Kaljukits on tähemärgisüsteemis kümnes sodiaak, keda juhib maaelemendi vägi ja kes oma iseloomult on kõige kangem. Kangus on hea, kuid mitte alati, seda peaks iga Kaljukits ka ise teadma. Kui minu kirjutatud mõtteid peaks lugema üks Jäär, siis usu mind, Kaljukits on ka sinust kangem. Ta on tõepoolest kõige kangem ja talle järgneb Jäär.

Kaljukitse sodiaagi alguseks peetakse 22. DETSEMBRIT ja lõpuks 19. JAANUARI. Kõik, kes on sündinud selles ajavahemikus, on Kaljukitsed. Selle tähtkuju alguse- ja lõpupoole on veelgi erilisemad sodiaagid, kelleks on Ambur-Kaljukits ja Kaljukits-Veevalaja. Need on üleminekusodiaagid, kellele on nii Kaljukitsele iseloomulikud jooned kui ka teise tähtkuju mõjutused.

Kaljukits on iseenesest vägagi võimekas, selle omaduse on talle andnud tema astroloogiline energia, kuid ta peab õppima oma tugevaid külgi enda kasuks pöörama ja neid ära kasutama. On ka neid Kaljukitsi, kes on teelt eksinud ning madalseisu laskunud. Tal on tegelikult olemas kõik selleks, et olla edukas, tuleb lihtsalt õppida enda väge tunnetama ja seda õigesti rakendama.

Sihikindlus, kangekaelsus, ego - positiivne või negatiivne?

Kaljukits on sihikindel - kui ta on midagi endale pähe võtnud, siis sammub ta selle poole. Ta võib rügada väga rasket tööd millegi nimel, mida ta soovib kindlasti enda ellu tuua. See on üks tema tugevamaid külgi, mida paljudele teistele sodiaakidele sünniga kaasa antud ei ole. Eriliselt sihikindel on Kaljukits, kelle eluteenumber on 1, tema on see kõige sõjakam ja ka kangekaelsem.

Kui Kaljukits on endale midagi pähe võtnud, siis seda ta pooleli ei jäta, see pole lihtsalt võimalik. Tead miks? Kaljukitsel on ääretul kõrge ego, mõnel lausa nii kõrge, et ta lämbub selle sisse ära. Ego on hea asi senikaua, kuni see on positiivne ja tervislik, mitte kahjustav ning teisi allasuruv. Olgu põhjuseks siis positiivne või negatiivne ego, Kaljukits ei saa alla anda, kuna see teeb temast saamatu. Kusjuures, ta on ainuke, kes endast nii mõtleb, teised ei vaata Kaljukitse üldse sellise pilguga.

Seesama kõrge ego võimaldabki tegelikult Kaljukitsel asju lõpuni viia, pidada kinni endale antud lubadustest ja muuta enda elu teatud suunas ehk paremakski. Ta ei ole kindlasti jooksik - kui ta on endale tee valinud, siis ta vähemalt üritab seda teedpidi ka liikuda.

Kaljukits seab endale väga kõrgeid ootuseid ja sellepärast võib ta väga kiiresti iseendaga ka riidu minna. Seda siis, kui ta ei saa endale seatud ootusi täidetud siis, kui ta on endale selle pähe võtnud. Ta võib end emotsionaalselt peksta, endaga tülli minna ja riielda ning olla endas pettunud. See on nii tüüpiline Kaljukitse käitumine, olgu selleks Kaljukitseks siis mees või naine. Kuid järjekordselt ei näe keegi teine, et ta on endaga riius. Nad ei näita seda lihtsalt teisele välja. Miks? See teeks temast nõrga inimese ja mida Kaljukits kõige enam kardab? Seda, et keegi näeb tema nõrkust. Kuid selle peale ütlen ma, et kui sa oled otsustanud ise enda probleemidega võidelda, siis see on sinu valik ja läbi selle õpid sa end ka kõige enam tundma. Nii tekivad ka muutused sinu sees kergemini.

