55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

PÜRIIT auguga matt

  • 14.90€

Toote detailid

  • Mudel: PÜRIIT auguga matt
  • Saadavus: Laos


PÜRIIT on kauni välimusega kristall, mis püüab pilku oma läikiva, hõbedase ja säravkauni iluga. Püriit on kaitsekristall, mis suudab nii inimese, tema kodu kui ka erinevate objektide energiat kaitsta, luues nende ümber tugeva Aura. Lisaks Püriidi kaitsvale väele omab see kristall ka väge külluseenergia võimsamaks muutmisel. Seal, kus on Püriit, seal on nii kaitsev kui ka külluslik energia. Püriit on ise väga tugeva toimega kristall, mis hakkab ülitundlikel inimestel koheselt tööle ja vähemtundlikel samuti väga kiiresti. Ehk see on kristall, mille jõudu peaks igaüks kiirelt tundma, kes soovib kristallidelt väge saada. Püriiti leidub peamiselt Peruus, Tšiilis, Itaalias ja Põhja-Ameerikas.


PÜRIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:


- Püriit aitab kaitsta vaimsete rünnakute eest, energia-vampiirluse eest ning tugevdab selle kandja auravälja niivõrd, et halba soovijatel hakkab püriidi kõrval seistes enesetunne järsult halvemaks minema. Juhul, kui selline asi hakkab toimuma, siis Püriit annab märku ohtlikust inimesest.


- Kui Püriiti kandes hakkab teil endal süda pekslema, siis see annab teada valest mõttest, valest otsusest või valest tegevusest, mis võib teid ennast kahjustada, ning see üritab teid peatada.


- Püriiti on soovitatav kanda ka neil, kellel on pikemat aega mõni haigussümptom, aga arstid ei ole avastanud veel seda õiget terviseriket ega ole saanud veel õiget diagnoosi panna. Püriiti kandes aitab see kristall arstidel õige probleemi üles leida või teil endal jõuda arusaamani, mis on tegelikuks põhjuseks või probleemi allikaks, et seda siis seejärel tervendama hakata. 


- Püriiti nimetatakse varakambrihoidjaks. Seda sellepärast, kuna sellel on oskus säilitada kõike seda, mida sa oled loonud ja saavutanud.


- Püriidiga ka teisi küllusekristalle koos kandes tugevdab Püriit materiaalset õnne. Püriiti kasutatakse karmaatiliseks tervendamiseks, eriti mis on justnimelt seotud materiaalsusega. Püriit aitab puhastada Auravälja, kus on karmalised probleemid küllusega, ja sobib neile, kellel käib järgi ebaõnn, võlad, pidevad materiaalsed probleemid.


- Püriit soodustab keskendumist ja tugevdab mentaalset arengut, seega on see väga sobilik õppimisekristall.


- Püriit edendab liidriomadusi, aidates juhtival positsioonil olles parandada töökvaliteeti. Püriit kaotab ära ebakindluse ja aitab selles elus veelgi kindlameelsemaks muutuda. Kui sul on probleeme enese usaldamisega, puudu jääb julgusest ja pealehakkamisest, siis Püriit on kindlasti sinu jaoks hea kristallkaaslane.


- Püriit on küllusekristall, mis tähendab, et see teeb tööd sinu õnne suurendamise nimel. Üks viis, kuidas tänapäeva ühiskonnas saab Püriit kasulik olla, on selle oskus sind ametiredelil kõrgemale tõsta. Püriit suurendab tööedukust ja aitab sul enda tööalaseid ambitsioone täide viia. 


- Püriit kaitseb enesehävitusliku käitumise eest, aidates parandada suhtumist sul iseendasse, teistesse ja kogu maailma. Igasugune melanhoolne ja negatiivne mõte tõmbab sind tagasi, see on miski, mis ei lase sul edukas olla. Püriit aga selle eest on edukuse sümbol ja see kristall ei lase sul enda motivatsiooni ning elujõuenergiat kaotada.


- Püriit suurendab sinu isiklikku õnne, võimekust ja oskusi. Püriit on kasulik, kui sa soovid parandada enda isiklikku jõudu. See aitab sul ihaldatud tulemusteni kiiremini ja kergemini jõuda.


