Menüü
Ostukorv

INGLI AURA auguga

INGLI AURA auguga EHTED
INGLI AURA auguga EHTED
INGLI AURA auguga EHTED
INGLI AURA auguga EHTED
INGLI AURA auguga
35.40€
Maksudeta: 29.02€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: INGLI AURA auguga

Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamise tagajärjel. Kristallid on siiski naturaalsed, kuna tegemist on naturaalse Mäekristalli, metalliga ja tule-elemendiga. Mäekristalli kuumutamine koos metalliga saavutab igavese värvuse.

Absoluutselt kõik Aura kristallid on New Age kristallid, mis tähendab seda, et need aitavad sul end kiirelt väestada. Need kannavad endas Kosmose, Kaitseinglite, telepaatia, Astraalrändamise ja visioonide kinnipüüdmise energeetikat. Kõik Aura kristallid on ülikiire toimega ja võimsad kiirtervendajad, mis aitavad avada Auravälja, et suurendada sinus spiritualismi. Kõik kristallid, mille nimetuses on Aura, on sinu isiklikud arendajad. Need on kristallid, mis aitavad sul iseennast paremini mõista ja enda elus kiireid vastuseid ja märke saada. Ülihead abilised sinu võimekuse suurendamiseks. Kui soovid säilitada 5D energeetikat ja saada spirituaalsel tasandil tugevaks, siis soovitan need enda ellu tuua. Parim koht nende jaoks on sinu magamistuba. Miks? Kui sa magad, siis sinu Auraväli on avatud spirituaalsel tasandil arenema. Kristallidega saad anda endale võimaluse teha elus suuremaid spirituaalseid hüppeid.

INGLI AURA on saadud Mäekristallist, millele on kuumuse käigus juurde lisatud plaatina ja hõbedat. Ingli Aurat kutsutakse veel ka Opaal Auraks või Pärli Auraks, need nimetused on aga vähemtuntud kui Ingli Aura. 

Ingli Aurat peetakse väga tugevatoimeliseks kristalliks, mis kannab endaga kaasas väga väärtusliku spirituaalset energiat. Mida rohkem on kristallis spirituaalsust, seda võimsamalt aitab see kristall inimesel iseennast üles leida, enda intuitsiooni tunnetama hakata ja üleüldse spirituaalselt areneda. Ingli Aura peamiseks ülesandeks on luua kontakt Inglite ja hingedega, seda reedab juba selle kristalli nimi.

INGLI AURA kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Aitab kontakti luua teejuhiga, kaitseingliga, ingliga, energialoomaga, kõrgemate jõududega, kadunud lähedastega, tugevadada intuitsiooni ja seda kõike väga tasasel ning õrnal viisil. Aitab vabaneda hirmudest, mis kaasnevad aeg-ajalt teispoolsusega suhtlemisel.

- Ingli Aura on kõikidest teistest Aurakristallidest kõige leebema ja armastavama energiaväljaga. Seega sobib kandmiseks ka lastele, kes tunnevad, et neil on vaja kontakteeruda oma kaitseingliga või, kes tajuvad nähtamatut maailma paremini kui teised.

- Ingli Aura kutsub majja Ingleid, kes kaitsevad sind, sinu kodu ja perekonda. Selle kohta saad lugeda minu artiklist, kus ma kirjutasin "Inglite Aurasse ja koju kutsumisest" SIIT.

- Pikema aja vältel Ingli Aurat kandes, aitab see mõista eelmiste elude saladusi, tuua nende kohta meenutusi ning mõista, kuidas me täna oleme kellegagi seotud, miks me oleme nendega seotud ja mida meil on vaja veel üksteisele anda. Kui tunned, et miski on jäänud teadmata, et mõistatused on lahti arutamata, aga samas tajud, et sulle üritatakse midagi seletada, aga sa ei oska oma silmi avada, siis Ingli Aura on sinu jaoks.

- See on kristall, mis aitab sinu Inglitel sind kaitsta. See on nii kaitsekristall kui ka intuitsiooni arendav kristall. Seda on väga hea arengu jaoks, kuna see ei võta Aurast kaitset ära. Kui me oma intuitsiooni arendame, siis me peame samal ajal kandma ka kaitsekristalle, et meie Aura ei nõrgeneks. 

- Aitab Ingleid sinu lähedal hoida, sul nendega pidevalt suhelda ja enda palveid nendeni saata. Väga kasulikuks kristalliks neile, kes soovivad Inglite poolt saadetud märke tõlgendada ja neid näha. Väeese Inglikombinatsioonide nägemiseks ja lahti seletamiseks. Ingli Aura aitab sinu ja Inglite vahel numbritega seotud kontakti luua. 