Kaljukitse negatiivset külge aitab vaos hoida Hematiit. Hematiit on igale Kaljukitsele vajalik talisman. See aitab maandada tema negatiivsust, liigset egoismi ja jäärapäisust seal, kus ta iseendale liiga teeb. Hematiit on selle tähemärgi tasakaalustaja ja tema energiate harmoniseerija. See kristall võiks olla Kaljukitsel kaasas siis, kui ta tunneb, et kõik on hakanud allamäge minema ja kui ta ei saa enam iseendaga läbi.

Kitseaastal sündinud Kaljukits - ehtne Kaljukits

Need Kaljukitsed, kes on sündinud kitseaastal, on kõige puhtamad Kaljukitsed. See tähendab seda, et neis esineb kõige enam Kaljukitsele iseloomulikke jooni ehk nemad on nii-öelda kõige ehtsamad Kaljukitse sodiaagi esindajad. Teistel aastatel sündinud Kaljukitsed on rohkem enda astroloogilisest aastast mõjutatud ja võivad olla kas pehmema iseloomuga või esineb mõni konkreetne Kaljukitse omadus temas vähem.

Kaljukitse üle valitseb Saturn

Saturn on planeet, mis annab Kaljukitsele energiat ja mõjutab kogu tema olemust. Milline on Saturn? See planeet suunab inimese hinge rohkem negatiivsuse poole ja seda ka Kaljukitse puhul. Negatiivsuse poole selles mõttes, et see muudab Kaljukitse vägagi skeptiliseks. Skeptiliseks just teiste inimeste, mitte esoteerika ega ka müstika suhtes. Skeptilisus tähendab umbusku ja seda on tal teiste inimeste suhtes väga palju. Kaljukitsele on omane kahelda teise inimese kavatsustes ja otsida salakavalust. Ta on lihtsalt sündinud detektiiv, kellel peavad asjad selged olema. Kuid ta annab teisele inimesele vähemalt kümme korda võimaluse oma varjukülgi näidata, enne kui ta teda usaldama hakkab. Seega, Kaljukits võib sulle ilusa laia naeratusega otsa vaadata ja sa isegi ei tea, et tegelikult analüüsib ta sinu reaktsioone, miimikat ning kogu olemust. Detektiiv.

See, et Saturn muudab Kaljukitse negatiivseks, on seotud just tema umbusuga inimese loomulikku headusesse. Minu arvates on see väga hea omadus, kui Kaljukits suudab seda külge endas tasakaalus hoida. On ka neid, kes ei usalda mitte kedagi ja näevad isegi enda kauaaegse kaaslase kapis pidevalt luukeresid, mis ei ole sealt veel välja tulnud. Kaljukits peab oskama hoida piiri hea ja halva skeptilisuse vahel.

Tähemärkidest on Kaljukitsed ka ühed armukadedamad, temale eelneb kõige armukadedam Lõvi ja järgneb vaikiv armukadetseja Sõnn. Kaljukitse armukadedust aitab maandada Punane Tiigrisilm, seda ka teisel kahel sodiaagil. Punast Tiigrisilma soovitan ma kanda neil, kelle armukadedus on ülemäära võimsaks muutunud.

Kindlaks tallatud tee - kas hea või halb valik?

Kaljukits on sündinud selliste astroloogiliste näitajatega, mille järgi on tal vajadus astuda kindlaks tallatud tee peal. See on inimene, kes soovib enda elus tasa ja targu ühes konkreetses suunas kõndida. Talle ei meeldi väga hüppelised ja kolossaalsed muudatused, kuid samas meeldib talle mõte muudatustest. Kui need muudatused peaksid aga tulema, siis lööb see ta pikemaks ajaks rivist välja.

Saturn annab Kaljukitsele vajaduse elada kohati rutiinset elu. Rutiin on tema sõber, kui me räägime kodusest ja tööalasest elust. Kaljukitsele ei meeldi suhtevahetus, kokku-lahku käimine ja talle ei meeldi ka ühest kohast teise rännata. Tal peab jalgealune kindel olema ja suhe tema kõrval peab olema tugev. Kui ühte või teist ei ole, siis on ta segaduses ja ebastabiilne.

