Menüü
Ostukorv

KOLLANE JASPIS ripats (metall)

KOLLANE JASPIS ripats (metall) EHTED
KOLLANE JASPIS ripats (metall)
4.50€
Maksudeta: 3.69€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KOLLANE JASPIS ripats (metall)

KOLLANE JASPIS on üks Jaspise liikidest. Jaspised on iidsetest aegadest peale olnud väga hinnatud kristallideks ja seda sellepärast, et kõikidel erinevat sorti Jaspistel on olemas oskust inimest kaitsta. Igal Jaspisel on oma unikaalne vägi, lisaks Jaspisele omasele kaitsvale väele. Kollane Jaspis on kollakat ja sinepikarva tooni, peamiselt on Kollane Jaspis veidi tuhmi värvusega. Kollase Jaspise kristalli sees on kollakat tooni sellepärast, et selle mineraali koostises on ka rauda, mis muudab selle Jaspise kollakaks. Kollase Jaspise peamisteks leiupaikadeks on Madagaskar, Brasiilia ja India. Lisaks nendele kolmele riigile leidub Kollast Jaspist ka Uruguais ja Austraalias.     

KOLLASE JASPISE kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kõige enam on Kollane Jaspis neile, kes soovivad enda ellu rõõmu, jõudu ja positiivsust.

- Kristall, mis aitab hoida inimest "õigel saatuse rajal". Nagu ma olen ka eelnevalt väga palju rääkinud sellest, siis inimesel on alati kaks saatuse teed - üks on positiivne, teine negatiivne. Kollane Jaspis on see, mis aitab sul positiivsemat elu endale tuua ja see alateadlikult juhib sind parematesse kohtadesse elus ning suunab sind paremaid valikuid tegema.

- Kollane Jaspis sobib nendele (enamjaolt lastele), kes pidevalt kukuvad, löövad ennast ära või on hooletud. Kollane Jaspis aitab kaitsta hooletuse tagajärjel tulnud kehavigasuste eest ja muuta inimest rahulikumaks.

- Kollane Jaspis on kristall, mis aitab Aurale lisakaitset ja lisajõudu anda ükskõik millise spirituaalse tegevuse juures. See võib olla ennustamine, mediteerimine, visioonide kohalekutsumine, kuufaasi rituaalide tegemine või kasvõi Aura lugemine.

- Kollane Jaspis on kristall, mis aitab kaitsta teiste inimeste kurjade ja salakavalate kavatsuste eest. Kollane Jaspis kaitseb ärasõnumise ja teadlike halbade kavatsuste eest. Väga kasulik on Kollast Jaspist kanda ka lapsel koolis, et kaitsta teda koolikiusamise eest.

- Kollane Jaspis on kristall, mis aitab enesekindlamaks muutuda sellel alal, millel töötatakse. Kollane Jaspis aitab ilma häbi tundmata end arendada ja väljendada. Vahel on nii, et ei ole julgust näidata välja enda oskusi sellepärast, mis teised küll sellest arvata võivad. Kollane Jaspis suurendab enesekindlust ka siis, kui oled alles amatöör.

- Kollane Jaspis aitab dieeti pidada ja tervislikult toituda. Eriti kasulik on Kollane Jaspis siis, kui soovitakse enda toitumisharjumusi muuta ja kui seda on väga raske teha. Kollane Jaspis aitab olla järjepidev ja leida häid terivislikke alternatiivne nendele toitudele, mis on maitsvad ja kahjulikud.

- Kollane Jaspis on kristall, mis on sulle kasulik, kui oled isikutüübilt ambivert. Kollane Jaspis aitab tasakaalustada selle isikutüübi energiaid, aitab tuua õnne tema tegevustesse ja tuua esile positiivseid iseloomujooni. See on suurepärane tööedu- ja õnnekristall, mis aitab ambiverdil leida iseenda jaoks alati parimaid lahendusi. Loe ambiverdi kohta lähemalt SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Koolane jaspis on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see sisaldab rauda.

- Kollane Jaspis on kristall, mis annab alternatiivteraapias tervendust sapikividele. Kristall, mis aitab sapikivide teket ennetada, ravida ja peatada. Kui sul on sapikividega probleeme, need annavad tunda ja põhjustavad ebamugavust, siis on kindlasti kasulik kanda seda kristalli ehtena. Kuna kristallid on osa alternatiivteraapiast, siis tuleks sellise probleemi korral kindlasti kasutada ka teisi ravimisvõtteid.
  
