Numeroloogia on arvude müstiliste ja energia põhiste tähenduste seletus. Igal numbril on oma energia, neid kombineerides saadakse veel omakorda erinevaid energiaid ja nende lahti seletamine ongi numeroloogia. See, mis kuupäeval sa sünnid või millised numbrikombinatsioonid tulevad läbi sinu numbrite liitmise välja, omavad suurt mõju üle sinu iseloomu ning elu.

Eluteenumber on üks tähtsamaid numbreid, mida me endaga kaasas kanname. See number sümboliseerib seda, millised on sinu soovid, milline on sinu iseloomu suund ja sinu vajadused. Need on emotsioonid, mida me ise endale ei loo, vaid need, millega me oleme siia ilma sündinud. Eluteenumber mõjutab meie saatust väga palju.

KUIDAS ARVUTADA VÄLJA ENDA ELUTEENUMBER:

Eluteenumbri välja arvutamine on väga lihtne. Kui soovid teada saada, mis on sinu eluteenumber, siis selleks tuleb sul kokku liita enda sünnikuupäeva kõik numbrid. Kui sinu sünnikuupäev on 26.10.1987, siis selle arvutamiseks kasuta sellist arvutusviisi (teiste kuupäevadega kasuta täpselt samasugust arvutusviisi) :

2+ 6+ 1 + 0 + 1 + 9 + 8 + 7 = 34  ja see omakorda 3 + 4 = 7 . Numbrid tuleb alati liita lõpuni välja, et sa saaksid ühe konkreetse numbri kätte.

26.10.1987 eluteenumber on 7


ELUTEENUMBER 7, SELLELE ISELOOMULIKUD JOONED JA MÕJU INIMESE ÜLE

Eluteenumber 7 sümboliseerib müstitsismi, sügavat sisemaailma, analüüsimise võimet ja analüüsimise vajadust. Eluteenumber 7 kannab endaga kaasas energiat, mis soovib mõista, uurida, avastada ja õppida. See on lühidalt kokku võetult selle eluteenumbri vägi, mida see kingib sellele, kes on selle eluteenumbriga sündinud.

Kui sinu eluteenumber on 7, siis sa kindlasti mõtled seda, et mida see eluteenumber sulle andnud on ja kuidas see on kujundanud sinu iseloomu ning eluteed. Eluteenumber annab sulle tükikese kaasa sinu kogu tervikust. Et mõista seda, milline sa oled ja milline on sinu saatus, siis tuleb kõik astroloogilised ja numeroloogilised näitajad omavahel kokku viia. Kokku liita enda tugevused ja nõrkused ning sellest kõigest saadki enda isiksuse terviku kätte.

Eluteenumber 7 muudab sinu hingeelu väga keeruliseks ja sügavaks. Oma hingelt sa oled ääretult tundlik, isegi, kui sinu teised sünniga kaasa antud näitajad muudavad sind tugevaks ja enesekindlaks. Eluteenumber 7 annab sulle haavatava loomuse, sa võid seda peita, keegi ei pruugi sellest teadagi, kuid sina tead väga hästi, et sinu südamesse on kerge haava teha. Oma sügava ja keerulise hingeelu juures oled just sina see, kes soovib kõike enda elus mõista, igale küsimusele, mis mõttesse tekib vastuse saada, sa oled nagu pidevas otsingus ja avastusretkel. Sulle meeldib uusi teadmisi koguda ja tihtipeale sa tunned, et sellest kõigest ei piisa sulle, midagi oleks justkui nagu koguaeg puudu. Paljud, kes on sündinud selle eluteenumbriga on igavesed õppijad, kellele meeldib raamatuid lugeda, kellele koolis käia, kes kogub igalt poolt ise erinevaid teadmisi juurde. Need, kelle eluteenumber on 7, nende üheks eesmärgiks siin elus on kiireid hingelisi arenguid teha. Selles elus on vaja palju ära õppida, mis eelmistes eludes jäi õppimata. See elu on eluteenumber 7 jaoks üks tagantjärgi õppimise elu. Kõik tuleb tasa teha, et peale seda elu enda saatuses suur pööre teha.

Kui sa oled sündinud sellise eluteenumbriga, siis on see märk sellest, et sa tulid siia ellu enda saatusesse suurt puhastustööd tegema
. Number 7 sümboliseerib uuendust ja õigele teele suunamist, kui sinu eluteenumber on 7, siis seda sa täna enda elus teed. Mul on üks väga suur nõuanne kõigile, kes selle eluteenumbriga on sündinud:

"Selles elus muuda kõike, mis sind häirib, mis sulle ei sobi ja too uuendusi alati sinna, kus sinu hing uuendusi soovib! Mida rohkem muudatusi sa selles elus vastavalt enda sisetundele ehk intuitsioonile teed, seda suurem muudatus sinu järgmisesse ellu tuleb."

