Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev viitab sellele, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.

Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa sündisid. Sinu sünnikuupäev näitab ette selle, milline energia on sinu Aurakehas.

Sünnikuupäev mõjutab iga inimese sodiaaki. See üldiselt täiustab sodiaagi teatud iseärasusi või võimendab mõnda konkreetset ülekülluses olevat energiat. See on ka põhjus, miks vahel mõne sodiaagi esindaja ei tunne end teiste sama sodiaagi esindajatega ühte moodi olevat. Numeroloogia mõjutab astroloogiat ja nii ka vastupidiselt. Iseenda näitajaid lugedes pead sa kokku viima kõik enda näitajad ja mõistma, et üks mõjutab teist.

24. KUUPÄEVA ERILINE VÄGI

Kui sa oled sündinud 24. kuupäeval, siis sind saadab terve elu see number oma väega. See annab sulle iseloomuomadusi juurde ja lisab lisaväärtust sinu teistele numeroloogilistele ning astroloogilistele näitajatele.

Kui sinu sünnikuupäev on 24. kuupäeval, siis selle kuupäeva numeroloogiline näitaja on sulle kaasa andnud vajaduse olla praktiline ja vajaduse saavutada elus materiaalne kindlustunne. Sinu sünnikuupäev muudab sind väga praktiliseks, sul on vaja näha, et kõik, mis sinu elus toimub, sellel oleks ka mõte. Mitte ainult spirituaalne mõte, vaid väga asjalik praktiline mõte. Sulle ei meeldi ette võtta asju, kus sa ei suuda näha selle füüsiliselt kasulikku külge või teistpidi sa lihtsalt ei julge sellist sammu teha, kuna sa ei julge analoogseid riske võtta. Sinu jaoks on väga oluline, et kõik oleks sinu jaoks kasulik. Kuid seda mitte selle ahnes mõttes, vaid selles mõttes, et sa soovid, et elul oleks oma süsteem ja et sa ise võimalikult palju kõigest võidaksid, mis omakorda teeks sinu elu paremaks.

Materiaalne kindlustunne on väga olulisel kohal sinu elus. Kui sa tunned, et sinu seljataga on veidigi säästusid, siis sa oled õnnelik. Kui sinu rahakotis puudub turvaline varuraha, siis see ajab sind endast välja ja sa ei tunne end turvaliselt. Sa oled selline inimene, kellel on vaja säilitada ja hoida ning seda enda tuleviku kindlustamiseks. Paljud 24. kuupäeval sündinud hakkavad juba noorest peale raha koguma. Materiaalne kindlustunne on 24. kuupäeva sisse kodeeritud. Ka oma elus väga palju üritad sa end tööd ja elu planeerida nii, et alati oleks sissetulek suurem kui väljaminek. Juhul, kui sa ei saa sellega hakkama, siis on sul vaja kõrvale inimest, kes aitaks sul raha hoida. See muudaks sinu tuju paremaks ja sa saaksid rohkem elu nautida. Kuid need, kes on 24. kuupäeval sündinud ja keda mina tean, nemad on kõik väga head enda elu isiklikud raamatupidajad ning mõni isegi väga hea "rahategija".

Kui sa oled sündinud 24. kuupäeval, siis sinu hing vajab pidevat emotsionaalset tasakaalustamist. Sul endal on väga raske seda tasakaalu luua. Sa oled küll materialistlik, kuid samas oled hingelt väga tundlik, õrn ning armastav. Sa soovid tasakaalu enda tundeellu, kuid väga tihti ei oska sa seda ise saavutada. Sa võid väga kergelt minna rivist välja, sa haavud kergelt, kuid väga tihti ei näita sa teistele inimestele, et sa haavatav oled. Sa ei soovi oma nõrgimaid külgi näidata, kuid samas sind segab ja häirib see, kui keegi teine näeb sind kui kivikõva südamega inimest. Sa tihtipeale ka ei mõista seda, kuidas üldse saaks kellelgi selline arvamus sinust tekkida, kuid elujooksul pead sa selliste valearvamustega kokku puutuma.

Sinu jaoks on armastus väga oluline ja sa tahad tunda seda õiget, siirast ning sügavat armastust. Kui sa enda elus leiad selle õige inimese üles, siis soovid teda hellitada ja hoida. Kuid täpselt samamoodi soovid sa armastust väga palju vastu saada. Kindlasti ei sobi sulle kaaslane, kes on kinnine, introvertne ja kellele ei ole armastuse demonstreerimine olulisel kohal. Sellepärast, et sinu jaoks on armastuse avaldamine, tunnete väljendamine ja suhtes täielik avameelsus ülioluline. Kui teiselt poolt seda ei tule, siis see haavab sind ja seda väga sügavalt. Seega kindlasti oleks hea, kui sa enda elu jooksul leiaksid kellegi enda kõrvale, kes on väga avatud tunnete väljendamisel ja kellel on head suhtlemisoskused. See teeks sinu elu kindlasti lihtsamaks.

Sinu kodune tugi on sulle väga oluline. Kui sa tunned, et kodused on "sinu poolt", toetavad sind iga hinna eest, siis sinus on olemas vägi, et terve maailm ära vallutada. Kui on aga vastupidi, et kodused ei toeta sind ja nad ei mõista seda, kuhu sinu ambitsioonid sind viia võivad, siis sa haavud ning see võib sind melanhooliasse viia. Sinu elus on väga oluline koht see, et perekond oleks sinu poolt.

Materiaalses maailmas oled sa ambitsioonikas, sa soovid vallutada tervet maailma ja selle edu võtmeks on tõeline armastus ning täisväärtuslik kodune elu. Kui selles valdkonnas on kõik hästi, siis suudad sa enda materialistliku meele taga olevaid ideid, ambitsioone ning loomingut ellu viia.

