Menüü
Ostukorv

LUMIOBSIDIAAN poleeritud

LUMIOBSIDIAAN poleeritud KRISTALLID
LUMIOBSIDIAAN poleeritud
1.45€
Maksudeta: 1.19€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LUMIOBSIDIAAN poleeritud

Võimalikud valikud

LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid. Selle sama väljanägemise tõttu on saanud Lumiobsidiaan ka oma nimetuse, kuna selle hallikad täpid meenutavad lund. Lumiobsidiaani leidub vulkaanilistes piirkondades, seda seetõttu, et Lumiobsidiaan on laavast tekkinud. Lumiobsidiaani peamiseks leiupaigaks ja kaevanduspiirkonnaks on Mehhiko. 

Lumiobsidiaan on kristall, mis kaitseb sind Täiskuu ärevaks tegeva energia eest. Kui sa oled sellest teadlik, et Kuu faasid üleüldse omavad sinu üle väga tugevat mõjutust ja sa tunned Täiskuu ajal end tihtipeale halvasti, oled ärritunud, sinu uni on segatud või oled tavapärasest impulsiivsem, siis Lumiobsidiaan on sulle väga suureks toeks. Lumiobsidiaan aitab kaitsta Täiskuu nende energiate eest, mis sulle õnne ei too, aidates ära filtreerida selle, milline vägi ja mõjutus sind aitab ning milline mitte. Lumiobsidiaani hoia kindlasti Täiskuu ajal, sellele eelnevatel või järgnevatel päevadel enda lähedal. 

Lumiobsidiaanil on olemas vägi, mis suudab selle ümber eksisteerivatele energiatele tugeva kaitsekilbi ümber luua. Lumiobsidiaan pärineb Laavast, mis tähendab seda, et selles on olemas väga tugevad kaitseomadused. Kui sa Lumiobsidiaani kaasas kannad näiteks ehtena, siis see kristall muudab sinu Auravälja väga tugevaks, aidates sind kaitsta vaimsel ja füüsilisel tasandil. Lumiobsidiaani koduseintevahel või kus iganes kohas hoides, sinna see kaitsekilbi loob. 

Lumiobsidiaan aitab sinu emotsioone kontrolliall hoida, aitab su emotsionaalselt tasakaalukamaks muutuda ja sul iseenda kehas end hästi tunda. Lumiobsidiaan suudab sinu sees olevad negatiivsed mõtted ära tervendada. Kui sinul tekib negatiivne mõte, tervendab Lumiobsidiaan selle kohe ära. Kui see kristall on sinuga pidevas kontaktis, siis see suudab lõpuks sinu kõik pessimistlikud ja sind ennast kurvaks muutvad mõtted ära võtta. Lumiobsidiaan on kindlasti igale inimesele kasulik, kui ollakse sellises perioodis, kus tuju ei ole alati kõige positiivsem ja mõtted on tujurikkuvad. 

Lumiobsidiaani kristall on puhtuse, tasakaalu ja puhastuse energiaga. See on kristall, mis oskab sinu hingest ja keskkonnast eemaldada energiaid, mis kahjulikud on. Lumiobsidiaani on väga kasulik enda majapidamises hoida ja erinevate kristallikomplektide loomisel kasutada. Lumiobsidiaan sobib kõige enam erinevate kaitseenergiatega kristallide keskele.

Lumiobsidiaan on üks vanimaid kristalle, mida on kasutatud tuleviku ennustamisel ja saatuse lugemisel. Sellel kristallil on oskus tuua pinnale kõik see, mis on varjatud kujul või alles tulemas. Ehk kui sa kasutad või kannad Lumiobsidiaani, siis hakkavad sulle visioonid tulema. Visioonid, mis on seotud sinu enda tuleviku ja saatusega. See on ka üks kristallidest, mis võiks olla pendlikotis või Ingli kaartide karbis. Lumiobsidiaan aitab tulevikku ennustada.