Sinu eluteenumber on pärjanud sind tugeva intuitsiooniga, kuid see ei garanteeri seda, et sa oskad alati enda intuitsiooni kuulda võtta ja selle järgi elada. Sulle on antud trump, kuid sa pead oskama seda õigesti kasutada. Minu soovitus sulle on see, et tegele väga palju enda "spirituaalse mina" välja arendamisega, sul on kanalid selleks kõik avatud, sa pead lihtsalt ise end sellel alal tugevaks töötama. Hoia enda elus alati intuitsiooni tugevdavaid kristalle, kanna neid ja praktiseeri enda esimese sisetunde usaldamist, ära end ära räägi teiste tunnetega, mis hiljem sulle järgnevad. Pea meeles, sa oled sügav analüütik, sa võid end väga kergelt ümber veenda! Eluteenumber 7 järgi on sinu kõige ideaalsemaks intuitsiooni arendavaks kristalliks Ioliit. Ioliit muudab eluteenumber 7 kandja spirituaalselt väga võimekaks, tugevaks ja see on kristall, mis aitab hingel areneda. Ioliit muudab intuitsiooni tugevaks ja õpetab seda usaldama. Soovitan eluteenumber 7 kandjal Ioliiti enda elus hoida, kanda seda või seda hoida sünnikristallide laekas.

Eluteenumber 7 on andnud sulle ühe ülesande, mille sa võiksid kindlasti enda elujooksul ära teha. Igal eluteel on omad kohustused, head ja vead. Sinu eluteenumber annab sulle eesmärgi kadedusega võidelda. Sinu eluteenumber soovib, et sa õpiksid kadedusest lahti saama ja kui selline emotsioon sinu hinge tekib, siis sellele ei tohi alluda, sellega peab võitlema. Paljud, kes on sündinud selle eluteenumbriga, nad paratamatult tunnevad vahel kadedust ja isegi, kui seda tunda ei soovita, siis see emotsioon kerkib ise esile. Sinu kohustuseks on selles elus sellise emotsiooniga lõpparve teha, sellest vabaks saada ja selle vastu võidelda. Sinu eluteenumbri spirituaalse arengu kristall Ioliit aitab sul sellest võitu saada. Ioliiti hoia enda elus, see aitab selle ülesande ära teha. Need, kes on sündinud eluteenumber 7-ga ja kes on õppinud kadedusest lahti laskma, nende hing muutub kordades rõõmsameelsemaks ning rahulolevamaks.

Sinu eluteenumber annab sulle sügava analüüsivõime, millest ma ka eespool rääkisin. Sinu mõttemaailma sügavused ja keerdkäigud võivad sind vahel viia olukorrani, kus sa hakkad endale enda mõtetega liiga tegema. Sa võid kalduda negatiivsetele ja kurbadele mõtetele, millest sa ei suuda kergelt välja tulla. Sul on vaja ära õppida see, kuidas toime tulla negatiivsete emotsioonidega, mis nii-öelda "iseenesest" sulle pähe tekivad. Sa pead ära õppima selle piiri, et kui kaugele ja süvitsi võid sa teemadega minna nii, et need sulle liiga ei teeks. Sinu eluteenumbrit toetav kristall Ioliit aitab sinu stressitaset maandada, mida sa võid kogemata iseendale põhjustada.

Eluteenumber 7 annab sulle kerge võitluse üksildusega ja selle mõiste lahti mõtestamise. Sul tuleb ära õppida, et kui sa oled üksinda, siis see ei tähenda, et sa oled üksildane. Üksildane on inimene, kellel ei ole kedagi, kes teda ära kuulaks, kes temaga koos aega veedaks ja kedagi, kes temast hooliks. Üksinda olemine ei ole üksildus, see on hetk, kus sa oled iseendaga. Kui sinu eluteenumber on 7, siis sa võid need kaks mõistet enda jaoks tihtipeale segamini ajada, sulle võib üksinda olles tulla peale tunne, et sa oled üksildane. Tegelikult sa seda ei pruugi ollagi, sa pead kindlasti ära õppima iseendaga koos olemise, sellest rõõmu tundma ja õppima enda seltskonda nautima. Kui sa ei ole veel ära õppinud selle õpetuse, mis sinu eluteenumber sulle õpetada soovitab, siis hoia enda lähedal Kullisilma kristalli. Kullisilm toetab eluteenumber 7-ga sündinuid, aidates eemale hoida kurbust ja üksildusetunnet. Kullisilm ei ole mitte ainult sellepärast kasulik kristall sulle, see on ka sinu eluteenumbri õnnekristall. Kullisilm toob sinu ellu küllust, edu ja rikkust!

