Sodiaagid on kõik erinevad, kuid eraldi on kohati erinevad ka sodiaagi naised ja mehed. Ühel sodiaagil on ühed konkreetsed omadused, mille inimene enda sünniga kaasa sellest võtab. Küll aga on igal sodiaagil omad unikaalsed jooned, mis mõjutavad vaid selle sodiaagi naist või meest. Täna räägin ma sellest, milline on Kalade sodiaagi mees ja mida Kalade päikesemärk annab kaasa mehele, kes selle päikesemärgi all sündinud on.

 

Kalade mees on üks korralik tegelane, kellel on väga raske, kuid samas väga heade omadustega iseloom. Kalade mehes on kõike väga palju, kui ma räägin isikupärasest mehest, siis kindlasti on see Kalade mees. Miks? Kalad, olgu siis nad mehed või naised, nad on alati väga emotsionaalsed ning müstilised. Täpselt sama moodi on Kalade mees üks suur müsteerium, müsteerium iseendale ja ennekõike teistele. See sama müstika, mis Kalade meest ümbritseb, see tõmbab pilke tema poole ja teised tunnevad tema sees mingisugust magnetit, mis tema poole ligi kutsub. Tõepoolest väga paljud Kalade mehed on vastassoo jaoks väga atraktiivsed ja seda isegi siis, kui Kalade mees mitte midagi selleks ei tee. Kalades on miski, mis tekitab uudishimu.

Selle sama pilku püüdva Aura tõttu võib Kalade mees tunda, et elu jooksul on palju flirtimist tema ümber. Isegi siis, kui ta ise selle jaoks mitte midagi ei tee. Kalade mees ei pea eriti palju end liigutama, et keegi teine temast flirtimist saaks välja lugeda. Midagi ei ole lihtsalt teha, Kalad on sellised. Õhkavad kummaliselt palju salapära ja seda mitte halvas mõttes. Eriti hästi on Kalade meeste puhul seda tunda kellegagi esmasel kohtumisel, kus teine pool hakkab automaatselt Kalade mehe vastu huvi tundma. See kehtib tegelikult ka mitte ainult romantilisel tasandil, vaid igal erineval tasandil.

Kalade mehi saab omakorda jagada kaheks. Ühed Kalade mehed on vaiksed, introvertsed, väga hea visualiseerimise oskusega, fantaasiaküllase maailmaga ja ülitundlikud. Teised Kalade mehed on see-eest väga sotsiaalsed ja tugevalt kinni enda ettevõetud ning planeeritud tegemistes. Kalade mehed, keda on võimatu mõjutada. Kuid need omadused, millest ma selles artiklis käsitlen, need on seotud siiski nende mõlema kahe erineva Kalade mehega. Ühed Kalade mehed elavad rohkem iseendale, vaiksemalt ja tagasihoidlikumalt. Teised laiahaardeliselt ja sotsiaalsemalt. Nii nagu on ka Kalade sodiaagi sümbol on ka Kalade mees. Selles sodiaagis on kaks erinevat kala, üks näoga ühes suunas, teine teises suunas. See tähendabki seda, et on kahte erinevat sorti Kalade meest ja ka loomulikult kahte erinevat sorti Kalade naist.

Kalade mees oma loomuselt on väga romantiline ja unistav. Kalade mehel on kombeks kasvõi jutu ajamise keskel oma peas ära kaduda ja vahel, kui keegi temaga vestlusi peab, on tunne, et teda nagu ei olekski ruumis. Tõde on see, et Kalade mees ja ka Kalade naised suudavad mitmele teemale korraga keskenduda. Tõde on ka see, et Kalade mees kaob enda sisemaailma ära, mis on sügavam ja fantaasiaküllasem, kui keegi teine tema kõrval oskaks ettegi kujutada. Samal ajal, kui ta ära kaob, siis tema mõtetes on meeletult intensiivne tegevus, kõik erinevad eelpool tulevad sündmused käivad tema peast läbi, kõik kohustused, kõik soovid ja unistused. Kuid teine tema kõrval olles näeb Kalade mehe puhul ära kadumist, kuskile ookeanisse suubumist ja universumist väljumist. Kalade meestel on väga külluslik fantaasiamaailm ja neile väga meeldib unistada suurelt. See sama unistamine võib viia teda sihile, kui tegemist on aktiivse, mitte laisa Kalade mehega või annab talle lihtsalt väljapääsu negatiivsetest hetkedest. Kalade mees kasutab oma unistamist täiesti alateadlikult selleks, et end säästa probleemide eest.

