Menüü
Ostukorv

KIVISTUNUD PUIT auguga

KIVISTUNUD PUIT auguga EHTED
KIVISTUNUD PUIT auguga EHTED
KIVISTUNUD PUIT auguga EHTED
KIVISTUNUD PUIT auguga EHTED
KIVISTUNUD PUIT auguga
11.30€
Maksudeta: 9.26€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KIVISTUNUD PUIT auguga

Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.

KIVISTUNUD PUIT aitab end rahulikult tunda ka siis, kui sinu ümber on palju paanikat, probleeme, ärevust ja närvilisust. Aitab olla tasakaalukas. Kristall, mis avab mälestusi ning eelmise elu kogemusi.

Kivistunud Puit on fossiliseerunud puit, mis on tekkinud 240 miljonit aastat tagasi Triiase perioodil. Kivistunud Puit on surnud puu, mille orgaanilised osakesed kristalliseerusid. Kivistunud Puitu leidub veel tänapäeval TšehhisArgentiinas ja Egiptuses ning veel mõnes teises riigis. Kivistunud Puit on üks vanimaid kristalle, mida Maa peal leida on ja milles on olemas kogu inimkonna minevik ja energia. Kivistunud Puit on kasulik kristall väga mitmel eesmärgil. Peamiseks energiaks on sellel oskus maandada energiaid ja minevikku vaadata.

Mulle väga meeldib Kivistunud Puit ja ma olen alates sellest, kui kunagi kristallidega tegelema hakkasin, senimaani sellest kristallist lummatud. Olen avastanud aastatega ka seda, et inimesed, kellele see kristall meeldib, need inimesed on elanud sellel ajastul, mil see sama puu on eksisteerinud. Ehk üks nende paljudest eelmistest eludest on veedetud just siis - umbes 240 miljonit ja enamgi aega tagasi. Kas sina oled sellest lummatud? Mina olen!

Kivistunud Puit on seotud kõikide sinu eelmiste elude kokku ühendamisega, tervendamisega ja eelkõige heal tasandil eelmiste elude sidemete taaselustamisega. Kivistunud Puidu energiat ei tasu karta, kõik kristallid töötavad sinu kasuks mitte kahjuks, eriti, kui kristalle on hästi hoitud ja need on pärit energeetiliselt tervest kohast.

Kivistunud Puit ühendab sind sinu eelmise elu armastajaga, andes sulle võimaluse taastada side, milles on olemas armastus või selle alge. Kivistunud Puit või ka näiteks Kivistunud Korall või Palmipuu loovad ühenduse sinu ja teise inimese vahele, kellega peab teekond selle elu jooksul jätkuma, sest teil on sõlmitud hingedevahelised kokkulepped.

Kivistunud Puit töötab nagu wu wei. Ehk sa kannad seda, see loob sinu ja tema vahele energiamagneti ning kui hetk on õige, siis viib universum teid kokku. Universum ühendab teid just õigel ajal ja kui see juhtub, siis sa tead täpselt, et see on õige. Kivistunud Puit ei lase sul eksida, see maandab, aitab illusioonidest välja astuda ja toob sulle üleüldse palju selgust. Seetõttu on see suurepärane kristall kandmiseks ja koduenergia tervendamiseks.

KIVISTUNUD PUIDU kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kivistunud Puit on ideaalne kristall sulle, kui sa otsid kristallide seast midagi, mis aitaks sinu tujukõikumisi pidurdada. Kui sa tunned, et sa ei suuda kontrollida enda negatiivseid mõtteid ja sa soovid olla stabiilsem, siis Kivistunud Puit oskab sind aidata.


- Kristall, mis avab sinu hinge iidsetele teadmistele, tuues sinu seest välja need emotsioonid, teadmised, oskused ja mälestused, mis on seotud eelmiste eludega. See on kristall neile, keda lummavad eelmiste elude teemad. Kristall, mis avab mälestusi ja tänu sellele sa suudad aru saada, miks sa just täna siin oled.

- Kivistunud Puit on kasulik meestele, kes soovivad endale tööedu tuua ja kes soovivad enda tööd nautida. See tekitab sellise tunde, et sa soovid seda tööd teha, mis sul on ja sa soovid seda väga teha. Mida rohkem sa naudid oma tööd, seda suuremaks muutuvad ka külluslikud võimalused. 

