Menüü
Ostukorv

SININE KALTSEDON kõrvarõngad (hõbe)

SININE KALTSEDON kõrvarõngad (hõbe) EHTED
SININE KALTSEDON kõrvarõngad (hõbe) EHTED
SININE KALTSEDON kõrvarõngad (hõbe) EHTED
SININE KALTSEDON kõrvarõngad (hõbe) EHTED
SININE KALTSEDON kõrvarõngad (hõbe)
66.60€
Maksudeta: 54.59€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SININE KALTSEDON kõrvarõngad (hõbe)

SININE KALTSEDON sümboliseerib rahu, vaikust, stressileevendust, eneses selgusele jõudmist ja kontakti kõrgemate jõududega

Sinine Kaltsedon on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Sinist Kaltsedoni leidub peamiselt Brasiilias, Madagaskaril ja Namiibias. Sinine Kaltsedon sümboliseerib peamiselt rahu, vaikust, stressi leevendust, eneses selgusele jõudmist ja kontakti kõrgemate jõududega.  Sinisel Kaltsedonil on inimkonna ajaloos väga kauaaegne ja tähtis koht. Näiteks vana-kreeklased, roomlased ja egiptlased kasutasid Sinist Kaltsedoni väga tihti enda ehete või esemete kaunistamiseks. Sellel kaunistamisel oli oma tähtsus - varanduse kaitsmine. Usuti juba siis, et Sinisel Kaltsedonil on niivõrd palju võimu, et see hoiab enda kandja esemeid ja varandust. Miks niiviisi usuti? Põhjuseks oli see, et väga paljud, kes seda kristalli kandsid, puutusid kokku olukordadega, kus nad tulid imeväel välja ohust ja ilma igasuguse probleemita.


SINISE KALTSEDONI maagiline mõju kõrvarõngastena:

Enne, kui sa hakkad Sinist Kaltsedoni kandma, siis sa võiksid teada seda, et see kristall neelab väga kiirelt energiaid endasse, mis tähendab seda, et Sinist Kaltsedoni peab tihedamini energeetiliselt puhastama. Seda kõike selleks, et see enda energiat ära ei kaotaks ja vabastaks kristalli kogunenud negatiivse energia.

- Kui Sinist Kaltsedoni kanda kõrvarõngastena, siis selle vägi mõjutab kõige rohkem Kolmandat Silma, osaliselt ka Kroontšakrat ja Kurgutšakrat. Nende tšakrate juures toob Sinine Kaltsedon sulle hinge suure rahutunde. Kõigepealt aitab puhastada Kolmandal Silmal olevad intuitiivsed probleemid ja seejärel tervendab Kroontšakrat, aidates sel avaneda, et stress saaks sinu hingest väljuda.

- Võtab endasse sinu kurbuse, rahutuse, stressi ja ärevustunde ning laseb selle vaikselt Aurast välja. Sinine Kaltsedon on nagu kanal, mille läbi energiad filtreeruvad negatiivsest positiivseks.

- Aitab luua spirituaalse tasakaalu, mis on vajalik, et me leiaksime siin elus oma tee, et me tunneksime elus rahu- ja õnnetunnet, et me oleksime õnnelikud kõige selle üle, mis elu on meile kinkinud ja andnud.

- Sinise Kaltsedoni kandmine nendel tšakratel aitab suurendada heatahtlikust, sõbralikkust, lahkust ja avameelsust. Sobib neile, kes tunnevad, et nad aeg-ajalt kalduvad kadeduse küüsi või et nad on ülekohtused teiste inimestega ja lähedastega. Sinine Kaltsedon muudab selle kõik kiirelt paremaks!

- Sinine Kaltsedon on kristall, mis aitab sul keskenduda vaid sellele, mis on tõeliselt oluline. See on kristall, mis aitab elus teha seda, mis on sulle tõepoolest oluline. Sinine Kaltsedon aitab mõista seda, millele sa peaksid enda energiat kulutama ja millele mitte, aidates sul enda elu raiskamise ära lõpetada.

- Sinine Kaltsedon on kristall, mis aitab sul hetkeolukorda väga hästi mõista, aidates sul olukordi hinnata adekvaatselt ükskõik millises olukorras olles . Sinine Kaltsedon aitab sul säilitada ka närvi, et lahendada erinevaid problemaatilisi olukordi.

- Sinine Kaltsedon on kristall, mis aitab sul olla teadlik sellest, mis sinu ümber nähtamatus maailmas eksisteerib. Sinine Kaltsedon aitab mõista näiteks hingede maailma, aidates sul hingedega kontakteeruda ja nendepoolseid sõnumeid kinni püüda. Sinine Kaltsedon aitab spirituaalselt edasi areneda, muuta sind energiatele tundlikumaks ja õpetades sind Aurat lugema.

- Sinine Kaltsedon on viha vabastaja kristall, mis aitab sul elada ilma vihkamiseta, vabastades vihaemotsioonid, mis on sinu poolt iseendasse suunatud ja emotsioonid, mida hoiad teiste inimeste peal kinni. See on kristall andestamise jaoks, aidates sul eluga edasi minna nii, et sa ei hoiaks vanu probleeme ja kurbust enda hinges kinni.