- Aitab kehale märguannet anda, et see hakkaks verest toksiine vabastama.

- Kantakse siis, kui soovitakse neerusid tugevdada või neerud on haiged.

- Kollane Jaspis on väga kasulik dieedipidamise kristall, kuna sel on oskus sind dieedipidamisel distsiplineerida. Kollane Jaspis aitab sul järjepidevalt endaga tegeleda, oma toitumisharjumusi muuta ja see blokeerib tagasilangusi. 

PÄIKESEPÕIMIK

Kollane Jaspis tervendab Päikesepõimikut, aidates vabastada muremõtteid, stressi ja tööalast depressiooni. Tööalane depressioon on see, mis on tekkinud töömurede või töö puudulikkuse pärast. Kollane Jaspis aitab Päikesepõimikul tugevamaks muuta ja seega aitab see materiaalselt kehvast seisusest välja tulla. Kollane Jaspis aitab heal õnnel tagasi tulla ja leida võimalusi selleks, et enda rahaasju paremaks muuta.
 
SODIAAK

Tähemärgilt on Kollane Jaspis ideaalne rõõmutooja LÕVIDELE, KAKSIKUTELE ja KALJUKITSEDELE.

Kollane Jaspis on Lõvi jaoks suurepärane positiivsuse süstija. Sellest kristallist on võimalik Lõvil endasse saada palju head energiat, mis saadab teda tema eluteel. See kaitseb kurbuse, stressi ja probleemide tekke eest. Toob välja Lõvi suurepärased iseloomujooned, muudab teda ambitsioonikaks, töökaks ja edendab tema tööelu. Kollane Jaspis on Lõvi jaoks rikkuse, külluse ja rahaõnne kristall. 

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

NUMEROLOOGIA

Kollane Jaspis on 9. kuupäeval sündinute õnnekristalliks. Kollane Jaspis aitab 9. kuupäeval sündinule head õnne ligi kutsuda, see on külluse- ja edukristalliks. Samal ajal, kui Kollane Jaspis toob head õnne, aitab see kaitsta 9. kuupäeval sündinut halbade, kahjulike, salakavalate ja omakasupüüdlike inimeste eest. Kollane Jaspis aitab inimeste tundmise osas intuitiivsemaks muutuda ja see blokeerib ära teiste poolt tekitatud probleemidesse sattumise. 

Kollast Jaspist võid laadida Šampanja Aura geoodil. Puhasta vähemalt korra kuus Nag Champa viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 2*2*1,5 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
KOLLANE JASPIS on üks Jaspise liikidest. Jaspised on iidsetest aegadest peale olnud väga hinnatud kristallideks ja seda sellepärast, et..
14.30€
Maksudeta:11.72€
KOLLANE JASPIS on üks Jaspise liikidest. Jaspised on iidsetest aegadest peale olnud väga hinnatud kristallideks ja seda sellepärast, et..
6.70€
Maksudeta:5.49€
KOLLANE JASPIS suurendab enesekindlust ja julgustab. Aitab sul enda eriala peal edukas olla, aidates tööd paremini ja osavamalt korraldada. Kolla..
1.00€
Maksudeta:0.82€
KANJON JASPIS aitab teha minevikuga lõpparve ning parandada igal tasandil sinu argipäeva. See on tulevikku suunaja, aidates suurendada lootust, m..
77.90€
Maksudeta:63.86€
KOLLANE JASPIS on üks Jaspise liikidest. Jaspised on iidsetest aegadest peale olnud väga hinnatud kristallideks ja seda sellepärast, et..
8.70€
Maksudeta:7.13€
UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiuk..
14.80€
Maksudeta:12.13€
UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiuk..
13.70€
Maksudeta:11.23€
MALAHHIIT poleeritud
Enim müüdud
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on külluse, ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
KULLISILM poleeritud
Enim müüdud
KULLISILMA kõige tugevamaks väeks on kaitsta otsese kurjuse, füüsiliste probleemide ja energiavampiiride eest. Suurendab..
4.10€
Maksudeta:3.36€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
8.70€
Maksudeta:7.13€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.