Kristallid on antud meile tervendamiseks, nendega on võimalik teha imelisi asju. Üheks võimaluseks on nendega ennustada ja selleks sobivad imeliselt kristallpendlid. Täna räägin ma sulle, kuidas ennustada endale pendliga armastuse ja suhete teemadel. 

Roosa Kvarts sümboliseerib armastust, romantikat, harmooniat, suhteid, hingedevahelisi sidemeid, positiivsust, tundeelu, emotsioone ja Südametšakrat. Roosa Kvartsi pendel on armastuseenergiaga tugevalt seotud, seda kasutatakse suhteteemade uurimiseks, ennustamiseks ning suhte ja armastuse teemal vastuste saamiseks. 

Pendliga võib endale ennustada igaüks, kes seda soovib. Kindlasti arvesta seda, et ennustatakse vaid enda isikliku pendliga. Selleks, et pendel aitaks sul tulevikku ennustada, pead sa selle aktiveerima. Ma soovitan sul leida enda pendli jaoks koht, kus seda hoida, näiteks riidest kott. Koti sees hoia lisaks pendlile ka Roosa Kvartsi kristalli, kas ühte või mitut, kuna see aitab hoida pendli väge. 


Ennustamiseks läheb sul vaja järgnevaid maagiaesemeid:

1. Roosa Kvartsi pendel

2. Roosa Kvartsi kristall või kristallid

3. Sandlipuuküünal,  Vaniljeküünal või Roosiküünal

Küünal aktiveerib Roosa Kvartsi pendli tulevikku vaatama.


ENNUSTAMINE:


Ennustada võid endale sobival aja, kuid alati on parem seda teha siis, kui armastuseenergiad on aktiivsed ja armastuseportaalid avatud. Selle kohta saad infot minu igakuistest horoskoopidest, leiad need SIIT.

Ennustamiseks leia endale mugav koht, kus sa saaksid täielikult lõõgastuda. Soovitan sul seda teha võimalikult hilja õhtul, kuna siis on sinu spirituaalne energia võimendatud ja ennustamine on lihtne, kuna Kuuenergia on siis Päikeseenergiast tugevam. Kuu annab meile oskuse vaadata kaugemale.

Aseta enda ette Sandlipuu, Vanilje- või Roosiküünal ja süüta see põlema. Küünalt süüdates lausu lause, mis aktiveerib küünla: "Armastusekanalid avanegu ja hing näidaku mulle teed tulevikku." Korda seda lauset seni, kuni küünal on põlema pandud.

Kui küünal on aktiveeritud, siis võta Roosa Kvartsi kristall või kristallid ja aseta need küünla ette või kõrvale. Roosa Kvarts annab küünlale lisaväge. Lisaks võid samal ajal panna viirukialusele suitsema erinevaid armastuseviirukeid, väga hästi sobivad Kaneel, Sandlipuu, Roos või Vanilje. Viirukid aitavad Südametšakral õigete vastuste jaoks avaneda.

Üks või mitu Roosa Kvartsi kristalli aseta küünlast veidi eemale, selle kohal hakkad sa pendlit hoidma ja sellega ennustama.

Nüüd võta Roosa Kvartsi pendel kätte ja alusta ennustamistööd.

Kõigepealt enne ennustamist hoia pendlit korra enda peopesas ja lausu uuesti see lause: "Armastusekanalid avanegu ja hing näidaku mulle teed tulevikku". Alles seejärel alusta esimese küsimuse küsimist pendli kaudu. Ennustamiseks hoia Roosa Kvartsi pendlit enda domineerivas käes ehk käes, millega sa kirjutad ja millega sa oled harjunud enda igapäevaseid toimetusi tegema. 

Pendliga ennustatakse nii, et iga kord, kui sa oled enda mõtetesküsimuse esitanud, asetad pendli küünlast eemal oleva kristalli kohale nii, et see saaks selle kohal võnkeid teha.

