Menüü
Ostukorv

SININE KALTSEDON käekett (pärl 8 mm)

SININE KALTSEDON käekett (pärl 8 mm) EHTED
SININE KALTSEDON käekett (pärl 8 mm)
41.50€
Maksudeta: 34.01€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SININE KALTSEDON käekett (pärl 8 mm)

Võimalikud valikud

SININE KALTSEDON sümboliseerib rahu, vaikust, stressileevendust, eneses selgusele jõudmist ja kontakti kõrgemate jõududega

Sinine Kaltsedon on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Sinist Kaltsedoni leidub peamiselt Brasiilias, Madagaskaril ja Namiibias. Sinisel Kaltsedonil on inimkonna ajaloos väga kauaaegne ja tähtis koht. Näiteks vana-kreeklased, roomlased ja egiptlased kasutasid Sinist Kaltsedoni väga tihti enda ehete või esemete kaunistamiseks. Sellel kaunistamisel oli oma tähtsus - varanduse kaitsmine. Usuti juba siis, et Sinisel Kaltsedonil on niivõrd palju võimu, et see hoiab enda kandja esemeid ja varandust. Miks niiviisi usuti? Põhjuseks oli see, et väga paljud, kes seda kristalli kandsid, puutusid kokku olukordadega, kus nad tulid imeväel välja ohust ja ilma igasuguse probleemita.

SINISE KALTSEDONI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):


Enne, kui sa hakkad Sinist Kaltsedoni kandma, siis sa võiksid teada seda, et see kristall neelab väga kiirelt energiaid endasse, mis tähendab seda, et Sinist Kaltsedoni peab tihedamini energeetiliselt puhastama. Seda kõike selleks, et see enda energiat ära ei kaotaks ja vabastaks kristalli kogunenud negatiivse energia.

- Sinine Kaltsedon on kristall, mis aitab sul keskenduda vaid sellele, mis on tõeliselt oluline. See on kristall, mis aitab elus teha seda, mis on sulle tõepoolest oluline. Sinine Kaltsedon aitab mõista seda, millele sa peaksid enda energiat kulutama ja millele mitte, aidates sul enda elu raiskamise ära lõpetada.

- Sinine Kaltsedon on kristall, mis aitab sul hetkeolukorda väga hästi mõista, aidates sul olukordi hinnata adekvaatselt ükskõik millises olukorras olles . Sinine Kaltsedon aitab sul säilitada ka närvi, et lahendada erinevaid problemaatilisi olukordi.

- Sinine Kaltsedon on kristall, mis aitab sul olla teadlik sellest, mis sinu ümber nähtamatus maailmas eksisteerib. Sinine Kaltsedon aitab mõista näiteks hingede maailma, aidates sul hingedega kontakteeruda ja nendepoolseid sõnumeid kinni püüda. Sinine Kaltsedon aitab spirituaalselt edasi areneda, muuta sind energiatele tundlikumaks ja õpetades sind Aurat lugema.

- Sinine Kaltsedon on viha vabastaja kristall, mis aitab sul elada ilma vihkamiseta, vabastades vihaemotsioonid, mis on sinu poolt iseendasse suunatud ja emotsioonid, mida hoiad teiste inimeste peal kinni. See on kristall andestamise jaoks, aidates sul eluga edasi minna nii, et sa ei hoiaks vanu probleeme ja kurbust enda hinges kinni.

- Sinine Kaltsedon avab sinu hinges oskuse Inglitega suhelda ja nendele iseenda seest sõnumeid edasi saata. Kui sa kasutad, kannad või hoiad seda kristalli enda kodus, siis see suunab Inglid sind kuulama. Kui sa selle kristalliga tegeled, siis saada teadlikult enda soove Ingliteni.

- Kanna Sinist Kaltsedoni, kui sa tunned, et sul on lisajõudu vaja selleks, et end igapäevaselt hästi, rahulikult ja stabiilselt tunda. Sinine Kaltsedon on ülimalt rahustava toimega kristall, mis aitab ärrituvust vaos hoida ja seda Aurast välja viia. Sinine Kaltsedon aitab lihaspinge korral leevendust tuua ja leevendab kogu keha nii füüsilist kui ka vaimset stressi.

