Menüü
Ostukorv

GRANAAT auguga tahutud

GRANAAT auguga tahutud EHTED
GRANAAT auguga tahutud EHTED
GRANAAT auguga tahutud EHTED
GRANAAT auguga tahutud EHTED
GRANAAT auguga tahutud
27.50€
Maksudeta: 22.54€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GRANAAT auguga tahutud

Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on eriline ja ainulaadse välimusega.

GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige sensuaalsemaks, romantilisemaks, kirglikumaks ja armastusväärsemaks kristalliks, mida kasutatakse suhete parandamiseks ja heade suhete ellu toomiseks.

Granaat on oma energia omaduste poolest intensiivne kristall, oma välimuse poolest aga väga luksuslik ja kaunis. Granaadi vägi toimib kiirelt ja selle energiat ei tohiks alahinnata. Granaat on väga tugev kristall nii füüsilises kui spirituaalses mõttes, omades väga tugevat struktuuri ja energia omadusi. Granaadi loomine maapõues näitab juba ära, millise kristalliga tegemist on. Sealses keskkonnas, kus Granaat maa sees tekib, peab Granaat taluma tugevaid temperatuuri ja struktuuri muudatusi. See juba näitab, et Granaat on vastupidav ja seda annab ka inimesele - aitab olla vastupidav.

Granaadile on iseloomulikuks tooniks tumepunane ja mustjaspunane värvus. Kõrgtöötluseta Granaat näeb välja praguline, mis aga ei tähenda seda, et kristall oleks katki. Mida vähem on Granaadi kristalli poleeritud ja lihvitud, seda pragulisem ja tuhmim see välja näeb.

Granaati leidub üle maailma erinevates paikades, kuid põhiline allikas on Tšehhi ja Slovakkia ehk kunagine Tšehhoslovakkia. Granaadiga olen ma ise Tšehhis tutvumas käinud, viinud end kurssi selle kristalli kaevandamisega ja töötlemisega ning lisaks sellele ka ammutanud sealsete Granaatide energiat, võtnud inspiratsiooni ning selle kristalli spirituaalsemat poolt läbi kõige selle tõlgendanud. Tšehhis kasutati ja kanti sellest valmistatud ehteid juba pronksiajal. Tšehhis nägin ma Granaadist valmistatud kuningakrooni ja kuninglikule perekonnale kuuluvaid väeesemeid ja ehteid. Kunagi valmistati Granaadist ehteid käsitsi täpselt samamoodi, kuidas täna kristallidest ehteid tehakse. Kristallehted on väärtuslikud mitte ainult kristalli enda väärtuse tõttu, vaid ka inimese käsitöö tõttu. Tšehhit peetakse täna Granaadi kuningriigiks.

Mitte ainult Tšehhis ei kasutatud Granaati, vaid ka maiade ja asteekide seas oli Granaat aukohal. Nemad teadaolevalt kasutasid Granaati loominguliste annete ja elujõu avamiseks. Granaati kasutati erinevates rituaalides ja maagiates, mis aitasid liikuma viia inimese hinge sees olevaid kasulikke energiaid.

Granaat jaguneb väga paljudeks erinevateks liikideks, kuid "Granaadiks" nimetatakse siiski kõige enam tuntud tumepunast/mustjaspunast Granaati. Granaadi teisteks liikideks on näiteks Grossular, mis on helerohelist ja kollakat tooni, Uvaroviit on Granaat erkrohelisel kujul, Almadiin Granaat on tumepunane vorm sellest, lisaks on olemas veel Andratiit ja veelgi haruldasemaid variante.

Granaadi energiad on väga väärtuslikud, need aitavad inimesel palju saavutada ja selle pärast kasutatakse Granaadi kristalli väga palju ehete või väeesemete valmistamiseks. Granaati lihvitakse, poleeritakse ja töödeldakse nii, et see oleks oma energiaomadustele vastavalt väärilise väljanägemisega. 

Granaadi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Granaat on armastusekristall, mis aitab tugevat sidet oma armastatuga leida. Seda kristalli kasutatakse armastuse tugevamaks muutmisel. Granaati kasutatakse ja kantakse selleks, et armastuse soovid saaksid universumi poole teele minna. See on armastuse soovide kristall, mis aitab armastust tuua täpselt sellisel kujul, millisel kujul sa seda kõige enam soovid enda ellu saada. Kristall, mis avab hinge armastusele ja hinged üksteist leidma.

- Kui sa hakkad Granaati esmakordselt kandma, siis ennekõike hakkab see sinu Auras korrektuure tegema, Juurtšakrasse energiat andma ja enesekindlust tõstma, seejärel saabuvad kõik teised head omadused.

