli eest ära, siis see näitab, et sa ei julge ohtliku olukorraga või probleemiga silmitsi seista. See on märk, et sa kardad enda vaenlase või konkreetse inimesega vastamisi olla. Sinu enda alateadvus annab sulle märku, et sa oled argpükslik ja et sa ei tohiks nii käituda.

Unenägu, kus sa ise oled krokodill, sümboliseerib sinu tugevust. Oskust kriitikaga, halbade inimeste ja probleemidega silmitsi seista. See on märk, et hoolimata olukorrast suudad sa selle kõigega toime tulla.

Kui sa näed unes krokodilli, siis see halb inimene ei pea ilmtingimata olema keegi, keda sa ei tunne. See võib olla ka inimene sinu kõrval. Ole lihtsalt tavapärasemast ettevaatlikum ja võta seda unenägu tõsiselt!

Unenägude kristallikomplektis hoia Hüpersteeni kristalli, kui sa soovid saada hoiatusi juba enne ohu tulekut. Seda ikka selleks, et sa saaksid enda elu ja hinge kaitsta. 

Leiad kõik minu kirjutatud unenägude seletajad SIIT.