Suitskvarts 
on Kaljukitse üks kõige tähtsamatest õnnetoovatest kristallidest. Suitskvarts aitab ennekõike leevendada tema sisemist stressi ja selle kristalli teine kõige väärtuslikum vägi Kaljukitsele on oskus aidata tal enda elu elada nii, et ta õnnelik oleks. Suitskvarts toob selgust ja oskust luua enda ümber just sellist elu, mida Kaljukits soovib. See aitab likvideerida probleeme ja lahendada olukordi, mis talle muret põhjustavad. Suitskvarts koos Hematiidiga toob Kaljukitse ellu tasakaalu ja sellist rutiini, mis teda õnnelikuks muudab.

Iseseisvus on ülioluline, see on eesmärk omaette

Oma loomult püüdleb Kaljukits iseseisvuse poole. Tema elu üheks olulisemaks eesmärgiks on saavutada täielik iseseisvus ja elada nii, et ta ei pea mitte kellestki sõltuma. Kaljukitse mehed on need, kes loovad perekonnale turvatunde, ja Kaljukitse naised on ühed vähesed naised, kes suudavad ka üksinda elada ning toime tulla.

Kaljukitsele on ülioluline see, et tal oleks oma rahakott ja et ta saaks ise majandada. Materiaalsus ja raha teenimine on tema jaoks väga kõrgel kohal. Kaljukits on üks materialistlikumaid tähemärke, samas blokeerib see tema intuitsiooni. Seega, kui Kaljukits soovib oma materialistliku mõttemeele kõrval avada ka enda intuitsiooni, Inglite tunnetust ja unenägude seletamise oskust, siis on tal selleks kindlasti kristallide abi vaja.

Tema üheks tugevamaks intuitsiooni arendamise ja spirituaalse energia võimendamise kristalliks on Girasol. See on Kaljukitsele väga vajalik, et ta suudaks vahet teha õigel ja valel sisetundel. Girasol aitab Kaljukitse loogilisel ja materiaalsel poolel tasakaalus olla, et see tema kõrgemaid Tšakraid kinni ei lülitaks. See kristall avab kõik kolm ülemist Tšakrat, mille kaudu Kaljukits suudab enda elus asju ette näha ja saatust tunnetada. Girasoli võiks Kaljukitse kanda ehtena või hoida seda kristalli enda kodus.

Kui on raha, siis on kõik hästi

Kaljukits armastab raha ja isegi, kui mõni Kaljukits soovib mulle vastupidist väita, siis valetaks ta ennekõike iseendale. Kaljukitsed on küllaltki materialistlikud, neile meeldib mugavus ja mõte, et neil on materiaalne turvatunne. Kaljukits on see sodiaak, kes kogub raha endale tagatasku ja mõned isegi peidavad raha mustadeks päevadeks. Ühtpidi on majanduslik mõttelaad väga kasulik, Kaljukits suudab väga raskel ajal hakkama saada, kuid teistpidi võib ta muutuda rahaahneks. Ta peab endale korrutama, et kõike ei saa rahasse arvestada.

Kaljukitse materiaalne ahvatlus võib teda viia ka sellise töö peale, mida ta ei naudi, kuid on nõus rahanumbri pärast tegema. See on tema jaoks üks kahjulikemaid otsuseid ja seda just karma suhtes. Kaljukits peab tegema tööd, mida ta armastab, vastasel juhul hakkab ta seestpoolt lagunema. Kaljukitsele on ühelt poolt ülioluline materiaalne väljavaade ja teisalt emotsionaalne rahulolu. Seega peab ta töö osas leidma tasakaalu - leidma töö, mida ta armastab, mitte töö, mis ainult materiaalselt hästi sisse toob. Kambaba Jaspis on suurepärane külluse, rahaõnne, tööedu ja tervise kristall Kaljukitsele. Kambaba Jaspis aitab elukvaliteeti parandada ja läbi intuitsiooni teha õigeid valikuid. Tegemist on kristalliga, mis juhatab Kaljukitse tema elus õigele teele.

Kaljukitse rahavoolu, külluse ja isiklike saavutuste kristalliks on Piltjaspis. Piltjaspis toob Kaljukitsele materiaalset õnne ja küllust igal tasandil. See aitab tal leida töö, mida ta armastab ja tõusta karjääriredelil ainult ülespoole. Kaljukitse kodus peaks küllusenurgas/külluse karbis kindlasti Piltjaspist olema. Seda kristalli tasuks kanda ka ehtena, et avada Auras olevat küllusekanalit.

