Menüü
Ostukorv

TUHMSININE PUUVILLAPAEL

TUHMSININE PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
TUHMSININE PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
TUHMSININE PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
TUHMSININE PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
TUHMSININE PUUVILLAPAEL
0.90€
Maksudeta: 0.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TUHMSININE PUUVILLAPAEL

Võimalikud valikud

Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsi otsaga talismane. Puuvillapael on oma tekstuuris alguses veidi jäik, kuid kasutamise käigus muutub see pehmemaks. Puuvillapaelu värvitakse erinevat värvi, selle värv annab puuvillale erilise omaduse juurde ja see asendab kristallide kandmisel nahkpaela. Ideaalne valik veganitele. 

Puuvill sümboliseerib head õnne, tervenemist, kaitset, soovide täitumist ja energia edasi kandmist. Puuvillapaelu on kasulik kristallidega ühendada, et kristallide kandmisele anda lisaväärtust.

Kui puuvill ühendada kristalliga, siis puuvill annab enda omadusi kristallile kaasa. Kui puuvillaga kanda küllusliku energiaga seotud kristalle, siis puuvill võimendab nende jõudu. Kui sellega kanda kaitse energiatega kristalle, siis suureneb see kaitsvate kristallide väge. Kasulik on kanda puuvillapaela koos ükskõik, millise kristalliga. Seda sellepärast, et puuvill aitab kristalli energiat kiirelt Auravälja saata.

Puuvillapaela saad lõigata enda jaoks täpselt sellisesse pikkusesse nagu sul selleks soov on. Soovitame puuvillapaela otsad ära kõrvetada, et need hargnema ei hakkaks.

Tuhmsinine puuvill sümboliseerib lisaks puuvilla enda omadustele veel ka energiate tasakaalustamist, intuitsiooni blokaadide vabastamist, intuitsiooni edasi arenemist ja negatiivsete mõtete vabastamist. Soovituslikult kanna seda analoogsete energiatega kristallidega.

Pildi peal on tuhmsinine puuvillapaelaga koos Türkiisi talismaniga. Türkiis ei kuulu hinna sisse. Türkiis koos tuhmsinise paelaga aitab selle kandja intuitsiooni tugevdada. 

Tehniline
Mõõdud Paela pikkus on ca 100 cm ja paksus ca 1,5 mm. Toode ei sisalda kristalli.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.