Menüü
Ostukorv

INGLI AURA auguga

INGLI AURA auguga EHTED
INGLI AURA auguga EHTED
INGLI AURA auguga EHTED
INGLI AURA auguga EHTED
INGLI AURA auguga
35.40€
Maksudeta: 29.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: INGLI AURA auguga

INGLI AURA on saadud Mäekristallist, millele on kuumuse käigus juurde lisatud plaatinat ja hõbedat. Ingli Aurat kutsutakse veel ka Opaal Auraks või Pärli Auraks, need nimetused on aga vähemtuntud kui Ingli Aura. 

Ingli Aurat peetakse väga tugevatoimeliseks kristalliks, mis kannab endaga kaasas väga väärtusliku spirituaalset energiat. Mida rohkem on kristallis spirituaalsust, seda võimsamalt aitab see kristall inimesel iseennast üles leida, enda intuitsiooni tunnetama hakata ja üleüldse spirituaalselt areneda. Ingli Aura peamiseks ülesandeks on luua kontakt Inglite ja hingedega, seda reedab juba selle kristalli nimi.

Aurakristallid on ühed New Age ehk uue ajastu kristallid, mille on inimesed ise puhtast Mäekristallist valmistanud, kuumutades kristalli ja lisades kuumutamisprotsessis juurde erinevaid metalle, mis annavad Aurakristallile oma värvuse. Mina olen Aurakristallidest lummatud ja usun, et see tuleenergia, mis nendesse jäädavalt antakse, annab neile jõudu juurde. Aurakristallile antud värv on jäädav.

INGLI AURA kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Aitab kontakti luua teejuhiga, kaitseingliga, ingliga, energialoomaga, kõrgemate jõududega, kadunud lähedastega, tugevadada intuitsiooni ja seda kõike väga tasasel ning õrnal viisil, aidates vabaneda hirmudest, mis kaasnevad aeg-ajalt teispoolsusega suhtlemisel.

- Ingli Aura on kõikidest teistest Aurakristallidest kõige leebema ja armastavama energiaväljaga, seega sobib kandmiseks ka lastele, kes tunnevad, et neil on vaja kontakteeruda oma kaitseingliga või kes tajuvad nähtamatut maailma paremini kui teised.

- Ingli Aura kutsub majja Ingleid, kes kaitsevad sind, sinu kodu ja sinu perekonda, selle kohta saad lugeda minu ühest artiklist, kus ma kirjutasin "Inglite Aurasse ja koju kutsumisest" SIIT.

- Pikema aja vältel Ingli Aura kandmisel aitab see mõista eelmiste elude saladusi, tuua nende kohta meenutusi ning mõista, kuidas me täna oleme kellegagi seotud, miks me oleme nendega seotud ja mis meil on veel vaja üksteisele anda. Kui sina tunned, et miski on jäänud teadmata, et mõistatused on lahti arutamata, aga samas tajud, et sulle üritatakse midagi seletada, aga sa ei oska oma silmi avada, siis Ingli Aura on sinu jaoks.

- See on kristall, mis aitab sinu Inglitel sind kaitsta. See on nii kaitsekristall kui ka intuitsiooni arendav kristall. Seda on väga hea arengu jaoks, kuna see ei võta Aurast kaitset ära. Kui me oma intuitsiooni arendame, siis me peame samal ajal kandma ka kaitsekristalle, et meie Aura ei nõrgeneks. 

- Aitab Ingleid sinu lähedal hoida, aidates sul pidevalt nendega suhelda ja enda palveid nendeni saata. Väga kasulikuks kristalliks neile, kes soovivad Inglite poolt saadetud märke tõlgendada ja märke näha. Väeese Inglikombinatsioonide nägemiseks ja lahti seletamiseks. Ingli Aura aitab sinu ja Inglite vahel numbritega seotud kontakti luua. 

- Ingli Aurat kingitakse inimestele, kellega sa sooviksid järgmises elus veel kohtuda, aga sellel korral rahu ja armastusega. Seda kingitakse isegi inimesele, kellega sa selles elus väga hästi läbi ei saa, seda selleks, et järgmises elus oleksid teievahelised suhete klaarimised lihtsamad. Need inimesed, kellega sa ise jätad asjad klaarimata, need inimesed kutsud sa enda uude ellu karmana. 

