Menüü
Ostukorv

HERKIMERI TEEMANT kaelavõru (metall)

HERKIMERI TEEMANT kaelavõru (metall) EHTED
HERKIMERI TEEMANT kaelavõru (metall) EHTED
HERKIMERI TEEMANT kaelavõru (metall) EHTED
HERKIMERI TEEMANT kaelavõru (metall) EHTED
HERKIMERI TEEMANT kaelavõru (metall)
112.50€
Maksudeta: 92.21€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: HERKIMERI TEEMANT kaelavõru (metall)

HERKIMERI TEEMANT on suurepärane valik sulle, kui otsid kristallide seast endale suurejoonelist energiate aktiveerijat, puhastajat, tervendajat, ümberseadistajat ja unistuste ellu viimiseks kristallist kaaslast. Kui need on sinu soovid, siis oled jackpoti tabanud ja mul on hea meel sulle pakkuda seda võimalust saada endale ehtsad Herkimeri Teemantid. Kristallide puhul on väga oluline, et need on naturaalsed ehk otse loodusest - selleks, et nendes peituks vägi, mida sa saad enda energiatervendamisel ja unistuste saavutamiseks kasutada. Herkimeri Teemant on ideaalne valik, mida tuua enda ellu!

Herkimeri Teemant on pärit Mohwakist. Herkimeri Teemant avastati alles kaheksateistkümnendal sajandil, seega selle kasutamisel on olnud väga vähe ajalugu. Selle omamine täna on suure tähendusega, arvestades kui vähe on võimalik seda üldse maapõuest kätte saada. Seega kui omad Herkimeri Teemantit, siis hoia seda suure väärtusega, hiljem jääb see pärandiks sinu perekonnale. 

Tegemist on kristalliga, mis aitab kiiret spirituaalset arengut sinus luua. Mis tähendab seda, et see aitab erinevatest ego-kihtidest vabaks saada, mis takistavad sul eluga edasi liikuda ja saavutada suuri õnnestumisi siin maailmas. Seega, kui sa soovid endale lisatõuke anda ja vabaks saada kõigest, mis sind tegelikult ennast takistavad, siis soovitan sul koheselt asuda Herkimeri Teemantit kandma!

Herkimeri Teemant on kristall, mis aitab sul iseendaga ühendust saada ning ajajooksul saavutada täielik autentsus. See sama energia on oluline, kui sa soovid ühe elu jooksul väga palju korraga saavutada. Minu meelest on see suurepärane mõte, arvestades seda, et elu tulebki nii elada. Võimalikult palju teha, areneda ning võimalikult vähe raisata enda väärtuslikku aega siin maailmas. Olen enam kui kindel, et sa oled täpselt samal arvamusel sügaval sisemuses ja tead, et mul on selle koha pealt jällegi õigus! Seega miks siis oodata, kui sul on võimalik saavutada midagi imelist selles maailmas. Anna endale kõik selle saavutamiseks, ka Herkimeri Teemant!

Herkimeri Teemant aktiveerib sinus oskuse minna eelmiste elude mälestustesse ning aktiveerida need. Täpselt need, mida on sul vaja ja mida tuleb edasi areneda, ellu äratada. Kaasa arvatud hingedevahelised sidemed, mille suudab Herkimeri Teemant aktiveerida. Luues ühenduse nende inimeste vahel, kes on loodud koos missioonile või üksteise armastajad selles elus olema. Armastus on üks kõige olulisemaid energiaid, mis peab eksisteerima, ilma selleta ei ole elu elamist väärt. Seega Herkimeri Teemat aktiveerib sinu Auravälja armastuseenergiat kinni püüdma õiges kohas. Seal, kus on telepaatiline side olemas, missioon samuti ning kokkuleped eelnevalt enne sellesse kehasse sündides loodud.

Seda kristalli soovitan kanda koos Maligano Jaspise ja Natroliidiga, aidates kaasa hingesugulastel ja kaksikleekidel kokku saada selles elus. Kui olete juba koos, siis see hoiab teievahelist sidet, suurendades telepaatiat ning muutes tundeid sügavamaks. Aktiveeri nende kristallidega üheskoos ülim armastuseenergia, milleks on tingimusteta armastuse aktiveerimine.

Herkimeri Teemant aitab sul enda pea selgeks saada ja segavatest mõtetest sind eemal hoida, mis on tekkinud üleanalüüsimisest. Seega, kui sa tunned, et miski on ebaselge sinu sees, siis kanna kindlasti Herkimeri Teemantit ja lase sellel energial enda seest minema minna. See on selles osas puhastaja.

RAVITSEMINE

Herkimeri Teemant aitab minevikuga lõpparvet teha, aidates vanadest energiatest vabaks saada, mis on tulnud sind õpetama, aga millega sa ise võibolla ei ole rahu teinud. See avab ukse tuleviku jaoks, aidates vanadest haavadest paraneda täielikult. See on kristall, mis suudab selle elu sees sulle uue elu pakkuda. Tehes rahu, puhastades, tervendades ja luues kõigele uuele ja heale ruumi. See ei lase haigeks jääda Tšakrasüsteemil energiate ebakülade tõttu, kuna see puhastab energiad ära sinu enda sees.

KROONTŠAKRA

Herkimeri Teemant aitab ka unistusi täide viia, eriti kõrge energiavibratsiooniga olles lähemal Kroontšakrale. Seetõttu annab see sulle tohutult suure eelise jõuda selleni, mis sind tõesti kõnetab ja mida sa tõesti armastad! See kristall aktiveerib teekonna sinu jaoks, et sa kohale jõuaksid, olles nii-öelda värava avaja.

SODIAAK

Herkimeri Teemat sobib kõikidele tähtkuju esindajatele võrdselt, see aktiveerib kõikide energiate positiivsemad pooled. Mis tähendab seda, et kui kasutad või kannad Herkimeri Teemantit, siis aktiveerub sinu kõige suurem potentsiaal. Herkimeri Teemant ei lase madalseisudel tekkida, mis igas tähtkujus on olemas ehk siis, kui tähtkuju esindaja on enda elemendist väljas ja ei hiilga kõige kõrgemas potentsiaalis. Herkimeri Teemant vastupidiselt hoopis suurendab potentsiaali ja võimendab kõike head, mis sinus eksisteerib juba.

Herkimeri Teemanti on kõige parem ja kasulikum laadida Mäekristall geoodi peal. Puhastamiseks soovitan Sandlipuuviirukit või Sandlipuu eeterliku õli auru. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kristalli suurusca 3x2 mm. Kaelavõru pikkus ca 43 cm.
MÄEKRISTALL geood (väike)
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
9.40€
Maksudeta:7.70€
SANDLIPUU on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga..
5.00€
Maksudeta:4.10€
NATROLIIT on välimuselt väga silmatorkav kristall, mille võimas energia toetab sind spirituaalsel teekonnal. See on üks tugevaima energiaga kristalle ..
140.00€
Maksudeta:114.75€
NATROLIIT on välimuselt väga silmatorkav kristall, mille võimas energia toetab sind spirituaalsel teekonnal. See on üks tugevaima energiaga kristalle ..
110.50€
Maksudeta:90.57€
HERKIMERI TEEMANT on suurepärane valik sulle, kui otsid kristallide seast endale suurejoonelist energiate aktiveerijat, puhastajat, tervendaj..
48.70€
Maksudeta:39.92€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.