Menüü
Ostukorv

LABRADORIIT kaelaehe ruun "DAGAZ"

LABRADORIIT kaelaehe ruun "DAGAZ" EHTED
LABRADORIIT kaelaehe ruun "DAGAZ" EHTED
LABRADORIIT kaelaehe ruun "DAGAZ" EHTED
LABRADORIIT kaelaehe ruun "DAGAZ" EHTED
LABRADORIIT kaelaehe ruun "DAGAZ"
18.80€
Maksudeta: 15.41€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LABRADORIIT kaelaehe ruun "DAGAZ"

DAGAZ ruun toob positiivsust, valgust, suurendab sinus eluenergiat ja annab võimaluse sul olla absoluutselt kõikidest eluraskustest üle enda positiivse suhtumisega. Mida positiivsem sa oled, seda kiiremini kõik negatiivne muutub positiivseks sinu ümber. See hoiab sind eemal halbadest hingedest ja nendest inimestest, kelle motiivid ei ole hea. Seda ruuni kandes sa tunned ära, kellele ennast jagada ja kellele mitte.  

Ruunide kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne värvikuma. Labradoriit võib välja helendada oranži, kollakat, rohekat ja sinakat tooni. Labradoriit on müstikute kristall, mis aitab jõudu juurde anda maagiatele ja enda intuitiivsete oskuste arendamisele . Labradoriit on tugev selgeltnägemise-kristall, mis toob nii öiseid kui ka päevaseid visioone.

Labradoriit on enda nime saanud Kanada Labradori piirkonna järgi ja seda sellepärast, et Labradoriidi kristall avastati esmakordselt just sellest paigast. Lisaks Kanadale kaevandatakse nüüd Labradoriiti ka Mehhikos, Itaalias, Gröönimaal ja Venemaal. Lisaks sellele leidub väga väärtusliku energiaga Labradoriite Madagaskaril. 

Labradoriit on energiate edasi kandja ja endasse tõmbaja. See annab sellele kristallile ka väe ning oskuse elu muuta. Labradoriiti kasutama või kandma hakates võid sa hakata järk-järgult enda elus muudatusi nägema. See on ellu muutuste tooja, mis vabastab vanu ahelaid ja loob uusi paremaid sidemeid. Kristall, mis teeb inimese elus korrektuure ja paneb asjad õiges suunas liikuma.

Kaitseb energiarünnakute eest, energia kadumise eest ja suurendab oskust märgata ohtu enne selle saabumist. Aitab tuvastada inimesi, kellega me ei tohiks kontaktis olla. Kui sa kannad Labradoriiti käe peal ja see läheb tulikuumaks, siis sinu lähedal on inimene, keda sa ei tohi usaldada.

Labradoriit on visioonikristall, mis aitab näha selgeid ettekuulutusi ja suurendada nende nägemise võimalust. Labradoriit muudab intuitsiooni tugevaks ja see aitab kaasa spirituaalsele arengule. Kui soovid blokeerida valenägemusi, siis Labradoriit aitab neid takistada. Enesearengu jaoks on Labradoriit väga kasulik. Aitab kaasa maagiatele ja rituaalidele, puhastusrituaalide, pendliga töötamisele ja ennustamisele jõu andmisega. Aitab antud rituaalile pühenduda ja seda õigesti teostada. Kandke seda kindlasti mõne sellise protsessi käigus ja eriti kasulik on seda kanda siis, kui ennustatakse kristallidega. Labradoriit oskab alateadvust juhtida ja võtta välja õigeid vastuseid.

Labradoriit on kristall, mis aitab ülereageerinud mõttetegevust tasakaalustada ja maandada. Näiteks, kui on selline probleem, et igasugused mõtted käivad peas ringi ja segavad igapäevaelu nagu näiteks ülemõtlemine või muretsemine, siis Labradoriit aitab seda kõike maandada. Labradoriidil on olemas oskus vaigistada meelt, mis on ülereageerinud ja segab elamist. Eriti kasulik on Labradoriit sinu jaoks veel ka siis, kui magama minnes hakkab aju tööle ja see võtab une lihtsalt ära. Kui sul on probleeme sellega, et sa ei suuda ise oma mõttetööd ööseks välja lülitada, siis hoia Labradoriidi kristalli enda unenägudekristallide komplektis või voodi lähedal. Kui aga üleliigne muretsemine ja mõttetöö häirib sind ka päevasel ajal, siis on kasulik Labradoriiti ehtekujul kanda.

LABRADORIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:


- Avab varjatud anded, mis Auras eksisteerivad ja mis on seotud selliste üleloomulike võimetega, nagu näiteks telepaatia, sensitiivsed anded, ravitsemise anded, selgeltnägemine, jne.

- Aitab muuta käsi energialainetele tundlikumaks, sobilik ravitsejatele, kes tahavad enda kätega energiaid edastada või eemaldada.

- Labradoriidi kandmisel võimenduvad kõik maagiad, mida ellu viiakse. Eriti kasulik on Labradoriidi kandmine Täiskuu rituaalide ajal, kuna see võimendab selle kandja mõtete edastamist. Labradoriidil on olemas oskus sind Täiskuuga ühendada. Kui sa kannad seda kristalli Täiskuu ajal, siis sinu soovmõtted suure tõenäosusega saavad täidetud ja see annab sulle võimaluse Täiskuust maksmimumi võtta. Kasulik ka tulevikumaagiate elluviimisel. 

- Labradoriit on tervendajate tervendaja ehk kristall, mis taastab sensitiivide, selgeltnägijate ja ravitsejate Aura. Labradoriit kaitseb energia ära andmise eest, tugevdades Aurat nii, et kui ravitseja ravib teist inimest, siis tema enda energia säilib täielikult.

- Kristall, millel on oskus taastada ja tervendada tervendajat. Labradoriit aitab taastuda vaimsel energial, mille tervendaja on enda tervendatavale edasi andnud. Seega peatab Labradoriit energia-vampiirluse, mis võib kogemata tekkida tervendamise käigus ja see aitab tervendajal olla elujõuline. Labradoriiti on tervendajal kasulik tervendamise ajal kanda ehtena või hoida seda mõnel muul erineval kujul.

- Aitab ebaõnne ära hoida ja kui see juba eksisteerib, siis aitab sellest halvast energiast lahti saada. Esmalt selgitab Labradoriit välja, miks ebaõnn eksisteerib, kust see pärit on, ja kui keegi on selle ärasõnumise või needmisega saatnud, siis aitab ka seda välja selgitada. Peale väljaselgitamise aitab Labradoriit selle ebaõnne-energia Aurast välja tõugata, tugevdab Aura kihti, sulgeb Aura lekked ja, peale pikaajalist kandmis,t saadab selle ärasõnujale tagasi. Kui tegemist on karmaatilise probleemiga, siis aitab Labradoriit sul enda karmaprobleeme lahendama hakata, tuues ellu sündmusi ja hetki, millele tuleb lõpparveid tegema hakata. Seega on Labradoriit karmaatiline puhastaja ja tugev Aura kaitsekristall.

- Labradoriit on energiate edasi kandja ja endasse tõmbaja. See annab sellele kristallile ka väe ning oskuse elu muuta. Labradoriiti kasutama või kandma hakates võid sa hakata järk-järgult enda elus muudatusi nägema. See on ellu muutuste tooja, mis vabastab vanu ahelaid ja loob uusi paremaid sidemeid. Kristall, mis teeb inimese elus korrektuure ja paneb asjad õiges suunas liikuma.

- Labradoriit on väga müstiline ja spirituaalne kristall ning selle toimed ei saagi olla vähem müstilisemad. Labradoriidil on oskus sind juhatada saatuserajal õigele teele, aidates sul ise märgata kuhu poole sa peaksid liikuma ja miks just sellise suuna enda elus võtma. Mida intensiivsemas kontaktis sa Labradoriidiga oled ehk mida rohkem sa seda kasutad, seda kiiremini sa saatuserajal õigele teele jõuad.