- Minu üks vaieldamatuid lemmik omadusi Granaadi puhul on eluenergia suurendamine, elukire tekitamine, romantilise energia võimendamine ja armastuse toomine. Võib öelda, et pean Granaati üheks tugevamaks armastusekristalliks ja kindlasti soovitan seda kõigile neile, kes tunnevad, et nad sooviksid veelgi suuremal määral armastust enda elus tunda. Granaat suurendab armastuse tunnet, muudab inimest kirglikumaks ja tõmbab ka armastust ligi neile, kes on vallalised ning ka neile, kes on suhtes. Suhtes aitab see lihtsalt seda "särtsu" taastada.

- Granaat on kirge ja armastust suurendava toimega kristall, mis meie Maa peal on selleks, et armastus säiliks. See on üks armastuseõnne säilitaja kristallidest. 

- Granaat on kasulik nii meestele kui ka naistele, et armastust ellu kutsuda, libiidot tõsta ja ka tõsta soovi füüsilise kontakti osas. Granaat turgutab tervislikku armastust ja head suhtumist teise inimesse, kellele sinu süda kuulub.

- See kristall toob head õnne ärilises võtmes ja aitab kõiki neid, kes soovivad enda projektidesse ning tegemistesse head õnne tuua. See hea õnne energia töötab Granaadil ka siis, kui kasutad seda teisel eesmärgil. Granaat on üks väheseid kristalle, millel ei ole vaja lisakristalli kõrvale, et see külluslikult töötaks.

- Granaat on romantikakristall, mis suudab muuta inimese romantilisemaks ja kirglikumaks. See energia, millest sa koosned, seda sa endale ligi ka kutsud. See on seotud Karma külgetõmbe seadusega. Granaati endaga ehtena kaasas kandes või seda mõnel muul kujul kasutades, kutsud sa enda ellu armastuseõnne. Kui tunned armastusest puudust, siis lase Granaadil enda elus olla.

- Granaat on veel tööedu kristall neile, kes peavad pidevalt lahendama mingisuguseid keerulisi olukordi ja kus on pidev närvilisus või stress õhus. Granaat aitab säilitada kainet mõistust ja tuua rahu sinna, kus seda kõige vähem on.

- Granaat on kristall, mis annab inimesele nii palju energiat, et see paneb inimese füüsiliselt liikuma. Granaat on väga hea iseenda motiveerimise kristall, mis annab jõudu saavutada seda, mis mõtetes eksisteerib. Granaat aitab teostada ideid ja nendele füüsilist kuju anda.

- Granaat on kristall, mis aitab eemale juhatada kõik mustad pilved, mis inimese meeltes eksisteerivad ja ei lase õnnelikult elada. Kui sa tunned, et sinu peas käivad pidevalt ringi negatiivsed mõtted, sa ei suuda positiivseid ja häid asju elus näha, siis Granaat on õige kristall sind abistama. Granaat toob sinu elus esile kõik hea, aitab sul seda märgata ja hinnata. Granaat muudab sind positiivsemaks inimeseks.

- Granaat suurendab elukaaslashingede vahelist kirge. Soovitan neil seda kristalli kindlasti oma elus hoida.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil võiksid kanda Grandiidist valmistatud ehet, seda endaga kaasas kanda või sellega mediteerida.

- Granaati kantakse, kui soovitakse tervest kehast toksiine ehk mürkaineid välja juhtida. Sobib väga hästi neile, kellel on probleeme veresoonte tervisega, veresoonte lupjumisega, vere kehva liikumisega ja madala hemoglobiini tasemega. Granaat aitab vereringet ergutada ja aitab Aurasse saata energiat, mis avab keha end puhastama.

- See on üks kristallidest, mis oskab eeterkehale märguandeid anda, et keha omastaks vitamiine toidust, mida sööd. See aitab parandada vitamiinide ja mineraalainete omastamist. Sobib neile, kes tunnevad pidevalt väsimust ja ei suuda energiat mitte kuidagi taastada.

- Tervendab seksuaalelu, aidates tõsta libiidot ja soovi füüsilist kontakti suurendada. Granaat tervendab naistele ja meestele omaseid haigusseisundeid ning meestel ka impotentsust. Granaat aitab tervendada Juurtšakrat, mis on nende terviseprobleemidega otseselt seotud.

- Granaat aitab tervendada ka emotsionaalses võtmes pettumuse tunnet või seksuaalsest ärakasutamisest tekkinud komplekse ja blokeeringuid seksuaalsuse ees.

- Granaadi kasutusele võtmine ühel või teisel kujul aitab suurendada tervislikku seksuaalset huvi. Granaat muudab inimese seksuaalsemaks, avab väga tervisliku huvi selle suhtes ja aitab vabastada Aurakehast blokeeringuid, mis ei lase seksuaalne olla.

