Menüü
Ostukorv

MAHAGON-OBSIDIAAN ripats poolkuu (metall)

MAHAGON-OBSIDIAAN ripats poolkuu (metall) EHTED
MAHAGON-OBSIDIAAN ripats poolkuu (metall)
5.90€
Maksudeta: 4.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MAHAGON-OBSIDIAAN ripats poolkuu (metall)

Võimalikud valikud

MAHAGON-OBSIDIAAN kaitseb vaenlaste, salakavalate inimeste ja ebaõnne eest. Aitab Sind väga raskel eluperioodil ja aitab oma otsustes kindel olla.

Mahagon-Obsidiaan on üks Obsidiaani liikidest, mille koostisosades leidub ka Magnetilist Hematiiti, mis teeb sellest võimsa kristalliteraapia kristalli. Obsidiaanilised omakorda on vulkaanilised kristallid ja Mahagon-Obsidiaan on peamiselt pärit vulkaanilistest piirkondadest nagu Jaapan, Mehhikos või Lõuna-Ameerika. Mingil määral kaevandatakse Mahagon Obsidiaani ka USA-s. Mahagon-Obsidiaanile omaseks väljanägemiseks on punakas pruun värvus, mille seest jookseb erinevas mustris musti laike. Punakas pruun osa on tekkinud kõrge raua sisalduse tõttu.

Mahagon-Obsidiaan on tule-elemendi kristall, millel on oskus sind kaitsta annab sulle jõudu vaenlastega võidelda ja enda eest seista

POOLKUU sümboliseerib uuendusi, uut algust, uusi võimalusi, värskendavat energiat ja jõu kogumist. Kui nii võimas sümboolika kokku panna mõne konkreetse kristalliga, siis saavad kokku kaks müstilist väge omavat elementi - kuu ja kristall. Poolkuu kristalli ripatsite tähendused on kõik erinevad, kuna kristall, millest poolkuu on valmistatud, annab kuu sümboolikale uute võimaluste jõu, aga just selle, mida see kristall endas kannab.

MAHAGON-OBSIDIAAN kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Mahagon-Obsidiaan on kristall, mis aitab sind väga raskel eluperioodil ja isegi, kui sinu elul ei ole täna mitte midagi viga, siis see aitab hoida sind katsumuste eest. Mahagon-Obsidiaanil on oskus sinu hinge ja füüsilist keha hoida väga suure pinge ajal. Aidates sind kaitsta kokku kukkumise ja energia kadumise eest.

- Kui sa oled langetanud mõne otsuse ja teised inimesed või elu üleüldse seab sulle katsumusi, siis Mahagon-Obsidiaan on täpselt sinule. Aidates sul enda otsuses kindel olla, mitte murduda läbi katsumuste ja võidukalt enda soovi täide viia.

- Kaitseb emotsionaalse rünnaku eest, aidates sinust inimesi eemal hoida, kes soovivad sind meelega nõrgemaks muuta. Aidates kaitsta kibedate sõnade ja verbaalse rünnaku eest.

- Mahagon-Obsidiaanil on oskus sinu Aurasse luua kaitsekilpi, mis hoiab ära mõjutajaid. Mõjutajaid selles mõttes, et neid inimesi, kes suudaksid sinu meelt muuta negatiivses mõttes. Kellel on soov sind eksiteele viia ja sind ära kasutada.

- Aitab vabaks lasta mälestusi, mis teevad liiga ja mis aeg-ajalt kerkivad sinu mõtetes esile. Neid mõtteid, mis hetkest tõmbavad sinu elutempo maha ja kaotavad ära motivatsiooni. Mahagon-Obsidiaan aitab Aurast vabaks lasta emotsioone ja traumasid.

- Seda kristalli on kasulik öösel kanda, et see avaks sinu meeltes külluse vastuvõtmise. Paljud inimesed loovad ise endale blokaade, mis ei lase headel asjadel ellu tulla. Mahagon-Obsidiaan aitab läbi une sinu blokaade vabastada ja külluslikku energiat suureneda. Sobib neile, kes tunnevad, et nende elus ei ole mitte kuidagi õnne.