Lumiobsidiaan aitab inimesel näha, mis ta ise endale halba teeb, millised on need tegevused, mis on kahjulikud ja mida võiks muuta enda juures. See tähendab seda, et Lumiobsidiaanil on oskus sind iseendasse vaatama panna.

Kasuta poleeritud Lumiobsidiaani kristalli mediteerimisel, asetades mõlemasse kätte üks kristall või asetades üks kristall Sakraaltšakra kohale. Lumiobsidiaaniga mediteerides aitab see sul endal mõista, mida sa endaga valesti teed ja aitab sind motiveerida seda muutma. Lumiobsidiaaniga mediteerides vabaneb sinu hingest minevikustress - see kristall neelab selle endasse. Kui mediteerid Lumiobsidiaaniga, siis keskendu sellele, et annad vabaks endast kõik, mis sind muserdab ja kurvaks teeb. Selleks, et sinu hing saaks üles äratada tingimusteta armastuse.

Lumiobsidiaan on selline kristall, mis aitab sul iseenda vigadest õppida ja lõpetab sul pidevalt ühtede ning samade vigade sooritamist. Lumiobsidiaan aitab sul analüüsida seda, miks sa nii oled teinud ja miks sa nii enam mitte kunagi ei tohiks teha.

Lumiobsidiaan aitab valetamist lõpetada ja aitab asju välja rääkida nii, nagu need tegelikult ka on. Eriti kasulik on Lumiobsidiaan lastele sellel samal eesmärgil, sellisel juhul võiks seda kristalli ehtena kanda.

Hoia Lumiobsidiaani kristalli enda kodu Põhja osas või sinna loodud Põhja Feng Shui kristallide seas, kui soovid kodust eemale hoida laostumist. Aseta Lumiobsidiaan töölauale või kontorisse, et takistada ettevõtte allakäiku. Eriti hästi sobib Lumiobsidiaan nende kodudesse, kellel on ettevõtted ja kes ei tööta kellegi teise alluvuses, vaid on isemajandavad.

See kristall sobib nende töölaua peale või töökeskkonda, kes tegelevad emotsionaalses mõttes väga katkiste inimestega. Lumiobsidiaan aitab sul endal teisele inimesele tõtt välja rääkida nii, et sa talle haiget ei tee. Lumiobsidiaan aitab sul end vabalt väljendada, ilma teisele haiget tegemata.

Aseta Lumiobsidiaan voodi alla või unenägude/Inglite kristallide sekka. Lumiobsidiaan takistab luupainajate nägemist ja halbade hingede unenägudesse ilmnemist. Lumiobsidiaan aitab öösel läbi une näha selliseid visioone, mis ei ole eksitavad ehk mis ei ole halbade hingede poolt sinu teele saadetud.

Lumiobsidiaan on väga kasulikuks kristalliks Hingesugulase leidmisel. See on kristall, mis aitab sul mõista seda, mida sa ise valesti teed, et te ei kohtu. Lumiobsidiaan õpetab inimest endasse vaatama, enda siemuses muudatusi tegema ja olema aus enda vastu. Lumiobsidiaan olgu kindlasti sinu lähedal ajal, mil ootad enda hingesugulase ellu saabumist. Sa ei pruugi täna teada, mis on see, mida sa alateadlikult valesti teed, et enda ja tema kohtumist kaugele tulevikku lükkad.

"Lumiobsidiaani kingi lähedasele, kes endale liiga teeb või kes ei näe enda vigu!"

Väga paljud inimesed küsivad tihtipeale nõu kristallide kinkimisel ja tegelikult kristalle kinkides sa saad oma lähedasele võimsa sõnumi edastada ning see on väga kasulik tema jaoks. Lumiobsidiaan aitab seda, kes enda vigu ei näe ja kes endale liiga teeb. Seega on väga kasulik kinkida Lumiobsidiaan just sellistel puhkudel, kus sa ise ei suuda teist aidata ega suunata. Sobib siis, kui sinu head nõu ei kuulata või teise inimese ego ei suuda seda informatsiooni vastu võtta. Kui Lumiobsidiaani kingid, siis soovi sinna kristalli sisse soov, mis aitaks tal näha seda, mida sina sooviksid, et ta näeks.

