Kas sa oled end avastanud mõtlemast selle peale, et mis võiks olla see, mis sul on vaja enda elus ära teha, miks sa just sellises elus oled, miks sind jälitavad teatud sorti katsumused, miks üks või teine asi sul on ebaõnnestunud või õnnestunud? Kas sind huvitab see, mis sul tuleb selles elus jõuda ära teha ja mis on see põhjus miks sulle üldse selline elu on antud? See maagia siin aitab sul nendele küsimustele vastuseid saada. "Enda elutee mõistmise maagia" on sinu jaoks, kui sa soovid enda meeli avada selle jaoks, et sa suudaksid ise jõuda nende küsimuste vastusteni. See on maagia, mis aktiveerib sinu Kroontšakra seda kõike mõistma ja järk-järgult jõudma selleni, mida sa täna peaksid ära tegema ja kuidas ükskõik, milliste olukordadega silmitsi seistes mõistma seda, mida nendega teha tuleb.

 

Maagia tegemiseks on kõige õigem aeg Täiskuu täpne päev, sellele eelnev päev ja sellele järgnev Kahanev Kuu, mis kestab kuni Kuu viimase veerandi loomiseni.

 

"Enda elutee mõistmise maagiat" saad sa teha nendel kuupäevadel:

 

28. 01 - 04. 02       27.04 - 03.05        24.07 - 31.07         20.10 - 28.10

27.02 - 06.03        26.05 - 02.06        22.08 - 30.08          19.11 - 27.11

28.03 - 04.04        24.06 - 02.07        21.09 - 29.09          19.12 - 27.12

 

MAAGIAS LÄHEB SUL VAJA:

 

Maagia kõige olulisemateks esemeteks on kristallid, mis kannavad juba vajalikku energiat ja väge endaga, mis aitavad sul seda saavutada, milleks maagia ka on. Kristallid teevad maagias enamuse tööst ära ja kristallid on need, mis hoiavad maagiat elujõulisena.

 

1. Labradoriidi Emma soovikivi
2. Atlantisiit
3. Palo Santo
4. Oregano
5. Sinu enda foto, kus sa oled üksi peal
6. Lillat värvi kott, kuhu mahuksid kristallid ära
7. Väike salk sinu enda juustest (kääre juuste lõikamiseks)

Labradoriidi Emma soovikivi aitab peale maagia teelesaatmist pidevalt sulle signaale, visioone ja teadmisi saata selle kohta, mis sa peaksid enda elus edasi tegema ning miks miski sinu elus on. See kristall toob sulle selgust.

Atlantisiit koos Oreganoga ja Palo Santoga aktiveerivad sinu Kroontšakra enda elutee mõistmisele. Neid on vaja selleks, et sa suudaksid väga sügavatele küsimustele vastuseid üles leida.

Sinu juuksed ja foto aitavad maagial toimida, aidates kristallidel sinuni jõuda ka siis, kui sa ei ole maagia läheduses.

MAAGIA TEELE SAATMINE:

Täpselt õigel ajal, kui Kuu faas soodustab selle maagia tegemiseks laota endale sobilikule kohale kõik maagias vajaminevad esemed, välja arvatud juuksed. Kui sul on kõik esemed olemas, siis alusta maagia teelesaatmisega.

Maagia tegemiseks võta Labradoriidi Emma soovikivi enda peopessa, sule silmad ja soovi soov, et see maagia aitaks sul enda eluteed paremini mõista. Selleks võid mitu korda enda mõtetes soovida ja palveid esitada. Kasuta näiteks lauset: "Palun avage minu silmad ja aidake mul paremini mõista minu enda eluteed."

Kui sa oled selle soovi teele saatnud, aseta Labradoriidi Emma soovikivi lillat värvi koti sisse ja võta kätte Atlantisiit ning soovi ka seda käes hoides seda sama, võid kasutada täpselt sama lauset. Kui see on tehtud, siis aseta Atlantisiit samuti lillat värvi koti sisse.

Nüüd võta oregano ja raputa seda koti sisse kristallide peale. Samal ajal, kui sa seda teed ütle kolm korda järjest 

"DAGAZ". (Dagaz tähendab valgustamist ja silmade avamist sellele teemale, mis on veel ebaselge). Peale Dagazi kolme korda lausumist lõpeta oregano lisamine maagiakotti.

Kui oregano on maagiasse lisatud, siis võta käärid ja lõika enda juustest väikene salk ning lisa see maagiakotti. Samal ajal, kui sa seda teed, siis tuleb korrutada uuesti kolm korda "DAGAZ" ja kui see on tehtud, siis sulge maagiakott.

Nüüd pane Palo Santo tükk leekidesse, lase sellel veidi leeki ülal hoida ja mõne hetke pärast kustuta selle leek raputades ära. Kui Palo Santost hakkab suitsu tulema, siis hoia Palo Santot maagiakoti all nii, et sa hoiad ühes käes maagiakotti ja teises käes maagiakoti all Palo Santot. Lase Palo Santo suitsul maagiakotini jõuda. Palo Santo kinnitab selle maagia ja samal ajal aktiveerib kõik maagias olevad esemed sinu soovi nimel tööle.

Võta enda foto ja maagiakott ning vii need enda kodus kohta, kus sa saad neid võimalikult kaua liikumatult hoida. Sellise maagia puhul oleks väga hea, kui see saaks olla intuitsiooni tugevdavate või unenägusid esile toovate kristallide vahetus läheduses. Kui oled maagiale koha leidnud, siis lase sellel seal olla ja maagia on tehtud.

Maagiat võib liigutada hiljem ühest kohast teise, kuid pilt peab olema alati maagia all ja peale maagia ära tegemist võiks see omal kohal olla vähemalt kuu aega ennem, kui sa seda ümber hakkad tõstma.
 

Peale maagia teelesaatmist hakkab maagia selle nimel tööd tegema, et sa jõuaksid enda elu mõistmiseni.

 

Kui sa oled selle maagia ära teinud, siis see maagia jääb sinuga tööd tegema kuni selle hetkeni kuni sa ise maagia vabaks lased. Maagia toime vabaneb siis, kui sa võtad maagiaesemed kotist välja ja viid need loodusesse, põletad enda pildi ära ning sellega maagia tühistatakse.

 

Peale maagia teelesaatmist, soovin, et sinu elutee saaks sulle selgemaks ja sa mõistaksid aina rohkem seda miks sa siia ellu sündisid ning seda, mis sul tuleb kõik veel jõuda ära teha.