Menüü
Ostukorv

ALABASTER auguga ovaalne

ALABASTER auguga ovaalne EHTED
ALABASTER auguga ovaalne EHTED
ALABASTER auguga ovaalne EHTED
ALABASTER auguga ovaalne EHTED
ALABASTER auguga ovaalne
19.50€
Maksudeta: 15.98€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ALABASTER auguga ovaalne

ALABASTER on väga kaunis pastelset tooni kristall, millele on iseloomulikuks oranžikas kuni valge värvus. Alabaster on oma välimuselt läbipaistmatu, kuid see kumab valgust läbi. Alabasteri peamisteks leiupaikadeks maailmas on Alzeeria, Egiptus, Mehhiko, Iraan, Prantsusmaa ja Hispaania. Alabasteri peamiseks energeetiliseks omaduseks on see, et see aitab sul leida rahu. Alabaster, nii nagu ka Seleniit või Kõrberoos, kuulub kipside perekonda. Alabaster on üks Seleniidi vormidest.

Alabasteril on pikk ajalugu inimkonnas. Näiteks on Alabaster see kristall, millele kunagi graveeriti erinevaid sümboleid, kirju, ja millest valmistati Vana-Egiptuses kujusid. Tutanhamoni hauakambris leidub Alabasterile graveeritud sümboleid. Alabasteri struktuur on väga habras, see on kergesti murenev ja kriitjas, ja see on ka põhjus, miks Alabasterile kujundeid joonistati. Alabasteri hapra struktuuri tõttu soovitan ma sul seda kristalli ettevaatlikult kasutada, olla sellega hoolas ja kindlasti ei tohiks Alabasterit veega kokku viia. Alabasterile mõjub vesi lagundavalt. Kui sa soovid Alabasterit energeetiliselt puhastada, siis tuleks seda teha vaid rituaalitaime suitsuga.

Alabasteril on oskus selgust luua ja ebavajalikku informatsiooni sinu teelt minema pühkida. Kui sa oled otsustanud, et Alabaster võiks olla kristall sinu elus, siis Alabaster aitab sul ühtäkki elu palju selgemalt näha. Alabaster suunab endast eemale energiad ja informatsiooni, mis on vale ja mis viib eksiteele. Kui sa oled Alabasteriga ühes toas või kasutad seda, siis see aitab sul näha elu nii, kuidas see tegelikult ka on. Kui sa soovid valesid läbi näha, maailma poolt ettesöödetud valeinfo tagamaid mõista, siis Alabaster peaks kindlasti sinu elus olema.

Alabaster on kristall, mis muudab inimese paindlikumaks ja annab võimaluse muutuda. Alabaster aitab peatada jäiga suhtumise ellu, aidates avada silmi ja muutuda täpselt selles kohas, kus on kõige enam vaja muutuda.

ALABASTERI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Alabaster on väga tõhus kristall spirituaalseks arenguks ja edusammude loomiseks. Alabasteril on energia, mis suudab sind suunata õigele teele, anda sulle teadmisi selle kohta, mida sa edasi peaksid tegema, kuhu liikuma, mida vältima, mida õppima ja mida takistama. Alabaster on ideaalne spirituaalne teejuht, mis aitab sul eneses selgusele jõuda ja elus õige tee üles leida.

- Alabasterit kanna endaga kaasas ajal, kus on kõige enam vaja suunanäitamist ja kus sa oled ära kaotanud enda taju, intuitsiooni ning oskuse otsuseid vastu võtta.

- Alabaster on äärmiselt rahustava toimega kristall, mis tervendab ära ka kõige närvilisema isikuse. Kui sa tunned, et sa ei suuda kontrollida enda närvilisust, sa lähed liialt kergelt endast välja, teed sõnade ja tegudega enda kõige lähedastematele liiga, siis Alabaster on see kristall, mida ma soovitan kindlasti enda tervendamise nimel kasutusele võtta.

