Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad meie hinge ja Aurasse edasi teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.

Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa sündisid. Sinu sünnikuupäev näitab ette selle, milline energia on sinu Aurakehas.

Sünnikuupäev mõjutab iga inimese sodiaaki. See üldiselt täiustab sodiaagi teatud iseärasusi või võimendab mõnda konkreetset ülekülluses olevat energiat. See on ka põhjus, miks vahel mõne sodiaagi esindaja ei tunne end teiste sama sodiaagi esindajatega ühte moodi olevat. Numeroloogia mõjutab astroloogiat ja nii ka vastupidiselt. Iseenda näitajaid lugedes pead sa kokku viima kõik enda näitajad ja mõistma, et üks mõjutab teist.

9. KUUPÄEVA ERILINE VÄGI

Kui sa oled sündinud 9. kuupäeval, siis sind saadab terve elu see number oma väega. See annab sulle iseloomuomadusi juurde ja lisab lisaväärtust sinu teistele numeroloogilistele ning astroloogilistele näitajatele.

Sinu sünnikuupäev on andnud sulle sünniga kaasa väe, mis on seotud sotsiaalsusega ja suhtlemisega. Sünnikuupäev number 9 kannab endaga kaasas vajadust olla sotsiaalne ja nendel hetkedel, kus soovid olla omaette, siis sa oled nagu magnet, kes tõmbab inimesi enda lähedale. Sinu sees on magnet, mis on seotud tähelepanuga ja väga paljudel, kes on sellel kuupäeval sündinud, nendel on väga suur tutvusringkond. Kui teised näitajad ehk elutee number, sünni ajal olnud Kuu faas, tähtkuju ja paljud muud näitajad soosivad samuti avameelsust ning sotsiaalsust, siis sinu sünnikuupäev number 9 muudab sind vägagi suhtlejatüüpi inimeseks. Sinu iseloomus mängivad rolli väga paljud erinevad tegurid ja 9. sünnikuupäev on see, mis muudab sind sotsiaalseks.

Sinu sünnikuupäev kannab endas omadust mõjuda inimestele kui magnet, mis aga tähendab seda, et sa jäädki elujooksul paljudele silma, sind märgatakse ja ka huvi sinu vastu on suur, olgu selleks huviks siis tervislik või ebatervislik huvi. Sellega seoses, et number 9 tõmbab ligi inimesi igas mõttes, tuleb sul ennast väga palju kaitsta teiste inimeste poolt tekitatud probleemide ja ohtude eest. Kui inimese sees on olemas magnet millegi suhtes, siis see ei filtreeri ära seda, millist energiat see endaga kaasa toob, seega sina pead olema see, kes kutsub enda ellu vaid häid inimesi ja kes hoiab halbadest inimestest eemale.

Sinu sünnikuupäev annab sulle eelise endast inimestele väga hea mulje jätta - sinus on miski, mis kiirgab välja midagi, mis huvi pakub ja üldiselt on see positiivne. Kuid sinu ellu võib väga kergelt tekkida ka selliseid inimesi, kes soovivad sinust kasu saada ja nende inimeste eest sa pead end hoidma.

KOLLANE JASPIS on 9. kuupäeval sündinute õnnekristalliks. Kollane Jaspis aitab 9. kuupäeval sündinule head õnne ligi kutsuda - see on külluse- ja edukristalliks. Samal ajal kui Kollane Jaspis toob head õnne, aitab see kaitsta 9. kuupäeval sündinut halbade, kahjulike, salakavalate ja omakasupüüdlike inimeste eest. Kollane Jaspis aitab inimeste tundmise osas intuitiivsemaks muutuda ja see blokeerib ära teiste poolt tekitatud probleemidesse sattumise.

Kui sa vähegi tunned, et sind ümbritsevad valed inimesed ja sa ei oska enda ellu inimesi valida, siis kindlasti võta mõneks perioodiks tihedalt kasutusse Kollase Jaspise kristall.

Sinu sünnikuupäeva esimene number on andnud sulle jõudu kaasa Päikesepõimikule, mis tähendab seda, et Päikesepõimiku Tšakra ei muutu väga kergelt väga nõrgaks. Eelisseisuses Päikesepõimikuga inimesed, kes on sündinud kohe nii, et see Tšakra on loomupoolest veidi tugevam, nendel inimestel tegelikult veab väga palju äriasjades ja oma eriala peal tööd tehes. See tähendab seda, et saatus on kinkinud võimaluse edukas olla, kui ambitsioonid seda soovivad. Mida ambitsioonikam on 9. kuupäeval sündinu, seda kõrgemale võib see inimene tõusta ja seda sellepärast, et Päikesepõimik on veidi tugevam, kui see peaks olema.

Kollane Jaspis on Päikesepõimiku tervendaja ja see muudab selle Tšakra tugevaks. Mida tugevam on Päikesepõimik, seda rohkem veab inimesel rahaasjades ja tööalaselt. Kindlasti tasuks sul Kollast Jaspist kanda sellel perioodil, kui materiaalselt ei ole hea aeg. Sel juhul võid seda kristalli lisada enda koju küllusenurka.