ROHELINE KVARTS
on 24. kuupäeval sündinute külluse, jõukuse, edu, õnne ja emotsionaalse tasakaalu kristall. Kui sa oled sündinud ükskõik, millisel kuul 24. kuupäeval, siis see on kindlasti sinu üheks parimaks rahavoolu ja edu kristalliks. Roheline Kvarts aitab ligi kutsuda häid viljakaid ideid, plaane ja projekte, mis aitaksid rahavoolu sinu elus aktiveerida. Samas aitab see blokeerida ka liigset kulutamist ja blokeerib ära materiaalse ebaõnne.

Nagu ma eelpool mainisin, on sul enda emotsioonide tasakaalus hoidmine sulle üheks suureks katsumuseks. Sind tabavad päris tihti meeleolukõikumised ja seda äärmusest äärmuseni. Kord oled ülimalt õnnelik ja teine hetk võid olla omadega suures augus. Sul on väga raske leida enda sees kuldne kesktee, et sa ei peaks negatiivsusesse laskuma. Kui sa sinna laskud, siis võid sa üle dramatiseerida halbu situatsioone. Kui sul on väga suur probleem sellel teemal, siis lisaks enda õnne kristallile ma soovitan sul kanda enda tunnete tasakaalustamiseks Valget Opaali.

Sa oled inimene, kellele meeldib, kui tema käest tullakse abi paluma. Kuid mitte sellist abi, et ole hea tee midagi kellegi eest ära. Vaid sulle meeldib olla emotsioonide tervendaja ehk vaimne doktor. Sa naudid seda, kui keegi vajab sind, kuid seda mitte enda ego tõstmiseks, vaid sulle tõesti meeldib kuulata ja toeks olla.

Sinu jaoks on väga oluline, et see valdkond, mille oled endale tööalaselt valinud, et sa oleksid selles edukas
. Sa ei salli läbipõlemist, läbikukkumist ja ebaedukat karjääri. Kui sa oled midagi kord ette võtnud, siis sa pead lihtsalt selles edukas olema. Sa oled kohati enesekriitiline ja rasketel tööalastel perioodidel sunnid end väga tagant, et sa tuleksid raskest olukorras välja. See on samas sinu tugev pool, mis aitab sul olla edukas ja edu on sinu jaoks oluline. Sa oled ka kohati võistlusjanuline ning sa ei soovi sisimas, et keegi teine oleks sinust tööalaselt parem. Kuid sa ei pruugi seda välja näidata.

Oma loomuselt ja olemuselt oled sa väga atraktiivne ning paljud lihtsalt tulevad sinu poole. Sul võib olla suur tutvusringkond, kuna sa lihtsalt püüad pilkusid. Kuid sa pead olema ettevaatlik inimeste usaldamisel ja olema hoolas selles suhtes, et keda sa lased enda ellu ning keda mitte. Sulle on lihtne haiget teha ja kuna sa ise ootad inimestelt ausust, siis seda ei pruugi sa palju enda elujooksul kogeda. Sa ise tahad olla aus ja pigem eelistad otsekohesust ning siirast suhtumist. Sa ei salli absoluutselt seda, et keegi mängib kedagi, kes ta tegelikult ei ole. See sama teema võib sulle pettumust tuua. Seda sellepärast, et kahjuks on nii, et siiraid inimesi on meie ümber väga vähe. Ma soovitan sul lihtsalt olla teiste inimestega ettevaatlik ja enne kellegi enda ellu laskmist oota veidi, et ta sinu südant ei saaks murda.

Sul on oskus võtta enda kaaslase perekonda omaks ja kui temapoolne perekond võtab sind soojalt vastu, siis sa sulandud väga hästi perekonda. Sul on oskus enda perekonda laiemaks muuta ehk sa suudad enda kaaslase perekonda võtta nii nagu nad oleksid terve elu sinu perekond olnud. Kui aga sind vastu ei võeta, siis see teeb sulle hingepõhjani haiget ja sellest võivad sinu suhtesse tekkida suured lahkhelid.

Kui sa pead kellegi peale häält tõstma, siis see murrab sinu südame
. Kuigi vahel sa tead väga hästi, et ei ole võimalik teistpidi olukordi lahendada, kui kõik ülepeakaela kasvab ja emotsioonid on kõigil laes. Siis sa plahvatad ja pärast seda kahetsed. Tegelikkuses on aga nii, et sa pead õppima mitte plahvatama, vaid mõistma, et tegelikult on ikka küll võimalus olla rahulik. See on lihtsalt iseenda muutmise küsimus. Seda sa pead tegema sellepärast, et sa iseendale haiget ei teeks. Sa tegelikult ei taha olla halb ja sinu südametunnistus muudab sind kohe ennast hävitavaks, kui sa seda teed. See on ilmselge märguanne selle kohta, et sa pead õppima probleeme lahendama tasakaalukal viisil ja ärevates olukordades teiste närvilisuse tõttu end vaos hoidma.

24. kuupäev annab sulle meeletu uudishimu elu suhtes, sa soovid palju kogeda ja avastada. Kuid see sama soov ei tohiks sind eemale kiskuda püsisuhtest. Sa oled hing, kellel on kedagi vaja ja see seiklushimu ei tohiks sind vallaliseks muuta. Sinu sünnikuupäeva järgi oleks sulle endale kõige kasulikum, kui sul oleks kindel kaaslane kõrval. Kaaslane, kes oleks sinu ankruks. Vallalisena olles võid sa end ära kaotada.

24. kuupäev annab sulle väga suure potentsiaali olla edukas ja rikas. Kuid väga oluline on sinu jaoks säilitada enda sisemist rahu ja tasakaalu. Armastus on see, mis aitab sinu ambitsioonidel täituda.