Kalade puhul on tegemist viimase sodiaagiga, mis tähendab seda, et Kalad on väga mitmekülgse iseloomuga. Nendes on palju seda, mida on teistes sodiaakides. Kui ma eelpool tõin välja selle, et on kahte sorti Kalade mehi. Ühed on introvertsed ja teised sotsiaalsed, siis kahte moodi Kalade mehi on olemas ka teises aspektis. Kalade mees on kas ülilaisk või ülitöökas. Sellist asja nagu vahepeale variant, seda ei eksisteeri. Kalade meeste puhul vähemalt mitte.

 

Kalade meestele meeldib tähelepanu, kuid vallalistena neile ei meeldi, et neid taga aetakse. Pigem eelistab Kalade mees ise olla see, kes teist poolt taga ajab. Kalade mehe jaoks on väga oluline see, et ta saab ise otsustada mis või kes peaks tema elus olema. Sellepärast on see tema jaoks probleem, kui valel ajal hakkab teda keegi märkama. Samas suhtes olles Kalade mees armastab meeletult kaaslase tähelepanu ja on selle järgi nagu hull. Kalade mees käitub suhtes kohati poisilikult. Tujutsemine on täiesti normaalne ja seda eriti siis, kui teine pool pole teda tükk aega tähele pannud. Või ütleme nii, et siis tähele pannud, kui tema soovib tähelepanu saada.

Kalade mehest on väga raske aru saada, eriti tema kaaslasel võib temaga probleeme tulla. Ühel hetkel soovib tähelepanu ja teine hetk, kui seda jagatakse, siis see võib probleeme tekitada. Kalade mehel käib selline hetk läbi, kus ta vajab ruumi ja palju ruumi. Ruumi, et olla omaette või vähemasti mitte otseses kontaktis teisega olla. Kui siis lähenetakse talle, ei tea kunagi mis sealt võib välja tulla.

Kui Kalade mees on leidnud enda kõrvale kaaslase, siis tema suurimaks unistuseks on sellest suhtest luua midagi ääretult võimast, kus on kirg ja armastus käsikäes. Kalade mees ei ole see, kes kahtleb armastuses, ta vaid pigem laskub kohe enda sees olevate tunnete küüsi ning naudib armastust. Ta ei mõtle, et "äkki ei ole see naine ikka õige", ta armastab selles hetkes, kus ta parasjagu on. Kalade mees jääb truuks sellele kaaslasele, kes märkab teda ja hoolitseb tema eest. Kalade mehe jaoks on ülioluline see, et tema kaaslane hoolitseks tema järgi. Kui hoolitsemist ja tähelepanu ei tule, siis Kalade mehest võib muutuda reetur. Sellisel juhul on Kalade mees see, kes laseb ettejuhtuval võrgutamisel end võrku haarata. Kalade mees kaotab ära intuitsiooni, kui teda ei panda tähele. Sellisel juhul võib Kalade mees lasta ka väga heast suhtest kogemata lahti.

Kalade mehele ei meeldi see, kui teda piiratakse või kontrollitakse. Vabaduse tundmise vajadus on nii suur, et selle pärast hakkab ta kergelt mässama. Mässama isegi siis, kui kellegi teise kontrollimine ei olegi kontrollimine, vaid see tundub lihtsalt talle nii. Kalade mehe jaoks on oluline tunda, et ta on iseseisev mees, otsustaja ja enda elu juht. Kui Kalade mees tunneb, et keegi hakkab teda domineerima, siis minema ta ujub.

Kalade meeste armastuse õnne kristalliks on Pietersiit. Pietersiit aitab Kalade mehel oma tunnetes selgusele jõuda. Aidates mõista seda, keda ta siis tegelikult armastab ja kellele ta peaks enda elu jagama. Pietersiit toob vallalistele Kalade meestele armastuse õnne, aidates suhet luua.


 

Kalade mehele ei meeldi inimesed, kellel on suur ego, kes näitavad esinedes välja seda, kui tegija ta on. Kalade mehel on üldiselt palju tuttavaid, kuid kindla peale hoiab ta eemale neist, kes endast liialt hästi arvavad. Kalade mehe jaoks on see väga oluline, et keegi ei arvaks endast ülivõrdes hästi. Kuid samas Kalade mees ise arvab endast ikka suurepäraselt hästi. Ei ole olemas ägedamat meest, kui tema ise. See on kummaline, võib-olla Kalade mees tahab olla salamisi ise see kõige võimsam ja sellepärast ta ei salli neid, kes end võimsaks esinevad?

Kalade mehe jaoks ei ole rahaga laialt ümberkäimine mitte mingisuguseks probleemiks, kui seda raha on. Kuid väga paljud Kalade mehed ei oska raha enda elus säilitada. See ei tähenda seda, et Kalade mees ei oska raha teenida. Raha teenida võib osata, kuid hoida? See on teine teema. Väga kasulik on Kalade mehel leida enda kõrvale kaaslane, kes on väga majandusliku mõttemaailmaga ja kellele meeldib raamatupidaja roll. Kui Kalade mees endale sellise kaaslase leiab, siis peaks Kalade finantsiline pool olema kontrolli all. Kalade mees oma loomuselt ei ole küüned enda poole hoidja, pigem jagab seda mida on ja teeb kingitusi siis, kui millestki on kingitusi teha.