- Sinine Kaltsedon aitab selle kandjal vabalt suhelda inimestega, ka väga võõraste inimestega. Aitab sõnadel välja tulla, aidates takistada punastamist ja suurendades üleüldist suhtlusoskust.

- Sinine Kaltsedon aitab vaigistada ülemõtlemist, ülereageerimist ja tühjast probleemi tegemist.

- Sinine Kaltsedon on neile, kes kardavad esineda või kelle töö on seotud pideva esinemisega. Kui esinemist ei kardeta, siis Sinine Kaltsedon toob sellel alal head õnne ja sära silmadesse.

- Muudab inimese lahkemaks, armastavamaks, siiramaks, truumaks ja romantilisemaks.

- Sinine Kaltsedon tervendab Kurgutšakrat, aidates sul laulda ja teha seda kogu südamest. See on ka kristall, mis toob sulle edu laulmises ja annab sellel alal võimaluse särada.

- Sinine Kaltsedon on Inglitega suhtlemise kristall. Kui sa seda kristalli kandma hakkad, siis sa võid peagi tajuda seda, et sa näed Inglite numbreid, tajud kellegi lähedal olekut ning hakkad nägema väga palju erinevaid müstilisi märke. Sinine Kaltsedon avab sind sinu enda Inglitega suhtlema. Kanna seda selleks, et mõista, mida neil sulle öelda on. 

- Sinine Kaltsedon on kristall, mis aitab sinu laulmisoskust paremaks muuta ja suunab sind laulma. Kui sa soovid, et sul oleks parem lauluhääl või et sa oskaksid enda häält paremini kasutada, siis kindlasti kanna Sinist Kaltsedoni või valmista selle poleeritud kristallist endale vee-eliksiiri.

- Sinine Kaltsedon tervendab meeleoluhäiret, aidates taastada häid emotsioone ning blokeerida negatiivsuse kätte langemist. Meeleoluhäire kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Sinine Kaltsedon aitab vabastada väga palju erinevaid hirmusid, milleks võib olla hirm surma ees, hirm üksinda jäämise ees, hirm ennast kehtestada ja ka sellest aitab vabaks saada, kui pidevalt kardetakse enda lähedaste surmasaamise pärast.

- Peale selle aitab Sinine Kaltsedon kaitsta pidevate tujumuutuste, stressi eest ja see kristall oskab leevendada isegi väga sügavat depressiooni ning taastada inimese elujõuu.

- Sinine Kaltsedon aitab peatada dementsust, samuti silmahaigusi.

SODIAAK

Sinine Kaltsedon rahustab kõige kiiremini KAKSIKUID ja loob Inglitega kontakti KALADELE.

Sinine Kaltsedon on KALADE jaoks äärmiselt rahustava ja stressi maandava toimega. See kristall aitab Kaladel olla iseendaga rahul, õpetades elu nautima ja hetkest maksimumi võtma. Kalade jaoks on see kristall oluline, kui tundlik ja emotsionaalne Kalade esindaja soovib olla tõeliselt õnnelik. Sinine Kaltsedon on lisaks veel Kalade armastusekristall, tuues õnne suhetesse ja heaolu. Vallalistele uut armastust, suhtes olevatele Kaladele tugevat sidet kaaslasega ja lastele sõpruseõnne. 


Sinist Kaltsedoni võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Si..
12.50€
Maksudeta:10.25€
SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Sinist Kaltsedoni leidub peamiselt Brasiilias, Madagask..
18.80€
Maksudeta:15.41€
SALVEI ja LAVENDEL on kaks väga tugevatoimelist tervendustaime, mõlemad aitavad puhastada seismajäänud energiaid. Salvei teeb suure töö, et vabastada ..
7.90€
Maksudeta:6.47€
SININE KALTSEDON sümboliseerib rahu, vaikust, stressileevendust, eneses selgusele jõudmist ja kontakti kõrgemate jõududega. Sinine Kaltsedon..
66.60€
Maksudeta:54.59€
SININE KALTSEDON sümboliseerib rahu, vaikust, stressileevendust, eneses selgusele jõudmist ja kontakti kõrgemate jõududega. Sinine Kaltsedon..
40.00€
Maksudeta:32.78€
RIIDEST KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Organza kanga..
1.50€
Maksudeta:1.23€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.