Kui me sünnime, siis meie sünniga sünnib kaasa meile ka isiklik Ingel, kes meid terve selle elutee saadab kuni selleni, kui meil on õige aeg siit maailmast sellest kehast lahkuda. Ingel, kes on meie kaitseingel on mõeldud meid aitama ja kui Ingel ei ole sind loovutanud järgmisesse ellu, siis ta on sinu kõrval ning temale on võimalik palveid saata, mille kaudu Ingel saab teada seda, mida ta tegema peab.

Kaitseingel ehk sinu peaingel on Ingel, kes kuulab sinu mõtteid, elab kaasa sinu igapäevast rutiini ja elu. Kaitseingel on see, kes teab sinu kohta kõike, tunneb sind kõige paremini ja suhtleb sinuga läbi mõtete. Sinu mõtted on tema jaoks kui sõnumid. Isegi kui sa ei tunne tema lähedalolekut, ta on seal ja ta kuulab sind. Ole oma mõtetega ettevaatlik, kõik mõtted ei ole mõtlemiseks ja kõik soovid ei ole soovimiseks. Kaitseingel kuulab sinu mõtteid ja soove ning tegutseb vastavalt selle ajendil.

Kaitseinglile on võimalik palveid edastada ja kui sa esitad oma mõtetes teadlikult enda kaitseinglile palve, siis suure tõenäosusega sinu kaitseingel ka vastab sellele palvele.

Kaitseingel töötab karma järgi ehk karma on kaitseingli nii-öelda käsiraamat. Kui sina saadad välja soovi või palve enda kaitseinglile, siis kaitseingel teeb kõik selleks, et see soov saaks täidetud, kuid mis hinna eest, seda otsustab karma.

Karma on õigusemõistja ja kaitseingel võib sinu palve reaalseks muuta, kuid kui karma on otsustanud, et sinu soovmõte on kedagi teist kahjustav, siis sa pead selle eest ka maksma. Maksma selles suhtes, et sa võid oma soovitud tulemuseni jõuda, kuid sulle antakse kuskil teisel pool koorem kanda selle eest, et sinu palve ei olnud puhas. Sellepärast ma eelpool mainisingi, et kõik soovid, palved ja mõtted ei ole mõtlemiseks. See, kas karmaatiline sekkumine toimub, seda sa ei pruugigi 100% kunagi ära tabada, kuna sa oled hing, kes areneb ja kes areneb ning kes võib tee peal vigu teha.

Kuid siiski tasub kaitseingli poole palveid ja soovmõtteid saata, et sinu unistused saaksid täituda. Et mõista seda ise, kas sa saadad välja karmaatiliselt puhta soovi ja palve või mitte, siis enne soovi teele saatmist küsi enda käest seda: "Kas keegi kannatab selle kõige pärast?", "Kas keegi peab end ohverdama minu heaolu nimel?". Selliseid küsimusi iseendale esitades saad sa tegelikult vältida selliste soovide ja palvete teele saatmist, mis võivad tuua karmaatilisi katsumusi endaga kaasa. Kui nii teha ja vastata nende küsimuste juures iseendale ausalt, siis sellisel juhul sa oled endast andnud kõik selleks, et mitte astuda karmaga võitlusesse. Karma on hinge juht, mis teeb saatusega koostööd ja karma on tugevam kui sina ise, see on hingede seadus - jäta see endale meelde.

Kuidas kaitseingel sind kuuleb? Kaitseinglil on oskus sinuga ühenduses olla ja kui sa mõtled, siis tema reageerib. Mida tugevam side on sul enda kaitseingliga, seda rohkem ta sind kuulab ja seda rohkem sa tunned tema lähedalolekut. Mida rohkem sa teadlikult enda mõtete kaudu saadad tema poole palveid, seda tugevamaks läheb sul side enda kaitseingliga. Mida vähem sa otsid temaga kontakti, seda vähem ta sind aitab. Seda on kasulik teada sellepärast, et kui sa soovid tõesti elus midagi saavutada, siis sa pead enda kaitseingliga kontakteeruma, kuna tema on see, kes aitab sul jõuda sinna, kus sa soovid jõuda. Ta on nähtamatu vägi, kes aitab ja kaitseb sind. Kui sa ei ole kontaktis enda kaitseingliga, siis kes peaks sind peale sinu enda kaitsma ja aitama?

Kaitseingliga on võimalik paremat kontakti saavutada ja seda kõike läbi Inglite kristallide. Kui sa täidad enda kodu Inglikristallidega, mis aitavad sinu kaitseinglil sinuga kontaktis olla ja sinul temaga, siis see muudab sinu kodu keskkonna selliseks, kus kaitseingliga suhtlemine muutub lihtsamaks. Seleniit on üks kristallidest, mis võiks kindlasti sinu kodus olla ja seda kohe suuremal määral. Seleniit on see kristall, mis aitab sinu kaitseingliga sinuga kontakteeruda ja sinul temaga. Seleniit loob soodsa atmosfääri selleks, et üldse saaks toimuda telepaatiline kontakt sinu ja kaitseingli vahel. Täida enda kodu Seleniidi tornidega, lampidega, küünlaalustega, kuulidega ja teiste väeesemetega. Täida oma kodu ka teiste Inglikristallidega, mis aitavad soodustada kaitseingliga suhtlemist. On olemas spetsiaalsed kristallid, mis loovad soodsa atmosfääri sul enda kaitseingliga suhtlemiseks ja mitte ainult kodus ei ole kasulik neid kristalle hoida, vaid neid on kasulik ka kanda. Inglikristalle on väga palju erinevaid ja sul tuleb lihtsalt leida see enda kõige õigem kristall üles. Ma soovitan Kaitseingliga kontakteerumise jaoks kanda näiteks Ingli Aurat, Lasuriiti, Ioliiti, Küaniiti või hoopis Sinist Kaltsedoni, Sinist Pitsahhaati - neid kristalle on palju erinevaid.

Mida Ingli sõbralikum on sinu kodu või sinu enda Aura, seda suurema tõenäosusega on sul võimalik enda kaitseingliga head kontakti saavutada, tema käest abi ning soovite täitumist saada. Inglikristalle on väga kasulik enda ümber luua ka selleks, et sa ise suudaksid mõista seda, millised soovid ja palved on puhtad ning millised karmaatilist karistust kandvad.

Mina suhtlen enda kaitseingliga, tema on see, kes aitab mul elus edasi liikuda. Kaitseingliga kontaktis olemine on väärtuslik ja väga kasulik.