LAPSE PÕHJENDAMATUD HIRMUD

Lumiobsidiaan on kasulik hirmude vabastaja ja tervendaja. Eriti oskab Lumiobsidiaan aidata lapsi ja just selliste hirmude puhul, mida laps ise ega ka keegi teine seletada ei oska. See on hirmude leevendaja, millel ei ole põhjust ja mis suure tõenäosusega on eelmisest elust kaasa võetud. Paljud hirmud pärinevad meie eelmistest eludest, eriti, kui mõni suurem trauma oli selles elus ja seda ei ole õigel ajal tervendatud. Selleks, et Lumiobsidiaan aitaks last, siis üheks võimaluseks on Lumiobsidiaani ehete kandmine ja teine viis on seda kasutada magamistoas.

Aseta Lumiobsidiaan koos Valge Kaltsiidi ja Sinise Kaltsiidiga lapse voodi alla, padja alla või madratsi vahele. Need kristallid aitavad läbi une lapse Aurat tervendada ja kui ühel ilusal päeval hirmud on kadunud, siis lase need kristallid vabasse loodusesse lahti ehk jõkke või metsaalla.

STRESSI TERVENDUSVÕRGUSTIK KODULE

Kristallidega tehakse kristallivõrgustikke nii, et peidetakse ühte ja samat sorti kristall igasse maja või kodu välisnurka. Lumiobsidiaan pannakse iga maja või korteri välisnurka põranda sisse, liistu vahele või seina sisse perekonna stressi leevendamiseks. Loomulikult kõige lihtsam viis kristallivõrgustike enda kodule luua on siis, kui kodu alles ehitatakse või remonditakse.

Lumiobsidiaan aitab kodust välja juhtida stressienergiat ja see kaitseb stressi kinni jäämist kodu Aurasse. Kodu Aura peab olema pidevalt puhas ja positiivne, et kodus elavad pereliikmed ei haigestuks erinevatesse nii emotsionaalsetesse, kui ka füüsilistesse haigustesse.

KODU KAITSEKRISTALLID

Lumiobsidiaan kuulub kodukaitse kristallide hulka, mille jaoks luuakse erialdi kristallidele mõeldud alus, karbike või taldrik. Sinna aluse peale hakatakse koguma erinevaid kaitsekristalle, neid puhastatakse ühel korral kuus Salveiga ja see alus asetatakse kodu välisukse kõrvale.

Lumiobsidiaan selles kristallikomplektis aitab kodu energial puhastuda, erinevaid probleeme ära lahendada, mis tekitavad kurbust, pingeid ja ebaõnne. Kui Lumiobsidiaan sinna komplekti panna, siis võiks kindlasti seal olemas olla ka Ahhaat geood. Seda sellepärast, et Ahhaat geood saaks aidata Lumiobsidiaanil kodu energiat puhastada. Geoodid aitavad teisi kristalle tööle aktiveerida ja eriti neid kristalle, millel on puhastamisega seotud oskused. Peale selle aitab Lumiobsidiaan kodust eemale hoida erinevaid sõltuvust tekitavaid haiguseid ja ka neid inimesi, kes võivad pereliikmeid kurjale teele suunata.

Sinna aluse peale kuuluvad ka väga paljud teised kristallid, mille saad hiljem juurde lisada. Nendeks on
Tiigrisilm,
Kullisilm, Ahhaat, Must Ahhaat, Must Turmaliin, Püriit, Hüpersteen, Gagaat jne.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Sõltuvushaigused, stress, emotsionaalsed haavad, aura puhastamine, aura tugevdamine, ebatervislik toitumine, negatiivsed mõtted, melanhoolia, kurbus, depressioon, minevikust kinni hoidmine.

