Menüü
Ostukorv

SELENIIT auguga ovaalne

SELENIIT auguga ovaalne EHTED
SELENIIT auguga ovaalne EHTED
SELENIIT auguga ovaalne EHTED
SELENIIT auguga ovaalne EHTED
SELENIIT auguga ovaalne
19.50€
Maksudeta: 15.98€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SELENIIT auguga ovaalne

SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ka oranžikat tooni. Seleniit kuulub kipside perekonda ja pärineb peamiselt Marokost, Brasiiliast, Argentiinast ja Mehhikost. Nendes riikides on Seleniiti väga palju. Lisaks leidub Seleniiti ka USA-s ja Kreekas.

Seleniidi koostises on vett, mis tähendab seda, et Seleniit on veele tundlik ja vesi võib selle struktuuri kahjustada. Sellega seoses olen ma alati öelnud, et hoidke Seleniiti veest eemal, kindlasti ei tohiks Seleniiti pesta ja kui seda üldse kuidagi puhastada, siis õrnalt niiske rätikuga. Seleniit on poolvääriskivina ehk mineraalina suhteliselt pehme struktuuriga ja seega kerge murduma ning selle kasutamine peab kindlasti olema väga peenetundeline, et Seleniidile mitte liiga teha. Kõige parem on see, kui sa leiad Seleniidile enda kodus koha, et see saaks rahulikult sinuga oma tööd teha. Seleniidist ehete kandmisel tuleb samuti olla ettevaatlik, et need ei saaks kahjustatud. 

Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sinu sisse luua rahu, siis Seleniit on kindlasti see õige kristall sisemise rahu loomiseks. Seleniidi lähedal viibimine, selle kasutamine või kandmine aitab sinu sisse rahu tekitada. Lisaks Seleniidi harmooniat pakkuvate energiatele on see kristall ka üks tugevamaid ja vajalikumaid Inglite kristalle. Seleniit aitab Inglitega ühenduses olla, Inglite jaoks vajalikke portaale avada ja see viib sind kokku sinu kaitseingliga - sinu kõige peamise Ingliga, kes on mõeldud sind selles elus siin Maa peal valvama ning abistama.

Seleniit on kristall, mis aitab mõtteid selgena hoida. Väga kasulik on Seleniiti kanda, kui sa tunned, et sinu pea on täis igasuguseid erinevaid negatiivseid, närviliseks ajavaid ja segadust tekitavaid mõtteid. Seleniit aitab vabaks lasta need mõtted, mille peale sa mõtlema ei pea ehk mis on sinu jaoks antud hetkel ebavajalikud.

Seleniit on kristall, mis kaitseb sind teiste inimeste poolsetest mõjutustest, energia-vampiirlusest, kiusamisest, negatiivsusega ülevalamisest ja manipuleerimistest. Seleniit aitab blokeerida teiste inimeste halva mõju.


SELENIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Seleniidi kandmine pikema aja vältel aitab Inglitel läbi une sinuga kontakti saada. Selleks oleks kindlasti vaja eelnevalt tegeleda enda Tšakrate puhastamisega, et ülemised Tšakrad oleksid Inglite sõnumite jaoks avatud.

- Seleniit on võimas Aura puhastaja, mis aitab sealt vabaks lasta negatiivsuse, negatiivsed emotsioonid, kurbuse, südamevalu, melanhoolia või eluisu kadumise.

- Seleniidi kandmine aitab hinges avada eelmistest eludest kaasavõetud andeid ja näha läbi une, kes sa oled enda minevikus olnud.

- Kandke Seleniidi talismani endaga, kui valmistate Kuu energial põhinevaid rituaale või maagiad. Seleniit on tugevalt seotud Kuuga ja seda kandes aitab see anda maagiale võimsama jõu.

- Peale kõige selle on Seleniidi kandmine väga suureks abiks neile, kes soovivad kiirendada iseenda spirituaalset arengut ja kasvu. Seleniit aitab kiirendada intuitsiooni, selgeltnägemise- või astraalikristalle. See aitab nendel kristallidel Aurasse jõuda ja ühendada samalaadse energiaga kristallide tööd, kui neid kaasas kantakse, kas siis kristallina või ehtekristallina.

- Seleniidi öösel kandmine aitab kiirendada Astraali minekut, selle nägemist ja selle meenutamist. 

- Seleniit on kristall, mis aitab Vanakuu ajal sündinud inimesele rahu tuua. Seleniit aitab sellel inimesel mõista paremini enda elueesmärki ja see aitab sisemisest rahutusetundest vabaks saada. Seleniit võiks Vanakuu ajal sündinud hinge kodus olla ja see võiks olla ka tema talismaniks.