- Kristall, mis aitab sul olla praktiline, aidates näha, mida ja millises järjekorras oleks kasulik teha, aidates aega paremini planeerida.

- Kanna Kivistunud Puitu koos KrüsopraasiAmetriini või Rohelise Aventuriiniga, kui sa soovid tööalaselt olla praktilisem ning osata tööd veelgi efektiivsemalt teha. Nende kristallide ühine vägi aitab eriti veel neid, kelle töötasu sõltub tema kiirusest. Sobib ka ettevõtjatele, et tuua parimaid lahendusi enda töösse.

- Kivistunud Puit on kristall, mis aitab sul rohkem väärtustada seda, kus sa elad ja mis on sinu ümber, aidates sul mõista, et loodus on sinu kodu ja kui sa soovid elada, siis tuleb loodust austada. See on kristall, mis aitab sul muutuda loodussõbralikumaks. Kristall, mis aitab sul muutuda ökonoomsemaks.

- Kivistunud Puit on selline kristall, mis aitab sul väga rahulikult end tunda isegi siis, kui tegelikult on sinu ümber palju paanikat, probleeme, ärevust, närvilisust ja kui teised inimesed on endast väljas. Kivistunud Puit ei lase sul endast välja minna ka kõige raskemal perioodil, aidates sul olla tasakaalukas, et sa saaksid olemasolevaid probleeme lahendama asuda. 

- Kivistunud Puidul on oskus avada sinu meeltes kanal, mis aitab sul mäletada seda, mida sa oled eelmistes eludes kogenud ja läbi elanud. Kivistunud Puit suudab esile tuua sinu hinges peituvaid mälestusi ja ka oskuseid, mille oled kord endale selgeks teinud kuskil eelmises elus. Kivistunud Puit on väga kasulik kristall, kui sa soovid tänase elu ühendada kogu eelmiste eludega ja mõista seda, miks sa täna siin oled ning kuhu poole sa peaksid veel edasi liikuma. 

- Kristall, mis aitab sul alateadlikult enda ümber luua sõbralikumat keskkonda, aidates sul dekoreerida enda kodu elementidega, mis mõjuvad sulle energeetiliselt tervendavalt. Aitab sul muutuda tervislikumaks.

- Kivistunud Puidu kristall aitab sul mõista seda, kuidas sa peaksid enda keha tervendama, mis oleks sinu keha jaoks see õige taim või alternatiivne meetod, mis aitaks sul mõnest probleemist lahti saada. Kivistunud Puit suurendab teadlikkust selle kohta, mida keha tegelikult vajab ja mida mitte. Väga kasulik kristall enese tervendamiseks ja selleks, et õppida teisi inimesi alternatiivselt tervendama. 

- Kivistunud Puit õpetab sulle siin sinu füüsilises kehas eksisteerima ja elama ning õpetab hinge seda antud elu õigel viisil ära kasutama, aidates õppetundidest õppida, saatuserada pidi käia. Lisaks suunab inimese hinge end paremaks muutuma. 

- Kivistunud Puit on kristall, mis on seotud saatuse lugemisega ja sellel kristallil on oskus aidata sul õppida iseenda saatuseraamatut lugema. Hoia Kivistunud Puitu enda elus ajal, mil sa soovid iseenda elu eesmärkidest ja ülesannetest paremini aru saada. Kivistunud Puit näitab sulle õige tee kätte, loob sulle nii-öelda selgelt-teadmise tunde selle kohta pealt, millele sa peaksid täna rõhku panema ja mida iseendas muutma. Mida rohkem on Kivistunud Puitu sinu elus, seda teadlikumaks sa muutud, ja kui sa seda kristalli kannad, siis see aitab sinu meeltes olevatele küsimustele vastuseid tuua. Väga kasulik on hoida Kivistunud Puitu enda kodus ja seda ehtena endaga kaasas kanda. Minu õpetussõnu saatuseraamatus tegemata isiklike ülesannete lugema õppimise kohta saad lugeda SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Kivistunud Puitu, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

-  Kivistunud Puit on kasulik selliste probleemide puhul, mis on seotud mälu nõrgenemisega ja närvisüsteemiga. Kivistunud Puit aitab tugevdada närve, aidates pidurdada närvihaiguste arengut.

