Oled sa vahel tundnud seda, et keegi justkui juhataks või aitaks sind ning näitaks sulle märke eelseisvate probleemide kohta? On sul vahel tekkinud tunne, et sulle on ilmselgelt läbi märkide ja vihjete öeldud ette midagi katastroofilist, mis on sinu ellu tulnud juba enne selle ilmumist? Kui jah, siis sa oled kinni püüdnud ohumärgid, mida universum on sulle saatnud. Universumis on liikvel väga palju erinevaid energiaid ja selles on ka meid abistavaid jõude. Olgu selleks siis meie kaitseingel, teised inglid, hinged või mõned teistsugused energiad. Kuskil on alati abi olemas ja tihtipeale aidatakse sind isegi siis, kui sa ei suuda seda ise märgatagi.

Universum hoiatab ohtude eest ja annab sulle tihtipeale teada, kui on ilmnemas suuremat sorti probleem. Universum üritab sind äratada üles hetkel, kui sul on vaja oma silmi tavapärasest rohkem lahti hoida. See on põhjus, miks universum hakkab sulle appikarjeid saatma, hakkab sinu tähelepanu tõmbama ja sind shokeerima.

Jagan sulle oma teadmisi selle kohta, kuidas universumis liikvel olevad abistavad energiad soovivad sind enne probleemi ilmnemist üles äratada. Et järgmisel korral, kui sind hoiatama tullakse, oled just sina see, kes oskab neid märke lugeda ja oled valmis elu poolt seatud probleemi vastu võtma.

Juhuseid ei eksisteeri ja kui sinu ellu saabub midagi, siis sellel on olemas tähendus. Elus ei tohiks mitte millessegi suhtuda pealiskaudselt, nii jääb sul elus enamus olulist märkamata. Isegi ebameeldivad olukorrad on need, mis meid kasvatavad ja juhatavad, kui sa oskad neist õige sõnumi välja lugeda.

Ohumärgid, mis hoiatavad sind peagi saabuva probleemi eest ja mida sa ei tohiks ignoreerida...

1. Sa satud viimasel ajal pidevalt õnnetustesse

Sul tekib küsimus, miks sa oled nii hooletu või ebaõnne täis? Kui sul on elus hetk, kus sa pidevalt jääd õnnetuste keskmesse, siis see on universumipoolne märguanne, et peagi saabub sinu ellu suuremat sorti probleem. Kui sa oled näiteks avastanud, et sa näed kellegi kaklust pealt, jääd lifti kinni, pead liiklusõnnetuse tõttu ootama ning enda väärtuslikul ajal lihtsalt ära kaduda laskma, siis on see universumi hoiatus sinule.

2. Miski blokeerib sinu ideid ja planeeritud tegevusi

Universum blokeerib sinu teekonda, kui sul on vaja suunata oma tähelepanu millelegi olulisemale, kui sinu enda poolt välja mõeldud tegevused. Sa võid tunda, kuidas sinu asjad ei lähe plaanipäraselt. Sa ei jõua mingil põhjusel sinna, kuhu sa soovisid minna. On aeg, kus kõik sinu ideed ja plaanid ei võta seda kurssi, mis sa oled oma peas juba välja mõelnud. Universum peatab sind, andes sulle märku, et kohe on saabumas midagi, kuhu sa pead oma energia suunama.

3. Sa tajud oma teel negatiivseid märke

Kui universum on sulle ette teatamas ohtlikku olukorda või probleemi, mis ilmub peagi sinu teele, siis sa hakkad ise alateadlikult tundma, kuidas sinu teele ilmuvad negatiivsed märgid. Sa võid tabada end mõtlemast selle peale, miks üks või teine asi sinu elus eksisteerib ning tajud, et neil võib olla sees negatiivne sõnum. Samas ei oska sa lahti seletada seda, mis on nende sisu. Sinu peas hakkavad ringlema pidevad küsimused: "Kas midagi hakkab juhtuma?", "Kas on midagi, mida ma peaksin uurima?", "Kes mulle halba soovib?", "Kas ma olen midagi valesti teinud?" või lihtsalt mõte, et kohe-kohe on ilmumas suur probleem. Sa võid isegi mõelda selle peale, et sinu kaitseingel hoiatab sind millegi eest, mida sa ei oska defineerida.

4. Kehv enesetunne, stress ja kummaline närvilisus

Universumis olevad abistavad energiad suudavad sind aidata väga mitmel erineval moel. Üks viis on anda sulle hoiatavat sisetunnet läbi sinu keha ja närvisüsteemi. Kui oht hakkab ilmuma, siis sa võid enne seda tunda end päevi, nädalaid või vahel isegi kuid väga kehvasti. Sa ei tea põhjust, miks sa end halvasti tunned. Sa ei oska tuvastada, miks sa oled stressis ja närviline. Sa võid väga hästi toituda ja üritada end füüsiliselt ning vaimselt vormis hoida, kuid miski nagu ei toimikski su puhul. Tegelikult toimib - sa saad vitamiine, muutud tugevamaks, kuid sa ei taju seda, kuna hoiatav energia sinu sees hoiab vibratsiooni, et sinu silmad avaneksid. See on selleks, et sinu tunne, et oht hakkab end ilmutama, ei kaoks ära, et sa oleksid valvas.

