Menüü
Ostukorv

SININE OPAAL kõrvarõngad pooltäpp (kullatud hõbe)

SININE OPAAL kõrvarõngad pooltäpp (kullatud hõbe) EHTED
SININE OPAAL kõrvarõngad pooltäpp (kullatud hõbe)
101.10€
Maksudeta: 84.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SININE OPAAL kõrvarõngad pooltäpp (kullatud hõbe)

Võimalikud valikud

SININE OPAAL aitab edukalt muutuda tervemaks ja seda eriti spirituaalsel tasandil. Aitab vabaks saada ebatervislikust egost ning avada ego positiivsel tasandil, kus ego kaitseb sind õiges kohas, astub sinu eest välja siis, kui sul seda tõesti vaja on. Sinine Opaal aitab iseloomu kujundada ilusamaks, helgemaks ja kaunimaks. Soodustab 5D-energiasse liikumist, selle maailmapildi avardumist ja Auravälja kinnitumist.

Mida see tähendab? 5D-maailmapilti omades oled sa üle negatiivsusest ja madalatest energiatest. Sa lihtsalt ei lase neid ligi, sa ei märka ega tunne neid. Kuna sinu enda energiavibratsioon on nii kõrge, et kui ka keegi sinu kõrval on väga madalas energias, siis see teine inimene ei tõmba sind endaga stressi, nukrusesse, klatšijuttudesse või masendusse. Sinine Opaal aitab edukalt elada inimeste keskel nii, et teised ei mõjutaks enda madala energiaga sind. Samas 5D-energias elavaid inimesei, neid aitab Sinine Opaal ligi kutsuda, aidates luua paremaid sidemeid, häid sõprusi ning ka intiimsuhet, kus tunned, et oled enda kaaslasega ühel lainel.

Sinine Opaal blokeerib sinu eluteelt negatiivset energiat ja toimib suurepärase kaitsekristallina. Samal ajal muudab sind spirituaalselt targaks, tugevaks ja armastavamaks inimeseks. Näiteks aitab see kaunis kristall tugevdada Kurgutšakrat, aktiveerides ja puhastades seda. Mida võimsam on see Tšakra, seda paremini oskad enda sõnu seada ja seeläbi ka tundeid väljendada. Tegemist on imelise eneseväljenduse kristalliga, millel on võimekus sind aidata enda tundeid teisele osapoolele paremini selgeks teha. Aitab kaasa ka tujukõikumise vähendamisele ning parandab Auravälja energiat.

OPAAL on imetlusväärne kristall oma välimuse ja energeetika tõttu. Opaal on väga unikaalse välimusega, kohati meenutades kosmost ja galaktikat, olles müstiline ja täis maagiat. Kristalli värvus küündib sinisest kuni valgeni, iseloomulik on värvide varieerumine ning segunemine. Opaali peamiseks värviks on erinevat tooni sinised, milles võib leiduda rohelist, roosat, punast, kollast ja palju teisi kauneid värve.

Tegemist on kristalliga, millel on väga palju erinevaid kvaliteediastmeid. Mida rohkem on Opaalis selgeid toone ja vähem pruuni, seda kvaliteetsem see on. Üldiselt kasutatakse kvaliteetseid Opaali kristalle vaid ehete valmistamisel. Kristallina on võimalik Opaali saada sellisena, et selles on palju pruuni värvi. Opaali hinnad võivad küündida tuhandeteni, olenevalt kristalli suurusest ja värvusest. Seetõttu on La Tenes müügil olevad Opaalid samuti väga erinevate hindadega. Ehe, mis on Opaalist valmistatud, on oma välimuselt kindlasti ainulaadne.

Opaal kasvab mäe sees teiste kivimite keskel, mis hoiavad Opaali koos, seetõttu on Opaali ümber palju pruuni kivimit. Üldiselt on Opaali ümber olev tumedam kivim Raudkivi, heledam kivim on Liivakivi. Opaal ja need kaks kivimit kasvavad käsikäes, seega on see täiesti normaalne, kui need Opaali ümbritsevad. Ühevärvilised Opaalid ilma nende kahe kivimita on lihtsalt välja lõigatud tükid. La Tenes müügil olev Opaal on pärit Austraaliast ja tegemist on 100% naturaalsete kristallidega.

