Menüü
Ostukorv

KIVISTUNUD KORALL talisman paelaga

KIVISTUNUD KORALL talisman paelaga EHTED
KIVISTUNUD KORALL talisman paelaga
26.00€
Maksudeta: 21.31€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KIVISTUNUD KORALL talisman paelaga

KORALL on olnud oma energiate poolest au sees juba iidses Egiptuses. Seal kasutati Koralli halva õnne, kurja silma, needusliku väe, ebaõnne, õnnetuste, vägivalla ja nälja eest kaitsmiseks. Ükskõik, kes Koralli kannab, kaitseb end sellise negatiivse energia eest.

Tegemist on kristalliga, mis äratab sinu hinge üles õpingutele ja seda eriti spirituaalsel tasandil, aidates sul inimesena muutuda ja end ümber kujundada. Kandes Koralli, hakkad sa alateadlikult muutuma, õpid enda vigadest ja liigud elus edasi. Koralli puhul on tegemist väga kasuliku enesetervendus abivahendiga.

Korall toob sulle armastust, kaksikleegiga suhte edendamist, aitab sul leida armastust ning luua ühendust hingesugulasega. Kanna Koralli selleks, et suurendada elus armastuseõnne.

Korall viib sind kokku inimesega, kellega oled eelmises elus sõlminud kokkuleppe, et kohtute armastajatena praeguses elus. Kui sa oled armastuse otsingutel, siis aitab Koralli kandmine sul kiirendada sinu ja tema kohtumise protsessi.

Tegemist on väekristalliga, mis aitab aktiveerida Sakraaltšakra kaudu kireenergia, mis omakorda mõjub väga hästi seksuaalsuhtele. See aitab sul olla vabam, seksuaalsem ning aitab emotsionaalselt terveneda, et seksuaalenergia saaks olla tervislikul tasandil.

Koralli soovitan kanda, et ühendada end telepaatiliselt armastatud inimesega. Kanna Koralli, hoia seda aeg-ajalt käes ja keskendu sellele, et Korall aitab luua telepaatiat sinu ja tema vahele. See on telepaatiline talisman.

Korall viib sind kokku looduseenergiaga, aidates sul õppida taimi kasutama enese tervendamiseks. Sarnane energia on Kambaba Jaspisel, mis õpetab inimest tervislikult toituma.

KIVISTUNUD KORALL

Kivistunud Korall on spirituaalsel tasandil kõigile ülimalt kasulik. Tegemist on kristalliga, mis aitab telepaatilist võimet aktiveerida, avada, tugevdada ja arendada. Telepaatia tekib inimeste vahel, kes on hingeliselt seotud ja kellel on pooleli omavaheline missioon. Telepaatiaga on võimalik paremini mõista teist inimest, tunda tema emotsioone, mõtteid ja näha tema initsatiive. Kanna Kivistunud Koralli võimalikult lähedal ülemistele Tšakratele, näiteks ripatsina kaelas või kõrvarõngastena kõrvas. Nii aktiveerub telepaatiline ühendus kiiresti.

Lisaks telepaatiale pakub Kivistunud Korall ühendust surnud inimeste hingedega, kes ei ole veel taassündinud. Kontakti on võimalik luua vaid nendega, kes eksisteerivad ainult hinge tasandil. Meediumite jaoks on Kivistunud Korall oluline abivahend, millega enda võimekust tõsta.

Kivistunud Korall aitab Sul ühendust saada iseenda saatuse tunnetamisega. See ühendab Sind intuitsiooniga, aidates parimaid valikuid iseenda jaoks teha. See kristall juhatab alateadlikult õigeid ja parimaid valikuid tegema.

RAVITSEMINE

- Aitab maandada nii füüsilist kui ka vaimselt pinget. Olles väga hea kristallabiline sulle kui kannatad stressi, paanikahoogude, depressiooni, ärevuse ja närvilisuse käes. Lisaks Korallile aitab suurepäraselt ja kiirelt stressi maandada Ajurveeda ravimtaim Rodioola. Rodioolat tarbi igapäevaselt kuni oled saavutanud vaimse tasakaalu.

- Korall aitab vabastada hirme, mis tekitavad fantoomhaiguseid. Sobides sulle kui kujutad endale haiguseid ette ja sul tekivad fantoomsümptomid. Koralli tasuks sellisel juhul kanda pikaajaliselt kuni selline mõttemuster saab purustatud.

SAKRAALTŠAKRA JA SÜDAMETŠAKRA ÜHENDAJA

Korall viib ühendusse teise ja neljanda Tšakra, mille tulemusena suudad sa üles leida oma ande. Sakraaltšakras asub motivatsiooni, inspiratsiooni, loomingulisuse ja kire kanal. Südametšakras asub südametöö, eesmärkide ja isikliku väe energia. Need kaks Tšakrat ühendatuna avavad sinu silmad selles osas, mis on sinu anne.

Kivistunud Koralli soovitan ma laadida Vanadiniit Bariit geoodil ja puhastada seda aeg-ajalt Jasmiini või Arruda viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Koralli eest tuleb kanda ilusti hoolt, palun seda mitte pesta kareda vee ega ühegi puhastusvahendiga.

Tehniline
Mõõdud Kristall ca 4x2,5x0,5 c, pael ca 40 cm. Koralli eest tuleb kanda ilusti hoolt, palun seda mitte pesta kareda vee ega ühegi puhastusvahendiga.
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline to..
8.10€
Maksudeta:6.64€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldu..
33.30€
Maksudeta:27.29€
KORALL on olnud oma energiate poolest au sees juba iidses Egiptuses. Seal kasutati Koralli halva õnne, kurja silma, needusliku väe, ebaõnne, õnne..
44.20€
Maksudeta:36.23€
KORALL on olnud oma energiate poolest au sees juba iidses Egiptuses. Seal kasutati Koralli halva õnne, kurja silma, needusliku väe, ebaõnne, õnne..
36.10€
Maksudeta:29.59€
KORALL on olnud oma energiate poolest au sees juba iidses Egiptuses. Seal kasutati Koralli halva õnne, kurja silma, needusliku väe, ebaõnne, õnne..
9.40€
Maksudeta:7.70€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.