Kalade meeste rahaõnne ja külluse kristalliks on Ookeani Jaspis. Eriti seda siis, kui Ookeani Jaspist kantakse või kasutatakse koos mõne teise külluse kristalliga. Eriti hästi sobib Ookeani Jaspis kokku Piltjaspise või Mariami Jaspisega.

Kaheteistkümnenda sodiaagina on Kalade mees kõikidest teistest sodiaagi meestest oma tundlikkusega, artistlikkusega ja sisemise unistuste maailmaga üle. Iga Kalade mehe hinges on tükike loomingu vajadust. Vajadus kas ise end loominguliselt väljendada või vajadus olla loomingu keskel. Paljude Kalade meeste jaoks on muusika või mõni teine loominguline elu pool olulisel kohal.

Ma mainisin seda, et Kalade mees on tundlik. Paljud võtavad Kalade meeste tundlikkust, kui tema nõrkusena ja võivad oma peas teda nõrgaks inimeseks tembeldada. Kuid kaugeltki mitte, Kalade mees oma tundlikkuse kõrval võib olla nii jõuline, et ta võib üle laipade minna, kui on vaja oma tahtmist saavutada. Kõik, mis ette võetakse, see võetakse ette kirega, vahel vihaga ja vahel sentimentaalselt. Kuid see ei muuda Kalade meest nõrgaks. Kalade meestel on oskus olla ülitundlik ja ülimalt enesekindel ühekorraga. See on lihtsalt nii hullumeelne kombinatsioon, et seda ongi raske kirjeldada, et mis see siis täpselt on - on see nõrkus või on see tugevus.

Kalade mees oskab mõista kõiki inimesi sellel hetkel, kui keegi otseselt teda rünnanud ei ole
, domineerinud ja nurka surunud. Kalade mees on väga hea jutukaaslane ja oskab muret ära kuulata ning seda mõista. Kuid vaid siis, kui ta saab olla kõrvalt kuulaja, mitte ei ole ise probleemi sees.

 

Kalade mehe jaoks on tema välimus väga olulisel kohal. Ta peab iseenda jaoks end hästi tundma ja seda ta tunneb siis, kui ta on oma stiili järgi riietatud ning enamus Kalade mehi võivad olla piinlikult pedantselt selle osas, kuidas nad peavad avalikkuse ees välja nägema. Kuid samas ta teeb seda kõike vaid enda jaoks, kuid samas on oluline ka see, et teised näevad teda alati sellisena nagu ta on oma imago loonud. Ma saan aru, et ma räägin kohati vastuoluliselt, kuid Kalade mehe sodiaak ongi vastuoluline, kuid Kaladena ise olles on see kõik nii normaalne ja loogiline. Ainult Kalade esindaja võib sellest aru saada.

Kalade mehele meeldib saada seda, mida ta tahab saada. Kalade mehele ei meeldi, kui talle öeldakse ei, kui ta on midagi oma peas juba ära otsustanud. Tal on ääretult raske taganeda, kompromissi teha, kui tema oli see, kes esimesena otsuse langetas. Kui Kalade mees ei ole otsust langetanud, siis on võimalik temaga läbirääkimisi teha täpselt selliseid nagu soovitakse. Kuid Kalade mehe puhul peab lihtsalt samm eespool käima enda tahtmise saamiseks. Kusjuures Kalade mees on ka väga osav enda tahtmise peale surumises. Ta teeb seda nii nähtamatult ja kavalalt.

Stromatoliit
aitab Kalade mehel mõista seda, mis on tema selle elu eesmärk. See on selgust toov kristall, mis aitab Kalade mehel mõista, kuhu poole tuleks edasi liikuda, mis on tema elus õige ja mis vale. Lisaks loomulikult nendele sodiaagi mõjutustele kingib Stromatoliit Kalade mehele ka kõik teised energiad, mis Stromatoliidis on esindatud.

Lisaks kõigele sellele soovitan ma läbi lugeda täispika artikli Kaladest, mis ei käi otseselt meeste ega naiste pihta, vaid üleüldiselt Kalade sodiaagi loomuse kohta. Seda selleks, et saada Kaladest rohkem aru ja mõista, mis see sodiaak inimese hingele annab. Selle artikli leiad SIIT.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."

Kui Kalade mees on sündinud Veevalaja-Kaladena või Kala-Jäärana, siis võib kohati selle artikli kirjeldus olla erinev. Seda sellepärast, et ülemineku ajal sündinuna ollakse veidi erineva iseloomuga.