Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et miks sinu tähtkuju on sulle antud? Sellel on tegelikult väga palju erinevaid põhjuseid. Sa sünnid enda tähtkujuna sellepärast, kuna see aitab sul saavutada elus seda, miks sa siia ellu sündinud oled. Kuid kõikidel kaheteistkümnel tähtkujul on olemas veel eraldi elueesmärk üleüldises mõttes, mis sünnist kaasa antakse kogu maailma jaoks. Sellest ma just sulle rääkima hakkangi.

Kui sa oled sündinud Kaaludena, siis see mitte ainult ei vormi sinu iseloomu ja ei anna sulle teatud positiivseid ning negatiivseid külgi. Kaaludena sünnid sa ka kogu maailma pärast, igal tähtkujul on midagi meile kõigile anda. Tähtkujud tasakaalustavad kogu inimkonda ja sellepärast on neid kaksteist erinevat, lisaks veel omakorda kaksteist sodiaagi üleminekut.

Kaaludena sündides, hoolimata sellest, kas sa oled puhas Kaalud, Neitsi-Kaalud või hoopis Kaalud-Skorpion, sa kannad Kaalude elueesmärki maailma suhtes endaga kaasas. Kui sa oled üks ülemineku sodiaakidest, siis suure tõenäosusega sa kannad enda peamise tähtkuju elueesmärki endaga kaasa ja lisaks ka ülemineku sodiaagi teise poole ülesandeid. Näiteks, kui sa oled Neitsi-Kaalud, siis sinu kohustuseks on ära täita Neitsi ja Kaalude mõlemad ülesanded.

Kaalude elueesmärk maailma suhtes on luua tasakaalu igale poole, kus tasakaalust on puudu. Kaalude iseloomus on väga tugevalt esindatud võrdsuse vajaduse eksisteerimine ja see, et kõik peab olema harmoonias. Kaalud näevad terve elu selle nimel vaeva, et põhimõtteliselt igas eluaspektis enda ümber tasakaalu hoida. See kõik on ühele Kaalule väga raske, see on paras ülesanne ja tekitab temas tegelikult meeletut stressi. Vahel Kaalude tähtkujus sündinud ka ise mõtleb selle peale, et on tal siis vaja olla selline tasakaalustaja, vahel perfektsuse taga otsija ja ülima harmoonia looja. Tõde on see, et see sama Kaalude tasakaalu loomise vajadus kuulub tema elueesmärgi täitmise juurde, see on oluline sisemine soov, mis Kaalud endaga sünnist saati kaasas kannab ja see tegelikult on vägi, mis aitab tal enda elueesmärki oma tähtkuju järgi täita.

Kaalude tähtkuju elueesmärgiks on aidata teistel inimestel tasakaalu luua sellistes olukordades, kus tasakaal puudub. Ma tean seda, et siinkohal tekib Kaaludel endal küsimis, et miks tema peab aitama tasakaalu teistel luua, kui ta iseendagagi hakkama alati ei saa. Tõepoolest nii see ka on, tasakaalu loomine on raske asi ja nõuab palju selle tundliku Kaalude käest. Läbi iseenda elu tasakaalu hoidmise, selle loomise ja harmoonia tekitamisele, õpib Kaalud teisi aitama ning ka vastupidi läbi teiste inimeste abistamise õpib ta iseenda ellu tasakaalu looma.

Kaaludele on antud kõik selleks, et ta suudaks ära lahendada olukordi, mida teised ei suuda lahendada ja selliseid olukordi, kus on kellegi vahel näiteks konflikt või kus on vaja kompromisse teha. Kaaludes on kõik olemas selleks, et kahe inimese vahele minna, nad suhtlema omavahel panna, nende probleeme lahendada ja suunata neid kahte inimest omavahel hästi läbi saama. Kaalud on nagu vahekohtunik, kelle elueesmärgiks ühiskonnas on olla üks suur sotsiaaltöötaja.

Kaaludel on oskus inimsuhtesse tasakaalu tuua, oskus märgata seda, kui keegi üleliia kulutab enda energiat millelegi, mis talle kasu ei too ja oskus märgata ebaõiglust.

Kaalud ei tohiks kindlasti end eemale hoida enda lähedaste vahelistest probleemidest, Kaalud ei tohi võtta poolt, vaid peab olema mõlema suhtes mõistlik. Kaalud ei tohi lubada endale poolte võtmist, hukkamõistmist ja selja pööramist abivajajatele. Kui on konflikt, siis Kaalud on see, kes peab nägema mõlema osapoole probleemi ja aitama lahendust tuua, mis mõlemale osapoolele kasulik oleks. Kui Kaalud on see, kes võtab poole või mõistab hukka, siis Kaalud on see, kes enda elueesmärki ei täida. Kui aga ei täideta elueesmärki, siis lõigatakse õnneteed Kaalude elus katki ja õnne on raske sellel Kaalul oma elus tunda. Kui aga üritatakse võimalikult erapooletu olla, head abistavat nõu anda ja üritada pidevalt tasakaalu luua nii iseenda elus kui ka teiste lähedaste elus, siis see Kaalud on see, kes täidab oma elueesmärki.

Elueesmärgi täitmisel kogub Kaalud enda ellu õnne, mis ta väga ka soovib enda ellu saada. Tänutäheks kingib saatus ja karma sellele Kaalule suhetesse rahu, õnne, armastust ning hoolivust. Kaalude jaoks on ülioluline see, et temast peetakse lugu ja ta tunneb, et teda väärtustatakse. See on see, mida elu pakub elueesmärki täitvale Kaalule.

Kiastoliit on kristall, mis aitab Kaaludel mõista seda, mis nad enda elus tegema peavad ja seda ükskõik, millises situatsioonis olles. Kiastoliit on väga spirituaalne kristall, mis aitab näha hetkel käimas olevate probleemide tagamaid, nende jaoks lahendusi leida ja see on kristall, mis aitab Kaaludel näha enda maailma palju selgemalt. Kiastoliit aitab Kaaludel enda elueesmärki täita, mille on tähtkuju Kaaludele kinkinud. Kiastoliit aitab ka kõige raskemad ülesanded Kaaludel ära lahendada ja läbi elu poolt saadetud katsumuste lõpuks ka õnneni jõuda.

Soovitan Kaaludel Kiastoliidi kristalli sünnikristallide laekas hoida selleks, et Kiastoliit saaks terve elu vältel abistada ja alati Kaalusid elus edasi viia.

Kaaludele loodud kristallikomplekti, mis toob sellele tähtkujule küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust, leiad SIIT.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."

Õpetus Kaaludele - Sa oled tasakaalustaja, harmoniseerija, erapooletu nõuandja ja abistaja. Sa ei tohi võtta poolt ega ka hukka mõista ja ennekõike pead sa alati looma tasakaalu seal, kus sinu hing tunneb tasakaalu puudumist. Kuula oma sisemist häält, sellega, millega sa rahul ei ole, selle kallal tööta seni, kuni rahu hinge tekib.