Menüü
Ostukorv

OPALIIT ripats täht (metall)

OPALIIT ripats täht (metall)EHTED
OPALIIT ripats täht (metall)
4.90€
Maksudeta: 4.02€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: OPALIIT ripats täht (metall)
  • SKU: A1263

OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks. Opaliit aitab sul enda kaitseingliga kontaktis olla, aidates temal ja ka teistel Inglitel sind õigel ajal kaitsta ning juhendada. Opaliit suurendab rahutunnet ja aitab vabastada muremõtteid. Aitab telepaatilist sidet saavutada nendega, kellel on koht sinu südames. Opaliiti hoia magamistoas, et see aitaks Inglitel läbi une sinuga suhelda ja sinu unenägude maailma prohvetlikuks muuta. Opaliit aitab ja toetab sind!

Opaliit on väga kõrge energiaväärtusega klaaskristall, mida tehakse metalli ühendamisel Dolomiidiga. See, et Opaliit on inimese enda tehtud kristall, ei tähenda, et sellel kristallil oleks vähem väärtust ja jõudu. Opaliit on siiski tehtud looduslikest elementidest. 

Opaliit aitab sul saavutada hingelisi muudatusi ja viia sind läbi spirituaalse transformatsiooni. Tegemist on kristalliga, mis suunab hinge end muutma ja seetõttu tekitab sinus soovi enda juures midagi parandada. Kanna või kasuta Opaliiti, et see aitaks sul hingelisel tasandil edasi liikuda.

Opaliit on INGLITE kristall. Tegemist on ühe tugevama ja konkreetsema väega kristalliga, mis on seotud Inglitega ja nendega ühenduse loomisega. Kui sa otsid kristallide seast Inglikristalli, siis sa just leidsid selle. Kui sind huvitab Inglite maailm, sa tunned nende lähedust või soovid veel rohkem tunda, siis Opaliit aitab sul seda saavutada. Opaliit ühendab sind kaitseingli ja teiste Inglitega.

Soovitan Opaliiti kanda kindlasti kõikidel väikestel lastel. See hoiab neid ühenduses oma isikliku kaitseingliga. Kaitseingliga kontakt on äärmiselt oluline. Tema on see, kes kaitseb last halva, kurja, ärakasutamise, halbade mõjutuste ja valede valikute tegemise eest ning aitab lapsel kuulata oma intuitsiooni.

Opaliidi kristall ka kutsub enda poole neid, kellel on vaja Inglitelt sõnumeid saada. Mistõttu Opaliit meeldib väga paljudele lastele ning selle põhjuseks on, et lapsed näevad oma Ingleid ja soovivad nendega suhelda. Opaliidi kasutamine või kandmine aitab Ingleid mõista ja nende sõnumitest aru saada. Loe artiklit ka teistest viisidest, kuidas oma kaitseingliga kontakti saada, SIIT


OPALIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Opaliidil on olemas oskus sind ja Ingleid kontakti viia. Mida kauem on Opaliit sinuga kontaktis, seda tugevamaks muutub sinu ja Inglite vaheline side. Opaliidil on olemas vägi ja jõud, mis avab sinu Auraväljas Inglite jaoks võimaluse olla sinuga hingelises kontaktis. Opaliit kutsub Ingleid lähemale ja sind abistama. Kui sa kannad Opaliiti, siis saada enda mõtete kaudu Inglitele sõnumeid.

- Opaliit aitab sul paremini mõista märke ja sõnumeid, mis on sulle Inglite poolt saadetud. Kui sind käivad kummitamas teatud numbrite kombinatsioonid ehk Inglinumbrid, siis Opaliit on see kristall, mis aitab sul nende tähenduseni jõuda. Opaliit aitab sul ära defineerida, mida üks või teine number võib sinu elus tähendada.

