Menüü
Ostukorv

LEOPARDJASPIS auguga tiiger

LEOPARDJASPIS auguga tiiger EHTED
LEOPARDJASPIS auguga tiiger
11.80€
Maksudeta: 9.67€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LEOPARDJASPIS auguga tiiger

LEOPARDJASPIS on üks Jaspise liikidest, millel on iseloomulikuks kirju tekstuur. Sellel kristallil ei ole konkreetset värvust, vaid selle toonid varieeruvad oranžikast punasest pruunini kuni rohekas hallini. Sellele on iseloomulikuks kirju tekstuur väga väikeste joonte ja mustritega. Leopardjaspis pärineb peamiselt Brasiiliast ja see on seotud Kroontšakraga.

TIIGER sümboliseerib ootamatuid olukordi, ettearvamatut, julgust, salakavalust, tugevust ja vastupidavust.

LEOPARDJASPIS JA TIIGER

Leopardjaspise tiiger on tugevatoimeline kaitsekristall. Kui sa tunned tiigri sümbolismiga tugevat sidet, siis on kasulik sul seda ehet kanda. Leopardjaspise tiiger sobib sinu Auravälja, kui tajud, et sinu hinge tootem on tiiger.

Leopardjaspise tiigrit kanna, kui oled sündinud Tiigri-aastal. See on kaitsev talisman, mis aitab ära hoida ohtusid ja halbu inimesi.

Tegemist on tervendaja-kristalliga, mis toidab Auravälja tervendava energiaga. Kui soovid terve olla või terveks saada, siis kanna seda talismani pikaajaliselt. 

Leopardjaspise kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Leopardjaspis on kasulik neile, kes tunnevad, et nende elu on kaootiline ja närviline. Leopardjaspis aitab maandada liigset ärevusetunnet ja segadusetunnet, mis meeltes eksisteerib.

- Kui kanda Leopardjaspist aeg-ajalt oma elu jooksul, siis see aitab sul oma tänast elu edukalt läbida ning järgmisele elule rohkem õnne kaasa anda.

- Spirituaalses mõttes aitab Leopardjaspis inimesel enda teejuhiga kontakteeruda ja mõista ka meie loomset teejuhti. Loomne teejuht on see loomafiguur, mis mõjutab meie teekonda kõige enam. Loomne figuur annab meile teatud omadused, mis eksisteerivad ka sellel konkreetsel loomal. Seda kristalli kandes võid sa hakata öösiti unes teatud looma pidevalt nägema või ka tundma, et sa võid olla kergelt selle looma sarnane või oled eelmises elus eksisteerinud selle looma kehas, kuna inimesed on enda eelmistes eludes ka loomana figureerinud.

- Leopardjaspis on Šamaanilik kristall, millel on oskus kaitsta erinevate rituaalide elluviimise ajal sinu hinge ja samas ka aitab kaitsta öösel öörändurite ning erinevate hingede ruumi sisenemise eest, kes võivad sinu Aurat kurjasti ära kasutada.

- Aitab lahti saada pidevast süütundest, süüdistamisest, kriitilisest meelest ja samas ka kaitseb sind nende negatiivsete kogemuste eest. Nagu näiteks, kui keegi soovib oma viha pidevalt sinu peale välja valada, siis Leopardjaspise kandmine on sulle kasulik, kuna see loob selle vastu võimsa kaitse.

- Leopardjaspis on eriliselt kasulik kristall nendele meestele, kes soovivad oma negatiivsetest mõtetest vabaks saada. See on pessimismivastane kristall, mis vabastab pessimismi soodustavaid emotsioone. See on äärmiselt kasulik talisman raskeks ajaks, kui on vaja end positiivsena hoida.  