- Sinise Kaltsedoni kandmine muudab inimese õrnemaks ja hellemaks, seega soovitan seda kristallehet neile, kes tunnevad, et nad on liialt järsud ja agressiivsed. Soovitan ka nendele naistele, kellel on liialt palju meesenergiat hinges, üldiselt nad ei saa õigeid suhteid kergelt luua või omavad perekonnas liialt suuri kohustusi ja rolli. Siis Sinine Kaltsedon pehmendab sinu Aurat ja aitab sul täielikult naiserollis olla.

- Kanna Sinist Kaltsedoni, kui sa tunned, et sul on lisajõudu vaja selleks, et end igapäevaselt hästi, rahulikult ja stabiilselt tunda. Sinine Kaltsedon on ülimalt rahustava toimega kristall, mis aitab ärrituvust vaos hoida ja seda Aurast välja viia. Sinine Kaltsedon aitab lihaspinge korral leevendust tuua ja leevendab kogu keha nii füüsilist kui ka vaimset stressi.

- Sinine Kaltsedon aitab selle kandjal vabalt suhelda inimestega, ka väga võõraste inimestega. Aitab sõnadel välja tulla, aidates takistada punastamist ja suurendades üleüldist suhtlusoskust.

- Sobib noortele naistele või tüdrukutele, et aidata neil üliemotsionaalsusega toime tulla.

- Sinise Kaltsedoni kõrvarõngaid kasutatakse silmade tervendamiseks, kui silmad on valguse suhtes ülitundlikud. Sobib neile, kes ei suuda prille ega läätsesid kanda, aga kellel on silmad nõrgad. Siis Sinine Kaltsedon aitab ülitundlikkust veidigi vaigistada, et sa saaksid neid kanda.

- Sinise Kaltsedoni kõrvarõngaid kasutavad ravitsejad, et muuta end teiste inimeste suhtes tundlikumaks, mis aitab neil oma kliendiga paremat sidet saavutada.

Kui kanda Sinist Kaltsedoni pidevalt endaga kaasas, kas kõrvarõngastena või mõne teise ehtena, siis pikema aja jooksul aitab see su Auras saavutada ülima rahutunde.

- Sinine Kaltsedon on Inglitega suhtlemise kristall. Kui sa seda kristalli kandma hakkad, siis sa võid peagi tajuda seda, et sa näed Inglite numbreid, tajud kellegi lähedalolekut ning hakkad nägema väga palju erinevaid müstilisi märke. Sinine Kaltsedon avab sind sinu enda Inglitega suhtlema. Kanna seda selleks, et mõista, mida neil sulle öelda on. 

- Sinine Kaltsedon on neile, kes kardavad esineda või kelle töö on seotud pideva esinemisega. Kui esinemist ei kardeta, siis Sinine Kaltsedon toob sellel alal head õnne ja sära silmadesse.

- Muudab inimese lahkemaks, armastavamaks, siiramaks, truumaks ja romantilisemaks.

- Sinine Kaltsedon tervendab Kurgutšakrat, aidates sul laulda ja teha seda kogu südamest. See on ka kristall, mis toob sulle edu laulmises ja annab sellel alal võimaluse särada.

- Sinine Kaltsedon tervendab meeleoluhäiret, aidates taastada häid emotsioone ning blokeerida negatiivsuse kätte langemist. Meeleoluhäire kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Sinine Kaltsedon aitab vabastada väga palju erinevaid hirmusid, milleks võib olla hirm surma ees, hirm üksinda jäämise ees, hirm ennast kehtestada ja ka sellest aitab vabaks saada, kui pidevalt kardetakse enda lähedaste surmasaamise pärast.

- Peale selle aitab Sinine Kaltsedon kaitsta pidevate tujumuutuste, stressi eest ja see kristall oskab leevendada isegi väga sügavat depressiooni ning taastada inimese elujõuu.

- Sinine Kaltsedon aitab peatada dementsust, samuti silmahaigusi.

SODIAAK

Sinine Kaltsedon rahustab kõige kiiremini KAKSIKUID ja loob Inglitega kontakti KALADELE.

Sinine Kaltsedon on KALADE jaoks äärmiselt rahustava ja stressi maandava toimega. See kristall aitab Kaladel olla iseendaga rahul, õpetades elu nautima ja hetkest maksimumi võtma. Kalade jaoks on see kristall oluline, kui tundlik ja emotsionaalne Kalade esindaja soovib olla tõeliselt õnnelik. Sinine Kaltsedon on lisaks veel Kalade armastusekristall, tuues õnne suhetesse ja heaolu. Vallalistele uut armastust, suhtes olevatele Kaladele tugevat sidet kaaslasega ja lastele sõpruseõnne. 

Sinist Kaltsedoni võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviiruki/eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kõrvarõngaste kogupikkus ca 2,5 cm. Kristalli suurus ca 0,9x0,7x0,4 mm.
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
5.40€
Maksudeta:4.43€
SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Sinist Kaltsedoni leidub peamiselt Brasiilias, Madagaskaril&..
2.00€
Maksudeta:1.64€
LAVENDEL eeterlik õli
Enim müüdud
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
8.90€
Maksudeta:7.29€
SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Sinist Kaltsedoni leidub peamiselt Brasiilias, Madagaskaril&..
34.70€
Maksudeta:28.44€
SININE KALTSEDON kaelakee elulillega (hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR
SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Sinist Kaltsedoni leidub peamiselt Brasiilias, Madagaskaril&..
319.00€
Maksudeta:261.48€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.