- Kanna Lumiobsidiaani, kui sa tahad enda toitumisharjumusi muuta. Lumiobsidiaan on üks dieedi kristallidest ja see töötab kõige paremini siis, kui sa kannad seda talismanina kaelas. Lumiobsidiaan aitab sinu intuitsiooni tugevdada ja sul iseenesest paremini toituma hakata. Lumiobsidiaan tekitab süda paha olekut nende toitude suhtes, mis sulle kahjulikud on.

- Lumiobsidiaani vee-eliksiir on kasulik südameveresoonkonna ergutamisel, veresoonte tervendamisel ja vere puhastamisel.

Vee-eliksiiride valmistamise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab Lumiobsidiaan kõige enam KALJUKITSESID. Lumiobsidiaan aitab Kaljukitsi kaitsta halva energia eest ja stressi jäämisest. Lumiobsidiaan sobib ideaalselt nii Kaljukitse meestele kui ka naistele. Aitab Kaljukitsel teha õigeid valikuid ja hoida teda eemal ebaõnne põhjustavatest teemades, kaitsta teda inimeste või võimaluste eest, mis ei too tema ellu head. Lumiobsidiaan tugevdab Auravälja ja parandab üleüldist heaolutunnet.

Lumiobsidiaan on abiliseks ka AMBURITELE. Lumiobsidiaan on Amburite jaoks üks olulisemaid kristalle, kuna suudab Amburis tuua esile tema kõige kvaliteetsemad, parimad ja suurepärasemad iseloomujooned. Lumiobsidiaan aitab Amburi stressi vähendada, kustutada tema elust ja Aurast negatiivset energiat. Lumiobsidiaan aitab Amburil liikuda enda elus õigele teele, kus ta leiab õnne ja rahu. Lumiobsidaani kristall võiks olla Amburi sünnikristallide laekas ja seda kristalli võiks Ambur kanda ajal, mil on vaja end õigele rajale tagasi suunata. Loe Amburi ja tema 6 suurepärase iseloomujoone kohta SIIT.

NUMEROLOOGIA

Lumiobsidiaan on sinu sünnikuupäeva järgi õnnekristall, kui sa oled sündinud ükskõik, millisel kuul 22. kuupäeval. Lumiobsidiaan on see kristall, mis aitab sul endasse uskuda, sind tugevamaks inimeseks muuta, sul näha iseenda tugevusi ja oskuseid. Lumiobsidiaan õpetab sind ennast austama ja väärtustama. Lumiobsidiaan toetab sind sinu isiklike projektide läbi viimisel, tuues sulle jõudu, jaksu ja vastupidavust. Sinu õnnekristall toob sulle head õnne siis, kui sul seda kõige enam on vaja. Lumiobsidiaan aitab sinu ellu häid inimesi kutsuda ja ära blokeerida sinu jaoks kahjulikke inimesi. Kristall, mis aitab sind kaitsta salakavalate ja pahade inimeste eest.

Sinu õnnekristall blokeerib ära sinu elus ebaõnne ja aitab sinu unistustel täituda. Lumiobsidiaani kanna endaga kaasas või hoia seda enda sünnikristallidelaekas.

LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud ..
24.30€
Maksudeta:19.92€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid...
14.70€
Maksudeta:12.05€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad lai..
24.30€
Maksudeta:19.92€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid...
4.00€
Maksudeta:3.28€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit on I..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Mookaite on väga kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle..
3.80€
Maksudeta:3.11€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
3.50€
Maksudeta:2.87€
SUITSKVARTS poleeritud
Enim müüdud
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
2.00€
Maksudeta:1.64€
RODONIIT poleeritud
Enim müüdud
RODONIIT on kristall, mis õpetab armastust ja lähedust vastu võtma. Kristall, mis aitab vabaks saada pingest ja blokaadist, mis tekib lähedusest...
2.80€
Maksudeta:2.30€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.