- Ingli Aura toob peale spirituaalse arengu ja Inglitega suhtlemise sinu ellu romantikat. Kasuta seda kristalli koos armastusekristallidega, et sinu ellu saabuks armastus või sinu suhe muutuks tundelisemaks ning armastavamaks. 

- Koos Ingli Auraga kandmiseks sobib kokku Aqua Aura, kui soovitakse läbi Inglite abiväe oma intuitsiooni tugevdada.

- Sobib koos kandmiseks OpaliidiTselestiidiKüaniidiAngeliidiSkolessiidiSeleniidi või Azuriidiga, kui soovitakse Inglite abiväge suurendada.

- Kiirendab meditatsiooni minekut, õpetab rahunema ja elu, olukordi stabiilsemalt vastu võtma.

- Kombineerides Ingli Aurat Kuntsiidiga aitab märgata ja mõista, kes on sinu hingesugulane ning kes on sinu kõrval puhtalt mugavuse pärast.

- Ingli Aura on kõige ravitseja, aidates vaimsest kehast vabaneda pingetel, mis takistavad terveks saada. Et mõista, mida ma üritan edasi öelda, siis seletan veidi. Haigused tekivad meile põhjusega, enamjaolt sellepärast, et me ise mõtleme need endale külge läbi negatiivse suhtumise, kriitilise meele, melanhoolse mõtteviisi ja pessimismi. Need emotsioonid jäävad meie Aurasse kinni ja talletuvad, kui informatsiooniks on kõik on halb, ja meie füüsiline keha saab sellest käskluse end muuta... muuta haigeks. Seega hakkab kõik hea ja halb esmalt mõtlemisest.

- Ingli Aura aitab laste ja vanemate vahele luua paremat suhtlemist, üksteise armastamist ning suurendada hoolimistunnet. Selleks sobib kokku panna Ingli Aura Mango Kaltsiidiga.

RAVITSEMINE

Ingli Aurast vee-eliksiiri ei valmistata, seega, kui soovid tervendamise pärast seda kasutada, siis soovitan seda ehtena kanda.

- Ingli Aurat soovitan ma kanda siis, kui haigusseisundile ei leita lahendust. Ingli Aura toob lahenduse, aitab näha viise, kuidas terveks saada, aitab leida üles probleemi põhjuse, ükskõik milline haigus kehas ka ei oleks. Ingli Aurat peetakse imetervendajaks, millel usutakse, et on oskus terveks teha ka kõige raskemas seisundis inimene. Ingli Aura aitab tagasi tuua lootuse, mis on tervenemise üks põhilisemaid punkte.

- Stress, depressioon, elurõõmu ja elujõu tagasitoomine

- Kroontšakra tervendamine, paanikahood

- Aspergeri sündroomi tasakaalustamine

TŠAKRAD

Ingli Aura taastab järk-järgult kõikide Tšakrate energiaid. Ingli Aura on väga kasulik tervendajakristall selleks, et avada kõrgema astme Tšakraid ja Tšakrate sees olevaid erinevaid kanaleid.

SODIAAK 

Tähemärgilt toob kõikidele sodiaakidele positiivsust ja elurõõmu. Aurakristallid on võimsad ja annavad kõigile enda positiivsust kuhjaga edasi. See, et need on tugevad kristallid, selle tunneb juba kaugelt ära, kuna need lummavad enamikke inimesi, see on märk tugevast külgetõmbest.

Ingli Aura kristall toob suhteõnne JÄÄRA ellu. Seda kristalli soovitan nendele Jääradele, kes on pikalt üksinda olnud või kellel ei ole vedanud hingesugulase leidmisega. Ingli Aura aitab aktiveerida Jäära saatuseraamatus armastusekanali, aidates Jääral ise tajuda, kes on see õige inimene ning alateadlikult suunduda tema poole. Ingli Aura suudab üleüldiselt luua imesid ning seda ka Jäära armuelus.

Ingli Aurat võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki või Sandlipuu eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.