OPAALI maagiline mõju kõrvarõngastena:

- Opaal aitab kahe jalga maa peal olla ja seetõttu on see väga kasulik kristall, mida igapäevaselt talismanina kanda. Mis tähendab kahe jalga maa peal olla? See kristall aitab sul selgelt mõista, mida sa elult soovid, kuhu pead elus liikuma, mis on vale ja mis on tõde. Opaal ei lase sul pead kaotada ka kõige segasemal perioodil. Tegemist on kristalliga, mis aitab sind ühendada sinu enda intuitsiooniga, seda kuulata ning sellest lähtuvalt tegutseda. Kahe jalga maa peal olev inimene ei lase end igast pisiasjast segada ja häirida. Kahe jalaga maa peal olles suudad sa olla sina ise.

- Kui sa aga tunned, et sa ei suuda oma vigu näha, tunnistada või nendest õppida, siis soovitan sul kanda Opaali. Tegemist on ühe parima spirituaalse arendajaga. Opaali kandmine aitab sul kiiresti 5D-energiasse liikuda, aidates sul õppida, areneda, andestada ning kujuneda iseenda parimaks versiooniks. Tegemist on kristalliga, mida kunagi hoiti vaid kuninglikes perekondades, kuna seda peetakse kõige võimsamaks külluse ja tarkuse kristalliks.

- Opaal aitab üdini spirituaalseid inimesi tugevamaks muuta. Kui sa tead, et oled spirituaalne, sind huvitab kõik vaimne, enesetervendamine, loodusteraapia, alternatiivmeditsiin, ja sa oled enda elus sellises kohas, kus soovid end spirituaalsele arengule pühendada, siis on oluline hoida Opaali kristalli enda elus. Opaal kaitseb spirituaalset inimest stressi, ebamugavust põhjustava energia ja energia kadumise eest. Üldiselt tuleb selle kõigega kaasa ülitundlikkus, mida tuleb tervendada. Opaal aitab spirituaalse arengu juures olla tugev, enesekindel ja kaitstud Auraväljaga. Kõige paremini töötab see siis, kui kannad seda ehtena.

- Spirituaalsel teekonnal võivad kaduda inimese praktilised oskused ja tekkida soov loobuda sellest tööst, mida tehti varem. See on spirituaalse arengu juures loomulik. Valitavaks võivad osutuda sellised valdkonnad, mis on otseselt spirituaalsusega seotud, nagu näiteks jooga, ravitsemine jne. Opaal aitab spirituaalsel inimesel teha oma tavatööd, ilma et töö kaotaks tema silmis väärtuse. Maailmas on vaja väga palju erinevaid ametikohti ja erialasid ning spirituaalne inimene võib teha mittespirituaalset tööd. Opaal aitab sellel ametil raha teenida, see kristall toob head õnne ja tagab rahavoolu.

- Opaal hoiab õpitud tarkusi sinuga. Kui sa kannad seda kristalli ja samal ajal õpid midagi juurde, siis see salvestub automaatselt sinu hinge. Tihtipeale on nii, et õpitakse midagi olulist, praktiseeritakse seda ja mõne aja möödudes kukutakse tagasi vanadesse harjumustesse ning loobutakse tervislikust elustiilist. Opaal aitab järje peal püsida, kõike õpitut praktiseerida ja igapäevaellu kanda. Mulle väga meeldib Opaal, see on väga ilus kristall ja sellel on inimesele väga palju anda. Ka mina ise kannan Opaali kristalle, et tagada eneseareng.

- Opaal loob turvatunnet ja on eriti oluline inimese jaoks, kellel on turvatundest suur puudus. Sobib sulle, kui sa kardad, et sind jäetakse maha, sulle tehakse liiga või kui sul on eelmisest elust turvatundest puudu. Opaal aitab selle probleemi vaimses kehas ära ravida. Selleks lase Opaalil enda elus olla pikalt. Turvatunde puudust on vaja ravida, sest muidu tekib inimeses ärevus, stress ja paanika, mis vähendab elukvaliteeti.

- Opaal aitab parandada pereliikmete vahelist läbisaamist. See suurendab sinus tolerantsust, aidates sul leppida pereliikmete eriliste iseloomujoontega ja õppida neid tingimusteta armastama. Opaal ei luba tülitseda, riielda ja vaielda. See ärgitab pidama läbirääkimisi kõige leebemal ja armastavamal viisil. Kanna Opaali endaga, kui soovid oma pereliikmetega paremini läbi saada.

- Kanna Opaali kaitsekristallina. Soovitan kaaluda Opaali kandmist, kui soovid üheaegselt intuitsiooni arendada ja saada kaitsvat energiat. Opaalis on need mõlemad olemas. Opaal kaitseb inimese Auravälja ebaõnne ja õnnetuste eest.