Kaljukitsele on ülioluline teadmine, et ta saab materiaalselt hakkama.

Plaanimajandus ja enda vigadesse süvenemine

Kaljukitsele on antud oskus teha realistlikke plaane ja nende järgi elada. Tema on see, kes võib teha kümne aasta plaani ja selle järgi ideaalselt ka elada. Plaanid on head, kuid Kaljukits peaks meelde jätma, et elada tasub ka nii, et annad saatusele võimaluse. Kui Ta suudab oma plaanides anda ka saatusele võimaluse erinevaid korrektuure teha, siis on kõik hästi. Tihtipeale ongi just see tema probleem - talle ei meeldi muudatused.

Elu on aga selline, et paljud head asjad tulevad sinu teele nii, et sa ei oska neid ette tajuda ja paljud head asjad vajavad eelnevat segadust ning asjade korda sättimist. See on saatus. Kui Kaljukits laseks veidigi enda seatud piiranguid lõdvemaks, siis näeks ta ise ka, et paljud ilusad asjad soovivad tema ellu siseneda.

Kaljukits suudab enda vigu näha ja see on üks väga hea omadus. Kuid nagu ma eelpool mainisin - teistele ta seda ei tunnista! Kaljukits on siiski kõrge egoga, mäletad?

Kuid hoolimata sellest, et ta ei taha enda vigu teistele tunnistada ja vabanduse palumine ei tule kõne allagi, kui kellelegi on liiga tehtud, oskab Kaljukits enda vigadest tasa ja targu õppida ja muuta end paremaks inimeseks. See ei juhtu küll alati kõige kiiremini, kuid tulemus saabub ühel päeval nii või naa.

Oonüks on Kaljukitsele kõige tugevam kaitseenergiaga kristall. See on kristall, mis aitab tal valelt teelt eemal hoida, aidates tal hoida enda karma puhta ja tervena. Oonüks õpetab teda kiirelt enda vigadest õppima ja suunab ta sellise elustiili poole, mis talle kahju ei too. See kristall kaitseb sõltuvushaiguste eest ja stressi ning depressiooni küüsi sattumisest. Oonüks on ühele Kaljukitsele nii-öelda universaalne kristall, mis aitab tema elust eemal hoida nii ebaõnne kui ka halvad inimesed.

Oonüks võiks kindlasti olla Kaljukitse kodu välisukse vahetus läheduses või kodukaitse kristallikomplektis. Vähemalt kord aastas võiks Oonüksit ehtena kanda, et see tugevdaks tema Aurat ja õpetaks enda elust halba eemal hoidma.

Hüpersteen on samuti tugevatoimeline kaitsekristall Kaljukitse päikesemärgi esindajale. Kaitstes teda negatiivse energia, ohtude, õnnetuste, valede valikute ja stressi eest. Suurepärane kristall enda tervendamiseks ja Auravälja tugevdamiseks. Parandab intuitsiooni, muudab Kaljukitse rõõmsamaks ja õnnelikumaks inimeseks.

Armastab sügavalt, kuid raske on seda väljendada

Paljud ei saa Kaljukitsedest aru, eriti need, kes temaga suhtesse astuvad. Seda mõtet, mida ma tema tundeelu kohta jagan, võiks kindlasti lugeda ka Kaljukitse kaaslane.

Kaljukits on see, kes hoiab enda tundeid salajas ja iseendale. Ta võib väga sügavalt armastada, hoolida ja austada, kuid tal on üliraske neid sügavaid tundeid teisele poolele väljendada nii, et tema armastatu ka sellest aru saaks. Ta lihtsalt ei ole selles kõige osavam. See aga ei tähenda, et ta ei armasta - kaugeltki mitte!

