Menüü
Ostukorv

STROMATOLIIT auguga

STROMATOLIIT auguga EHTED
STROMATOLIIT auguga EHTED
STROMATOLIIT auguga EHTED
STROMATOLIIT auguga EHTED
STROMATOLIIT auguga
5.80€
Maksudeta: 4.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: STROMATOLIIT auguga

STROMATOLIIT on fossiil, mis on üks vanim teadaolevaid fossiile maailmas, mis arvatavasti on tekkinud üle 3,5 miljardi aasta tagasi. Stromatoliit on tekkinud bakterite kivistumisel, mida teadaolevalt peetakse ühtedeks maailma esimesteks bakteritest, mis maailmas eksisteerisid. Stromatoliit on üdini seotud Maa energiaga ja seega see töötab kristallide maailmas koheselt ka maandamis kristallina. Stromatoliidi peamisteks leiu- või kaevanduskohtadeks on Austraalia ja Peruu. Stromatoliit on kristall, mis aitab pingeid maandada, leevendada närvilisust ja tuua iidseid teadmisi läbi selles kristallis kantud mineviku. 

Stromatoliidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Stromatoliit kannab endaga kaasas meheliku jõudu, mis aitab tasakaalustada nais ja mees poolt meie sees. Stromatoliit sobib meestele kandmiseks, et tugevdada nende isiksust, "positiivset ego", kaitsta mehi ebaõnne eest ja tugevdada meeste intuitsiooni. Stromatoliit aitab meestel end naistele avada, avada end suhtlemiseks ja enda mõtete jagamiseks. Peale selle aitab Stromatoliit tugevdada vastupidavust ja suurendab füüsilist energiat, mis teeb sellest ideaalse kristalli meestele nende isikliku jõu suurendamiseks.

- Stromatoliit kannab endaga kaasas iidseid teadmisi, kuna maa peal olles koguvad kõik esemed oma hinge sisse energiaid, mälestusi ja teadmisi, samamoodi teevad ka kristallid. Stromatoliit on jäädvustanud kõik informatsiooni, mis maa peal eksisteerib ja kui sa selle kristalli endale talismaniks võtad, siis see hakkab tasapisi sinule endale seda informatsiooni ette kandma läbi mälupiltide, visioonide, unenägude ja märkide. Loomulikult avab Stromatoliit sinu silmad vaid sellele iidsele teadmisele, mida sul vaja teada on või mis sind aitaks sinu tänases elus. 

- Stromatoliidil on oskus viia sind mõistmiseni selle kohta miks sa siin täna oled, kus kohast sinu hing pärit on ja kuhu poole sa oled suundumas. Stromatoliidi puhul on see väga tugev jõud ja eelis väga paljude teiste kristallide ees. Kõik kristallid seda ei suuda teha.

- Kui sa oled reiki harrastaja või lausa õpetaja, siis soovitan sinul enda ellu Stromatoliidi kristall tuua. Stromatoliit aitab reiki praktiseerimisel sul end tasakaalustada, viia sul end rahutasandile ja negatiivseid ning kahjulikke energiaid kiremini enesest vabastada. Reiki parktiseerimisel kanna Stromatoliiti enda küljes talismanina või kristallina taskus.

- Stromatoliit on energiaid maandava toimega, see tähendab seda, et sellel on olemas jõud pinget, stressi ja probleeme pidurdada. 

RAVITSEMINE

- Stromatoliit on abiks lümfide tervendamisel, seljavalude ja pinge peavalude korral.

- Aitab tugevdada südant ja ei lase selle tööl alla anda.

KOGU TŠAKRAVÄLI

Stromatoliidil on suurepärane omadus, mis rakendub kõikidele Tšakratele. Selleks on oskus joondada, tervendada ja aktiveerida kõiki Tšakravälju ühekorraga. Seetõttu sobib see kristall sinule, kui sa soovid enda Tšakraid tervendada aga sa ei tea, kus kohast alustada ja millise kristalliga seda kõike saavutada. Stromatoliit suudab luua sinu Tšakratesse tervendavat energiat, mis omakorda aitab kaasa kõikidele erinevatele rituaalidele ja enesetervendustele, mis on sul plaanis juba edaspidi teha. Stromatoliiti soovitan kasutada esimese Tšakrakristallina ja peale pikaajalist Stromatoliidi kandmist ning kasutamist juurde võtta teisi kristalle juba konkreetsemal eesmärgil teatud Tšakrat tervendada.

SAKRAALTŠAKRA

Stromatoliit on seotud Sakraaltšakra tervendamisega, aidates avada seksuaalsuse, loovuse ja viia suhted tasakaalu, kui need on paigast ära läinud. Stromatoliit viib Sakraaltšakra paika, et sa ei tunneks põhjendamatut süütunnet millegi või kellegi ees.

JUURTŠAKRA

Peale Sakraaltšakra tervendamise on Stromatoliit ka Juurtšakraga seotud. Stromatoliit aitab Juurtšakral puhastuda ja terveneda, et viia ära emotsionaalsed blokaadid, mis kaotavad ära viljakuse.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab kõige enam Stromatoliidi kristall VEEVALAJAID ja KALASID. Stromatoliit aitab neil iseendast aru saada, enda saatust mõista ja enda tänase elu eesmärgist teada saada. Stromatoliit aitab Kalade mehel mõista seda, mis on tema selle elu eesmärk ja mõista, kuhu poole tuleks edasi liikuda ning mis on tema elus õige ja mis vale. 

Stromatoliiti lae Aragoniit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna, puhasta vähemalt korra kuus Muskaatpähkli või Seedripuu eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
STROMATOLIIT on fossiil, mis on üks vanim teadaolevaid fossiile maailmas, mis arvatavasti on tekkinud üle 3,5 miljardi aasta tagasi..
2.50€
Maksudeta:2.05€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on Kvartsi ehk M..
12.30€
Maksudeta:10.08€
STROMATOLIIT on kristall, mis aitab pingeid maandada, leevendada närvilisust ja tuua iidseid teadmisi läbi selles kristallis kantud mineviku. Str..
9.90€
Maksudeta:8.11€
VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks ..
24.30€
Maksudeta:19.92€
SIDRUN on üks lihtsamini kasutatavaid viljasid, mida kasutatakse kodu energeetika parandamiseks, taastamiseks, puhastamiseks ja Fen..
10.90€
Maksudeta:8.93€
SIDRUNMELISS tuleb kreekakeelsest sõnast "melissa", mis tähendab mesilast selle magusa aroomi tõttu. Sidrunmelissi on teada olevalt..
10.90€
Maksudeta:8.93€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
27.90€
Maksudeta:22.87€
ZEBRA JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks musta-valgekirju struktuur. Zebra Jaspis meenutab enda välj..
6.80€
Maksudeta:5.57€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.