Olen eelnevalt kirja pannud selle kohta, mida tähendavad Inglinumbrid 2 ja 3 kombinatsioon 23, 232 ja 223 vormis. Täna seletan ma lahti kõik selle, miks sa pidevalt näed number 2 ja 3 kombinatsiooni. Miks Inglid alailma saadavad sulle märke kellaaja peal, milleks on 22:33, 23:23, 23:33 või sinu arve poes on pidevalt 22.33. Kui Inglid hakkavad sulle märguandeid saatma konkreetsete numbritega, nende numbrite kombinatsioon on pidevalt üks ja sama, siis selle sees peitub väga suur sõnum.

Kas sa näed pidevalt number 2 ja 3 kombinatsioone ning need numbrid käivad alailma sinuga kaasas? Kui jah, siis selle artikli kirjutasin ma just sinu jaoks.

Senikaua kuni me elame, on meie kõrval keegi, kes meid juhib ja juhatab. Inglid kasutavad enda abi andmiseks numbreid, numbrite kombinatsioone ja nad kasutavad ära meiega ühenduses olemist numeroloogilise lähenemisega. Igal numbril on oma sügav tähendus ja nende sees on laused, mida me peame mõistma ning tõlgendama. Kui sa hakkad mõnda konkreetset numbrit või numbrite kombinatsiooni väga tihti nägema, siis Inglid on sinu kõrval ning nad suhtlevad sinuga. Sina pead lihtsalt piisavalt tark olema ja õppima nende keelt. Aga mina aitan sul lahendada neid müsteeriumeid ja kui sa hakkad ühel heal päeval järjepidevalt nende märguandeid tõlgendama, siis usu mind sinu elu läheb väga värviliseks ning huvitavaks. Mina oskan Inglite sõnumeid tõlgendada, ma ei ole kade ja jagan oma teadmisi ka sinuga. Mis mind õnnelikuks teeb on see, kui kõik inimesed oskaksid kuulata ja märgata meid ümbritsevaid Ingleid.

Kui sa oled sellises elufaasis, kus sa oled hakanud pidevalt number 2 ja 3 nägema, pidevalt sinu silme ette satuvad nende numbrite jadad, siis sinu Inglitel on nii mõndagi sulle öelda. Ennekõike nad soovivad sulle teada anda, et nad on sinu kõrval!

Sind ümbritsevad Inglid või hinged kõnetavad sind. Nad soovivad sulle edasi anda sõnumi, mille üheks mõtteks on see, et sa peaksid kindlasti olema loominguline ükskõik, mida sa ka ei tee. Ole loominguline, kasuta enda loomingulist meelt!

Kui Inglid toovad numbrite kaudu sõnumeid, siis sa pead kohe ka selle peale mõtlema, et mis teema on sul terve päev õhus olnud või näiteks vahetult enne seda, kui sa Inglinumbrit nägid. Kui sa hakkad enda mõtteid analüüsima, siis sa leiad Inglinumbritele kiiremini ka tõlgenduse. Sellepärast, et üldiselt nad vihjavad sulle oma sõnumitega ikka nendele teemadele, mis on sinu jaoks aktuaalsed olnud. Seega, mille peale sa enne 2 ja 3 kombinatsiooni nägemist mõtlesid? Mida sa tegid? Kellega mida arutasid? Mille pärast muretsesid?

Jäta meelde see, et sinu kõrval seisvad Inglid ja hinged on sinu juures selleks, et sind aidata. Kui sa ei suuda millelegi lahendusi leida, siis nemad aitavad sul selle õige tee üles leida. Seega nad jutustavad sulle loo, millele sa oled eneselegi teadmata võib-olla küsimuse püstitanud.

2 ja 3 sümboliseerivad loomingulist meelt, millega nad annavad sulle vihje, et ükskõik, mida sa soovid paremaks muuta, selle jaoks sa pead leidma teise lahenduse või tee. Ole loominguline, mõtle hästi järgi, mida sa saaksid veel endast anda, et enda teed paremaks muuta.

Inglid toovad sinu ette number 2 ja number 3, kui nad soovivad sinult ka seda, et sa laseksid end vabaks. Ole vaba, ära pane end piiridesse ja ära sea endale kasti ümber. Võta vabalt vastu see, mis saatusel sulle pakkuda on. Ära ürita meeleheitlikult midagi korrigeerida, mis tundub sulle raske olevat. Inglid ütlevad sulle, et kõik peab sujuma, kui miski peab sinu elus olema. Peale sunnitud teemad ei too õnne. Seega küsi iseenda käest, mida sa oled nii meeleheitlikult soovinud saavutada ja mis tundub sinu jaoks nii raske olevat? Kui sa leiad sellele küsimusele vastuse, siis lase see teema enda jaoks vabaks ja küll loominguline meel saab sulle vastuse anda, kuidas tegelikult sul oleks võimalik seda saavutada.

Inglid soovivad sulle 2323 või ükskõik, millise 2 ja 3 kombinatsiooniga edasi öelda seda, et sa peaksid kindlasti olema oma olemuselt positiivne ning optimistlik. See on energia, mis paneb sinu elus asjad sinu kasuks liikuma. Inglid soovivad, et sa saadaksid nende poole oma mõtteid ja soove. Seda selleks, et nad saaksid nende täitmisega tegelema hakata. Inglid annavad sulle teada, et igasugune parema tee valimine täna tuleb sulle kasuks.

Mõtle selle peale, kas ehk on ikka võimalik seda sama unistust või soovi teistpidi enda ellu tuua. Seda, millest enne 2 ja 3 kombinatsiooni mõtlesid. Inglid annavad sulle teada, et nemad näevad seda teed, kuid sina pead lihtsalt leidma viisi, kuidas sinna tee peale hüpata.

Kui sa ise suudad end vabaks lasta, olla loomingulisem enda ettevõtmistes ja kui sa suudad teistpidi enda unistuste poole liikuda, siis täituvad ka need unistused. Inglid ootavad, et sa liiguksid oma unistuste poole, kuid seda veidi teistmoodi.

Kanna igapäevaselt endaga kaasas vähemalt ühe Inglite kristalli, mis aitaks sul Inglisõnumeid märgata ja mis aitaks sul tõlgendada nende sõnumeid. Kanna endaga kaasas Küaniiti, Preniiti või näiteks Ingli Aurat.

Loe ka teistest minu kirjutatud Inglisõnumitest SIIT.