Kaljukits ei armu mitte kunagi esimesest silmapilgust, ta ei ole Kalad, Vähk ega Skorpion, keda võib hetkega armastusenool tabada. Kaljukits kohaneb suhtes väga aeglaselt, ta võib suhtesse astuda, kuid ta teeb seda enda sees väga tasa ja targu. Kaljukitse juhtplaneet Saturn muudab ta skeptiliseks. Algul peab ta enda sees jõudma järeldusele, kas ta on ikka õige inimese valinud. Kui ta mõistab ühel hetkel, et "Jah, on küll õige inimene", siis avab ta enda põhjatu südame.

Kaljukitsele on vaja anda aega tunnete väljanäitamiseks ja romantiliseks läheduseks. Ta võib olla füüsiliselt lähedane, kuid ta ei saa välja öelda tundelisi sõnu, kui ta ei ole selleks valmis. Seega, kui sa oled Kaljukitsega suhtes, siis pead sa olema väga kannatlik ja uskuma tema armastusse. Kaljukits ei ole koos inimesega, kelle vastu tal tundeid ei ole, kui ta on sinuga, siis järelikult pead sa talle midagi tähendama. Petaliit on Kaljukitse jaoks ülim armastusekristall. See toob tema ellu armastust erinevatel tasanditel, häid suhteid tuttavatega ning perekonnaõnne. See aitab Kaljukitsel iseendaga rohkem rahul olla ja parandab Kaljukitse energiaid. Petaliit on kristall, mis aitab Kaljukitsel armastust leida- see on tema hingesugulase leidmise kristall. Petaliit avab Kaljukitse Südametšakra ja aitab tal romantilises suhtes avatud olla. Petaliit aitab Kaljukitsel välja näidata armastust oma teisele poolele.

Roosa Sammalahhaat on Kaljukitse armastuseõnnekristall. Roosa Sammalahhaat toob Kaljukitsele suhteõnne, aidates tal enda kõrvale leida keegi, kellega ta suudaks enda elu jagada. Talle on ülioluline leida kaaslane terveks eluks. See kristall on kasulik ka neile, kes on juba suhtes, aidates suhtesse tuua positiivsust, head õnne, usaldust, sügavat armastust ja teineteise mõistmist.

Roosa Sammalahhaat võiks olla Kaljukitse voodi kõrval armastusekristallide keskel või ta võiks seda endaga kaasas kanda. Eriti soovitan seda kanda siis, kui Kaljukits on vallaline.

Täpselt samamoodi toob armastuseõnne talle ka Piemoniit. Piemoniit suurendab Kaljukitses kirge, mida enda kaaslasele välja näidata. Piemoniidi ja Roosa Sammalahhaadi ühine mõju aitab Kaljukitsel ka enda tundeid paremini väljendada.

Kaljukitse armastuse kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Kaljukitsele on vaja tõestust!

Kaljukitsel on vaja pidevat tõestust kõige ja kõigi kohta. Tõestuseta ei ole olemas seda, millest teised talle räägivad. Ta ei ole selline visionäär nagu on kolm vee-elemendi esindajat, tema on ehtne maaelemendi esindaja - realist. Ta ei suuda midagi saatuse hooleks jätta ja anda aega unistustele end luua, isegi, kui ta seda soovib. Et elus midagi saavutada, tuleb võim enda kätte haarata ja seda ise luua. Kaljukitse ei rahulda visioonid, uskumiseks peab ta nägema natukenegi reaalset ja füüsilist poolt. Kusjuures, Kaljukitsed ongi tihti need, kes minu eraseanssidel imestavad, et kuidas on võimalik näha nähtamatut ja inimese hinge saladusi. Kaljukitsi on mul võimalik selliste teemadega kõige enam šokeerida.

Emotsioonide ja mineviku vabastamine

Kaljukitsel on väga palju tugevaid omadusi, kuid igal sodiaagil on ka oma nõrgad küljed, mida ta peab selles füüsilises elus õppima ära lahendama.

Selle tähtkuju esindaja võib kohati olla väga eemaletõmbuv, tihtipeale muutub ta kalgiks ja seda eneselegi teadmata, miks temaga nii juhtub. Ausalt, ta ise ka ei tea seda!