5. Sind on tabanud lohakus ja pea laiali otsas olek

Sellel ajal võid sa tunda, kuidas sinu "perfektsionistlik ja täiuslik punktuaalsus" on muutunud lohakamaks, sul on pea laiali otsas, asjad ununevad, sa ei jõua enam nii palju kui varem. Kui sind on tuldud hoiatama ohu eest, siis sinu pea aetakse sassi.

6. Sa kaotad asju

Asjade pidev kaotamine ja kadumine perioodil, mil universum toob sulle hoiatusmärke, et sinu ellu hakkab saabuma probleem, on täiesti tavaline. Kui sa tunned, et asjad kaovad viimasel ajal pidevalt ära või ununevad kusagile, siis võib see olla üks 9-st tõsisest ohumärgist, millega universum sind hoiatab.

7. Tülid, tülid ja veelkord tülid

Negatiivne energia jõuab sinu ellu kohale enne, kui jõuab kohale reaalselt tajutav ja tuntav ohtlik olukord või probleem. Energia on sinuni jõudnud, kui sa satud teiste inimestega pidevatesse tülidesse ja vaidlustesse. Universum hoiatab sind peagi saabuva probleemi eest ning see energia, mis sellega kaasneb, toob endaga kaasa tülisid. Sa võid sel ajal tunda, kuidas sa satud pidevalt väga mõttetute, pisikeste ja äärmiselt ebaoluliste teemade pärast oma kaaslasega, sõbraga, lapsega või vanemaga vaidlustesse. Lihtsalt on üleval üks riidusid ja tülisid õhutav energia. See väsitab sind ja sa tunned end peale igat väiksematki sõnavahetust kurnatuna.

8. Immuunsus on nõrk ja sa haigestud sagedasti

Igal inimesel on kehas oma nõrk koht ja see nõrk koht ilmnebki just sellisel perioodil. Esiteks muutub sinu immuunsus väga nõrgaks ja sa võid kinni püüda väga palju erinevaid viirushaiguseid. Lisaks võib sinus avalduda terviseprobleem, mis on sul ka eelnevalt olnud. Keha laguneb ajal, mil sinu ellu on saabumas suuremat sorti probleem.

9. Unehäired

Unehäire käib kõige sellega kaasas, seda isegi siis, kui sul ei ole mitte kunagi unega muret olnud. Nüüd, kus universum üritab sind üles äratada ja avada sinu silmi enne tõelise probleemi tulekut, võtab see sinult une ära. Sa võid ebaregulaarselt magada, sa ei pruugi uinuda või ärgata liialt kiiresti üles. See hakkab sind häirima, see lausa sööb sind seest ja tekitab omakorda stressi juurde. Sa võid proovida taimeteesid, eeterlikke õlisid, kuid need aitavad sind ainult vähesel määral. Need peaksid sind tavaolukorras aitama, kuid sel ajal nad ei pruugi toimida, kuna hoiatav vägi on liialt ärev. Siiski turguta end kindlasti sel ajal, kuna sa pead püüdma end koos hoida.

See kõik juhtub sinuga siis, kui sinu saatuses on kätte jõudnud aeg, kus sul on vaja lahendada mõni suurem probleem, sul on vaja enda karmaga tasaarveldust teha, sul on vaja oma elus kellestki mürgisest lahti saada (sellisel juhul tuleb päevavalgele seljataga sepitsetud reetmine), sul on vaja enda elus kurssi muuta ja siis tuuaksegi sulle probleem, mis aitab sul enda elus mingisigusel tasandil suurpuhastust või lõpparvet teha. Need üheksa märki ei ole mitte sinu kiusamiseks, vaid ikka sinu silmade avamiseks. Universum saadab sulle abikäe ja kui sa ei suuda ise enda silmi avada ning tajuda ohtu seal, kus see eksisteerib, siis universum hakkab tegutsema ning sind pausile viima. Selline olukord tabab sind siis, kui sul on tõepoolest seda probleemi enda ellu vaja, või sinu elus on miski väga vale, mida sa ei suuda ise näha, ning universum toob selle probleemi esile.

Kui need üheksa märki või enamus neist on end sinu teele ilmutanud, sa tajud, et sa oled sellises faasis, siis peagi võib midagi pinnale ujuda. Kui see miski tuleb, siis see tuleb selleks, et sa saaksid lahendada probleemi, mis ühel või teisel määral takistab sinu elu sujuvat liikumist. Võta see katsumus vastu julgelt ja enesekindlalt, ning võida see lahing.

Kui sa oled täpselt sellises elufaasis, siis võta kindlasti endale appi kaitsvad kristallid, mis aitavad sul läheneva probleemiga silmitsi seista. Võta kasutusele Must Turmaliin koos Kiastoliidiga, sest nende kahe kristalli kooskasutamisel avaldub tugev kaitseenergia, mis aitab sind sinu väga raskel perioodil. Asu neid kristalle koheselt kandma, kui sa tunned, et oled sellises perioodis. Kanna neid senikaua, kuni probleem on ilmunud, sa oled aru saanud, mida universum sulle ette hoiatas, ja see probleem on lahendatud. Teine võimalus on võtta kolm Kiastoliidi kristalli, panna need koos oma fotoga pruuni värvi koti sisse ning hoida neid seal seni, kuni see kõik on möödas. Hiljem, kui see etapp sinu elus on läbi, tuleb Kiastoliidid visata jõevette. Kiastoliit on halva ende selgitaja, ebaõnne hajutaja ja aitab kiirendada probleemide lahendamist.

Olge kaitstud, hoitud ja tervendatud!