- Kanna Linnusilma ja Leopardjaspist üheskoos, et need aitaksid sul enda eelmiste elude hingetootemitega ühendust saada. Nende kahe kristalli kooslus aitab sinu meeli avada eelmistele eludele, mida sa elasid erinevate loomade, lindude või kalade kehas. Aitab sul esile kutsuda mälestusi, mis aitaksid sul rohkem iseennast ja enda loomust mõista. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Leopardjaspis on kristall, mis aitab sinu füüsilisel kehal terveneda ja taastuda. Kasuta seda kristalli taasturavi jaoks ja kanna seda senikaua, kuni sa oled oma tervisemurest vabaks saanud. Siis täna seda kristalli ja lase see vabasse loodusesse, pannes selle siis jõevette või metsa. 

- Leopardjaspis on äärmiselt kasulik kristall tervise edendamise kandmiseks. Sellel kristallil on oskus kroonilisi haiguseid tervendada ja aitab neid, kes haigestuvad alatihti erinevatesse haigustesse.

- Kanna seda kristalli ka terviserikete ennetamiseks, kuna Leopardjaspisel on oskus kogu keha energiaga toita. Sellel on oskus vajalikku kohta väge anda, et energiad kinni ei jääks ning haiguseid ei hakkaks tekkima. Aga üldiselt kasutatakse seda keha turgutamiseks, pikast haigusest välja tulemise ajal keha taastamiseks ja erinevate nakkushaiguste eest kaitsmiseks.

- Leopardjaspist soovitan ma kanda lastel, kes on siia ilma sündinud mõne kaasasündinud haigusega või kellel on lapse-eas tekkinud mõni raskekujuline terviseprobleem. Seda sellepärast, et Leopardjaspisel on selline haruldane omadus, milleks on karmaatiliste haiguste tervendamise oskus. Karmaatilised haigused on need, millega inimene siia ellu sünnib ja selle põhjus võib olla eelmisest elust kaasa võetud probleem. Leopardjaspis aitab karmaatilisest katsumusest võitu saada ja leida tee tervenemiseni.

- Leopardjaspis on see kristall, mis aitab sul mõista, millises looma kehas sa oled eelnevalt eksisteerinud. Kui sa veel ei tea, siis meie hingedel ei ole vaid olnud inimese kehad, me oleme eksisteerinud ka teistes füüsilistes kehades. Leopardjaspis aitab meie eelmiste looma-elude tootemeid mõista.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Leopardjaspis kõige enam KAKSIKUID ja SKORPIONEID.

Leopardjaspis on üks Skorpioni õnnekristallidest, mis aitab tal üles leida selle, mida ta siin elus soovib teha ja saavutada. Leida selle, mis teeb õnnelikuks ja mis on saatusesse ette määratud. Leopardjaspis on lisaks Skorpionile hea õnne toomisele ka väga heaks tervise-kristalliks.

Leopardjaspist võid laadida Vanadiniit bariit peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Palo Santo viiruki/rituaaltaimega või Muskaatpähkli eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 4,7*3,7*0,7 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
LEOPARDJASPIS on üks Jaspise liikidest, millel on iseloomulikuks kirju tekstuur. Sellel kristallil ei ole konkreetset värvu..
4.90€
Maksudeta:4.02€
LEOPARDJASPIS on üks Jaspise liikidest, millel on iseloomulikuks kirju tekstuur. Sellel kristallil ei ole konkreetset värvust, vaid selle toonid ..
3.60€
Maksudeta:2.95€
LEOPARDJASPIS on üks Jaspise liikidest, millel on iseloomulikuks kirju tekstuur. Sellel kristallil ei ole konkreetset värvust, vaid selle toonid ..
5.90€
Maksudeta:4.84€
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
32.90€
Maksudeta:26.97€
KULDKETT on ideaalne vahend kuldehete või auguga kristallide kandmiseks. ..
199.00€
Maksudeta:163.11€
SODALIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on omapärane sinine kuni tumesinine värvus. Selle sinise seest jooksevad läbi erinevad v..
9.30€
Maksudeta:7.62€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsi otsaga talismane. Puu..
1.40€
Maksudeta:1.15€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on o..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesugusevälimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel e..
17.10€
Maksudeta:14.02€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsi otsaga talism..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.