Hoia Opaliidi kristalli enda Inglipäeviku kõrval, Inglikristallide altaril või oma kodus kõige Põhjapoolsemas toas, kus asub Inglite värav. Inglite värav ehk sinu kodu Ingliportaal on koht, kus on kõige õigem hoida erinevaid kristalle, mis aitavad sul Inglitega kontakti saavutada, lisaks Opaliidile näiteks veel TselestiitiKüaniitiSodaliitiSeleniiti ja Preniiti

- Opaliit on sinu jaoks, kui sa tunned, et sa vajad just täna juurde lisajõudu erinevate hingeliste probleemide ületamiseks. Opaliit toetab sinu hingelist kasvamist ja aitab sind erinevatest muredest vabaks päästa. Opaliit on sulle toeks kõige raskemal ajal, kui su hinges valitseb segadus, kui sa tunned end jõuetuna ja elust väsinuna. Opaliit aitab sellel hetkel Ingleid sinu lähedal hoida, ja see aitab kaitseinglil, kelle eesmärgiks on sind sellistest olukordadest välja juhatada ja sulle jõudu anda, sind positiivsele rajale edasi suunata.

- Opaliit on kristall, mis aitab sul enda lähedasi paremini mõista. Sellel kristallil on olemas vägi, mis avab telepaatilise sideme nende vahel, kes üksteist armastavad, näiteks sinu ja sinu kaaslase, ema-isa, õe-venna või hoopis lapse vahel. Opaliit aitab kandmisel sinu telepaatilist sidet tugevamaks muuta. Opaliit kuulab sinu südamehäält ning selle põhjal avab telepaatia inimesega, kes on sinu südames.

- Opaliit aitab uskuda ellu, uskuda iseendasse ja paremasse tulevikku. See kristall on nagu lootusekristall, andes sulle uut elumõtet, uue suuna ja juhatades sind heade ning positiivsete sündmuste suunas. Opaliit on väga positiivne kristall, aidates sul enda elu paremaks muuta juba tänu sellele, et see õpetab sind elu armastama.

- Opaliit sisemise rahu, leevendab ülereageerimist, suurendab heaolutunnet ja leevendab kurbust. 

- See kristall aitab sul mediteerida ja kui sa kannad seda endaga pidevalt kaasas, siis see aitab sul ka väga närvilises kohas olla sina ise, rahulik ning tasakaalukas. Sobib ka kasutamiseks ja kandmiseks sellise töö juures, kus sa pead kokku puutuma väga paljude erinevate inimestega, kellel on muremõtted ja stress. Opaliit tagab, et sa seda kõike enda Aurasse vastu ei võtaks. 

- Opaliit aitab esile kutsuda sügaval hinges peituvaid negatiivseid emotsioone, mis tekitavad ärrituvust. Seda kõike selleks, et need hingest eemaldada. Opaliit teeb seda nii, et see ei tee sind samal ajal närviliseks. 

- Opaliidi kristall aitab sulanduda seltskonda, ühiskonda ja aitab elada vabalt teistega, ilma endale või teistele piire seadmata. Väga sobilik neile, kes on uude kohta elama läinud või kolinud hoopis teisele poole maakera, kus on teine kultuur ja tavad.

- Õpetab elu nägema materiaalsusest väljapoole, et meie ümber eksisteerib materiaalne ja vaimne pool.

- Opaliit toob ärilist ja tööalast edu neile, kelle töövaldkonnaks on mediteerimine, jooga, reiki, ravitsemine, tervendamine, massaaž, teraapia, psühholoogia või mis on seotud hinge tervendamise ja ravitsemisega. Opaliiti on kasulik hoida oma töö juures või kanda ehtena, kui soovid ärilist ja tööalast edu. Töö juures võiks Opaliiti olla kohe rohkesti. Soovitan töökoha edukuse ja õnne tõstmiseks lisada Opaliidi kõrvale ka Mariami Jaspise ning Piltjaspise.

- Opaliit koos Roosa Kvartsiga aitab selle kandjal leida üles enda saatusekaaslast või elukaaslashinge.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kristall, mis aitab sul terveneda eelmiste elude rasketest mälestustest ja traumadest. Opaliit on eriti kasulik lastele, kes mäletavad midagi, mis ei ole selles elus eksisteerinud või kannavad mälestust, mis teeb haiget või paneb lapse midagi põhjendamatult kartma. Opaliit aitab selliseid probleeme tervendada ja lasta vabaks eelmisest elust kaasa võetud valu.