- Mahagon-Obsidiaan on enesepeegelduse kristall, millel on oskus sulle endale näidata, milline sa tegelikult oled. Aidates sul leppida enda negatiivsemate külgedega ja aidates sul tunda uhkust tugevate külgede osas. Ükskõik, mis eesmärgil sa seda kristalli kandma hakkad, see aitab sul nii-öelda iseendaga sõbraks saada.

- See on kristall, mis aitab sul väga tarku otsuseid langetada. Kui sul on vaja abi armastuse teemalistes küsimustes, siis kanna seda kristalli koos Larimari või Granaadiga. Kui sul on vaja ärilist ja tööalast tuge, siis kanna seda kristalli koos Piltjaspisega.

- Kanna Mahagon-Obsidiaani koos Mookaitega, kui sa soovid enda elu täiesti otsast peale alustada. Mookaite toetab uue elu alustamisega ja aitab sinu ellu uusi võimalusi, inimesi ning headust tuua. Mahagon-Obsidiaan aitab sul vanadest sidemetest vabaks saada ja kaitseb vanade häirivate teemade uude ellu üle kandumise eest.

- Soovitan Mahagon-Obsidiaani kanda meestel, kes ei suuda naisi usaldada ja kes on eelnevalt suhtes kõrvetada saanud. See on kristall, mis aitab need emotsioonid vabaks lasta ja uuel armastusel end tõestada, et kõik suhted ning inimesed ei ole ühesugused.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Mahagon-Obsidiaan on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalli. 

- Allergiad, kõrvavalu, aitab menopausi üle elada ja leevendada selle perioodi sümptomeid. Aidates hormoonidel tasakaalus olla ja peatades tugeva väsimuse tunde.

- Seda kristalli kantakse selleks, et kehast mürkaineid välja juhtida ja leevendada kogu keha valusid. Loomulikult leevendab see kõige enam liigeste- ja seljavalusid.

- Mahagon-Obsidiaan on kasulik liigesevalude ja seljavalude korral. Eriti kasulik on see kristall meeste tervisele ja just selliste probleemide korra.

JUURTŠAKRA JA SAKRAALTŠAKRA

Mahagon-Obsidiaan tervendab neid kahte Tšakrat. Mahagon-Obsidiaan aitab tervisel taastuda, kui tervises on väga palju erinevaid füüsilisi probleeme. See on märk selle kohta, et esimesed kaks Tšakrat on väga kahjustunud ja need ei suuda sinu kehas tööd teha. Sellisel juhul hakkab inimese kehasse ilmnema füüsilisi haiguseid ja üldiselt ka järjest mitmeid erinevaid haiguseid korraga.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Mahagon-Obsidiaan kõige enam SKORPIONEID ja AMBUREID. Kõige enam tasakaalu, tervist ja kaitset toob see nende tähemärgi meestele.
Lisaks sellele kaitseb see kristall Skorpioneid valede valikute tegemise eest, suurendab tema intuitsiooni, parandab iseloomujooni ja aitab kaasa stressi leevendamisele. See on üleüldine tervenduskristall Skorpionile, aidates esile tuua positiivsust ja optimistlikku ellusuhtumist. Suurendab eluenergiat ja isiklikku jõudu.

NUMEROLOOGIA

Mahagon-Obsidiaan on kaitsvaks talismaniks neile, kelle elutee number on 1. Elutee number 1 kohta saad lugeda SIIT ja enda elutee numbri välja arvutamise kohta saad lugeda SIIT.

Mahagon-Obsidiaani kristalli soovitan ma laadida Aragoniit geoodi peal või Hematiit geoodil ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Kristall ca 2x1x0,5 cm, ripatsi kogupikkus ca 2,5 cm. Ripatsi aas ca 4x4 mm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.