Kristalle kombineerides annavad nad sulle edasi ühe konkreetse väe, niiviisi on sul võimalik saada nende käest teatud maagiat, mis kandub sinu Aurasse. See kristallikomplekt siin on täis maagiat, kui sa lood selle endale ise.

Saatuse poolt kingitud ande komplekti kristallid hakkavad sinuga töötama konkreetsel eesmärgi. Selles komplektis on kolm erinevat kristalli, mis üheskoos avavad sinu sees oleva ande. Need toovad sinus välja selle, mille oled enda eelmistes eludes juba selgeks õppinud, avades kanali, mille kaudu see anne saaks välja tulla.

Seda maagiat soovitan teha, kui sa tunned, et sa soovid avastada seda, milleks sa oled võimeline. Leida oma tee siin maailmas ja teha seda, mida sinu hing oskab. Saatuse poolt kingitud anne on meil igaühel erinev, ava enda oma ja ole unikaalne!

KINAVAR, PÄIKESEKIVI JA AMULETI KRISTALL - kristallid, mis avavad sinu sees oleva ande.


Kinavar väga spirituaalse väega kristall, mis annab lisajõudu ükskõik millisele maagilisele tegevusele, mis on käsile võetud. See on kristall, mis aitab maagial täituda ja kinnituda. Kinavari läheb selles maagias vaja sellepärast, kuna sellel on oskus avada sinu sees teatud kanal, mille kaudu saaks sinu salapärane anne välja tulla. Kinavar avab sinu hinges oleva informatsiooni ja teised selles maagias olevad kristallid aitavad Kinavaril seda tööd teha.

Päikesekivi on optimismi, elujõu, energia, ambitsioonikuse, edu ja soovide täitumise kristall. Päikesekivi on selles maagias vaja selleks, et Kinavaril oleks piisavalt palju jõudu, et sa suudaksid enda annet ise märgata. Päikesekivi toetab selle maagia toimet. Lisaks avab Päikesekivi sinu energias Päikesepõimiku, mille kaudu sa leiad endas üles ande, mida sa saaksid enda töösse rakendada, ühendades sinu ande tööga, et see saaks su jaoks olla väga kasulik.

Amuleti kristall suudab esile tuua selle, mida sa enda saatuses kaasas kannad, avades enda kohta informatsiooni nägemise. Amuleti kristall aitab sul mõista, kes sa selline oled, mida sa teha oskad, mis on sinu tugevused ja millises suunas oleks sul tark liikuda. 

Kokkuvõtvalt avab Kinavar sinu hinges kanali, mille kaudu saaks sinu anne päevavalgele tulla, Päikesekivi aitab sul selle üles leida ja selle sinu jaoks kasulikuks muuta ehk seda sinu ellu sobitada, aidates sul leida enda andele rakendust. Amuleti Kristall aitab mõista, mis on sinu anne, miks see on sulle saatusesse kingitud ja mida sa pead selle andega enda elus ette võtma.

Loo nendest kristallidest endale komplekt punast värvi koti sisse. Kindlasti ära kasuta teist värvi kotti, sest punane aktiveerib kristallid otsima sinu hingest üles selle, mis on sinu hinge andena kirja pandud.

Mida sa pead teadma, kui sa hakkad seda komplekti looma. Ennekõike tuleb sul leida puhta energiaga kristallid ehk kristallid, mida ei ole varem mõnel teisel eesmärgil kasutatud. Kristallid ei tohi eelnevas kasutuses olla sellepärast, et see maagia saaks toimima hakata. Eelnevalt kasutatud kristallidega maagiat ei tehta. Lisaks kristallidele ja kotile on sul vaja ka Sandlipuu viirukit. Vaja on ka enda fotot, kus sa oled üksinda. Hea oleks, kui see foto oleks vähem kui aasta vana.

Saatuse poolt kingitud ande maagiat võid teha sa igal ajal. Hea on, kui sa kuulad enda sisetunnet ja teed seda siis, kui sa tõesti soovid enda andest aru saada. Kuid alati oleks hea teha sellise energiaga maagiat Kuu esimese veerandi loomise ajal või Täiskuu loomise ajal. Energiad on siis võimendatud ja on võimalik enda hinges olevaid salapäraseid teadmisi esile kutsuda. Leiad õige aja Kuufaaside kalendrist SIIT.  Tee ise oma valik, millal soovid seda maagiat teha.

Enne maagia teelesaatmist pead sa nendest kristallidest tegema endale kristallivett. Selleks aseta need kolm kristalli veega täidetud klaasi sisse. Hoia neid kristalle seal vees vähemalt 20 minutit ja seejärel joo vesi ära. Kui kristallvesi on joodud, võta kristallid klaasi seest ära ja aseta maagia tegemiseks punase riidest koti sisse.

Punane kott kristallidega aseta viirukiga viirukialuse juurde. Sea viiruk suitsema ja samal ajal, kui sa seda teed, lausu oma mõtetes lause: "Saatuse poolt kingitud anne avanegu".

Nüüd võta kristallikott enda kätte, hoia seda kahe pihkudes, sule silmad ja soovi enda soov uuesti, lausudes lause: "Saatuse poolt kingitud anne avanegu" Ütle seda lauset järjest täpselt 3 korda.

Seejärel ava silmad ja aseta kott uuesti viiruki kõrvale. Nüüd lase viirukil lõpuni suitseda ja jäta kristallid senikaua viirukisuitsu sisse. Sandlipuu saadab soovid teele ja aitab sinu mõtetel kristallidesse kinnituda.

Kui viiruk on lõpuni suitsenud, siis võta kristallikott uuesti enda kätte ja korda maagialauset uuesti 3 korda: "Saatuse poolt kingitud anne avanegu" Seejärel aseta kristallikott enda foto peale, mis on sinu voodi all ja jäta see sinna täpselt 30 päevaks. Pane endale kirja, millal saab 30 päeva täis ja seejärel võta maagia enda voodi alt ära. Sa võid seda teha ka hiljem, kuid mitte varem kui 30 päeva. Sa võid selle ka voodi alla jätta, võid hakata neid kristalle kaasas kandma või leida sellele maagiale enda kodus muu sobiv koht. Mina soovitan jätta see maagia enda foto juurde, kasvõi tõsta foto laua peale ja asetada kristallid foto ette.

Maagia võib lahti teha täpselt aasta pärast, kuid mitte enne. Täpselt aasta aega saadavad kristallid maagia täielikult teele. 30 päeva on see periood, kus maagia aktiveerub ja kinnitub kristallidesse. Aasta on see aeg, mil maagia suundub järk-järgult, päev-päeva järgi sinu Aurasse. Kui sul on aasta pärast või kunagi hiljem soov see maagia avada, siis tuleb need kristallid tänutäheks vette või metsa alla viia. Teeksin seda alles siis, kui sa oled enda ihaldatud tulemuseni jõudnud, mitte enne. Senikaua hoia neid kristalle enda foto juures.

Peale 30 päeva möödudes maagia tegemisest hakkad sa vaikselt sammuma enda ande avastamise poole, ole tähelepanelik ja jälgi, kuidas sinu elu hakkab muutuma.

Maagiat tehes me saadame enda seest unistusi välja nii, et need jõuaksid meie tulevikku. Maagia tegemine on väga kasulik, see aitab sul enda seest õigeid energiaid välja suunata. Kristallid on need, mis aitavad sul seda saavutada.