Kui sa oled sündinud 9. kuupäeval, siis sul on kalduvus lukustada enda sisse haavu või pettumusi.
See tähendab seda, et sa väga kergelt ei suuda midagi negatiivset, halba ja pettumust põhjustavat unustada. See omakorda tekitab sulle endale probleeme ja pingeid. 9. kuupäeval ei ole oskust lahti lasta minevikust, kui minevikus on midagi halba juhtunud. Teised ei pea seda sinus märkama, sa oskad seda väga hästi varjata, küll aga see ise piinab sind. Üheks kõige suuremaks katsumuseks ja samal ajal ka ülesandeks sulle, kui sa oled sellel kuupäeval sündinud, on see, et sa pead õppima vabaks laskma. Minu soovitus sulle on see, et lase halbadel kogemustel minna, õpi nendest ja andesta ennekõike iseendale ehk ära piina end mineviku probleemide pärast. See, et me kogeme siin maailmas halba, seda juhtub igaühega, kuid erineval tasandil. Kui midagi halba juhtub, siis ei tohi ennast sellesse kinni jätta. 9. kuupäev kaldub vimma kinni hoidma ja kindlasti tasub sellega tegeleda. Need, kes on 9. kuupäeval sündinud ja õppinud vabaks laskma erinevaid halbu emotsioone, siis need on ära õppinud selle, mida 9. kuupäev neile õpetama tuli. Igal numbril on oma õppetund ja see õppetund on 9. oma.

Kollane Jaspis on see kristall, mis aitab vabaks lasta halbu emotsioone ja see aitab 9. kuupäeval sündinu alateadvust tervendada. Näiteks, kui on 9. kuupäeval sündinul probleeme enda pereliikmetega, siis tuleks kindlasti seda kristalli kodus hoida.

9. kuupäev annab sünniga kaasa humanitaarse kallaku ja kui sa oled sellel kuupäeval sündinud, siis sinu kõige paremaks töökohaks on see, kui sa saad inimeste jaoks tööd teha. Sulle sobib töö, mis on seotud inimeste aitamisega, õpetamisega, juhtimisega, tervendamisega ja kõige sellega, mis on seotud inimestele head tegemisega. Sinu sünnikuupäev on kinkinud sulle oskuse märgata teiste inimeste probleeme ja piisavalt palju on sulle antud ka nutikust, et probleemidele lahendusi leida. Lisaks sellele kõigele on 9. kuupäev see kuupäev, mis vajab teiste inimeste lähedust ja kui sa teed tööd inimeste heaolu jaoks, siis sa tunnedki, et sinu elul on mõtet. Töö valimine on väga oluline 9. kuupäeval sündinu jaoks ja kui sellist töökohta ei ole leitud, siis kindlasti tuleb 9. kuupäeval sündinul oma sotsiaaltööd enda sõprusringkonnas teha. Kui töö ei ole sotsiaalne ja inimesi abistav, siis elu viib sellisele rajale, kus tuleb teha nii-öelda mitteametlikult psühholoogi tööd.

Kui sa oled sündinud 9. kuupäeval, siis sinu sees võib olla varjatud artist ja kunstnik. 9. kuupäev on sulle kaasa andnud loomingulise meele ja hea fantaasiamaailma, see omakorda soodustab loomingu loomist. Paljud, kes on 9. kuupäeval sündinud võivad osata joonistada, dekoreerida ja nendel on hea maitse. Lisaks artistlikumale poolele esineb 9. kuupäevas ka eriline perfektsionism, mis on igale 9. kuupäeval sündinule omamoodi unikaalne. Igaüks, kes on 9. kuupäeval sündinud, on teatud teemal perfektsionist, kellele on oluline see, et põrand oleks alati puhas, kellele see, et rahakotis oleksid rahad õiges järjekorras, mingisugune kiiks peab olema. Seega, kui sa oled sündinud 9. kuupäeval, siis ürita kõrvaltvaatajana end hinnata ja küsi enda käest, milline on sinu perfektsionistlik kiiks? 

Kui sa oled sündinud 9. kuupäeval, siis oled sa kohati enda suhtes liiga nõudlik
. Sa oled selline, kellele meeldib asju õigesti teha ja teha neid nii, kuidas sa oled endale neid ette kujutanud. Sa ei soovi iseenda suhtes naljalt järeleandmisi teha ja see muudab sind ühelt poolt tugevaks võitlejaks ning edasipürgijaks, kuid samas teise külje pealt vägagi kangekaelseks. Kangekaelseks seda selles mõttes, et vahel sa võid lihtsalt asjata enda energiat kulutada teemade peale, millega sa hiljem rahule ei jää, kuid järgi ka ei jäta ja viid ikka asja lõpuni.

Sinu üheks salasooviks on see, et sinu ümber valitseks harmoonia, rahu, tasakaal, sinu elus oleks turvatunne ja vaid head positiivsed inimesed. Sa võid selle kõik saavutada, kui sa õpid negatiivsetest emotsioonidest vabaks laskma.

9. kuupäeva kõige tugevamaks iseloomujooneks on see, et 9. loodab vaid iseenda peale, kui soovitakse midagi saavutada. See sama iseendale lootmine viib sihile ja annab oskuse luua endale paremat tulevikku.

Numeroloogia mõjutab meie iseloomujooni, meie teed ja see annab meie isiksustesse oskusi ning nõrkusi!