- Tegemist on kristalliga, mis ei lase teistel inimestel tahtlikult sulle liiga teha. Kui seda soovitakse teha, siis Opaal suunab sinu mõtetesse visioone või teadmisi selle kohta, kes see halbasoovija on ning miks ta tahab sinuga nii käituda. See loob hea sideme ohu tajumiseks.

- Opaal aitab oma emotsioone intensiivsemalt väljendada. Kui sa armastad kedagi, siis Opaal annab sulle tõuke, et enda kaaslasele oma tundeid väljendada. See kristall muudab sellist inimest emotsionaalsemaks, kes ei oska oma emotsioone väga väljendada.

- Kristall, mis aitab armastuseõnne suurendada ja on eriti kasulik neile, kellel ei ole armastuses vedanud. See kristall aitab purustada suhete kohal olevat ebaõnne. Opaal suurendab õnne leidmaks üles oma hingesugulast. Sobib kandmiseks koos Vikerkaare KuukiviRodokrosiidi ja Larimariga - ka need kristallid aitavad hingesugulast üles leida või temaga head suhet hoida.

- Opaal aitab saada ühendust oma kaitseingliga. Tegemist on väga universaalse toimega kristalliga, mida saab kasutada ja kanda erinevatel põhjustel. Kui kannad Opaali endaga, siis see hoiab sind kaitseingliga pidevas ühenduses. Mida parem ühendus teil omavahel on, seda rohkem oled sa kaitstud ja juhatatud.

- Opaal on kristall, mida enda elus hoida ja kanda, kui soovid oma hinge sellest elueesmärgist paremini aru saada. Opaal on kristall, mis suudab sind oma hingega kontakti viia, aidates sul iseenda hinge paremini mõista. Ma soovitan Opaali, kuna tunnen selle väge väga hästi. Näiteks kannan ma ise Opaali talismani ja sõrmust perioodidel, kus soovin ühendust saada enda eesmärkidega. Eriti sellisel ajal, kus üks etapp on lõppenud ja ma tean, et mind on ees ootamas teine etapp. See aitab juhatada õigele teele, kiirendades liikumist ühelt eluetapilt teisele. Opaal aitab vältida eksimist ning ühendab sinu intuitsiooni missioonitunnetusega.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Opaal aitab lõpetada enda saboteerimise ja enda mahategemise. Suure stressi või depressiooni käes võib inimene muutuda iseendale kahjulikuks. Opaal aitab pidurdada stressieenergiat, mida inimene ise enda mõtetega toodab, aidates peatada mõtted, mis on kahjulikud ja kiusavad.

- Tegemist on stressi maandava kristalliga. Opaali tasuks sellel eesmärgil kanda ja siis samal ajal võtta kasutusele ajurveeda antidepressandid, näiteks Bacopa Monnieri ja Ashwagandha.

- Opaal aitab pidurdada segavaid mõtteid, mis röövivad inimese une ja positiivsuse. Oled sa kunagi tundnud seda, et mõtted ei suuda pidurduda? Tekivad mõtted, mis segavad sinu und? Minevikutraumad, mis meenutavad end kõige valemal ajal? Opaal aitab nende mõtetega tegeleda, aidates neid pidurdada ja tervendada.

KROONTŠAKRA

Opaal on seitsmendat Tšakrat ehk Kroontšakrat aktiveeriva, tervendava ja avava toimega. Opaal aitab näha elu selgemalt, aidates sul endal mõista oma teekonda ja missiooni siin planeedil. Üks suurimaid küsimusi inimese sees, kes spirituaalselt areneb, on: "Miks ma siin olen? Mis on minu eesmärk?". Opaal avab Kroontšakra ja aitab ajapikku jõuda nende küsimuste vastusteni. Lase Opaalil enda elus olla ja küll vastused jõuavad sinuni.

SODIAAK

Päikesemärkidest mõjub Opaal kõige tugevamini VÄHILE. Vähil on Opaali vaja, kuna selles peitub energia aitab Vähi ellu tuua hulgaliselt head õnne igal tasandil. Võib öelda, et Opaal on Vähi jaoks universaalse õnne- ja heaolukristall. Igal Vähi elus võiks olla tükike Opaali.

Opaali soovitan ma laadida Muskoviit geoodil ja puhastada aeg-ajalt Mürriviiruki või Muskaatpähkli eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.