- Labradoriit aitab märgata seda miks mõni asi sinu elus üldse on juhtunud, see toob selgust ja visioone selle kohta, mis omavahel on minevikus seotud olnud. Labradoriit aitab selgeks mõelda kõik minevikus juhtunu ja see aitab sul seda kõike mõista. Labradoriiti on väga kasulik koos Lasuriidi või Fluoriidiga kanda ja kasutada, et veelgi kiiremaks nende teadmiste esiletoomist tuua.

- Tegemist on kristalliga, mis aitab öösel magades näha läbi une ettekuulutavaid nägemusi. 

RAVITSEMINE 

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Labradoriit on tugevalt seotud Kolmanda Silma Tšakraga, mis tähendab ka seda, et sellel kristallil on oskus tervendada mõningaid selle Tšakra füüsiliselt esinevaid tervisemuresid, mis vallanduvad Tšakra nõrkuse tõttu. Labradoriit aitab näiteks tervendada silmanägemist, mis võib esineda tundliku ja kergelt tasakaalust välja mineva Kolmanda Silma tõttu.

- Lisaks silmanägemise parandamisele aitab Labradoriit Kolmanda Silma Tšakras vabastada sinna kogunenud stressi. Kui sul käib pea ringi, oled uimane, stressis ja pidevalt ärritunud, siis võib Labradoriit olla just see kristall, mis suudab sind aidata.

- Labradoriiti kanna talismanina kaelas, valmista sellest vee-eliksiiri või tee endale kristalliteraapiat sellega, kui soovid kopsude tööd parandada. Labradoriit aitab tervendada kopse, mis on haigestunud või millele soovitakse veelgi tugevamat tervist juurde saada.

- Kui on tegemist kõrge vererõhuga, siis Labradoriidi kasutamine aitab tasakaalustada vererõhku. Kui on selline probleem, siis tasub kindlasti Labradoriit endale pikaajalisemasse kasutusse võtta, et see saaks alternatiivteraapiat sellele probleemile osutada ja vaimses kehas ära lahendada selle probleemi, mis võib seda kõrget vererõhku põhjustada. Kui on aga selline probleem, siis kindlasti tasuks lisaks ka kriitiliselt üle vaadata oma toidumenüü ja sealt ebatervsilikud toidud enda menüüst kõrvale jätta.

- Labradoriit aitab sõltuvustest vabaks saada. Kõige enam aitab Labradoriit narkootikumidest eemale hoida. Kui see on probleemiks, siis tasub Labradoriiti pikaajaliselt kodus hoida ja teraapia jaoks kasutada.

KOLMAS SILM

Labradoriit on kristall, mille energiad mõjutavad kõige enam kuuendat peamist tšakrat ehk Kolmanda Silma Tšakrat. Kolmas Silm asub otse otsmikul ja see on seotud intuitiivsuse ning oskusega iseenda eluga hakkama saada. Labradoriit on seotud väga tugevalt intuitsiooni arendamisega, õige suuna ette näitamise ja visioonidega, seega on see kristall ka üks väga kasulikke Kolmanda Silma tervendajaid. Labradoriit annab Kolmandale Silmale jõudu juurde, et see saaks korrapäraselt funktsioneerida ja inimest õiges suunas liikuma ning mõtlema seada.

Lisaks kõigele sellele on Labradoriit veel kasulik Kolmanda Silma kanalile, kus asub ettekujutusvõime. Labradoriit võimendab seda ja aitab ettekujutusel tekkida. Kuna tegemist on samal ajal ka kaitsekristalliga, siis see aitab õigetel visioonidel tekkida ja blokeerida ebareaalseid fantaasianägemusi. See omakorda muudab Labradoriidi väga kasulikuks visioonikristalliks.

