Ingver on üks minu lemmikuid ravimtaimi, kuna see on meistertervendaja ja ka üks kõige lihtsamini käsitlevat väetaim, mida saab kasutada selleks, et ajada oma kodust välja kurjad hinged, kutsumata külalised ja halb energia. Ingver on eestlastele kergesti kättesaadav ja selle kasutamine on imelihtne. Ingveril on palju maagilisi omadusi, luba mul neid sulle tutvustada.

Ingver on juur, millel on väga tugev aroom ja seesama essents on Ingveri müstiline vastumürk kurjusele. Ingver on võimas maagiate elluviija ja seda kasutatakse väga paljudes erinevates rituaalides võimendajana. Ingver on rituaalitaimede seas nagu on Mäekristall kristallide seas, mis võimendab teisi kristalle.

Kõik, kes plaanivad tulevikus erinevaid rituaale läbi viia, olgu selleks siis küünlamaagia või ka minu enda tehtud maagia taaslaadimine, neile soovitan vahetult enne maagia tegema hakkamist süüa tükike Ingverit või põletada õlilambis Ingveri eeterlikku õli, kuna Ingver aitab kaasa ükskõik millise maagia läbiviimisele. See aitab paremini keskenduda sõnadele, aitab mediteerida ja oma mõtteid kiiremini universumisse saata.

INGVERIGA KODUAURA PUHASTAMINE

Kas sa oled vahel tundnud, et sul pole oma kodu mõnes ruumis hea olla, sa muutud negatiivsemaks või tunned, et keegi jälgib sind. Sellisel juhul on seal avanenud negatiivsusportaal, mida saab Ingveriga kinni panna. Sama rituaal sobib ka siis, kui soovitakse äraneedmist allikasse tagasi saata.

Leidke poest võimalikult värske Ingverijuur, tooge see koju ja hoidke vähemalt üks öö Musta Turmaliini kõrval. Seejärel riivige Ingver imepeeneteks tükkideks, et essentsi tuleks välja võimalikult palju. Riivitud Ingver asetage väikese nõu sisse (soovituslikult tumedat värvi kaussi või taldrikule) ja see nõu pange sellele kohale, kus tunnete end ebameeldival,t või siis välisukse kõrvale, kui soovite äraneedmist allikasse tagasi saata. Ingveripuru hoitakse seal seni, kuni Ingveriessents on kadunud, kuna just see aroom ongi vastumürk kurjusele. Kui Ingver on kaotanud oma aroomi, siis viiakse see puru majast välja mõne põõsa või puu alla.

Kui hoiate Ingveripuru välisukse juures, siis lisaväge needuse majast eemale peletamiseks või selle takistamiseks annab Musta Turmaliini, Hematiidi ja Püriidi hoidmine välisukse juures. Kristallid võiksid olla peidetult ja need võivad sinna ka jääda - vajavad vaid igakuist kodupuhastamist küünalde, rituaalitaime või viirukisuitsuga.

NEGATIIVSE ENERGIA PUHASTUSRITUAAL

Ingveri eeterlik õli
on ideaalne negatiivse energia puhastaja. Vala õlilamp vett täis ja tilguta vette Ingveri eeterlikku õli ja Eukalüpti eeterlikku õli, mõlemat umbes 10 tilka. Põleta neid eeterlikke õlisid, et need saaksid tervendada sinu koduenergiaid ja sind ennast. Ingveri ja Eukalüpti kooskasutamine aitab puhastada negatiivseid energiaid, mis tekitavad masendust, stressi, närvilisust, melanhooliat, tujukust, agressiivsust, viha, karjumisi ja enda negatiivsete emotsioonide teiste peale valamist. Kui sa soovid veelgi edukamat Aurapuhastust teha, siis hoia õlilambi kõrval Musta Turmaliini kuuli. See on kuul, mis aitab ära võtta ja kustutada halba energiat sellest keskkonnast, kus see kuul on.

Põleta oma kodus Ingveri eeterlikku õli koos Apelsini eeterliku õliga kindlasti just Päikesevarjutuse ajal. Ingveri ja Apelsini kooslus aitavad Päikesevarjutuse ajal luua sinu ümber ja sinu koju väga tugevat positiivset energiat. Päikesevarjutuse ajal tehtud rituaalid kinnituvad sinu ellu pooleks aastaks. Põletades neid õlisid sellel päeval, lood sa sellesse ruumi pooleks aastaks positiivse energia. 

INGVERIGA HINGE KAITSMINE JA ISIKLIKU AURA PUHASTAMINE

Kuna ma töötan igapäevaselt inimestega, suhtlen ja aitan neid, siis pean paratamatult erinevate teemadega kokku puutuma.  Äraneedmine, ärasõnumine, pahatahtlikud inimesed ja karmaatilised katsumused on teemad, mis ümbritsevad paljusid, aga nendest ei räägita valjusti. Soovin jagada imelihtsat nippi, kuidas puhastada enda Aurat Ingveriga nii, et see aitaks teiste poolt saadetud negatiivsust Aurast välja viia.

Selleks tuleb valmistada Ingveriteed. Ingverist on valmistatud teed sajandeid, et enda Aurat puhastada, küll aga teab enamik inimesi Ingverijuurt kui immuunsuse tugevdajat. Annan väikese vihje, kuidas teha Ingveriteed nii, et see tõukaks Aurast välja kogu sinna kogunenud negatiivsuse.

- Tee valmistamiseks tükeldage Ingverijuur imepisikesteks tükkideks ja asetage teekannu põhja. Ingverit võiks olla võimalikult palju. Laske sellel kuumas vees tõmmata vähemalt pool tundi.

- Vahetult enne jahtunud Ingveritee jooma hakkamist pigistage tee sisse värsket Sidrunimahla ja vähesel määral Köömneid.