- Kivistunud Puit on kristall, mida kasutatakse seljavalude leevendamiseks, tervendamiseks, ära tõstetud-ära venitatud selja tervendamiseks. Kivistunud Puit leevendab liigesevalusid ja aitab neid tervendada. 

KOLMAS SILM ja JUURTŠAKRA 


Kivistunud Puit aitab neid kahte Tšakrat omavahel koostööd teha. Esmalt, kui sa hakkad Kivistunud Puitu endaga kandma, siis see tervendab sinu Juurtšakrat, aidates sul end turvalisena tunda, leevendades viha ja impulsiivset käitumist. Seejärel aitab see Juurtšakral ja Kolmandal Silmal koostööd tegema asuda. Seda see teeb nii, et sa hakkad tänu nende koostööle mõistma, millised sammud on kasulikud, millised lükked sinu poolt toovad edu ja millest sa peaksid eemale hoidma, andes sulle märku, mis on väärt sinu panustatud energiad ja mis mitte. Juurtšakra on see, mis paneb sind liikuma ja Kolmas Silm on see, mis aitab mõista seda, mille pärast on sul kasulik end liigutada. 
  
SODIAAK

Tähemärgilt mõjub Kivistunud Puit kõige enam LÕVIDELE. Kivistunud Puit on Lõvi meeste tööedu kristall, mis aitab Lõvi sodiaagi all sündinud mehele tuua head õnne tema tegemistesse, avades küllusekanali ja avades võimalusi paremini tööga raha teenida. Lõvi naistel aitab see kõige enam saavutada sisemist stabiilsust ja leevendada pidevat tujude kõikumist.

MAA-ELEMENT

Kivistunud Puit on üks Maa-elemendi sodiaake abistavast kristallidest. Sellel kristallil on oskus aidata Maa-elemendi sodiaagil enda elus otsuseid vastu võtta. Selliseid otsuseid ja kardinaalseid muudatusi, mida on vaja teha. Kivistunud Puitu võiks KaljukitsSõnn või Neitsi kanda siis, kui ei osata enam näha, mis on õige ja mis on vale. Kivistunud Puit on seotud saatuse, karma ja eluülesandega. See tähendab seda, et see aitab Maa elemendi sodiaagil vastu võtta väga eluliselt olulisi otsuseid, mis toovad ellu suuri muudatusi, aidates teha suure sammu juures õige sammu.

NUMEROLOOGIA

Kivistunud Puit on õnnekristall neile, kelle sünnikuupäevaks on 25. Kivistunud Puit aitab maailmast paremini aru saada, selles enda kohta rohkem mõista ja elueesmärki täita, toetades 25. kuupäeval sündinu energiaid tugeva kaitsekilbiga ning tuues tema ellu hulgaliselt head õnne. Kivistunud Puit aitab koguda teadmisi ja õppida, mis on tarvilik hinge teekonnal. Tegemist on kristalliga, mis aitab näha suurt pilti elus, tunnetada paremini maailma ja hoida positiivset ning optimistlikku ellusuhumist. Kõikidel, kes on sündinud 25. kuupäeval võiks olla kodus tükike Kivistunud Puitu või kandmiseks sellest valmistatud ehe.

Kivistunud Puidu kristalli soovitan ma laadida Aragoniit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
10.40€
Maksudeta:8.52€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
20.50€
Maksudeta:16.80€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
46.50€
Maksudeta:38.11€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
29.30€
Maksudeta:24.02€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
30.70€
Maksudeta:25.16€
SODALIIT poleeritud
Enim müüdud
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
1.20€
Maksudeta:0.98€
VALGE HAULIIT on sügav hinge tervendaja ja emotsionaalse tasakaalu looja. Aitab võitu saada unehäiretest, stressi l..
2.30€
Maksudeta:1.89€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud ..
1.45€
Maksudeta:1.19€
EPIDOOT on enda olemuselt väga kauni sügavrohelise või samblarohelise tooniga. Epidoodi kristalli seest võid leida mustjaid kuni valgeid triipe..
16.10€
Maksudeta:13.20€
EPIDOOT on enda olemuselt väga kauni sügavrohelist või samblarohelist tooni. Epidoodi kristalli seest võid leida mustjaid kuni valgeid triipe ja ..
3.50€
Maksudeta:2.87€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.