Kaljukitsel on tõsised probleemid mineviku vabaks laskmisega ja enda emotsionaalsete probleemide tervendamisega. Tal on raske unustada valu ja halba, mida talle on tehtud. Isegi sõnad ei unune ja ta lihtsalt peab iseenda kiuste kõik meelde jätma. Ta ei ole Lõvi, kes liigub alati edasi ega Ambur, kes mõistab inimeste negatiivsust. Ta on Kaljukits ja ta on oma raudrüü taga väga haavatav.

Kaljukitse üheks suurimaks katsumuseks ongi minevikust lahtilaskmine, kuidas elada nii, et ta suudaks keskenduda vaid hetkele ja tulevikule.

Kaljukitse mineviku vabastaja kristalliks on Lumiobsidiaan. Lumiobsidiaan aitab unustada valu ja tervendada haava, kus valu eksisteerib. See aitab blokeerida enda kiusamise ja aitab tal eluga edasi minna. Kui sa oled Kaljukits ja tunned, et minevik jälitab sind, siis kanna mitu kuud järjest Lumiobsidiaani talismani. See talisman aitab parandada Auralekked ja haavad. Kui sa tunned end hästi, siis pane Lumiobsidiaan puhkama ja kanna seda uuesti, kui emotsioonid hakkavad üle pea kerkima. Lisaks sellele on Lumiobsidiaan Oonüksi kõrval Kaljukitsele üks parimaid kaitsekristalle.
Enesekaitsemehhanism
Kaljukitsel on väga tugev kaitsehoiak, mis kerkib temas esile siis, kui ta kardab. Ükskõik, mis on hirmu põhjuseks, kui see tema hinge siseneb, siis hakkab ta seda hirmu ründama.

Enesekaitsemehhanism avaldub nii, et ta võtab väga kõrgi hoiaku kohe, kui ta tunnetab ohtu. Kui keegi peaks tema au riivama, siis muutub ta vastikuks ja salvavaks. Ta ei ole tegelikult selline, kuid hirm muudab ta üleolevaks. Tihtipeale tunnevad teised sodiaagid, et Kaljukits võib olla väga ülbe, kuid see on peegeldus tema ebakindlusest. Ta kaitseb end ükskõik millises olukorras, ta on iseendale nii väärtuslik, et ta lihtsalt ei luba endale liiga teha. See ei tule kõne allagi, et keegi tuleb teda jalgealla trampima.

Kui on tööd ja tegemist, siis Kaljukits elab

Kaljukits on ühest küljest suhteliselt rahutu ja püsimatu. Ta ei suuda lõõgastuda, lihtsalt nii raske on maha istuda ja end välja lülitada. Kui Kaljukits teeb tööd ja tegeleb millegagi, siis elu liigub. Ta ei salli paigalseisu ja lihtsalt aja raiskamist. Aeg tuleb enda kasuks tööle panna. Eriti kehtib see Kaljukitsena sündinud meeste puhul. Kui Kaljukitse mehel on töö, siis on kõik korras. Kui töö peaks kaduma, siis ei ole ta üldse meeldiv inimene.

DETSEMBRI KALJUKITS

Detsembris sündinud Kaljukitsed on oma suhetes ja eraelus kõige võimukamad. Kõik peab alluma nende kontrollile. Tema on ka kõige ambitsioonikam ja see, kes soovib alati enda ihaldatud tulemuseni jõuda. See on Kaljukits, kellel ma soovitan alati enda unistuste poole püüelda, seda isegi siis, kui see tee on väga raske.

JAANUARI ALGUSE KALJUKITS

Jaanuari alguses, kuni 9. jaanuarini, sündinud Kaljukitsed on meeletult sihikindlad ja kindlameelsed. Siht silme ees ja siit ma tulen! Teda on raske liigutada ja mõjutada. Isegi kõige lähedasem inimene ei suuda tema mõtteid kõigutada.

JAANUARI KESKPAIGA KALJUKITS

10. - 19. jaanuarini sündinud Kaljukits on hinges kõige rahutum ja soovib enda elus kiiresti midagi luua ja teha. Ta on kõige energilisem ja aktiivsem, ta lausa jookseb läbi elu. See on ka Kaljukits, kellele absoluutselt ei sobi, kui keegi tuleb teda õpetama. Talle on väga raske nõu anda, sest ta ei taha seda vastu võtta.