- Granaat aitab lahti saada hüperaktiivsusest ja on eriliselt kasulik lastele, kellel on ülemäära palju energiat, mis on ta närviliseks muutnud. Väga suureks hüperaktiivsuse eksisteerimise põhjuseks on nutiseadmete kasutamine. Lisaks Granaadi kasutusele võtmisele võiks kindlasti vähendada igasuguste nutiseadmete kasutamist.

- Elujõu puudumisel on väga kasulik hakata Granaati kandma või kasutama tervendamise eesmärgil. Granaat on üks kristallidest, mis suudab taastada elujõudu. Lisaks Granaadile suudab seda teha näiteks veel ka Punane JaspisKarneool ja Oranž Kaltsiit.

Granaat sisaldab vähesel määral Alumiiniumi, mis tähendab seda, et Granaati vee-eliksiiride valmistamiseks ei kasutata. Kristallid, mille sees on metalliühendeid, nendest kristallidest ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha. Granaati on kasulik ehtena kanda, sellega mediteerida jne. 

JUURTŠAKRA, SAKRAALTŠAKRA JA SÜDAMETŠAKRA

Granaat mõjub kolmele erinevale Tšakrale, kõige enam nendest Juurtšakrale ja seejärel teistele Tšakratele, kui Juurtšakra energia on Granaadi poolt taastatud. 

Juurtšakra kaudu aitab Granaat tervendada väga tõsiseid probleeme, mis on seotud elujõu puudumisega ja seksuaalsete probleemidega. Granaat aitab Juurtšakra kaudu tõsta libiidot ja tervendada viljakusega seotud terviseprobleeme. Kui Granaat on suutnud sellel teemal kõik energiad õiges suunas liikuma viia, siis hakkab see toimima ka kahe teise Tšakra tervendamiseks.

Sakraaltšakra kaudu suunab Granaat inimese hinge motivatsiooni ja inspiratsiooni, mis on seotud äripidamisega ja tööalase eneseteostamisega. Granaat toob ärilist õnne, edu ja rikkust läbi inimese enda tehtud tööpingutuste.

Südametšakra kaudu aitab Granaat ellu kutsuda hingesugulast, suurendada armastust, luua kirge ja seda kasvatada. Granaat on väga tugevalt seotud armastusega ja see aitab muuta hinge kirglikuks. Granaat aitab parandada olemas olevat suhet ja samas on see ka ideaalne suhtelooja kristall. 

SODIAAK

Granaat toimib kõige intensiivsemalt kolme sodiaagi ehk päikesemärgi esindajaga. See aga ei tähenda seda, et teised sodiaagi esindajaid ei saa Granaadilt väge. Kristallid teatud sodiaakidega lihtsalt annavad endast välja konkreetsemaid energiaid ja seda ka intensiivsemalt.

Granaat on VEEVALAJATE  ja KALJUKITSEDE  armastuseõnne kristall. Nende kahe sodiaagi puhul avaldab Granaat väga intensiivselt kõik oma energiad, mis on seotud armastusega. Granaat aitab nende ellu tuua romantikat, kirge, seksuaalsust, õiget kaaslast ja suhteõnne. Granaat on ka üks tugevamaid kristalle, mida võiks Veevalaja või Kaljukits enda elus hoida. Kindlasti sobib Granaadi lisamine ka sünnikristallide laekasse. Eriliselt hästi toimib Granaat nende päikesemärgi all sündinud meeste puhul. Selle kohta loe lähemalt SIIT.

On olemas ka kolmas sodiaak, kelle puhul Granaat enda energiaid intensiivselt välja annab. Granaat on LÕVIDE  jaoks tugevatoimeline ärilise õnne, tööedu ja rikkuse kristall. Granaat käivitab Lõvis tervisliku materiaalse mõttemaailma, mis aitab tal enda elu rahalises mõttes korda seada, tuues ideid selle kohta, kuidas raha teenida ja töö enda jaoks meeldivaks muuta. Lõvidel võiks Granaat kindlasti olla esindatud koju loodud küllusekristallide komplektis.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Soovitame kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energiataset. Granaati sobib kõige enam laadidida 
Apopfülliidi geoodi või Tseoliidi peal ja oleks hea, kui seda vähemalt korra kuus Salvei rituaaltaimega puhastada. Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 1,5*1,5*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
15.50€
Maksudeta:12.70€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
16.10€
Maksudeta:13.20€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige sensuaalsemaks, romanti..
31.00€
Maksudeta:25.41€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
22.80€
Maksudeta:18.69€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
8.60€
Maksudeta:7.05€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellit..
104.50€
Maksudeta:85.66€
MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energiat. Must Obsidiaa..
4.60€
Maksudeta:3.77€
RIIDEST KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Organza kanga..
1.20€
Maksudeta:0.98€
AMETRIIN aitab olla pidevalt optimistlik. Aitab suurendada õnnetunnet, loovust ja loomingulist suhtumist. Toob ..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
26.40€
Maksudeta:21.64€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.