Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - - eelmised elud RSS Feed

14 aug SINU EELMISED ELUD - KRISTALLIALTAR JA UNENÄGUDE MAAILM
admin 0 4797
  Mida rohkem sa hakkad spirituaalses mõttes arenema ja avanema, seda rohkem sind huvitavad sinu eelmised elud. See on spirituaalse arengu juures täiesti tavaline tee, et kõik müstiline, maagiline hakkab sind huvitama ja üleüldse tekib aina rohkem küsimusi sinu pähe. Kui sa oled jõudnud selleni, ..
15 dets 2024. AASTA HOROSKOOP KALJUKITSELE
0 18328
Kaljukits, sinu jaoks on tulemas väga soodne ja positiivne aasta, mis on seotud sinu isiklike saavutuste ja plaanide elluviimisega. Mis tähendab, et see, mida sa soovid isiklikul tasandil ette võtta, läheb suure tõenäosusega nii, et leiad end aasta lõpus eelnevale aastale tagasi vaatamas ning ütlema..
08 nov KIRI TEILE KÕIGILE KOGU ARMASTUSEGA! LOE JA KUULA MIND, KUI TUNNED MINUGA SIDET!
0 19200
3D- ja 5D-maailmade lõhenemine toimub iga päevaga aina rohkem ning rohkem. Sellega tuleb arvestada ning seda ei tohiks ignoreerida. Seda ei tohi ignoreerida, jäta see palun endale meelde! See toimub, olenemata sinu tahtest. Mis tähendab seda, et see, kes on otsustanud jääda 31. detsembri saabumiseni..
20 juuli INGLITIIBADE JA SULGEDE SPIRITUAALNE TÄHENDUS - SÕNUM SINU HINGE KOHTA!
0 17998
Oled sa kunagi mõelnud selle peale, miks sind nii väga köidavad Inglitiivad või suled? Kui jah, siis sa oled täpselt õiges kohas. Aitan sul mõista nende spirituaalset tähendust ja seda, mida universum soovib sulle edasi öelda. Ma olen alati öelnud ja kirjutanud enda artiklites seda, et mitte midagi ..
01 juuli MIS ON HING?
admin 0 11264
Spirituaalse arengu juures on üks olulisemaid õppimise kohti see, et teha endale selgeks, mis on hing. Küsimus on väga lihtne, kuid see, kas sa oskad sellele vastata, on omaette küsimus. Üritan avada sinu silmad just sellel teemal, et aidata sul spirituaalselt kasvada. Räägin sulle enda vaatenurgast..
20 mai KASS - HINGE TOOTEM
admin 0 11764
Loomad, linnud või näiteks kalad on meie hinge tootemiteks, me oleme keegi neist kindlasti eelmistes eludes olnud enne, kui enda tänasesse kehasse rändasime. Nagu ma olen ka eelnevalt kirjutanud, et kui sa täna oled inimene, siis see ei tähenda seda, et kõik sinu eelmised ja tulevased elud oled samu..
16 aug HOBUNE - HINGE TOOTEM
admin 0 8372
Loomad, linnud või näiteks kalad on meie hinge tootemiteks, me oleme keegi neist kindlasti enda eelmistes eludes olnud enne seda, kui me enda tänasesse kehasse oleme rännanud. Nagu ma olen ka eelnevalt kirjutanud, et kui sa täna oled inimene, siis ei tähenda see vaid seda, et kõik sinu eelmised ja t..
24 juuli KOER - HINGE TOOTEM
admin 0 12024
Loomad, linnud või näiteks kalad on meie hinge tootemiteks, me oleme keegi neist kindlasti enda eelmistes eludes olnud, enne seda, kui me oleme enda tänasesse kehasse rännanud. Ma olen ka eelnevalt kirjutanud, et kui sa täna oled inimene, siis ei tähenda see ainult seda, et kõik sinu eelmised ja tul..
18 apr HINGED VALIVAD ENDALE VANEMAD JA KA LAPSEPÕLVE KARMA
admin 0 25184
Minu käest on päris palju tuldud küsima, et: "Tene räägi mulle, miks mina sündisin enda perekonda või miks minu laps valis just mind enda vanemaks? Kas sellel on ka mõni sügavam tähendus ning kuidas see süsteem üldse käib?"  Kuna ma nägin täna öösel unes seda, et ma pean sellele veidi seletust andma..
Tooted 1 kuni 10, kokku 10 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.