- Seejärel võite teed juua.

Sidrunil ja Köömnetel on kaitsvad omadused ning kui kombineerida need Ingveriessentsiga, siis need aitavad Ingveri toimel kehas kauem püsida. Sidrun puhastab Aurat ja Köömned kaitsevad Aurat. Sellise lihtsa ja maagilise tee joomine aitab puhastada kogu hinge ja on sinu füüsilisele kehale ülimalt kasulik.

INGVERI ARMASTUSETEE

Sidrunimahla ja Köömnete asemel tuleb Ingveritee sees hoida poleeritud Roosat Kvartsi - terve selle aja, mil teed juuakse.

Kui soovite Ingverit kasutada puhastus- või kaitserituaali jaoks, hoidke seda alati koos Musta Turmaliiniga näiteks korvi või mõne karbi sees.

INGVER JA SELLE RAVITSEVAD OMADUSED

Ingveriteed juuakse, et tervendada seedehäireid, pankreast, kõhuvalusid ja kui olete vaevas liigse maohappelisusega. Ingveriteed juuakse, kui iiveldab, pea käib ringi ja on pidevad vererõhukõikumised. Minu lemmikuks Ingveri tervendavaks omaduseks on see, et see aitab takistada vähirakkude kasvamist, aga sellisel juhul tuleb seda süüa.

Olen väga suur alternatiivmeditsiini austaja ja minu isiklik peavaluravim on just jahvatatud Ingver. See on vaid minu enda viis selle juure kasutamiseks ja mul ei ole õigust meditsiinilist nõuannet jagada, küll aga võin enda kogemuse siia kirja panna. Peavalu vastu on tõhus Ingveripulber ja seda leidub täiesti tavalises maitseainete riiulis. Peavalu leevendamiseks ei haara ma tabletti, vaid joon koos mõne rahustava teega pool lusikatäit kuivatatud ja jahvatatud Ingverit. Minuga toimib see ideaalselt, aga kui soovite katsetama hakata, siis hoiatan... see on päris tugeva maitsega.

Ingveri eeterlik õli on alternatiivmeditsiinis võimas vahend, millega saab abi nii mitmegi terviseprobleemi leevendamisel.

Toidumürgitus, iiveldus - nuusuta Ingveri eeterlikku õli pudelist, see aitab iiveldust vähendada. Lisa seda kõikidesse oma kodu õlilampidesse, et see aroom saaks aurutamise teel tubadesse levida. Ingveri eeterlik õli aitab muuta kahjutuks bakteri või viiruse, mis kehas haigust tekitab. Lisaks aitab see vältida nende nakatumist, kes haigega kokku puutuvad. Kolmandaks aitab Ingver kiirendada tervenemist ja tekkida paremal enesetundel.

Üks võimalus on see, et määri enda otsmikule üks tilk Ingveri eeterlikku õli koos baasõliga. Soovituslikult mandliõliga, kuna sellel ei ole lõhna ja seega ei saa baasõli tekitada omakorda iiveldust.

Kui sa kahtlustad, et sa sõid midagi, mis võib sulle hiljem kehva enesetunde tekitada, siis ennetuseks sea Ingveri eeterlik õli õlilambi sisse põlema.

Antiseptik - Ingveri eeterlik õli aitab sinu nahal olevaid nakatunud kohti tervendada. Kui kehale on tekkinud põletik mõne kemikaali või allergilise ainega kokkupuutest, siis kanna paar tilka Ingveriõli koos rohke baasõliga põletikulisele ning allergilisele kohale.

Külmetushaiguste meistertervendaja - Ingveri eeterlik õli aitab lagundada lima, mis on haigestumisel kurku tekkinud. Eriti kasulik on Ingveri eeterlik õli nohu, angiini ja põletikuliste hingamisteede puhul. Et end haigestumise ajal tervendada, sea enda vahetusse lähedusse õlilambi sisse Ingveri eeterlik õli põlema. Pane õlilamp vett täis ja tilguta sellesse ohtralt õli. Kui oled haige, siis hinga õlilambil oleva eeterliku õli auru pidevalt sisse. Kui õlilambis olev küünal kustub, siis pane see uuesti põlema, vaheta vett ja lisa uut õli. Ingveri eeterliku õli aurutamisel pääsevad tervendavad komponendid sinu hingamissüsteemi ja hakkavad seal haigestunud kohta tervendama. Lisaks aitab Ingveri eeterliku õli põletamine muuta hingamist lihtsamaks, sa ei tunne nii palju valu ja piina, mida võid kurguhaiguse ajal tunda.

Üks võimalus on eeterlikku õli tilgutada rätiku peale (soovituslikult tumedamat värvi rätik, sest Ingveriõli on kollakas) ja asetada see rätik enda pea alla. Tee seda näiteks öösel või haigena voodis olles. See annab sulle võimaluse seda eeterlikku õli sisse hingata.

Looduslik närvide rahustaja - Põleta Ingveri eeterlikku õli õlilambis või tilguta seda vannivette. Ingver aitab kiirelt rahuneda ja lõõgastuda. Kui sa tunned, et sul on vaja aeg maha võtta, siis kasuta just Ingveri eeterlikku õli.

Mensturatsioonikrambid - Ingveri eeterlik õli aitab vabastada spasme ja leevendada valu alakõhus, täpselt samamoodi nagu seda teeb ka Salvei eeterlik õli. Soovitan proovida mõlemat õli, et sa saaksid välja selgitada, kumb eeterlik õli sinu puhul tõhusamalt toimib. Neid õlisid kasuta kordamööda korraga. Selleks kanna paar tilka eeterlikku õli rohke baasõliga alakõhu piirkonnale, masseeri tervendav õli naha sisse ja oota, kuni valu on järele andnud.