Menüü
Ostukorv

PRUUN ARAGONIIT auguga

PRUUN ARAGONIIT auguga  EHTED
PRUUN ARAGONIIT auguga  EHTED
PRUUN ARAGONIIT auguga  EHTED
PRUUN ARAGONIIT auguga  EHTED
PRUUN ARAGONIIT auguga  EHTED
PRUUN ARAGONIIT auguga  EHTED
PRUUN ARAGONIIT auguga
8.60€
Maksudeta: 7.05€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PRUUN ARAGONIIT auguga

PRUUN ARAGONIIT pärineb peamiselt Marokost ja Mehhikost. Pruuni Aragoniidi peamiseks toimeks on energiate maandamine, see on seotud Juurtšakra tasakaalustamisega ning Maaga kontakteerumiseks. Sobib kõigile, kes soovivad iseennast õppida paremini tunda, loodusega tegeleda, alternatiivmeditsiini viljeleda ja õppida looduse saadustega tervendama.


Pruuni Aragoniidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Selle kristalliga on võimalik keskenduda ühele konkreetsele teemale või asjale. Selleks enne selle kaela panekut võta see enda kätte ning soovi soov, mida enda ellu tahad või emotsioon, mida endasse sooviksid saada. Seejärel hakka seda kandma. Iga kord, kui selle laadimast võtad ja uuesti kaela paned võid uue soovi või mõtte sellele anda.

- Kui teed tervendus-massaaže, siis võid enne massaaži alustamist keskenduda Aragoniidile vajaliku tervenduse suuna sisse, et see aitaks sul kiiremini ennast tervendada ja tõhusamalt seda teha. 

- Pruun Aragoniit on soovide maagia kristall, see aitab rituaale ning maagiaid tehes soove universumisse saata, et need ajapikku täituksid. Selleks kanna Pruuni Aragoniiti endaga, kui rituaale läbi viid. 

- Pruuni Aragoniiti kantakse selleks, et vabastada enda hingest viha kellegi konkreetse vastu. Selleks täpselt sama moodi keskendutakse selle inimese peale ja hoitakse Aragoniiti käes, et see hakkaks just selle probleemiga tööd tegema sinu Auras. 

- See kristall on neile, kes teevad pidevalt liialt impulsiivseid otsuseid ja reageerivad erinevatele olukordadele kiiremini, kui sooviks. Pruun Aragoniit aitab enda käitumist rohkem kontrollida ja leida hetk aega mõtlemiseks ennem, kui tegutsema hakatakse.

- Pruun Aragoniit on kasulik meestele kandmiseks, kes soovivad enda intuitsiooni arendada. See on kristall, mis vabastab blokaade, mis ei lase õigesti tunnetada ja näha. Seda on kasulik kanda senikaua, kuni visioonid hakkavad tekkima ja senimaani, kuni intuitsioon muutub tugevamaks. Pruun Aragoniit avab energia kanaleid, mis on kinni jäänud ja mis takistavad mehel spirituaalselt areneda. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

 

- Kantakse luumurdude ajal, nende ära hoidmiseks ja tervendamiseks. Pruun Aragoniit aitab kiiresti vigastustest taastuda ja kiirendab luude kokku kasvamist. On kasulik neile, kes närvide pärast hakkavad kiiresti hingeldama ja tekivad paanikahood. Pruun Aragoniit ergutab vereringet, sobilik neile, kellel on pidevalt külm või kellel ei liigu jalgades/kätes veri eriti ringi.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Pruun Aragoniit kõige enam KALJUKITSE. Kaljukitse jaoks on Pruun Aragoniit tööedu kristall. See aitab Kaljukitsel leida enda jaoks sobiliku eriala ja väljundi enese parimaks teostamiseks. Pruun Aragoniit suunab intuitiivselt Kaljukitse sellele teele, kus ta saab enda kõige tugevaimaid oskusi või annet kasutada. Lisaks toob see kristall Kaljukitsele oskuse enda tööd teha nii, et sellega ei kaasneks stressi.

MAA-ELEMENT


Pruun Aragoniit aitab Maa-elemendi sodiaakidel madalseisust välja tulla, abistades oma viha vabastava ja halbu energiaid elimineeriva väega. Kindlasti võiks seda kristalli kanda senikaua, kui probleemid on ära kadunud. Maa elemendi sodiaakideks on KaljukitsSõnn ja Neitsi. Pruun Aragoniit aitab neid hoida õigel teel ja tasakaalustada neid stressirohkel ajal.


Pruuni Aragoniiti võid laadida Aragoniit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Mürriviiruki või Seedripuu eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sell..
31.90€
Maksudeta:26.15€
Talismanihoidjad muudavad kristallehted veelgi kaunimaks, muutes ehted luksuslikumaks ja isikupärasemaks. Talismanihoidja 925 hõbedaga on soovitatav k..
54.00€
Maksudeta:44.26€
PRUUN ARAGONIIT pärineb peamiselt Marokost ja Mehhikost. Pruuni Aragoniidi peamiseks toimeks on energiate maandamine, see on seotud..
4.70€
Maksudeta:3.85€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.PRUUN ARAGONIIT pärineb peamiselt Maroko..
12.90€
Maksudeta:10.57€
SÜDAÖÖ OBSIDIAAN on üks Obsidiaani üks liikitest, millel on olemas kõik Musta Obsidiaani energiad ja lisaks veel selle kristalli eriline vägi. ..
13.90€
Maksudeta:11.39€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
3.90€
Maksudeta:3.20€
VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks ..
10.00€
Maksudeta:8.20€
MARIAMI JASPIS poleeritud
Enim müüdud
MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks väljanägemiseks pruunikas kuni tumepruun tekstuur, millel on he..
2.60€
Maksudeta:2.13€
LEOPARDJASPIS on üks Jaspise liikidest, millel on iseloomulikuks kirju tekstuur. Sellel kristallil ei ole konkreetset värvu..
4.90€
Maksudeta:4.02€
PRUUN ARAGONIIT pärineb peamiselt Marokost ja Mehhikost. Pruuni Aragoniidi peamiseks toimeks on energiate maandamine, see on seotud..
4.70€
Maksudeta:3.85€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.