Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja millist erilist energiat sa endaga kaasas kannad.

Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab endaga kaasas teatud energiat, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt samamoodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa sündisid. Sinu sünnikuupäev näitab ette selle, milline energia on sinu Aurakehas.

Sünnikuupäev mõjutab iga inimese sodiaaki. See üldiselt täiustab sodiaagi teatud iseärasusi või võimendab mõnda konkreetset ülekülluses olevat energiat. See on ka põhjus, miks vahel mõne sodiaagi esindaja ei tunne end teiste sama sodiaagi esindajatega ühtemoodi olevat. Numeroloogia mõjutab astroloogiat ja nii ka vastupidi. Iseenda näitajaid lugedes pead sa kokku viima kõik enda näitajad ja mõistma, et üks mõjutab teist.

22. KUUPÄEVA ERILINE VÄGI

Kui sa oled sündinud 22. kuupäeval, siis sind saadab terve elu see number oma väega. See annab sulle iseloomuomadusi juurde ja lisab lisaväärtust sinu teistele numeroloogilistele ning astroloogilistele näitajatele.

Sinu sünnikuupäev on andnud sulle väga head organiseerimisoskused. Sa oled kohe sündinud organisaator ja tegelikult ongi sul terve elu jooksul vaja pidevat väljundit, mis oleks seotud organiseerimise ja asjade majandamisega. Sul on oskus näha väiksemaidki detaile, nende kokkusobivust või hoopis mittesobivust. Sul on silma pisiasjade peale, see võib vahel sind ennast ärritada, et sa oled sellise loomusega, kuid tegelikult on see hoopis sinu tugevus. Sinu sünnikuupäeva esimese numbri põhjal sobib sulle töö, kus sa saad palju organiseerimist teha ja kui sa oled endale sellise töö leidnud, siis sa saad sellesse seda iseloomuomadust rakendada. Kui sul ei ole sellist tööd, kus sa saaksid seda teha, siis sa oled kodus või enda eraelus see, kes asju organiseerib, paika paneb, kontrollib ja teeb korralikku logistikatööd. Sulle on igal juhul parem nii, kui sa saad enda seda iseloomuomadust rakendada nii tööelus kui ka eraelus, et see omadus teeniks sind hästi. Kui sul ei ole sellist väljundit, siis sa võid muutuda selliseks, kes hakkab teiste inimeste elu korraldama ja see võib sulle tegelikult palju suhteprobleeme tuua. Sellepärast on alati hea, kui 22. kuupäeval sündinul oleks see väljund, kus saaks seda iseloomujoont rakendada. Minu soovitus sulle on see, et leia endale see miski, mille kallal tööd teha, siis oled sa ise õnnelikum ja nii on ka inimesed sinu ümber.

Nõrgem pool sinus on samuti seotud organiseerimisega. Sul on väga head juhiomadused, sa oled sündinud eestvedaja, kuid tihtipeale võid end tabada selliselt mõttelt, et: "Kas ma ikka saan hakkama?","Kas ma ikka oskan seda?", "Olen ma seda kõike väärt?". Sind võivad tabada veidi enesehaletsevad mõtted ja selle põhjustab sulle kõrvuti oleva number kahe kooslus, milles ei ole enesekindlat tasakaalustavat numbrit. Kui sinu tähtkuju ja teised astroloogilised või numeroloogilised näitajad ei toeta sinu enesekindlust, siis ma kindlasti soovitan sul enda ellu tuua enda sünnikuupäeva õnnekristall, milleks on LUMIOBSIDIAAN. Lumiobsidiaan on see kristall, mis aitab sul endasse uskuda, sind tugevamaks inimeseks muuta, näha iseenda tugevusi ja oskusi. Lumiobsidiaan õpetab sind ennast austama ja väärtustama.

Sinu sünnikuupäev 22 on andnud sulle oskuse näha lisaks pisikestele detailidele ka suurt pilti.
Väga vähesed inimesed oskavad neid kahte asja korraga näha. Seesama omadus annab sulle oskuse hallata väga suure tähendusega, suurejoonelisi ja sisukaid projekte. Kui sa oled valinud endale sellise töö, kus on vaja midagi luua, siis ka see on sinu jaoks see õige tee. Sa suudad asju lõpuni viia, end detailselt millessegi pühendada ja samal ajal näha seda, mis sellest kõigest võiks välja tulla. Lumiobsidiaan toetab sind sinu isiklike projektide läbiviimisel, tuues sulle jõudu, jaksu ja vastupidavust. Sinu õnnekristall toob sulle head õnne siis, kui sul on seda kõige enam vaja.


S
inu loomuses on suurejooneliselt soovida ja unistada. Sinu sees on olemas oskus unistada. Tavaliselt kipuvad sinu unistused olema väga suured, vahel utoopilised, vahel reaalsed, kuid neid unistusi on sinu sees väga palju. Sellesama oskuse tõttu on sinu soovide teelesaatmise kanal rohkem avatud. Enda elu tagantjärgi analüüsides võid sa leida nii mõnegi suure unistuse, millele sa oled kunagi keskendunud ning mis on nüüd sinu elus. Ma soovitan sul unistamisega tegeleda, see on sinu tugevuseks ja kindlasti unista sellest, mida sa tõesti enda ellu vajad. Kui unistamiskanal on tugev, siis võib kergesti ka negatiivseid asju enda ellu kutsuda, kogemata, lihtsalt negatiivsetele asjadele mõeldes. Sinu õnnekristall blokeerib sinu elus ebaõnne ja aitab sinu unistustel täituda. Kanna Lumiobsidiaani endaga kaasas või hoia seda enda sünnikristallide laekas.