KROONTŠAKRA

Seleniit on kõige kõrgema Tšakra kristall ehk Kroontšakra kristall. Seleniit aitab tervendada Kroontšakrat ja avada seda paremale tööle. Seleniidil on oskus sind avada suhtlema Inglitega, mis on seotud töötava Kroontšakraga. Kui Kroontšakra ei tee korralikult tööd, siis ei ole sul võimalik enda kaitseingliga või teiste Inglitega suhelda. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kanna Seleniiti kristallehtena või hoia seda enda lähedal. Seleniit on väga habras kristall ja see ei kannata vett. Veega kokkupuutel hakkab see lagunema, seega ei tohi Seleniidist kindlasti vee-eliksiiri valmistada ja seda ei tohi ka veega pesta. Kristallide tervendav vägi toimib eeterkeha tasandil.

- Seleniiti kasutatakse eeterkeha tasandil seljaprobleemide tervendamiseks. Väga kasulik on Seleniiti kasutada ja kanda neil, kellel on probleeme selgroolülidega, kes on käinud seljaoperatsioonil. Seleniidi kandmine aitab kiiremini taastuda ning seljavalusid vähendada.

- Kristall, mis aitab lapseootele jääda, mis aitab vältida raseduse katkemist ja rasedusega seotud probleeme.

- Seleniiti soovitan ma kanda ja kasutada siis, kui kehas on kasvaja. Seleniit aitab eeterkeha tasandil lõpetada kasvajal oma kasvamist ja seda isegi ära kaotada. Seleniit aitab emotsionaalsel tasandil, aidates vähendada stressi, mis soodustab kasvaja kasvu.

- Seleniit tervendab hinge väga sügaval tasandil, aidates stressil kehast ja hingest vabaneda. Seleniiti on väga kasulik kanda perioodil, kus ollakse depressioonis, närvivapustuse äärel või endaga pahuksis.


SODIAAK

Seleniit on SÕNNI üks tähtkuju tervendavatest kristallidest. Seleniit on see kristall, mis aitab Sõnnil enda ellu tasakaalu tuua ja õppida igas valdkonnas tasakaalu ka looma. Seleniit aitab Sõnnil mõista seda, mis on tema elu eesmärk ja kuidas seda täita. Seleniit aitab Sõnnil hetkes aru saada seda, mida ta nüüd peaks edasi tegema või erinevates situatsioonides seda, kuidas nendes käituda. Seleniit aitab Sõnnil teiste inimestega hästi läbi saada, neid paremini mõista ja toeks olla. Seleniit toetab Sõnni ühte elueesmärki, mis on antud Sõnnile tema tähtkuju järgi. 

Loe lähemalt selle kohta, mis on Sõnni tähtkujule antud elueesmärk ehk mida Sõnn peab selles elus ära jõudma teha. Selle artikli leiad SIIT.

Seleniit aitab VÄHIL leida rahu, tasakaalustab temas rahutustunnet ja parandab kodu energiat. Aitab siis, kui ta ei tule oma emotsionaalsuse ja haavatavusega toime. Seleniit ühendab Vähi Inglimaailmaga - see on paljudele selle tähtkuju esindajatele väga oluline teema.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Seleniiti võid laadida Kõrberoosi geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kasuta. Puhasta vähemalt korra kuus Jasmiiniviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 4*2,5*0,9 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti ega talismanihoidjat.
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
14.80€
Maksudeta:12.13€
Talismanihoidjad muudavad kristallehted veelgi kaunimaks, muutes ehted luksuslikumaks ja isikupärasemaks. Talismanihoidja 925 hõbedaga on soovitatav k..
29.50€
Maksudeta:24.18€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega, üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub..
24.20€
Maksudeta:19.83€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
65.90€
Maksudeta:54.02€
ALABASTER on väga kaunis pastelset tooni kristall, millele on iseloomulikuks oranžikas kuni valge värvus. Alabaster on oma välimuselt läbipa..
19.50€
Maksudeta:15.98€
Selles ehtes võib esineda ka Ševroon Ametüsti.AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioon..
14.70€
Maksudeta:12.05€
LASURIIT ehk Lapis Lazuli on mineraalide kogum Lazulist, Püriidist ja Valgest Kaltsiidist. Lasuriit on erksat sinakat tooni k..
23.30€
Maksudeta:19.10€
GREETINGS viirukit kasutatakse kodu välisukse ehk esiku energiate tervendamiseks. Feng Shui järgi on välisuks sinu külluse, armastuse, kai..
4.50€
Maksudeta:3.69€
ELULILL on spirituaalne sümbol, mis kannab endas tohutut väge. Sümbolid annavad meie eludele palju juurde ja neid saame kasutada iseenda energia rikas..
4.50€
Maksudeta:3.69€
CHAMPA FLOWER on magusa ja küllaltki intensiivse aroomiga viiruk, mis on India üks traditsioonilistest viirukitest. Champa on õistaim..
4.30€
Maksudeta:3.52€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.