- Opaliit on väga kasulik tervenduskristall, kui probleemiks on õudusunenäod ja vahetpidamata tekkivad negatiivse alatooniga unenäod. Opaliit aitab tervendada inimese Auravälja, vabastada sealt stressi, mis võib selliseid unenägusid põhjustada. Aitab ka luupainajaid ja deemoneid Auraväljast eemal hoida. Opaliidi poleeritud kristalli soovitan ma hoida voodi all, kõrval või lisada unenägude kristallikomplekti. Eriti kasulik on Opaliit laste uneprobleemide tervendamiseks.

- Kristall, mis aitab närvisüsteemi tervendada, aidates stressil, depressioonil, närvipingel, paanikal ja negatiivsetel mõtetel kaduda.

- Opaliit aitab ravitsemise ja tervendamise eesmärgil kehal paremini hapnikku omastada, sellepärast on Opaliit ka väga hea ülemiste hingamisteede tervendamiseks. Opaliiti kanna või kasuta siis, kui sul on probleeme astmaga, pideva köha või nohuga.

KROONTŠAKRA

Opaliit on Kroontšakra kristall ehk kristall, mis töötab väga hästi sinu kõige kõrgema Tšakraga. Opaliiti kandes või kasutades aktiveerib see Kroontšakra töösse. Opaliit avad sinu meeled ja abistab sind Inglitega kontakteerumisel. Kui sa soovid tunda Ingleid enda ümber, siis selleks on vaja Kroontšakra aktiveerida. 

Opaliit on Kroontšakra kristall, mis töötab väga hästi sinu kõige kõrgema Tšakraga. Opaliit aktiveerib Kroontšakra töösse, avades sinu meeled ja abistades sind Inglitega kontakteerumisel. Kui sa soovid tunda Ingleid enda ümber, siis selleks on vaja Kroontšakra aktiveerida. Selle kristalli kaudu on võimalik teele saata palveid ja soove just Inglitele. Opaliiti kandes või kasutades palveta ja saada enda soov nende poole teadlikult teele. Palu, et sulle vastataks ja sinu südamesoov täidetaks. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Opaliit kõiki tähemärke võrdselt.

Opaliiti on sul kasulik kanda oma tähtkuju intuitsioonikristallidega ja Inglitega ühendusse viivate kristallidega. Opaliit võimendab kõiki kristalle, mis aitavad sul hingeliselt areneda ja Inglimaailmaga kontakti saavutada. 

Opaliiti võid laadida Kõrberoosi või Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Ripatsi kogupikkus on ca 2,5 cm. Kristalli suurus on ca 2x2x0,3 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
22.90€
Maksudeta:18.77€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
12.60€
Maksudeta:10.33€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
13.70€
Maksudeta:11.23€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
8.90€
Maksudeta:7.29€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
11.40€
Maksudeta:9.34€
Pilt on illustratiivne.La Tene kristallikomplekt "KOOL JA ÕPPIMINE" on loodud lastele koolis käimise jaoks, et koolis oleks hea olla ..
15.90€
Maksudeta:13.03€
RÄNI on väga kutsuva välimuse ning magnetilise toimega. See suurendab elujõudu ning selle energeetika sisaldab oskust panna teisi energiaid l..
15.50€
Maksudeta:12.70€
TÄHT-RÜOLIIT on üks Rüoliidi liikidest, millel on olemas kõik omadused, mis on Rüoliidil. Lisaks on sellel kristallil vägi, mis muudab kõik Rüoli..
4.50€
Maksudeta:3.69€
LA TENE kinkekarp on väga lihtsa ja kauni välimusega, millelt leiate meie kodulehe aadressi ning logo. Sellega on väga mugav meie krista..
4.30€
Maksudeta:3.52€
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline, mill..
1.50€
Maksudeta:1.23€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.