- Külluse-energia tõstmiseks või ebaõnne välja viimiseks auraväljast - Kombineerige ehetena Püriit kokku KrüsopraasiTsitriiniPiltjaspiseTiigrisilmaRohelise Aventuriini või Sammalahhaadiga. Neid kõiki kristalle võib koos kanda parema külluse-energia suurendamiseks.


Veenuse retrograad


Veenuse retrograad ei ole hea aeg investeeringuteks ja suurteks väljaminekuteks. Sel ajal hoia ära suuremad investeeringud, kui sul selleks vähegi võimalus on. Kui sa sellega riskid, võid oma raha kaotada. Kui sul on vaja osta endale midagi olulist, hädavajalikku ja otstarbekat, siis seda tee ikka. Kui aga soovid võtta äriliselt riski, siis selleks ei ole aeg hea. Veenuse retrograad ei pruugi sulle tuua sellist kasu, millest sa unistad. Rahaõnne hoidmiseks kanna sellel ajal endaga kaasas Püriidi kristalli. Püriit kaitseb laostumise, halbade finantstehingute ja riskide eest, mis võivad sulle hiljem ebaõnne tuua. Tegemist on kristalliga, mis aitab sul endal paremini tunnetada, kuhu oma energia ja raha suunata. Veenuse retrograadi kuupäevad leiad SIIT.


RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 


Püriit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. 
Kristallidest, milles on metalliühendeid ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha. Püriidist valmistatakse vaid kaudsel viisil valmistatud vee-eliksiiri, selle liigse rauasisalduse tõttu. Püriiti hoia 20 minutit puhta vee sees koos Mäekristalliga ja seejärel pese enda rindkere, kui oled kopsudega, hingamisteedega seotud või astmahaiguse all kannataja. Püriidi kaudne vee-eliksiir aitab puhastada eeterkeha blokaadidest, mis ei lase terveneda.


- Talismanina kaelas kantuna aitab Püriit tervendada hingamisprobleeme, kiirendades kopsude vereringet.


- On väga heaks toetavaks kristalliks neile, kes on loobunud suitsetamisest, kuna Püriidil on oskus meie kehale anda energiavibratsioone, mis aitavad kopsudest mürke välja viia.


- Kaitseb ja tervendab väga tõsiseid viirushaiguseid ning kaitseb nendest põhjustatud tüsistuste eest (eriti haiguste eest, mis tekivad hingamissüsteemi).


SODIAAK 


Eriliselt head õnne toob see LÕVIDELE. NEITSITELE toob ärilist edu. Püriit aitab KALADEL olla enesekindel, ja see on kristall, mis motiveerib neid tegutsema. Püriit aitab blokeerida enesekindluse langust ja aitab Kaladel olla ambitsioonikas. Lisaks aitab Kalade ellu tuua tööalast õnne, rikkust ja maist küllust ning parandada Kalade majanduslikku olukorda.


ASTROLOOGIA 


Hiina astroloogilise aasta järgi tasakaalustab Püriit rahutut TIIGRIT ning aitab neid hoida endale tekitatud õnnetuste eest, aitab ohtu tajuda. Eriliseks õnnetalismaniks on neile Tiigritele, kes on sündinud 2010. aastal.


Sõltumata looma-aastast on Metalliaastal sündinute õnnekristalliks Püriit. Püriit tugevdab Metalliaasta häid mõjutegureid ja tasakaalustab selle negatiivseid mõjutusi. Püriit toob Metalliaastal sündinutele materiaalselt head õnne.


Püriidist ehteid soovitan ma laadida Püriit geoodi peal ja puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 3*2,1*1,1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti. Tegemist on kristalliga, mis võib vähesel määral määrida.

Sildid: PÜRIIT, püriit auguga matt, energiavampiir, kaitse, haigus, materiaalne õnn, karma, tervendamine, keskendumine, õppimine, enesehävitamine, edukus, melanhoolia, negatiivusus, motivatsioon, õnn, võimekus, liidriomadused, Lõvi, Neitsi, Kalad, intelligents, julgus, loogika, aura kaitse, küllus, metalliaasta, veenuse retrograad, hingamine, suitsetamine, viirushaigused, Tiiger, Tiigri aasta,

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja