Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - elueesmärk RSS Feed

10 dets 3 SAMMU, MIS MUUDAVAD SINU ELU HETKEGA
0 54610
Kas sa soovid enda elu hetkega muuta? Kui jah, siis sul on selleks tegelikult võimalus. Kohe nüüd ja praegu. Kuna sa oled siin ilmselt selleks, et lugeda minu mõtetest, siis sa soovid seda muutust teha. Ja ma ütlen sulle - sa saad seda teha! Tee seda! Tehes läbi aastate teiega tervendustööd, ma näen..
27 sept 7 MÄRKI, ET SINU KOLMAS SILM SOOVIB SIND ÕIGELE TEELE JUHATADA
0 95489
Kolmas Silm on kuues Tšakra, mis asub otse sinu otsmikul. Tegemist on Tšakraga, mis on seotud intuitsiooni ja õigete otsuste langetamisega. Kui see töötab korrapäraselt ja on tervendatud olekus (tervendatud näiteks kristallidega), siis tekib sinu sees selgeltteadmine ja oskus märgata tõde. Kui Kolma..
30 aug SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 14
0 23361
Kui sa oled sündinud 14. kuupäeval, siis oled kindlasti mõelnud seda, mida see number küll sinule andnud on. Ma aitan sul seda mõista. Tegemist on äärmiselt keerulise ja värvilise numbriga, mis mõjutab sind suurejooneliselt. See loob sinust kameeleoni, värvilise liblika, kes suudab kohanduda vastava..
30 juuli SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 30
0 17190
Igal sünnikuupäeval on oma salajane koodeks, mis aitab inimese eluteed ja selle käike paremini mõista. Minu kireks on tõlgendada kõike, mis inimeste eludes toimub ja seda ennekõike spirituaalses mõttes. Nii aitan kõigil, kes on sündinud 30. kuupäeval, mõista enda elu salakoodi, et see elu oleks prod..
16 juuli ELUTEENUMBER 9 - ELUEESMÄRGI TÕLGENDUS
0 67362
Eluteenumber 9 kandjat võib võrrelda Kalade päikesemärgiga, kelles on natukene kõigist. Nii nagu Kalad kannavad endaga kaasas midagi kõikidest tähtkujudest, kannab eluteenumber 9 kandja endas teiste eluteenumbrite väge - igaühest natukene. Selle eluteenumbri esindajad on teistega võrreldes kõik erin..
17 mai 5 MÄRKI, ET OLED SPIRITUAALSELT ARENEMAS
0 27961
Olen aastate jooksul kirjutanud palju sellest, mis aitab kaasa spirituaalsele arengule. Eriti just kristallidest, kuna need on edendavad spirituaalset arengut ja aitavad sellele kaasa. Kristallidel on tohutu vägi, mis suudab meid end muutma suunata ning seda kõige paremas suunas. Kui oled aastaid kr..
30 apr PEREKONNA MUST LAMMAS - MIKS JA MILLEKS?
0 19311
Must lammas - kõlab intrigeerivalt? Eks igaühel on sellest oma arvamus, kuid mina räägin sulle sellest, keda pean mustaks lambaks mina ning mida ma selle all üleüldse mõtlen. Uskuge mind, neid peresid, kus on rohkem värve kui üks, on küll ja küll. Perekonna must lammas on see, kes teiste pereliikme..
26 märts HINGEÕPETAJAD - SINU ELUTEED KÜLASTAVAD INIMESED
0 34628
Meie eluteelt käivad läbi saatusekaaslased, hingetervendajad, suunanäitajad ning erinevad hingesugulased võivad meie ellu jääda, kuid kindlasti külastavad meie eluteid ka hingeõpetajad. Hingeõpetajaid on palju, nad tulevad sinu ellu sind õpetama ja seda täiesti alateadlikult ehk see ..
17 aug LÕPETA HEAKSKIIDU OTSIMINE JA ELA ELU TÄIEL RINNAL
admin 0 19044
Ma tean, et väga paljud inimesed võitlevad igapäevaselt enda sees sellega, et nad otsivad heakskiitu sõpradelt, pereliikmetelt või tuttavatelt, enne kui nad enda elus olulisi samme teevad. Kui sa oled üks nende seast, siis minu ülimaks sooviks on sind aidata ja inspireerida sind enda elu üle ohjasid..
31 juuli 2020. AASTA LAPSED - SÜNNIGA KAASNEV ELUÜLESANNE
admin 0 9730
Numeroloogial on tohutu vägi, mida ei tasuks alahinnata. Igal aastanumbril on oma energia, mis kandub tervesse sellesse aastasse. Nii saavad ka lapsed, kes sellel aastal sünnivad, oma sünnikaarti oma sünniaasta energia. See kinnitub terveks eluks nende Auravälja. Iga aasta sümboliseerib ka teatud ül..
24 apr 5 OLULIST TARKUST KAUAPÜSIVAKS SUHTEKS
admin 0 29934
Armastus on üks elueesmärkidest, üks suurimaid, kusjuures! Keegi ei ütle naljalt armastusele ära, kui see on siiras ja tingimusteta. Kauapüsiv, harmooniline ja tasakaalukas suhe on meie tervise jaoks ülioluline. Aga sellist suhet ei ole võimalik lihtsalt saada, selline suhe luuakse. See on suure töö..
06 dets EBAÕNNESTUMINE ÕNNESTUMISEKS
admin 0 8679
Ebaõnnestumine võib sulle tekitada motivatsioonipuuduse, su tuju ära rikkuda ja röövida sinu seest igasuguse enesekindluse. Kas seda kõike on ka vaja? Ei ole, see ongi see vastus. Minu ümber olevad inimesed inspireerivad mind kirjutama elust ja kõigest, mis meid puudutab. Ebaõnnestumine murrab palju..
Tooted 1 kuni 12, kokku 20 tootest (2 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.