- Ingli Aurat kingitakse inimestele, kellega sa sooviksid järgmises elus veel kohtuda, aga sellel korral rahu ja armastusega. Seda kingitakse isegi inimesele, kellega sa selles elus väga hästi läbi ei saa. Seda selleks, et järgmises elus oleksid teievahelised suhete klaarimised lihtsamad. Need inimesed, kellega sa jätad asjad klaarimata, kutsud sa enda uude ellu karmana. 

- Ingli Aura toob peale spirituaalse arengu ja Inglitega suhtlemise sinu ellu ka romantikat. Kasuta seda kristalli koos armastusekristallidega, et sinu ellu saabuks armastus või sinu suhe muutuks tundelisemaks ning armastavamaks. 

- Ingli Auraga koos kandmiseks sobib kokku Aqua Aura kui soovitakse läbi Inglite abiväe oma intuitsiooni tugevdada.

- Sobib koos kandmiseks OpaliidiTselestiidiKüaniidiAngeliidiSkolessiidiSeleniidi või Azuriidiga kui soovitakse Inglite abiväge suurendada.

- Kiirendab meditatsiooni minekut, õpetab rahunema ja elu, olukordi stabiilsemalt vastu võtma.

- Kombineerides Ingli Aurat Kuntsiidiga aitab märgata ja mõista, kes on sinu hingesugulane ning kes on sinu kõrval puhtalt mugavuse pärast.

- Ingli Aura on kõige ravitseja, aidates vaimsest kehast vabaneda pingetel, mis takistavad terveks saada. Et mõista, mida ma üritan edasi öelda, siis seletan veidi. Haigused tekivad meile põhjusega, enamjaolt sellepärast, et me ise mõtleme need endale külge läbi negatiivse suhtumise, kriitilise meele, melanhoolse mõtteviisi ja pessimismi. Need emotsioonid jäävad meie Aurasse kinni ja talletuvad, kui informatsiooniks on kõik on halb, ja meie füüsiline keha saab sellest käskluse end muuta - muuta haigeks. Seega hakkab kõik hea ja halb esmalt mõtlemisest.

- Ingli Aura aitab laste ja vanemate vahele luua paremat suhtlemist, üksteise armastamist ning suurendada hoolimistunnet. Selleks sobib kokku panna Ingli Aura Mango Kaltsiidiga.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Ingli Aura on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallid, mille sees on metalliühendeid, nendest kristallidest ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.

- Ingli Aurat soovitan ma kanda siis, kui haigusseisundile ei leita lahendust. Ingli Aura toob lahenduse, aitab näha viise, kuidas terveks saada, aitab leida üles probleemi põhjuse, ükskõik milline haigus kehas ka ei oleks. Ingli Aurat peetakse imetervendajaks, millel usutakse, et on oskus terveks teha ka kõige raskemas seisundis inimene. Ingli Aura aitab tagasi tuua lootuse, mis on tervenemise üks põhilisemaid punkte.

- Stress, depressioon, elurõõmu ja elujõu tagasitoomine

- Kroontšakra tervendamine, paanikahood

- Aspergeri sündroomi tasakaalustamine

TŠAKRAD

Ingli Aura taastab järk-järgult kõikide Tšakrate energiaid. Ingli Aura on väga kasulik tervendajakristall selleks, et avada kõrgema astme Tšakraid ja Tšakrate sees olevaid erinevaid kanaleid.

SODIAAK 

Tähemärgilt toob kõikidele sodiaakidele positiivsust ja elurõõmu. Aurakristallid on võimsad ja annavad kõigile enda positiivsust kuhjaga edasi. See, et need on tugevad kristallid, selle tunneb juba kaugelt ära, kuna need lummavad enamikke inimesi, see on märk tugevast külgetõmbest.

Ingli Aura kristall toob suhteõnne JÄÄRA ellu. Seda kristalli soovitan nendele Jääradele, kes on pikalt üksinda olnud või kellel ei ole vedanud hingesugulase leidmisega. Ingli Aura aitab aktiveerida Jäära saatuseraamatus armastusekanali, aidates Jääral ise tajuda, kes on see õige inimene ning alateadlikult suunduda tema poole. Ingli Aura suudab üleüldiselt luua imesid ning seda ka Jäära armuelus.

Ingli Aurat võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki või Sandlipuu eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 3x2x1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
37.30€
Maksudeta:30.57€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
50.00€
Maksudeta:40.98€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
27.90€
Maksudeta:22.87€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
30.40€
Maksudeta:24.92€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
14.90€
Maksudeta:12.21€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
7.10€
Maksudeta:5.82€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palj..
1.60€
Maksudeta:1.31€
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
2.00€
Maksudeta:1.64€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.