Menüü
Ostukorv

MUST SPINELL auguga erikujuline

MUST SPINELL auguga erikujuline EHTED
MUST SPINELL auguga erikujuline EHTED
MUST SPINELL auguga erikujuline EHTED
MUST SPINELL auguga erikujuline EHTED
MUST SPINELL auguga erikujuline
49.00€
Maksudeta: 40.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUST SPINELL auguga erikujuline


MUST SPINELL on kristall, mida ma olen armastanud kristallimaailma avastamisest peale ja see lummab mind siiani. Must Spinell on üks Spinelli vormidest, mida leidub peamiselt Madagaskaril ja see on ka üks põhjustest, miks mulle see kristall meeldib - Madagaskarilt pärit kristallid on ühed võimsama energeetikaga, kuna see on üks spirituaalsemaid kohti maailmas. 


Must Spinell on seotud kaitsmisega, see on needuste- ja loitsudevastane kristall. Musta Spinelli kandmine aitab kaitsta kurjade inimeste, energiavampiiridedeemonite ja mustade inglite eest. Must Spinell on tugev Aurakaitsja, mis aitab eemal hoida nii mõnegi probleemi. Must Spinell on kaitsekristallide seas üks esiviisikus olev kristall terves kristallimaailmas. 

Must Spinell on kristall, mis aitab energiaid taastada ja parandada. See on enesekaitset pakkuv ja energiakahjustustest taastava toimega. Musta Spinelli kanna selleks, et hoida enda Auraväli võimalikult tugevana. Lisaks sellele loob see selle ümber kaitsekilbi, mis ei lase kahjustavatel energiatel sinuni pääseda. Musta Spinelli kandes tõukab see eemale energiaid, mille võid kogemata kas keskkonnast või teistelt inimestelt enda külge saada, mis hiljem võivad sulle laastavalt mõjuda.

Musta Spinelli kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Must Spinell on inspiratsioonikristall, mis aitab sinus kasvatada kirge kõiges, mida sa parasjagu teed. See aitab hetkes elada, nautida seda, mis sind ümbritseb ja inspiratsiooni saada, et enda tuleviku teed parandada. Must Spinelli kandes võid tunda, kuidas igasugused erinevad head ideed ja välkmõtted sind tabavad. Soovitan nendest kinni haarata, reageerida ja tegutseda. 


- Kanna Musta Spinelli kristalli, et end kaitsta teiste inimeste pahatahtlikkuse ja ärasõnumise eest. See kristall ei lase teise inimese halbadel soovidel sinu saatuserajale kinnituda.


 - Tegemist on kristalliga, mis annab sulle jõudu hakkama saada kõige raske ja keerulisega, mis sinu eluteele tuleb. Kandes regulaarselt Musta Spinelli kristalli, annad sa iseendale tuge, kui olukord peaks muutuma kurnavaks. See inspireerib tegutsema, keerulise olukorraga silmitsi seisma ja vastavalt käituma.


- Must Spinell juhatab sinust eemale negatiivset energiat, millega kokku puutud või mis soovib sinu Auravälja siseneda. Must Spinell muudab sind vastupidavamaks ükskõik millise kahjuliku energia suhtes. Kui soovid universaalset energiakaitset, siis Must Spinell pakub sulle seda. On neid kristalle, mis suudavad kaitsta sind väga laialdaselt ja Must Spinell just niivõrd tugev kristall. 

- Kasuta või kanna Musta Spinelli, et tõrjuda endast eemale ebaõnne ja seda igal tasandil - needusi, ärasõnumisi, deemonite halba mõju ning ka energiavampiirlust.

- Must Spinell tood edukust andele, mis on saatuse poolt kingitud. See toetab kõiki andeid, olgu selleks siis oskus olla hea arst, oskus laulda, oskus olla tippsportlane. Must Spinell toetab edu kõrval alandlikkust, aidates olla hea inimene, kui kuulsus, võim või raha on elus väga kättesaadaval kohal.

- Kristall, mis juhib selle kandja positiivsele saatuserajale, see aitab sul elus leida üles parimad võimalused ja häid võimalusi mitte maha magada. 

- Must Spinell on täielik maagiakristall ja sobib suurepäraselt neile, kes armastavad maagiat, rituaalide tegemist ning soovmõtlemist. See lummab tavaliselt neid, kes usuvad soovide täitumisse. 

- Must Spinell aitab näiteks rahamaagial kiiremini teostuda ja seda kantakse endaga pea kõikide rituaalide läbiviimisel. Seda selleks, et kiirendada maagia tulemust. Samal eesmärgil võid Musta Spinelliga kanda ka Verekivi.

- Must Spinell toob materiaalset õnne siis, kui seda kanda näiteks koos Malahhiidi või Variskiidiga. Kõige võimekamalt töötab sellel eesmärgil Musta Spinelli talisman, mida võiks kanda pikema keti otsas. Must Spinell sobib kokku hõbedaga, seega soovitan seda kanda just hõbeketi otsas, sest hõbe võimendab selle maagilise kristalli tööd.

- Sobib neile, kes soovivad enda elus keerata täiesti uue ja puhta lehekülje ning ei soovi minevikku endaga kaasa tirida. See aitab vabaneda sidemetest, mis sind enam ei teeni ja mõjuvad sulle laastavalt. Sobib neile, kes tõepoolest tahavad halba minevikku seljataha jätta.

- Kaitseb tööstressi, kahjuliku elektromagnetkiirguse eest ja aitab lahti saada peavaludest, mis tekivad arvutiga töötades.

- Kiirendab Astraalrännakusse jõudmist, kaitseb seal olles sinu vaimset keha ja aitab mõista, mida üritatakse sulle selle kaudu teada anda.

- Tugevdab ühte selgeltnägemise annet, milleks on selgeltkuulmine.

- Energia kaitsmise kristall ravitsejatele, meediumitele ja selgeltnägijatele. Must Spinell aitab kaitsta isikliku jõu kadumise eest. Must Spinell suurendab kogu keha energiavarusid ja annab hingele jõudu soovide või unistuste elluviimiseks.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


-  Deemonlikud haigused, nagu näiteks erinevad sõltuvused. Sobib neile, kellel ei ole absoluutselt elujõudu ega ka energiat enda tervendamiseks. 


- Nõrk immuunsus - Spinell tugevdab üleüldist keha vastupanuvõimet haigustega võitlemiseks


- Kantakse raske haiguse põdemise ajal, et Must Spinell annaks emotsionaalsele kehale energiat, et inimene ei annaks haigusele ega elule alla. Kantakse ka siis, kui vähk juba eksisteerib kehas, et anda sellele takistavat jõudu edasi arenemiseks. 


- Must Spinell leevendab sügavat depressiooni ja aitab sellest võitjana välja tulla. 


- Sobib neile, kes ei suuda ebatervislikele toiduainetele ei öelda. 


JUURTŠAKRA

Must Spinell on Juurtšakrakristall, see aitab sellelt Tšakralt vabaks lasta väga tugevat negatiivset energiat, mis takistab kehal terveneda. Kasutatakse või kantakse siis, kui on raske haigus või oled kord juba raskelt haige olnud, et end selle uuestitekke eest kaitsta. 

SODIAAK

Musta Spinelli ehted annavad spirituaalset tuge kõige enam KALADELE, kaitset SÕNNIDELE.

Musta Spinelli võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Jasmiiniviiruki või Muskaatpähkli eeterliku õli auruga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2,5*1,5*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.