Suhe emaga annab tugeva isiksuse või nõrgestab teda terveks eluks

Kaljukitsele on väga oluline see, kuidas teda on lapsepõlves kasvatatud ja kui lähedane on ta oma emaga. Ema lähedus, hellitus ja armastav suhe temaga annab enesekindlust. Mida parem ja armastavam on olnud Kaljukitse suhe emaga, seda tugevam ta on. Ema on tema kõige nõrgem koht. Kui ema on temaga tülis, siis on Kaljukits rivist väljas. Isa teda niivõrd palju ei mõjuta. Kusjuures väga paljud Kaljukitsed on lapsepõlves olnud isast eemal või ei ole isa tema kasvatamisele palju aega pühendanud. Selle tähtkuju esindajad kannavad endas väga kõrget meesenergiat ja neil ei lähe isa tuge nii palju vaja, kui ema oma.

Kaljukits, kes on oma emast eemal olnud, ei ole saanud temalt tuge ja hoolt, võib kogu eluks jääda emotsionaalselt haavatavaks ning seda väga tugevalt. Emaarmstuse puudumine muudab Kaljukitse ebastabiilseks, tekitab põhjendamatuid hirme ja muudab ta inimeste suhtes veelgi skeptilisemaks. Soovitan nendele Kaljukitsedele selle hingelise külje tervendamiseks Petaliiti. Petaliit on armastuse andja ja Südametšakra tervendaja. Hoolimata olukorrast, mis viis ta emast eemale, suudab Petaliit neid haavu tervendada. Seda kristalli tasuks kanda senikaua, kuni Kaljukits ise tunneb, et tema emalik vajadus on harmoonias ja haavad on paranenud.

KALJUKITS - eluaegne probleemide ületaja ja lahenduste leidja. Enesekaitsehoiak ja iseendaga pahuksis olemine on tema jaoks tavaline, tal on pidev vajadus tõestada endale oma tugevaid külgi. Väga jäärapäine iseloom, oskamatus sõnu ritta seada ja meeletu vajadus turvatunde järgi - kõik see teebki Kaljukitsest Kaljukitse.

ERILISED TALISMANID VASTAVALT SÜNNIKUUPÄEVALE ON KALJUKITSEDELE JÄRGMISED:

Olen esimesed ja viimased kuupäevad kirja pannud vastavalt uskumustele. Teatud uskumuste järgi algab Kaljukits 21. teisel juhul 22. detsembril jne.

21. - 22. detsember VARISKIIT
22. - 24. detsember SERPENTIIN JAAD
24. - 25. detsember PRENIIT
25. - 26. detsember SUGILIIT
26. - 27. detsember PUNANE AVENTURIIN
27. - 28. detsember SININE KULDKIVI
28. - 29. detsember LILLA FLUORIIT
29. - 30. detsember DANBURIIT
30. - 31.detsember APATIIT
31. detsember - 1. jaanuar GIRASOL
1. - 2. jaanuar VANADINIIT BARIIT
2. - 3. jaanuar ROHELINE AVENTURIIN
3. - 4. jaanuar PÜRIIT
4. - 5. jaanuar GALENA
5. - 6. jaanuar VALGE HAULIIT
6. - 7. jaanuar OOKEANI JASPIS
7. - 8. jaanuar ;VALGE KALTSIIT
8. - 9. jaanuar MUST SPINELL
9. - 10. jaanuar PUNANE JASPIS
10. - 11. jaanuar PETALIIT
11. - 12. jaanuar HEMATIIT
12. - 13. jaanuar STROMATOLIIT
13. - 14. jaanuar VEREKIVI
14. - 15. jaanuar OONÜKS
15. - 16. jaanuar ROOSA TURMALIIN
16. - 17. jaanuar KRÜSOKOLLA
17. - 18. jaanuar PERIDOOT
18. - 19. jaanuar VALGE OPAAL
19. - 20. jaanuar LEOPARDJASPIS
20. - 21. jaanuar QUANTUM QUATTRO

Kõik kristallid mõjutavad kõiki inimesi, aga mõned konkreetsed kristallid suudavad kiiremini teatud tähemärkide Aurasse jõuda.


Kaljukitse kohta leiad veel põnevat lugemist SIIT.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."