Inglid ümbritsevad meid igal pool ja kui sa oled vähegi rohkem avatud Inglite energiatele, siis nad abistavad sind läbi numbrite kombinatsioonide saatmise. See käib nii, et nad suunavad sinu mõtte ja pilgu täpselt õigel ajal kella vaatama. Näitavad liikluses olles sulle ühesuguseid auto numbrimärke või juhatavad tähelepanu täpselt ühesugustele maja numbritele. Sa hakkad ise märkama neid numbreid ja kui sa näed mõnda numbrit ning see jääb sinul kuidagiviisi kripeldama, siis see on märguanne sinu Inglitelt. Usu mind sa tunned ära, kui need numbrid saadetakse märkidena sinu ellu.

3333 koosneb neljast kolmest, mis omakorda sümboliseerivad loomingulisust, inspiratsiooni, optimistlikku suhtumist, soovide teele saatmist ja nende võimalikku täitumist.

Kui sulle saadetakse Inglite poolt neli kolme ehk Inglinumber 3333, siis antakse sellega sulle teada, et selle sõnumi ei toonud kohale sinu lisainglid, vaid selle tõi kohale sinu peaingel ehk kaitseingel. Kui kaitseingel toob sõnumi, siis sellel sõnumil on kõrgem väärtus ja selle sisu on mitmeid kordi olulisem. Tavaliselt toovad Inglisõnumeid kohale meid ümbritsevad lisainglid, kodused Inglid, surnud hinged ja teised erinevad hingetasandil olevad energiad. Kuid vahel toob neid sõnumeid kohale ka peaingel. Number 3333 on peaingli sõnum, mida kindlasti peab võtma vastu suure vastutustundega. Kui seda numbrit näed, siis sellele ka reageeri.

Number 3333-ga soovib peaingel sulle teada anda seda, et ta on võtnud positsiooni sinu lähedal olla täna ja lähimal ajal. Tavaliselt peainglid liiguvad ühest dimensioonist teise ja nad ei ole alati meie kõrval, kuid käivad meid külastamas ning juhatamas siis, kui meil seda kõige enam on vaja. Seda sellepärast, et nendel on ka teisi ülesandeid vaja ära teha ja nad ei saa alati meie kõrval olla.

Kuid miks annab peaingel teada, et ta on tulnud mõneks ajaks peatuma sinu Aurasse? Sellel on olemas oma põhjus. Peaingel saabub number 3333 saatel siis, kui sa oled midagi head enda elus välja teeninud või kui sul on vaja tuge selleks, et selle heani jõuda. Ta tuleb selleks, et sa suudaksid enda tuju, optimismi ja inspiratsiooni üleval hoida. Needsamad emotsioonid viivad sind selle õnneni ja heani, mis sind võiks ees oodata. Peaingel annab sulle teada, et sa peaksid number 3333 nähes olema positiivne ja hoidma enda tuju pidevalt üleval. Igasugune positiivsus aitab sul selle kõigeni jõuda. Seega ma soovitan sul enda emotsioone juhtida, et sa ise enda head õnne läbi pessimistliku suhtumise ära ei rikuks.

Peaingel annab sulle teada, et ta ootab sinupoolset üleskutset temale endale. Et sa mõtleksid tema kui peaingli peale ja et sa saadaksid talle sõnumeid teele. Ta ootab seda, et sa sooviksid tema käest midagi. Olgu selleks siis juhatus, nõuanded või veelgi suurem inspiratsioon. Kuid tavaliselt number 3333 nähes pead sa ka ise tundma tunnet, et soovid midagi teha, luua ja paremaks muuta. See emotsioon peaks juba sinu sees olema. Kui on, siis peaingel soovib, et sa mitmekordistaksid selle emotsiooni enda sees. See on edasiviiv jõud!


Kui sa number 3333 nähes küsid enda peaingli käest juhatust ja õiget teed, siis peagi hakkad sa liikuma ka õiges suunas. Peaingel juhatab sind selleni, milleni sa pead jõudma, aidates sul tee vabaks teha millegi hea loomiseks.

Tavaliselt peaingel tuleb number 3333 saatel sinu juurde siis, kui sinu inspiratsioon, unistamine ja soovimine hakkab reaalseks muutuma. Peaingel tuleb ja aitab sinu unistustel täituda. Et mõista, mille jaoks peaingel sinu kõrvale appi tuleb, siis mõtle selle peale, mille peale sa enne 3333 nägemist mõtlesid. Millest sa unistasid, millele keskendusid ja kuhu kohta sa enda inspiratsiooni suunasid. See sama inspiratsioonist saadud unistus ja soovmõtlemine võis olla ka selle sama päeva hommikul või tunde varem. Inglisõnumid ei jõua alati kohe kohale, seega vaata tunde tagasi sellele, millele keskendusid. Peaingel annab sulle vihje, et see sama soovmõtlemine on väärt soovimist ja unistamist. See toob head ja see võiks leida aset sinu elus. Peaingel tuleb ja aitab sul selle kõige enda ellu luua. See ongi see hea, mida ta tuleb ette kuulutama. See hea, mis hakkab peagi sinuga juhtuma. Kuid nagu ma eelpool mainisin, siis, et seda kõike saada, tee ise peaingliga koostööd. Saada enda juhatuse soov peainglini ja ole ise optimistlik ning tegutse enda soovi elluviimise nimel.

Peaingel palub sul järgi mõelda ka sellepeale, et sa unistamisega küüniliseks ei muutuks. Ta annab sulle teada, et sul on kõik olemas selleks, et enda unistust reaalseks muuta, kuid sa ei tohi teelt kõrvale põigata. Et sa ise kontrolliksid, et sa ahneks ei muutuks. Kui sa seda ei tee, siis peaingel teeb kõik selleks, et sinu poole teel olev hea õnn ka kohale jõuaks.

Kui number 3333 on sinu juurde saabunud, siis ma soovitan sul Sinise Kuldkivi kristalli kandma hakata. Sinisel Kuldkivil on oskus sinu mõtteid ja soove endasse koguda, et aidata peainglil asuda neid koos sinuga täide viima. Sinine Kuldkivi loob väga hea sideme sinu peaingliga, aidates sinu soovidel, palvetel ja unistustel tema kõrvu jõuda.

KORDUV INGLINUMBER 3333

Kui Inglinumber 3333 tuleb, tuleb ja jääbki tulema ning sa ei suuda seda mitte kuidagi enda jaoks ära seletada, siis sellest müsteeriumist aitan ma sul aru saada.

Kui number 3333 käib sind kummitamas, siis on see märk selle kohta, et sinu elus võiks juhtuda midagi imelist, kuid sa ise ei näe selle nimel piisavalt palju vaeva, et sa selleni jõuaksid.

Sellisel juhul tõsta enda tuju, näe enda elu positiivsemas valguses, hakka inspiratsiooni saades tegutsema, saada peainglile soove, et ta sind juhataks. Anna ise palju positiivsust välja, et number 3333 tulek saaks sulle tuua seda, mida see sulle tooma tuli.

Kui näed Inglinumbrit 3333, siis hakka koheselt tegutsema, liikudes enda soovide ja unistuste poole. Saada energia sinna, millest oled viimati unistanud.

Loe ka number 3, 33 ja 333 tähendusest, mille leiad siit.

Loe ka teisi minu kirjutatud Inglisõnumeid SIIT.