Menüü
Ostukorv

ROHELINE KALTSIIT auguga

ROHELINE KALTSIIT auguga EHTED
ROHELINE KALTSIIT auguga EHTED
ROHELINE KALTSIIT auguga EHTED
ROHELINE KALTSIIT auguga EHTED
ROHELINE KALTSIIT auguga
17.40€
Maksudeta: 14.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROHELINE KALTSIIT auguga

ROHELINE KALTSIIT on üks Kaltsiidi liikidest, millele on iseloomulikuks ergas roheline toon, mille tekstuur on kergelt piimjas ja läbipaistev. Roheline Kaltsiit tuleb peamiselt Brasiiliast ja see töötab kõige enam inimese emotsionaalse tervendamisega ja hea õnne Aurasse toomisega. Roheline Kaltsiit on kristall, mis aitab tekitada mõtte hinge, mis suurendab lootust ja usku, et kõik halb on mööduv ning ainult hea on vaid ees. See on ka viis, kuidas see kristall Päikesepõimikut avab, eemaldades hirmu.

Rohelise Kaltsiidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Roheline Kaltsiit on positiivsuse kristall, mis aitab selle kandjal end optimistlikult ning positiivselt väljendada. See on kristall, mis aitab õnnetunnet tunda ja vabalt naerda ning tunda elust rõõmu ilma piiranguteta. Sobib neile, kes ei suuda ega oska enam elust rõõmu tunda või neile, kes ei suuda südamest naerda. Roheline Kaltsiit eemaldab Südametšakra kohal oleva probleemi olla õnnelik ja lubada endal elu nautida.

- Roheline Kaltsiit on "KÜLLUSE KANALI AVAJA" kristall, mida on soovitatav koos hõbedaga kanda, et see niiviisi sinu auras töötaks. Roheline Kaltsiit avab Päikesepõimiku kohal oleva külluse kanali, kui seda kanda Päikesepõimiku kohal. Selleks kanna seda võimalikult pika hõbedast keti otsas, et see niiviisi toimiks. Kui Rohelist Kaltsiiti kanda, siis see toob Aurasse head materiaalset õnne. 

- See on kristall, mis aitab vabastada vanadest sidemetest sind, aidates lahti lasta armastuse tundest, mis ei teeni sind hästi ja näiteks inimesest, kes tegelikult on ammu juba sinu elust lahkunud aga sina oled see, kes ei suuda oma eluga edasi minna.

- Roheline Kaltsiit avab hinge armastama ja armastust aktsepteerima. See on kristall, mis sobib väga hästi siis, kui on armastuses väga tugevalt pettutud. Roheline Kaltsiit aitab uuesti taas üles leida selle usu, et armastus eksisteerib ja sa oled väärt seda, et sinu saatus soosib sulle head inimest kõrval olemiseks.

- See kristall aitab sul enda hingesugulane kontakti saavutada, oma eluteid ühendada ja armastust kirglikuks muuta. Tegemist on tugevatoimelise Tüümusetšakra avajaga.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Roheline Kaltsiit on see kristall, millest ma ei soovita vee-eliksiiri valmistada, sest see võib kergesti enda läiget kaotada.

Roheline Kaltsiit tervendab väga võimsalt ja kiirelt ärevusest tekkivaid terviseprobleeme, nagu näiteks paanikahoogusid, närvivapustusi ja aitab neid ära hoida. Mida kauem sa endaga kaasas kannad Rohelist Kaltsiiti, seda vähemaks jääb selliseid närvidega seotud tervisemuresid. 

- Tugevdab immuunsust, aitab pidevast muretsemisest lahti saada, tervendab põit, aitab vererõhku madalamaks viia, sobib palaviku ajal kandmiseks, kantakse tsüstide olemasolu korral. 

- Roheline Kaltsiit aitab alternatiivsetel teraapiatel kiiremini mõjuda, seda on hea kanda enda tervendamise ajal.

SÜDAMETŠAKRA JA TÜÜMUSE TŠAKRA

Roheline Kaltsiit mõjub väga tervendavalt Südametšakrale ja see suudab aktiveerida kõrgemat Südametšakrat ehk Tüümuse Tšakrat. See tähendab seda, et Roheline Kaltsiit aitab parandada ja tervendada seda osa sinus, mis ei lase sul tunda täiel rinnal armastust. See tervendab valu või kogemusi, mis on sind muutnud kaitsvaks ja ettevaatlikuks. See avab sind armastusele ja see on üks olulisemaid kristalle, kui armastuseõnn ei ole sind elujooksul saatnud.

Soovitan seda kristalli sulle, kui oled armastuse otsinguil, kui soovid end kellegagi jagada ja selles elus sügavamõttelist armastust tunda. Hoia seda kristalli enda lähedal, kanna seda ehtena või hoia seda kristalli enda koduseinte vahel.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjub Roheline Kaltsiit kõige enam külluslikult VÄHILE. Roheline Kaltsiit on väga võimas külluse, materiaalsuse ja tööalane talisman just neile.

Roheline Kaltsiit on NEITSI rahaõnne, materiaalse edu ja majandslike ambitsioonide täitumise kristall. Rohelist Kaltsiiti on kasulik Neitsil kanda siis, kui Neitsi soovib enda materiaalseid unistusi täide viia või seda kristalli võib hoida ka töölaua peal ning lisaks ka külluse karbi sees.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Rohelist Kaltsiiti võid laadida Tsitriin geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lõhnheina viirukiga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
ROHELINE KALTSIIT on üks Kaltsiidi liikidest, millele on iseloomulikuks ergas roheline toon, mille tekstuur on kergelt piimjas ja läbipaistev. Ro..
19.80€
Maksudeta:16.50€
RUBIIN-TSOISIIT on kristall, mis on kahest väga väärtuslikust kristallist maapõues kokku kombineeritud. Nendeks kristallideks on Rubiin ja Tsoisi..
17.80€
Maksudeta:14.83€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
12.10€
Maksudeta:10.08€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
21.70€
Maksudeta:18.08€
ROHELINE KALTSIIT on üks Kaltsiidi liikidest, millele on iseloomulikuks ergas roheline toon, mille tekstuur on kergelt piimjas ja läbipaistev. Ro..
7.50€
Maksudeta:6.25€
PRENIIT on ilus rohekas kristall, mis tavaliselt on läbikumava tekstuuriga. Preniit võib olla heleroheline kuni tumeroheline, mille seest võib lä..
1.50€
Maksudeta:1.25€
VEREKIVI SEFTONIIT on üks Verekivi vormidest, mis on ideaalne meditatsiooni kristall, aidates pingeid maandada ja luua hinge spirit..
2.20€
Maksudeta:1.83€
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
7.50€
Maksudeta:6.25€
PATŠULI viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
PATŠULI on üks väga kasulike omadustega taim, mille koostis on erinevates maagiates ja rituaalides väga vajalik. Patšuli kuulub mündiliste pereko..
3.70€
Maksudeta:3.08€
KANEP on üks vanimaid ravimtaimi, mida inimkond on enda heaks kasutanud. Teadaolevalt kasutati seda tervendustseremooniatel juba 10 000 aastat en..
3.70€
Maksudeta:3.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.