Sul on olemas loomulik magnet inimeste ligitõmbamiseks
. See magnet sinu sees on sulle kas kasulik või kahjulik, see suudab mõlemat pidi sinuga tööd teha. Sa lihtsalt oled see, keda märgatakse ja selleks sa ei pea sa tegelikult midagi tegemagi. Kui sa aga teed midagi väljapaistvat, siis on kindel, et seda märkavad kõik. Sa võid enda ellu leida väga häid inimesi ja seda välkkiirusel. Samas võid sa kinni püüda ka neid inimesi, kes sind põhjendamatult pilkavad ja lausa vihkavad. Sa oled magnet ja sa pead lihtsalt oskama sellega toime tulla. Lumiobsidiaan on tugevatoimeline kaitsekristall, mis suudab sinu magnetismi positiivseks muuta. Lumiobsidiaan aitab sinu ellu kutsuda häid inimesi ja ära blokeerida sinu jaoks kahjulikke inimesi. Kristall, mis aitab sind kaitsta salakavalate ja pahade inimeste eest. Kui sinu saatus on andnud sulle kuulsuse, tuntuse või sellise eriala, kus on võimalik tuntuks saada, siis sinu sünnikuupäeva poolt kingitud magnetism on sulle sellel teekonnal väga suureks toeks.

Kui sa soovid olla õnnelik, siis sinu õnnevõti on see, kui sa hakkad enda unistuse ja soovide täitumiseks väikeseid samme tegema. Sa oled oma loomuselt suur unistaja, nii nagu ma eelpool välja tõin, kuid sa võid ka enda unistustest loobuda, kuna sa ei oska tihtipeale näha seda, kuidas on võimalik selle täitmiseni jõuda. Väike samm korraga, sa pead lihtsalt alustama, et luua enda ellu suurt asja.

Oma loomuselt oled sa kohati impulsiivne ehk sinu emotsioonid tulevad su seest kergelt välja, sa näitad tihtipeale teistele inimestele enda esimest emotsiooni. Sa oled emotsionaalne ja see oledki sina. Teistele tihtipeale meeldivad emotsionaalsed inimesed ja neil on näiteks sinuga palju lihtsam hakkama saada, kuna sa ei varja seda, kes sa oled. Lihtne on olla koos inimesega, keda sa ei pea pingsalt lugema ja analüüsima.

Hingelt oled sa väga õrn ja mis puutub sinu elu romantilisse poolde, siis sa oled see, kes võib väga kergelt armuda ning lasta end lummata.
Armumine on osa sinu elust - sa armud kergesti kellessegi või millessegi. Sa võid ka kunsti nii ära armuda, et see muudab sind pööraseks. Sa võid lasta kellelgi end jalust rabada ja samal ajal armuda ka maitsvasse toitu nii, et see muudab sinu tuju nii heaks. Sa oled tõsine armuja! Samas oled sa suhtealaselt ülimalt tundlik ja seda peab sinu kaaslane sinu kohta kindlasti teadma. Sa ei talu suhtes negatiivsust, sa ei talu raskeid sõnu ja tegusid. Kui see keegi, keda sa armastad, ütleb sulle midagi halvasti või käitub sinuga liiga järsult, siis see tõmbab sinu hinge päris kiiresti korraliku haava. Seesama asi võib teie vahele ehitada seina, millest on pärast sellist intsidenti raske üle vaadata. Sinu haavadega aitab tegeleda Lumiobsidiaan, mis aitab hinges eksisteerivat valu vabastada, haavad tervendada, andestada ja aidata sul edasi liikuda. Kui sa tunned, et sinu sees on blokaade, siis kindlasti hoia Lumiobsidiaani enda elus.

Kõige õnnelikum oled sa siis, kui sa saad teha seda, mis on sinu kutsumus. Ma soovitan sul sellega palju tegeleda, et see oma anne üles leida, see on sinu jaoks hästi oluline. Kui see, kes on sündinud 22. kuupäeval, teeb tööd oma andega, siis jookseb tema elu juba loomulikult õigesse suunda. Kui sa küsid enda käest seda, et mis on sinu anne ja oskad sellele vastata, siis sa oled õigel teel. Kui sa selle vastust veel ei tea, siis jätka otsimist ja ära lõpeta enne, kui sa oled selle üles leidnud. Ma soovitan sul hoida enda elus sinu õnnekristalli Lumiobsidiaani, mis aitab sul tegelikult selle tee leida. Kindlasti loe läbi minu artikkel "Oma ande üles leidmine ja vale ande tuvastamine", mille leiad SIIT. Lisaks soovitan ma sul teha endale kristallimaagiat "Saatuse poolt kingitud anne", mille leiad SIIT. Tehes seda, milleks sa oled loodud, annab see sinu elule selle väärtuse, mida sa elult otsid. Sa oled oma hingelt suurejooneline, sul peab olema suur eesmärk elamiseks ja kui teha seda, milleks sa oled loodud, siis sind ootabki ees see, mida sinu hing ihaldab.

Sinu sünnikuupäev jutustab sulle loo sinust endast ja seda vaid väikese osakese sinu seest. Mõistmaks seda, kes sa tegelikult oled, pead sa panema kokku kõik pusletükid. Liitma kokku enda astroloogilised ja numeroloogilised näitajad ning sellest sa saadki terviku - sinu enda!