SODIAAK 

Labradoriit on ♋ VÄHI õnne-, spirituaalse arengu, enesemõistmise-, analüüsi- ja edu saavutamise kristall. Lisaks sellele on Labradoriit ka kristall, mis aitab Vähil mõista, mis side tal kellegagi siin elus on, aidates mõista, milline eesmärk Vähil kellegi suhtes on. Labradoriit aitab mõista seda, keda peab aitama, kelle peab laskma oma elust lahkuda, kes teeb Vähile liiga ja mis on õppetundidest õppida. Labradoriit on Vähile väga isiklikul tasandil väga kasulik. Labradoriit aitab Vähil mõista, mis tal tuleb enda suhetega erinevatel tasanditel peale hakata ja kaitseb teda ka stressienergia eest. Labradoriit aitab Vähil jõuda enesemõistmiseni ja isegi tõelise hingerännkuni, mis paneb teda oma elu veel selgemini nägema. Labradoriit kaitseb Vähki ebaõnne, negatiivse energia ja probleemide eest, tugevdades tema Aura kaitsekilpi ja emotsionaalset vastupidavust. Labradoriit aitab Vähil püsida õigel teel ja langetada raskeid otsuseid. See on kristall, mis toob Vähile üleüldist õnne, parandades ka head vaistu tööalaselt ja jõuda selleni, mis tooks Vähi ellu küllust.

Labradoriit võiks kindlasti olla Vähi sünnikristallide laekas esindatud. Lisaks sellele, et Labradoriit aitab Vähil enda elueesmärki täita, aitab see tuua Vähile ka intuitsiooni ja üleüldist spirituaalset arengut. Sünnikristallide laeka ja selle loomise kohta saad lugeda SIIT.

Lisaks Vähile aktiveerub labradoriit kiirelt ka ♓ KALADE Auraväljas ja on väga kasulik Kaladele nende intuitiivse meele tugevdamise juures. Labradoriit aitab Kaladel näha visioone, tuua esile prohvetlikke unenägusid ja on spirituaalse arengu juures lausa väga vajalik kristall. Labradoriit aitab Kaladel mõista paremini enda elu ja selles toimuvat. Kasulik kristall Kaladele, kes soovivad enda spirituaalseid oskusi parandada ja tugevamaks muuta.

NUMEROLOOGIA

Labradoriit on sünnikristalliks neile, kes on sündinud 5. kuupäeval ja ükskõik millisel kuul. 5. kuupäeval sündinud lausa vajavad Labradoriiti, et enda sünnikuupäeva poolt antud negatiivseid omadusi tasakaalustada ning positiivseks muuta. Samuti ka selleks, et enda positiivseid omadusi veelgi rohkem esile tuua. Labradoriit aitab neile tuua head õnne, rõõmu, küllust, rikkust, sisemist rahu, intuitiivset meelt ja stressivaba elu. Labradoriidist kristalli on väga kasulik hoida sünnikristallide laekas, kodus või kanda ehtena. 5. sünnikuupäeva kohta loe SIIT

Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energiataset. Labradoriiti sobib kõige enam laadida Muskoviit geoodi peal ja oleks hea, kui seda vähemalt korra kuus Salveiga puhastada. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus on ca 2x1,7x1,1 cm. Reguleeritava paela pikkus on ca 82 cm.
LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne vär..
10.00€
Maksudeta:8.20€
LABRADORIIT on visioonikristall, mis toob prohvetlikke unenägusid, muudab intuitsiooni väga tugevaks, aitab hingedemaailmaga kontakti saada ja ka..
44.70€
Maksudeta:36.64€
ANSUZ (Anzuz) on imeline suhtlemise Ruun, suurendades sinu võimalust kohtuda enda eluteel uute inimestega, kes on saatuse poolt ette määratud sin..
18.80€
Maksudeta:15.41€
ALGIZ ruun parandab teiste inimestega läbisaamist, suurendab kommunikatsiooni ja aitab olla avatud suhtleja. See Ruun toetab üksteisemõistmist,&n..
18.80€
Maksudeta:15.41€
URUZ (Metsik härg) on tugevatoimeline kaitse Ruun, mis aitab sinu elust eemaldada ebaõnne, negatiivsust ja kaitsta Sind selle eest. Kandes Uruz..
18.80€
Maksudeta:15.41€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.