- Alabaster on väga huvitava energiaga ja seda on väga kasulik enda elus hoida. Näiteks on Alabaster selline kristall, mis aitab sul endal vimma, ja ka väga vana vimma, vabaks lasta. Alabaster õpetab vimma vabastamist, aidates sul eluga edasi liikuda ja lõpetada nii raskete ja negatiivsete emotsioonide pideva kaasas kandmise. Samas aitab Alabaster ka purustada vimma, mille on keegi teine sinu vastu suunanud. Kui on keegi, kes peab sinu vastu vimma, kas siis põhjusega või mitte, siis Alabaster aitab sellel kellelgil sellest negatiivsest sidemest vabaks lasta.

- Alabaster on kristall, mis aitab sul Inglitemaailmaga kontakti saavutada. Alabaster saadab endast välja energiavõnkeid, mis avavad Inglite liikumise jaoks portaale. Alabaster loob soodsa energiavälja, milles Inglid on võimelised liikuma, sinuga suhtlema, sulle sõnumeid edastama ja kus sa ise oled suuteline ka neid märkama.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Alabaster on kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see on habras kristall.

Kanna Alabasterit siis, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Alabaster on kristall, mis aitab peavalusid tervendada ja seda ennekõike sellepärast, kuna Alabaster on Kroontšakrat füüsiliselt tervendav kristall. Alabaster aitab eemaldada stressi, mis on pähe kogunenud ja on ennekõike abiks neile, kellel tekivad peavalud, mis on tingitud stressist.

- Alabaster on see kristall, mis aitab närvilisuse, vihahoogude, stressi, depressiooni, uneprobleemide, rahutustunde, segadustude ja kurbuse puhul. Ma soovitan Alabasterit ravitsemise eesmärgil kasutada juhul, kui on olnud närvikahjustus või närvid on haiged.

- Alabaster tervendab vaimset keha nii, et see aitab ära hoida vaimseid haiguseid ja vaimset tasakaalutust. Alabaster tervendab vaimuhaigeid, skisofreenikuid ja tervendab sügavaid hirme ning isiksuseprobleeme. Kui ollakse vaimselt terve, siis Alabaster aitab selliseid haiguseid ära hoida.


SAKRAALTŠAKRA JA KROONTŠAKRA 

Sakraaltšakra ja Kroonštakra on need kaks Tšakrat, mida suduab Alabaster kõige enam tervendada. Alabaster aitab Sakraaltšakras eksisteeriva negatiivse energia vabastada, mis ei lase sul enda elus rahu tunda, ja see avab Kroontšakrat, et sa suudaksid näha nähtamatut maailma. Alabaster aitab tänu Kroontšakra aktiivseks muutmisele sind ka Inglitemaailmaga ühendusse viia.

SODIAAK

Tähemärgilt toetab see ennekõike SÕNNE, aidates Sõnnidel spirituaalsemaks muutuda, Sõnnide intuitiivset meelt tugevamaks muuta ja see on üleüldiselt kasulik selle tähtkuju esindajale isikliku arengu jaoks.

Alabasterit võid laadida Kõrberoos geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki suitsuga või eeterliku õli auruga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 4*2,5*1 cm. Toode ei sisalda peala ega hõbeketti.
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
14.80€
Maksudeta:12.13€
Talismanihoidjad muudavad kristallehted veelgi kaunimaks, muutes ehted luksuslikumaks ja isikupärasemaks. Talismanihoidja 925 hõbedaga on soovitatav k..
54.00€
Maksudeta:44.26€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
19.50€
Maksudeta:15.98€
ALABASTER on väga kauni pastelset tooni kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks oranžikas kuni valge värvus. Alabaster on..
1.20€
Maksudeta:0.98€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
65.90€
Maksudeta:54.02€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
17.50€
Maksudeta:14.34€
 ROHELINE KVARTSI eesmärk on tuua sinu ellu küllust ja jõukust. See toob ootamatuid häid võimalusi ning luksust. Aitab leida unisuste tööd.R..
7.40€
Maksudeta:6.07€
PALMAROSA kuulub Graminea taimede perekonda, tegemist on kõrrelisega. Näiteks kuulub sinna ka Sidrunhein, mis on tunduvalt inte..
11.00€
Maksudeta:9.02€
KINAVAR on kaunis punakat-lillakat tooni kristall, mida enamjaolt leidub Kvartsi sees. Kinavari punakam osa on puhas Kinavar ja valge osa on Kvar..
3.50€
Maksudeta:2.87€
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
176.80€
Maksudeta:144.92€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.