Menüü
Ostukorv

EKLIPS auguga

EKLIPS auguga EHTED
EKLIPS auguga EHTED
EKLIPS auguga EHTED
EKLIPS auguga EHTED
EKLIPS auguga EHTED
EKLIPS auguga EHTED
EKLIPS auguga
27.30€
Maksudeta: 22.38€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: EKLIPS auguga

EKLIPS on erakorralise välimuse ja väega kristall, mille jõud on kiiretoimeline ning väga jõuline. Eklipsi peamiseks tooniks on kollakas-oranž, must ja helehall. Iga Eklipsi kristall näeb omanäoline välja ja identse mustriga kristalli on raske leida. Seega pildil olev Eklips võib oma väljanägemiselt erineda sellest, mille sa tellid, kuid iga Eklips on omaette kaunis ja imeline. Eklipsis esineb väävlit, mis on mürgine ja sellepärast ei soovitata sellest vee-eliksiire teha ning seda kristalli mingil põhjusel ka suhu panna. Kuid selle kandmisel ei ole see kahjulik. Eklipsi purunemisel tuleb kindlasti see loodusesse viia ja seda ei tohiks siis kanda. Eklipsi peamiseks omaduseks on anda inimesele oskust enda elus toimuvat alati positiivses valguses näha, see õpetab ka kõige raskemas situatsioonis optimistliku meelt hoida. Eklips avastati alles 1990. aastal ja sellel ei ole pikka ajalugu inimeste seas. Kuid see ei tähenda seda, et see kristall alles tekkis. Kristallid on siiski väga vanad ja nende vanused võivad ulatuda miljonite aastate vanusteks. Eklipsi leidub vulkaani sees, kus asub vulkaani ava. Eklipsile on väga loomulik ka praguline struktuur ja seda on väga raske täiesti siledaks poleerida.

Eklipsi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Eklipsi peamiseks väeks on see, et sellel on oskus ja suutlikus anda endast välja väga palju positiivsust. Eklips muudab sind ennast optimistlikumaks ja rõõmsameelsemaks. Kui sa tunned, et sa soovid veelgi rohkem elus näha ilu, võlu, sära ja olla õnnelik, siis Eklips aitab sul niiviisi elama hakata. Kindlasti kanna seda kristalli, kui sa soovid elu paremas valguses näha.

- Eklips on seotud enesekindluse, julguse ja tugevusega. See tähendab aga seda, et kui sa Eklipsi kannad, siis Eklips aitab sul võimekamaks muutuda, aidates sul olla alati enesekindel selles, mida sa teed ja välja ütled. Eklips ei lase teistel sinu julgust ja tugevust alahinnata. See kristall aitab sul olla mitte ainult näiliselt tugev, vaid ka sisemiselt tugev.

- Mina soovitan Eklipsi kanda perioodil, kus sa soovid enda ellu suuri muudatusi ligi kutsuda. See on kristall, mis aitab muudatustel tekkida ja häid võimalusi ligi kutsuda. Kui soovid Eklipsi käest saada tööalaseid või materiaalseid muudatusi, siis tuleks Eklipsi koos Krüsopraasiga kanda.

- Eklipsi kandes aitab see aktiveerida sinu isikliku energiavälja, mis tähendab seda, et see aitab sinu ellu uusi võimalusi ligi kutsuda. Eklips arvestab sellega, mille peale sa mõtled ja mis sulle meeldib. See kristall salvestab sinu mõtteid ja aitab neid sinu ellu võimaluste näol ligi kutsuda. 


- Eklips on seotud küllusekanali aktiveerimisega, kuna see on Päikesepõimiku kristall. Eklipsil on oskus selle kandja Auravälja tervendada ja sellesse väga suurel määral head õnne lisada. See õnn aga aktiveeribki külluse kanali ja seda kristalli on kasulik ka materiaalse heaolu nimel kanda.

- Ma soovitan Eklipsi kanda sul, kui sa vajad loomingulist energiavoogu endasse tuua. Eklips on ideaalne kristall loomeinimesele, et avada inspiratsiooni jaoks vastav kanal ja et aidata loomingulisse töösse edu tuua. Eklips avab vajaduse luua ja oksuse enda ideid füüsiliseks muuta. Sobib ükskõik, millises valdkonnas tegelevale loomeinimesele.

- Eklips toetab selle kandjat enda unistuste ja ideede teostamisel. Eklips annab vajalikku sisemist jõudu, et ei saaks ära kaduda suutlikkus enda mõtteid teost teha. Eklips toetab soovmõtlemist ja aitab selle kandjal oma eluga vaid ülemäge liikuda.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Eklips on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see sisaldab väävlit.

- Ravitsemise jaoks on Eklips väga kasulik siis, kui kannatatakse mao probleemide, seedehäirete, toiduallergiate ja seenhaiguse käes. Väga kasulik tervendaja maohappelisuse ja maohaavandite puhul. Eklipsi tuleks sellisel juhul pika paela/kee otsas kanda, et see ulatuks Päikesepõimikuni. Seda sellepärast, et Eklipsi vägi saaks olla otse probleemi kohal ja Päikesepõimik asub naba kohal.

- Eklips aitab võidelda bakteriaalsete probleemidega ja see aitab toidu käest toitaineid paremini kätte saada. Seega on seda kristalli kasulik kanda juba sellepärast, et see aitab kiiremini kehal omastada seda, mida tal toidust on vaja kätte saada.

SAKRAALTŠAKA JA PÄIKESEPÕIMIKU ÜHENDAMINE

Eklipsil on olemas oskus Sakraaltšakrat ja Päikesepõimikut omavahel tööle ühendada, aidates tervendada mõlemat Tšakrat, aitab see ka mõlema Tšakra töö omavahel harmooniliselt liikuma panna. Selle kõige tulemusel õpetab Eklips selle kandjale seda, et tööd tuleb teha naudinguga ja kui tööd nauditakse, siis aktiveerub ka külluse kanal. Eklips aitab nautida kõike seda, mida tehakse ja luuakse. See on kristall, mis aitab rõõmu tunda kohustustest ja iseendas potentsiaali näha. Väga kasulik kristall igatahes.
 
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab see kristall kõige enam VÄHKE, tuues ja andes Vähile väga palju positiivsust juurde. Eklips avab Vähki nägema enda potentsiaali ja enda võimekust. Lisaks sellele toob Eklips Vähile materiaalset õnne ja see on üks Vähki rahavoolu kristallidest.


Eklipsi võid laadida Tsitriin geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviirukiga või eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 2,5*2*1,7 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
12.30€
Maksudeta:10.08€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on o..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib ka hõbeeh..
12.40€
Maksudeta:10.16€
Pilt on illustreeriv. Viiruk ja Kollane Fluoriit ei kuulu toote juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõe..
6.70€
Maksudeta:5.49€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "VISIOONID TULEVIKU KOHTA" koosneb&nb..
39.90€
Maksudeta:32.70€
Mookaite on väga kirju kristall ja seega kõik Mookaite südamed näevad ainulaadsed välja. Toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle&nb..
17.90€
Maksudeta:14.67€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on o..
0.90€
Maksudeta:0.74€
SUGILIIT on väga kauni välimusega kristall, mis kiirgab violetset valgust. Violetse valguse kristallid on tugevatoimelised intu..
5.00€
Maksudeta:4.10€
PUNANE JASPIS muudab sind elujõulisemaks, enesekindlamaks, julgemaks ja tugevamaks. Vabastab ebaõnne, toob suhtesse kirge, suurendab viljakust ja..
9.50€
Maksudeta:7.79€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine ja hea..
22.30€
Maksudeta:18.28€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.