Menüü
Ostukorv

KAMBABA JASPIS auguga

KAMBABA JASPIS auguga EHTED
KAMBABA JASPIS auguga EHTED
KAMBABA JASPIS auguga EHTED
KAMBABA JASPIS auguga EHTED
KAMBABA JASPIS auguga
8.10€
Maksudeta: 6.64€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KAMBABA JASPIS auguga

KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline toon, mille seest käivad läbi mustad täpilised ning ringikujulised mustrid. Kambaba jaspis tuleb Aafrikast ja kõige väärtuslikum Kambaba Jaspis pärineb Madagaskarilt.

KAMBABA JASPISE kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kambaba Jaspisel on oskus Aurast välja puhastada ja juhtida energia, mis takistab materiaalse edu tulemisel. Kambaba Jaspis aitab vabastada negatiivseid energiaid ja ebaõnne energiat, et sa saaksid enda unistuste poole liikuma hakata. See aitab avada külluse ja on eriti kasulik neile, kellel viimasel ajal kõik viltu jookseb.

- See on kristall, mida on soovitatav kanda reisimisel ajal endaga kaasas, et ennast loodustegurite eest kaitsta. Kambaba jaspis kaitseb erinevate ohtude eest, mida loodus meile ette seab. Olgu siis selleks loomad, tornaado, suured lained jne.

- Kambaba Jaspis on kristall, mis rahustab meelt ja taandab närvilisut energiat. Eriti kasulikuks närvide rahustajaks on see meestele, aidates ärevust maandada. Ärevus, mis on tekkinud tööst, suhete probleemidest või ükskõik, millisest teemast.

- Kambaba Jaspis on külluse kristalliks neile, kes tegelevad taimekasvatusega. Aidates neile viljakat saaki tuua ja ka aidates neil enda produkte müüa.

- Meeste jaoks on Kambaba Jaspis hea une talismaniks, seda tuleb pikka aega endaga kanda, et see tervendaks unehäireid.

- Kambaba Jaspis sobib väga hästi kokku Lemuuria Jaadiga, kuna need kaks kristalli aitavad sul saavutada paremat ja tervislikumat elustiili. Kui Lemuuria Jaad ja Kambaba Jaspis kokku viia, neid koos oma kodus hoida või neid kanda, siis need avavad sind tervislikuma elu poole liikuma. Lemuuria Jaad ja Kambaba Jaspis aitavad veganluse poole liikuda ja mõista, kui julm ja ebainimlik on loomaliha ja loomsete produktide tarbimine. 

- Intuitiivne toitumisoskus on inimese enda tervise jaoks väga vajalik oskus, selle järgi tulebki tegelikult toituda. Intuitiivset toitumist aitab välja arendada kristallide seas Kambaba Jaspis. Kanna seda kristalli, et õppida enda intuitsiooni kaudu valima sellised toitaineid, mida sinu kehal ja hingel tegelikult ka vaja läheb. Kambaba Jaspis aitab juhatada sinu tähelepanu sellele, mis taim on sinu jaoks antud eluhetkel vajalik.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Kambaba Jaspist, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
 
- Kambaba Jaspis on keha puhastaja kristall, mis tähendab seda, et see aktiveerib kehast mürke välja saatma ning aitab kehal ennast ise puhastama hakata.

- Kambaba Jaspis on kasulik neile, kes soovivad tervislike harjumusi paremaks muuta. Kambaba Jaspis aitab paremini toituda ja erinevatel alternatiivsetel tervendustel kiiremini mõjuma hakata. Sobib ideaalselt neile, kes soovivad kardinaalseid muudatusi enda tervises teha. Kambaba Jaspis aitab kehal uue režiimiga kiirelt kohaneda ja seda vastu võtta.

- Kambaba Jaspis on kasulik neile, kes soovivad enda menüüsse rohkem taimset tuua. Toetab taimetoitlust, aidates sul rohkem taimi süüa ja vähendada liha vajadust.

- Kasulik kristall äripidajatele, andes kaitset ebaõnne eest, mis võib ettevõtlusesse tekkida. Kanna seda kristalli, et eemale hoida ebameeldivaid hetki, ebaõnne ja laostumist. Kambaba Jaspis aitab rahavoolu suurendada läbi enda töö. Teisteks tugevatoimelisteks ärilise edu kristallideks on Mariami Jaspis ja Piltjaspis. Neid kristalle võib kõiki koos kanda või töö laua peal hoida.

- Meeste jaoks unehäirete tervendaja.

SÜDAMETŠAKRA

Kambaba Jaspis tervendab Südametšakrat, aidates sellelt mineviku probleeme vabastada, mis ei lase sul hetke nautida. Sobib neile, kes ei suuda vanast armastusest vabaks lasta ja eriti kasulik on see just meestele Südametšakra tervendamise jaoks. Kambaba Jaspis aitab vabaks lasta valust, mis üks naine on kord sellele mehele teinud.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Kambaba Jaspis kõige enam õnne KALADELE. Küllust toob see KALJUKITSEDELE ja JÄÄRALE.

Kambaba Jaspis on KALJUKITSEDELE suurepärane külluse, rahaõnne, tööedu ja tervise kristall Kaljukitsele. Kambaba Jaspis aitab elukvaliteeti parandada ja läbi intuitsiooni teha õigeid valikuid. Tegemist on kristalliga, mis juhatab Kaljukitse tema elus õigele teele.

Kambaba Jaspist võid laadida Ahhaat geoodiga, puhastada vähemalt korra kuus Tüümiani eeterliku õliga või Sidrunheina eeterliku õliga või viirukiga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline, mill..
1.50€
Maksudeta:1.23€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
10.40€
Maksudeta:8.52€
KAMBABA JASPIS obelisk
AINUEKSEMPLAR
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline, mill..
710.44€
Maksudeta:582.33€
DIOPSIID on imekaunis rohelist tooni kristall, millel on tugev magnetiline külgetõmme heale energiale nagu näiteks külluse, rahaõnne, armastuse ja soo..
11.80€
Maksudeta:9.67€
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline to..
14.20€
Maksudeta:11.64€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.20€
Maksudeta:4.26€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses!Kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanäg..
31.50€ 42.00€
Maksudeta:25.82€
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
7.50€
Maksudeta:6.15€
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
18.00€
Maksudeta:14.75€
MARIAMI JASPIS poleeritud
Enim müüdud
MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks väljanägemiseks pruunikas kuni tumepruun tekstuur, millel on he..
2.60€
Maksudeta:2.13€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.