Pendlist tulenev ring-võnge tähendab jah-vastus, edasi-tagasi võnge ei-vastust ja pendli liikumatu olek "vale küsimus või valesti sõnastatud küsimus". Kui pendel lihtsalt vibreerib, siis sellisel juhul tähendab see seda, et sa ei või veel küsimusele vastust saada.

Jäta meelde! Enne igat küsimust pead sa küsimuse esitamise hetkel pendlit peopesas hoidma ja kohe peale küsimuse esitamist asetama selle Roosa Kvartsi kristalli kohale, mis on küünlast veidi eemal. Seejärel oota ning vaata, milliseid võnkeid hakkab see selle kristalli peal tegema.

Kui sa oled küsimuse ära esitanud ja hoiad seda pendlit kristalli peal, siis korruta enda mõttes pidevalt sedasama küsimust, millele soovid pendli kaudu vastust saada. Seda senikaua, kuni pendel hakkab reageerima. Jälgi selle võnkeid ja vastava võnke liigutuse järgi saad vastuse.

Kui sa oled vastuse kätte saanud, siis võta pendel peopessa ja täna seda enda mõtetes vastuse eest. Seejärel esita uus küsimus ja aseta Roosa Kvartsi kristalli kohale vastust andma. Nii võid teha senikaua, kuni sa tunned, et sul on pendliga kontakt saavutatud.

Kui sa soovid ennustamise ära lõpetada, siis täna uuesti pendlit, aseta see kristallidega koti sisse ja kustuta küünal suure tänutundega. Sedasama küünalt saad sa järgmisel korral uuesti kasutada, seega hoia see enda jaoks alles.

ENNUSTAMISKÜSIMUSE SOOVITUSED

Selleks, et tulevikku ennustada, pead sa oskama enda pendlile oma küsimusi õigesti esitada. Selleks, et pendel saaks sulle jah- ja ei-vastuseid tuua, pead sa esitama küsimuse nii, et sellele oleks võimalik nii ka vastata. Seega, kui sa mõtled küsimuse välja, siis mõtle ka seda, kas pendlil üldse on võimalik sulle vastata. Küsimused võiksid olla väga konkreetsed ja lihtsasti arusaadavad. Kui vaja, siis proovid uuesti ja korrutad küsimust senikaua, kuni tunned, et oled saanud selle enda seest välja öelda.

Soovitatavad küsimused, mida võiksid ennustamisel kasutada:


"Kas ma elan koos enda saatusekaaslasega?" Samal ajal keskendu enda kaaslasele; "Kas ma olen suhtes enda Hingesugulasega?" Samal ajal visualiseeri enda kaaslast; "Kas ma peaksin temaga suhtes olema?" Samal ajal visualiseeri enda praegust kaaslast; "Kas ma pean talle andestama?" visualiseeri probleemi ja sellega seotud inimest; 

"Kas minu Südametšakra on avatud armastusele?" Samal ajal hoia enda vasakut kätt südame kohal. Kui vastus on jah, siis armastusekanal on avatud ja kui ei, siis tuleb sul seda Tšakrat tervendama asuda; "Kas ma olin temaga liiga karm?" Keskendu teatud tülile või intsidendile ning sellega seotud inimesele; "Kas ma jagan talle liiga vähe armastust?" Visualiseeri seda, kelle kohta küsimus käib; 

"Kas tänane eluperiood on mul seotud armastuse leidmisega?"; "Kas ma peaksin temast lahti laskma?" Visualiseeri teda, kellest jutt käib; "Kas tulevase aasta aja jooksul olen ma suhtes?" Samal ajal visualiseeri kõiki aastaaegu; "Kas lähima kuu aja jooksul on hingesugulane minu teele tulemas?" Visualiseeri tervet kuud (jaanuar, veebruar jne); "Kas homme kohtun ma inimesega, kes on minust sisse võetud?" Visualiseeri kohti, kus sul on plaanis minna; "Kas lähima poole aasta jooksul kohtun ma enda Hingesugulasega?" 

Ilusat ennustamist, avastamist ja endas selgusele jõudmist. Ennustamisel visualiseeri ja ole ülitäpne enda küsimuste esitamisel!

Tene Laul