Kas sa oled täpselt kell 21:12 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu enda alla võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 21:12, sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kellaaja peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle see sama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli ja loomulikult ka selle sõnumi.

Ma olen eelnevalt väga palju rääkinud sellest, et Inglid üritavad meiega kontakteeruda ja mida tugevam side sul Inglimaailmaga on, mida spirituaalsem, mida rohkem Inglikristalle sinu elus on, seda enam hakkavad Inglid sinuga ühendust võtma. Inglid saadavad numbrite kombinatsioone sulle ikka selleks, et sa loeksid nende salakeelest välja sõnumi, mis sul täpselt sellel samal hetkel on vaja teada. Tuletan ikka ja jälle meelde, et Inglisõnumeid tuleb enda jaoks kohe tõlkida, et need tõlkes kaduma ei läheks. Hiljem neid üritada mõista on väga keeruline.

Ma aitan sul mõista seda, mida tähendab Inglite maailmas kellaaeg 21:12 ja selle tähendus vaid kehtib täpselt sellisele kombinatsioonile ehk see ei lainele 11:22-le või näiteks 12:11-le. 21:12 tähendus kehtib ka lihtsalt numbrile 2112, kui see ilmub mõnes muus kontekstis sinu ellu.

See inglisõnumi tõlgendus ei kehti kellaajale 22:11, sellel on oma eriline tähendus ja selle kohta saad edasi lugeda SIIT.

Mõjuvõimas Inglisõnum

Kui Inglisõnumis on topelt 2 ja 1, siis see tähendab seda, et nende vägi ja tähtsus on selles Inglisõnumis mitmekordistunud. See omakorda tähendab aga seda, et see on võimas sõnum sulle Inglite maailmast ja seda ei tohiks kindlasti jätta enda jaoks tõlgendamata ning nende nõuandeid vastu võtmata. Kui näed sellist Inglisõnumit, siis reageeri, tegutse ja liigu õiges suunas kindlasti edasi.

Astu välja enda mugavustsoonist!

Inglisõnum 21:12 annab sulle mõista, et sul tuleb välja astuda enda mugavustsoonist, sa pead tegutsema, vastasel juhul ei juhtu sinuga täna enda elus midagi head. Kui sina ei liigu, ei liigu ka energiad sinu elus. Ehk esimene mõte ja õpetus Inglite poolt on see, et hakka tegutsema, astu enda mugavustsoonist välja.

Selle numbrikombinatsiooniga käib väga hea mõte kaasa, milleks on: "Vanad tegutsemisviisid ei ava sinu elus uusi uksi!"

Täida enda selle elu kohustust ja missiooni

Inglisõnum 21:12 on üleskutse sulle ja sellepärast käib sellega kaasas mõte, et sa pead edasi liikuma ning enda mugavustsoonist väljuma. See number ei ilmu põhjuseta sinu ette, see tuleb ja annab sulle teada, et sa pead enda siinset maapealset kohustust täitma. See, milleks sa sündisid, mida sa tulid teistele endast pakkuma, Maale andma, ise õppima, mida tulid ära lahendama ja arendama, sellega tuleb sul tegeleda.

See Inglisõnum võib sinu ette ilmuda kahel põhjusel. Esiteks võib see tulla siis, kui sa oled teelt kõrvale kaldunud ja sind üritatakse õiges suunas uuesti liikuma panna. Teiseks võib tulla see Inglisõnum sinu ellu siis, kui sa sisimas või alateadvuses tajud seda, kuhu poole sa peaksid liikuma, kuid sa ei tee selleks füüsiliselt mitte midagi. Igatahes ükskõik, kumb variant see on, miks see sinu ellu tuli, pead sa hakkama ennast liigutama.

Et mõista seda, mida Inglid täpsemini soovivad sulle selle numbriga öelda, siis mõtle selle peale, millele sa oled viimasel ajal keskendunud. Mis mõtted sinu peas ringi käivad, mis uued ideed sind jälitavad? Kui seal on midagi uut, siis see on see, mida sa pead tegema. Kui aga sa tunned enda elus igavust, paigalseisu, sa ei taju elu mõtet, rutiin on sind tabanud, siis oled sa ilmselgelt teelt kõrvale kaldunud ja on viimane aeg end kokku võtta ning enda elumõte üles leida.

Kui sa ei suuda mõista seda, miks sa siin maailmas oled ja mis on sinu tegelikud ülesanded, siis alusta juba täna Shiva Lingami kandmist. See on pühakristall, mis avab sinu meeled seda kõike märkama ja mõistma. Shiva Lingam aitab sul selle kõigeni jõuda.

Teine võimalus, kuidas end selle teadmiseni lähedamale viia on teha "Enda elutee mõistmise rituaal", mis on väga kasulik sellisel juhul ja ma soovitan seda kindlasti teha.

Kui Inglid saadavad sulle nii tugeva Inglisõnumi milleks on 21:12, siis see tähendab vaid seda, et sind valvatakse, sind üritatakse aidata ja toetada. See on märk selle kohta, et keegi on sinu kõrval, kes juhatab sind sinu teekonnal. Kui sa aga suudad mõista seda, kuhu poole Inglite maailmast keegi soovib sind juhatada, võta seda nõu kuulda ja liigu edasi ning seejärel avaneb sul võimalus läbi selle Inglisõnumi ka midagi endale soovida. Soovi kohe, kui oled sellest sõnumist aru saanud!

Kui Inglisõnum 21:12 on sind jälitama hakanud, siis on see märk selle kohta, et on tagumine aeg end liigutama hakata ja enda silmi avada, vastasel juhul sa magad midagi väga olulist enda elus maha. Antud juhul see oluline võib olla võimalus midagi suuremat elus saavutada. Sellisel juhul võta endale kindlaks eesmärgiks hakata kandma Shiva Lingamit ja vii läbi ülalpool nimetatud rituaal.

Kõik minu poolt kirjutatud ja tõlgendatud Inglisõnumid leiad SIIT. Loe ka nende Inglisõnumite kohta, mis lisaks 21:12 sinu ellu pidevalt ilmuvad.