Kas sa oled vaadanud kella täpselt kell 14:14 ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu endale võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 14:14, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kella peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle seesama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli, ja loomulikult ka selle sõnumi.

Ma olen eelnevalt väga palju rääkinud sellest, et Inglid üritavad meiega kontakteeruda ja mida tugevam side sul Inglimaailmaga on, mida spirituaalsem sa oled, mida rohkem Inglikristalle sinu elus on, seda enam hakkavad Inglid sinuga ühendust võtma. Inglid saadavad numbrite kombinatsioone sulle ikka selleks, et sa loeksid nende salakeelest välja sõnumi, mida sul on täpselt sellelsamal hetkel vaja teada. Tuletan ikka ja jälle meelde, et Inglisõnumeid tuleb enda jaoks kohe tõlkida, et need tõlkes kaduma ei läheks. Hiljem neid mõista üritada on väga keeruline.

Ma aitan sul mõista seda, mida tähendab Inglite maailmas kellaaeg 14:14 ja selle tähendus kehtib täpselt vaid sellisele kombinatsioonile ehk see ei laiene 14:04-le või näiteks 01.04-le. 14:14 tähendus kehtib ka lihtsalt numbrile 1414, kui see ilmub mõnes muus kontekstis sinu ellu.

Ole ettevaatlik, mida soovid, see võib täide minna.

Kui sinu kõrval eksisteeriv Ingel saatis sulle 14:14 kellaaja, siis see tähendab seda, et sa peaksid olema väga ettevaatlik selles, millest sa mõtled, millele keskendud ja mida soovid, kuna need võivad täide minna. Selle numbriga annab seesama Ingel sulle mõista, et see, mille peale sa mõtlesid, võib kergelt täide minna. Ole hea ja meenuta 14:14 nähes seda, mille peale sa just mõtlesid. Kas see oli hea või halb asi? Oli see soov või hirm? Kui oli soov, siis unista veelgi suuremalt, see võib teoks saada. Kui see oli hirm või mõni halb asi, siis kutsu enda negatiivne mõte tagasi, soovi, et see ei läheks täide.

Kaks number 1-te selles Inglisõnumis tähendab seda, et midagi võib kohe-kohe teoks saada ja kaks number 4 tähendab seda, et see võib materialiseeruda.

Sinu materiaalne unistus võib täituda

Kui sa nägid 14:14, kuid samal ajal sa ei soovinud ega kartnud midagi, siis võis sinu kõrval olev Ingel anda sulle teada, et peagi ta täidab sinu materiaalse soovi. Mõtle, kas on midagi, mille peale sa oled viimasel ajal mõelnud, keskendunud, soovinud ja millegi saavutamise nimel palju tööd teinud? Kui jah, siis see võib olla seesama, millele see Ingel viitab. Igatahes, kui sa 14:14 nähes samal ajal midagi ei soovinud, siis võib see suure tõenäosusega olla hea sõnum, mis näitab sulle, et üks sinu materiaalsetest unistustest läheb täide või vähemalt on hea soodne materiaalne aeg sinu poole teel.

Tee ise midagi, et Ingel saaks sinu materiaalse unistuse täide viia!

14:14 nähes soovitan ma peale seda kohe välja võtta erinevad materiaalset õnne toovad kristallid, neid kanda ja nendega tegelema hakata.
Kristallid, mis suudavad küllust, jõukust ja materiaalset õnne tuua, on sulle sellel ajal väga kasulikud, kui näed kellaaega 14:14. Soovitan kandma hakata Krüsopraasi, Malahhiiti, Tsitriini või näiteks Rohelist Aventuriini. Kõikidel nendel kristallidel on olemas oskus tuua sinu ellu rahaenergiat ja materiaalset õnne. Võiksid proovida ja anda end abistama tulnud Inglile enda poolt läbi kristallienergia jõudu juurde.

Ole peale 14:14 nägemist väga praktiline, tee palju tööd oma soovide ja unistuste nimel. Kui sa ei tea, millist soovi see Ingel täitma tuli, siis tee tööd igas selles suunas, kus asub sinu unistus. Ole väga töökas, sellega sa kutsud head õnne enda ellu. Tööd tehes kanna küllusekristalli ja lase ülejäänud anda saatuse hooleks.

Sinu suhtumine määrab ära Ingli töö...

Alati, kui näed Inglisõnumeid, peitub nendes ka palve sinule, ja täpselt samamoodi kannab 14:14 endaga kaasas palvet. Kui sa seda numbrit näed, siis tuleb sul koheselt hoida positiivset suhtumist, vabastada hirmud, kui need sinu peas ringi käivad ja olla enda tuleviku suhtes positiivne, eriti materiaalse poole pealt. Sa pead hoidma positiivset suhtumist, uskuma, et sul hakkab materiaalselt paremini minema ja kõik läheb hästi. Seesama energia, mille sa endast välja saadad, aitab sellelsamal Inglil oma tööd teha, kes sulle selle sõnumi saatis. Igasugune negatiivne mõtlemine ja hirmud ei lase Inglisõnumil täituda ning sa võid jääda kõigest heast ilma.

Kõikide teiste Inglisõnumite kohta, mis ma olen juba kirja pannud, saad lugeda SIIT!