Igaühes meis on midagi head, ilusat, positiivset, meeldejäävat ja erilist. Igal sodiaagil on midagi, mis on tema tähekuju kõige parimaks trumbiks ja mis teevad temast tema. Kaalud on tähtjukujudest järjekorras seitsmes ja tuntud oma kaaluva mõttemaailma ning sügava analüüsivõime poolest. Täna toon ma Kaaludes esile need iseloomujooned, mis on neis kõige paremad ja mis meeldivad Kaalude juures kindlasti ka kõikidele teistele tähtkujudele.

Kaalude esindaja erineb teistest tähtkujudest selle poolest, et Kaaludele on väga oluline, mida teine inimene temast arvab, samuti, kuidas tema valikud seda teist inimest mõjutavad. Kaalude jaoks on väga tähtis see, et kui ta on midagi ette võtnud, planeerinud ja ära otsustanud, siis tema lähedane või selle teemaga seotud inimene oleks tema valikuga samuti rahul. Kaalude üheks parimaks iseloomujooneks on võime teise poolega arvestada ja tema heaolu jaoks pingutada. Kaalude esindaja on selline, kes on tihtipeale nõus isegi leppima vähemaga või teisel juhul leidma lahenduse, mis sobiks mõlemale poolele. Kaaludele ei meeldi see tunne, kui temaga ei olda rahul ja tema otsust ei aktsepteerita. Ühtepidi toob see Kaaludele endale palju närvipinget ja stressi, kuid samas ei saa Kaalud ka leppida sellega, et temaga ei olda rahul. Kaalude üheks parimaks iseloomujooneks on see, et temal peab hästi minema, aga samal ajal ei tohiks nagu keegi teine tema õnne pärast ka kannatada. Kaalud on see, kes analüüsib, analüüsid ja veelkord analüüsib, kuniks ta on leidnud lahenduse, mis sobib ning millega jääb rahule see teine või teised, kes on sellega seotud. Teistes tähtkujudes sellist iseloomujoont ei eksisteeri ja kui selline ollakse, siis on sellise iseloomu mõjutuse toonud teised näitajad, nagu näiteks, et sünnihetkel oli Kuu Kaaludes või näiteks vastav elutee number.

Kaalude üheks parimaks iseloomujooneks on see, et kui Kaaludele miski väga meeldib, siis ta motiveerib end ise selle poole pürgima. Jah, Kaalud võib kaaluda, valjusti analüüsida, vahel ka vinguda, vahel ka pettuda ja olla uuesti motiveeritud, kuid see on lihtsalt üks tavaline rutiinne protsess selle kõige keskel - mis loeb, on lõpptulemus! Kaalud on see, kes oskab end ise motiveerida ja tegudele lükata, kuid seda alles siis, kui ta tõesti soovib midagi saada. Teiste tähtkujude jaoks tundub Kaalud see, kes on arg ja kellele on vaja pidevalt anda tuge selleks, et ta suudaks midagi ära teha, kuid see tegelikult ei olegi nii. Kaaludele meeldib, kui ta saab valjusti analüüsida, ja see ei tähenda kohe seda, et ta on nõrk. Teised tähtkujud analüüsivad lihtsalt rohkem nii, et keegi teine sellest ei kuule.

Kaalud on oma olemuselt väga sarmikad, ja paljudele jäävad Kaalud meelde just sellepärast, et nad on veetlevad, olgu selleks Kaaludeks siis mees või naine. Kaaludes on midagi, mis paneb silmad Kaalude poole pöörama, ta kumab nagu magnet. Kuid mina tean seda põhjust, miks Kaalud tunduvad väga sarmikad. Kaalud on oma loomuselt inimeste inimesed, kuulajad ja sotsiaalsed. Sellesama energia tõttu ongi Kaalud nagu magnet, mis tõmbab tema poole, ja see magnet on selleks, et inimesed teaksid, kes on võimeline neid kuulama.

Kaalud on armastavad, sõbralikud ja sotsiaalsed. Kaalude esindaja on see, kellele meeldib teiste inimeste muresid kuulata ja olla toeks hetkel, mil teisel poolel on raske. Kui Kaalude esindaja saab kedagi aidata, siis ta tunneb end meeletult hästi, see oleks nagu preemia, ja Kaalud on enamuselt tingimusteta abistajad, mis omakorda tähendab seda, et Kaalud ei oota abi vastu.

Kaalud on see, kes on kohe esimesena abiks oma sõbral või lähedasel, kui on mingisugune probleem. Kohe mõtlematult jookseb Kaalude esindaja kohale ja aitab probleemi ära lahendada. Kui ta isegi ei oska probleemi lahendada, siis vähemalt on ta kohal.

Ühe tõelise Kaalude esindaja jaoks on ülioluline see, et teda ümbritseksid inimesed, kellele ta meeldib ja kes talle endale meeldivad. Kaalude jaoks on inimesed väga olulised ja üksindus on iga tõelise Kaalu karistuseks. Kaalud on see, kes teeb hea meelega midagi teiste inimestega koos, Kaalud on sotsiaalne, aktiivne ja meeskonnainimene. Kaalude üheks parimaks iseloomujooneks on see, et Kaalule meeldib olla koos teistega ja luua nii-öelda seltskond, kellega saaks mõnusalt aega veeta. Kaalud on see, kes ühendab ka neid inimesi, kes ei ole nii väga seltskonnainimesed ning annab neile tõuke kodust välja astuda.

Kaaludele ei meeldi võtta poolt olukorras, kus üks ja teine on omavahel riidu läinud. Kaaludele meeldiks see, kui riidu ei olekski, et keegi ei oleks kellelegi midagi teinud ja kõik oleks nii nagu enne - rahulik. Kaaludele meeldivad kõige vähem riiud, ja kui ta peab kellegi vahel seisma, siis ta naljalt pooli ei vali. Kaalude esindaja on diplomaatiline ja väga asjalik inimestevaheliste suhete korrigeerija ning parandaja. Kaalude üheks parimaks iseloomujooneks on see, et Kaalud on võimeline mõlemat poolt mõistma ja teiste vahel vaherahu sõlmima.

NEFRIIT JAAD
 on üks Kaalude tähtkuju kristallidest, mis on Kaalude jaoks väga kasulik selleks, et õigete otsusteni jõuda ja vältida valede sammude tegemist. Lisaks sellele on Nefriit Jaad Kaalude jaoks ka heaks suhteõnne-kristalliks. Nefriit Jaadi soovitan ma kindlasti kanda Kaalul, kes ei tunne end motiveerituna ja kellel on vaja emotsionaalset lisatuge. Nefriit Jaadi kristalli võib kokku viia ka teiste sünnikristallidega.

Kaaludele loodud kristallikomplekti, mis toob sellele tähtkujule küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust, leiad SIIT.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."

Kaalude tähtkuju iseloomustav artikkel ei pruugi kokku minna Kaaludega, kes on sündinud üleminekuperioodil ehk Kaalud-Skorpionina, nende kohta saad lugeda SIIT, või Neitsi-Kaaluna, kelle kohta saad lugeda SIIT.