Eluteenumber 7 kardab üksildust, kuid samas vajab üksinda olemist. Iseendaga olles tulevad head ideed, selgused ja vastused kergelt kätte eluteenumber 7-le. Sisemise rahu ja tasakaalu tagamiseks on väga oluline see, et eluteenumber 7 kandja oleks iga teatud aja tagant üksinda enda elemendis, eemal kõigist ja kõigest. Üksinda olemine on tegelikult nagu energia kogumine ja koondamine. Kui seda teha ei saa, siis eluteenumber 7 kandja läheb segadusse ja endast välja. Iga kord, kui sellised emtosioonid peale tulevad, siis tuleb üksinda olla. Kuid samas siis võib tekkida tunne: "Aga võib-olla ma olen üksildane ja mul pole kedagi?", siis tuletan uuesti meelde seda, et üksinda olemine ei ole üksildus. Iga kord tasub seda uuesti ja uuesti korrata. Ühte pidi on üksinda olemine oluline, kuid ka selle võib eluteenumber 7 kandja enda jaoks kogemata ära rikkuda.

Eluteenumber 7 eeldab seda, et inimene, kes on sellega sündinud veedaks enda elus palju aega uurimistöid tehes ja olgu nendeks teemadeks ükskõik mis. Kõige ideaalsemad elukutsed selle eluteele on IT valdkond, teadus, ajalugu, õpetajaamet ja kõik teised sellised valdkonnad, kus on väga palju vaja uurimistöid ja ajutööd teha. Kui eluteenumber 7 kandja töö on seotud tema kõige tugevama oskusega, milleks on analüüsimine ja selle rakendamine, siis see inimene tegelikult oma hingelt on palju rahulikum ning tasakaalukam. Kui ei ole sellist tööd, kus end ära rakendada ja milles areneda, siis võib väga tugevalt esineda selles inimeses närvilisust. Kullisilm on see kristall, mis aitab eluteenumber 7 kandjal endale sobiliku eriala üles leida, tuues isiklikku õnne ja edu. Eluteenumber 7 on filosoofiline ja filosoofiat on selle numbri kandja ellu kindlasti vaja.

Kui sa oled eluteenumber 7 kandja, siis sulle ei meeldi ennast teistele inimestele peale suruda, domineerida ja otseselt kedagi juhtida. Sulle väga meeldiks, kui teised inimesed sinu ümber lihtsalt kuulaksid sind ära, võtaksid sinust inspiratsiooni ja sinu õpetused endaga kaasa ning teeksid iseseisvalt enda ümber muudatusi. Sa ei salli seda tunnet, kui keegi tunneb, et sa domineerid, see solvab sind. Sa pigem otsid lahendusi, kuidas ääri-veeri kellelegi enda teadmisi, oskusi ja soovi selgeks teha.

Kui sinu eluteenumber on 7 ja kui sinu mõttesse tuleb üks sähvakas, üks idee, üks küsimus või üks aga... siis see sealt naljalt ära ei lähe ennem, kui sa oled sellele sähvakale põhjuse, sellele ideele teostuse, sellele küsimusele vastuse või sellele agale selgituse leidnud. Tekib mõte, sealt lendab see laiali tuhandeks teeks ja millele on sul eesmärk selle tee lõpp üles leida, see vastus! Sinu tugevaks küljeks on oskus leida üles ka kõige keerulisemale küsimusele vastus, mille sa iseendale oled esitanud. Teed nii kaua tööd selle kõigega, kuniks kohale jõuad.

Sinu eluteenumber muudab sind unistavaks, sul on hea fantaasiamaailm ja sa võid kergelt reaalsusest teise reaalsusesse üle minna. Sa oled õnnelik inimene siis, kui sind ümbritsevad inimesed, kes mõistavad sinu seda iseloomupoolt, suudavad sinuga vestelda sügavatel teemadel ja aktsepteerida sinu unistavalt uudishimulikku meelt. Et olla õnnelik, siis hoia teadlikult distantsi nende inimestega, kes sinu iseloomu kritiseerivad ja sind üritavad vägisi "maapeale" tuua. Nad takistavad sind, sa oled põhjusega selline, sul on siin Maa peal oma missioon vaja ära teha ja sinu iseloom aitab sul seda teha. Hoia enda elus neid, kes aktsepteerivad sind ja naudivad sinu filosoofilist ning rändavat meelt. Sinu õnnekristall Kullisilm aitab kaitsta sind nende inimeste eest, kes teevad tööd sinu mahasurumise eesmärgil ja kutsub sinu ellu neid inimesi, kes toetavad sinu eluteed. Sinu õnnekristall Ioliit aitab sinu tuhandetele küsimustele vastused üles leida ja sinu hingel alati edasi areneda.

Sinu eluteenumber 7 annab sulle võimaluse enda saatust muuta, see annab sulle oskuse kõikidele sind haaranud küsimustele vastuseid saada, see on kinkinud sulle tugeva intuitsiooni ja oskuse näha elu sügavamat poolt!